Login lub e-mail Hasło   

Kilka słów o kobiecym bólu głowy

Drodzy panowie, jeżeli chcąc kochać się z żoną kiedykolwiek usłyszeliście: Kochanie nie dzisiaj... strasznie boli mnie głowa. Powinniście przeczytać ten tekst. Jest właśnie dla was.
Wyświetlenia: 1.423 Zamieszczono 03/02/2011

Wiele kobiet, będących w długoletnich związkach, często używa wymówki o bolącej głowie. Ich mężowie zastanawiają się wówczas, co się stało? Dawniej była taka chętna a teraz... Chce może raz w miesiącu i to z wielką łaską. Spróbuję wytłumaczyć, dla czego tak się dzieje.

Współżycie w naturze ma na celu przedłużenie gatunku i nic więcej. Pójdźmy, więc dalej tym tropem. Mężczyzna jest płodny przez całe życie, dla tego jest chętny i gotowy zawsze, gdy tylko ujrzy obiekt do zapłodnienia. Kobieta jest płodna średnio przez dwa dni w miesiącu, więc jest chętna i gotowa tylko przez te dwa dni. Tak nas stworzyła matka natura. Szkoda tylko, że nie przewidziała faktu, że będziemy chcieli się kochać dla odczuwania przyjemności a nie tylko po to, żeby spłodzić potomstwo.

Naturę można oszukać, ale trzeba poświęcić trochę czasu, ponieważ pani podnieca się dużo wolniej niż pan, zwłaszcza, gdy nie ma w danym momencie dni płodnych. Dla tego, kobieta będąca w stałym związku, na wzmiankę o „szybkim numerku” zazwyczaj wykręci się migreną. Z jej punktu widzenia wygląda to tak. Najpierw czuje ból, potem nic a kiedy zaczyna ją podniecać on dochodzi. Po czymś takim jest rozdrażniona i czuje niedosyt. Po co więc ma sobie zawracać głowę czymś, co sprawia jej przede wszystkim ból. Woli wykręcić się migreną i mieć święty spokój.

Panowie usłyszą naszą wymówkę również wtedy, gdy powiedzą, że musimy spełnić nasz małżeński obowiązek. Kobieta myśli wtedy tak: Jaki znowu obowiązek i jakie musimy!?! Nic z tego!!! Nic nie musimy, to ma być przyjemność a obowiązków mamy wystarczająco dużo. Denerwujemy się tylko i tracimy jakąkolwiek ochotę na igraszki. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie bodźce słuchowe działają na nasze zmysły i pobudzają naszą wyobraźnię. Dla tego tak lubimy jak prawi nam się komplementy. Działają na nas tak jak na was czasopisma ”przyrodnicze” albo widok młodej, zgrabnej dziewczyny. Może warto więc, od czasu do czasu powiedzieć partnerce, że ładnie wygląda, zwłaszcza, jeżeli dotychczas wspólną wymianę zdań ograniczało się do pytań, co na obiad i gdzie jest pilot od telewizora.

Kolejną przyczyną naszego „bólu głowy” są zmartwienia życia codziennego. Musimy przecież pogodzić pracę z obowiązkami domowymi a doba ma tylko 24 godziny. Kładziemy się spać tak wyczerpane, że nie mamy siły nawet ruszyć palcem. Nie mówiąc już o ruszaniu całym ciałem. W tym momencie pan niestety nie może nic zrobić, żeby zachęcić partnerkę. Wyczerpała już cały zapas energii i zaśnie zanim partner się do niej zbliży.

Drodzy panowie, najlepszym lekarstwem na nasz chroniczny ból głowy jesteście wy. Jeżeli poświęcicie nam trochę więcej czasu i spróbujecie zrozumieć nasze potrzeby, to z pewnością ta dolegliwość zniknie. No chyba, że ciśnienie będzie szybko spadać, ale na to wystarczy tabletka przeciwbólowa albo mocna kawa.

Podobne artykuły


19
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1822
24
komentarze: 37 | wyświetlenia: 18292
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6846
25
komentarze: 14 | wyświetlenia: 9869
42
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6666
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 90776
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59118
21
komentarze: 37 | wyświetlenia: 5440
37
komentarze: 60 | wyświetlenia: 13145
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4315
33
komentarze: 47 | wyświetlenia: 15002
33
komentarze: 69 | wyświetlenia: 10790
32
komentarze: 68 | wyświetlenia: 12215
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  03/02/2011

Pewną panią w Zoo goryl wciągnął do klatki by niecnie wykorzystać ! Pani, pozbawiona przez podnieconego gwałciciela bielizny, krzyczy do męża Co mam robić? Na to mąż . Powiedz mu to co zwykle, że cię boli głowa !

  marian R,  09/02/2011

a Ty, Świstak, nawet tego nie zrozumiałeś? Cóż Asiu, Ślicznie to opisałaś ale my faceci i tak tego nie rozumiemy i cały pic polega na tym, by znaleźć konsensus. Oj szzęściarze Ci urodzeni w tej kulturze w której można mieć pięć żon...oj szczęściarze. pozdro..

  fela,  16/04/2011

marian R
Mezczyzni tego nie zrozumieja poniewaz sa z innej planety;)

Ale warto tłumaczyć. Może chociaż trochę do nich trafi...

każdy facet powinien to przeczytać ;)

  pirx,  08/04/2011

"Współżycie w naturze ma na celu przedłużenie gatunku i nic więcej." Powiedziałbym, że jest to tylko częściowa prawda. Seks służy też zacieśnianiu więzi. Ma psychologiczny wymiar.
"Wiele kobiet, będących w długoletnich związkach, często używa wymówki o bolącej głowie." A ja bym powiedział, że jest wręcz odwrotnie. Nie używa, a słucha. Myślę, że niejedna pani ze stażem to potwierdzi, że to ich mężów częściej boli głowa.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska