Login lub e-mail Hasło   

Chcesz seksu?

Fuck Close -Brzmi dumnie. Przynajmniej w FR znanych i lubianych pua. Tekst będzie skierowany głównie do tych formowych uwodzicieli, którzy mają to przed sobą. Nie...
Wyświetlenia: 1.109 Zamieszczono 02/02/2011

Fuck Close -Brzmi dumnie. Przynajmniej w FR znanych i lubianych pua.

 Tekst będzie skierowany głównie do tych formowych uwodzicieli, którzy mają to przed sobą. Nie. Nie jestem ruchaczem, nie biorę do siebie kobiet z klubu. Mam tylko jedną kobietę, wybacz. Od tego są inni, więc czytaj tamtych.

 Jesteś w dziwnej sytuacji, jakby to ładniej napisać: stoisz na rozdrożu dróg: z jednej strony, niby już zaczynasz rozumieć, o co chodzi w podrywaniu kobiet, jednak z drugiej strony czujesz ciśnienie, ponieważ nie miałeś jeszcze tego namacalnego efektu. Nie licząc macania i całowania, no, bo tego nie uznajesz za swój sukces. A, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno miałeś zerowy kontakt z kobietami, powinieneś odnotować to, jako zmianę na lepsze. Uważasz, że seks jest zwieńczeniem Twojego wysiłku, więc uparcie do niego dążysz, tym samym zmniejszasz swoje szanse, aby wreszcie zaznać tej rozkoszy…

 Do rzeczy.

 Seks jest po to żeby czerpać z niego przyjemność.

 Nie wiem jak Ty, ale ja jednak musze coś czuć do tej dziewczyny, no dobra… a przynajmniej musi mi się podobać… nawet napalony na mnie smok, dalej jest smokiem, co z tego, że ona mnie chce… to za mało.

Jednorazowy seks jest słaby, ponieważ jest jednorazowy. Lepiej skup się na tym żeby poznać kobietę, z którą będziesz mógł się spotkać -więcej niż jeden raz.

 Chcesz mieć seks: Podchodź do dziewczyn - Poznawaj - Rozmawiaj i Spotykaj się (Metoda PPRS hehe). To najprostsza i najlepsza rada, jaką mogę Ci dać.

 Są kobiety, które wejdą Ci do łóżka na pierwszym spotkaniu i zdaje sobie z tego sprawę. Jest dużo czynników, które maja na to wpływ. Jednak uważam, że im szybciej się zacznie, tym szybciej się skończy…

 Wierze jednak, że Ty szukasz dziewczyny na dłużej –po prostu.

 Jeżeli nastawisz się na seks, to będziesz miał trudniej już na starcie. Jeżeli kobieta wyczuję, że chodzi Ci tylko o jedno, to już możesz odpuścić. Jest różnica między braniem pod uwagę możliwości zbliżenia z kobietą, a bazowaniu tylko na tym zbliżeniu. Powinno zależeć Ci na poznaniu kobiety, wcale nie musisz ukrywać, że dla Ciebie seks jest równie ważny, ale jeżeli chodzi Ci tylko o jej tyłek, a sama dziewczyna Cię nie interesuję, to nie będziesz miał ani jej, ani seksu z nią.

 Czytając barwne opisy z różnych for internetowych, zniekształciłeś sobie cały pogląd na sprawy łóżkowe. Twoi mistrzowie podrywu, już za kilka chwil, sami będą wycofywać się z tego, że zaliczanie panienek jest fajne. Do seksu trzeba dojrzeć, bo inaczej straci on cały urok. A Twoje wspomnienia będą mało przyjemne. Tylko, dlatego, że też chciałeś zaliczyć coś na szybko. (Tak wiesz) byle mieć to już za sobą. A co jeżeli po tym szybkim numerku w dyskotekowym kiblu, spotkasz inną kobietę, z którą coś Cię połączy? Właśnie wtedy będziesz żałował, że nie zaczekałeś…

 Ciśnienie przeszkadza, wiem. Jednak właśnie, dlatego nie masz dziewczyny. Jesteś zbyt napalony, zbyt łatwy, bo chcesz tego seksu. Nie rób tego byle jak z byle kim, uwierz mi presja otocznia-to słaby powód. Te dziewczyny z dyskotek mają już dawno swój pierwszy raz za sobą i wcale nie musiał być taki fajny, teraz im wszystko jedno, za tydzień jest kolejna impreza.

 Chcesz mieć seks. Poznaj dziewczynę, która Ci się podoba. Zacznij się z nią spotykać –będziesz miał seks ! Innego rozwiązania nie mam.

 pozdrawiam,

 Magnus

źródło: www.JakZagadac.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 113 | wyświetlenia: 1606
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 668
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1163
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 773
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 655
11
komentarze: 298 | wyświetlenia: 739
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1028
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 967
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 395
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 479
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 521
10
komentarze: 143 | wyświetlenia: 627
10
komentarze: 0 | wyświetlenia: 523
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 471
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 454
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska