Login lub e-mail Hasło   

Uwaga Bin Laden atakuje Polskę

Zabawny tekst z brodą. Warto się przekonać, że w Polsce zamach terrorystyczny jest niemożliwy ;)
Wyświetlenia: 1.209 Zamieszczono 22/02/2011

Poniedziałek 7:00
Allach Akbar Cały świat się o nas dowie. Dziś zamach na okupantów z Polski. Tym razem na ich ziemi. Cel - Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżują pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!

Poniedziałek 17:00
Cały czas nie możemy znaleźć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już stąd nie wyjechać...
To nic, jutro atak na Balice. Tam musi się udać!

Wtorek 7:00
Dziś bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.

Wtorek 18:00
Bracia talibowie wrócili. Śmierdząca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut później) kazali im zapłacić znowu. Wycofaliśmy się żeby nie budzić podejrzeń. Zresztą podobno i tak w polskich samolotach nie dają sztućców, bo je się tylko kanapki.

PS Jutro atakujemy siedzibę polskiego rządu.

Środa 8:00
Dziś atak na polski parlament. Mamy już dwa autobusy z przyczepami załadowane karbidem. Trotyl ukradli nam w poniedziałek na lotnisku, nic innego nie dało się skombinować. Autobusy wyjeżdżają o 8:30  Godziny wyjazdu przyczep jeszcze nie znamy - tajemnica. Plan jest prosty. Przejeżdżamy przez Warszawę i pierdut. Allach jest wielki!!!

Środa 17:30
Znów coś poszło nie tak. Bez problemów dotarliśmy do celu, ale droga była zablokowana przez samochody. Na wszystkich biało-czerwone wstążki. W każdym jeden kierowca samobójca .Chyba przewidzieli nasz atak i wystawili swoich żołnierzy (prawie sami faceci, żadnych starców i dzieci - elita).

PS Te dziury w drodze to chyba też nie przypadek. Czyżby planowali zaminować drogę? Jutro zmiana planów. Cel: Pałac kultury. Tymczasem wycofamy się pod Warszawę...

Czwartek 7:00
Wstaliśmy rano, bo plan wymaga szybkich posunięć, poza tym zadekowaliśmy się
pod Warszawą. Wyjazd, o 7:10, przejazd przez Janki, Raszyn, wysadzamy Pałac
Kultury Nauki i (na) Sztuki, po czym pryskamy do Klewek, gdzie bracia talibowie podstawią helikoptery. BUŁKA Z MASŁEM.

Czwartek 17:30
Oddam życie za bułkę z masłem. Stoimy od rana w Raszynie. Jakieś pacany w biało czerwonych krawatach w kółko chodzą po pasach. Nie da się przejechać. Próbowaliśmy ich staranować, na szczęście Ahmed zauważył leżące, po drugiej stronie, odwrócone brony. Dobrze, że nie szarżowaliśmy, nie byłoby jak wrócić do Janek do McDonalda...

PS Tym razem rzucili przeciwko nam starców i baby. Widocznie nas lekceważą. Ale my mamy plan, wrócimy w nocy.

Piątek 6:30
Wreszcie przechytrzyliśmy wroga, przyjechaliśmy w nocy. Siedzimy przed stadionem Legii (dziesięciolecia był większy, ale jakieś męty się kręciły).

Piątek 7:30
Super wiadomość! Namówiliśmy na akcję jakąś wycieczkę. Przyjechała autokarami i od razu zgodziła się na akcję. Mają nawet własne siekiery, materiały wybuchowe i transparenty. Idzie nam jak z płatka. Allach nam sprzyja.

Piątek 16:30
Nie, noooo. Co za ludzie!!! Nie dość, że sami dostali pałami, to jeszcze pobili naszych braci talibów. LUDZIE JAK KTOŚ MA BRODĘ TO JESZCZE NIE ZNACZY, ŻE JEST ŻYDEM. Żydzi mają PEJSY!!!!! Patrzcie trochę uważniej... Mam tego dość. Kit z Polską. Jutro atakujemy SALWADOR!....

Sobota 1:30
Jak podaje rzecznik Straży Granicznej, niedaleko przejścia granicznego w Kołbaskowie zatrzymano grupę wychudzonych, obdartych i głodnych starców. Umyto ich i ubrano. Na migi prosili, żeby nie strzyc bród. Niestety, nawet tłumaczom z ośrodka dla zbiegłych Rumunów nie dało się ze starcami dogadać. Tyle tylko wiadomo, że chcieli jechać do Ameryki z jakąś "pracą". Zapewne to kolejna grupa Pakistańczyków z jakiejś ubogiej wioski. Odsyłamy ich dziś LOTEM. Wyglądają na wzruszonych.

Podobne artykuły


17
komentarze: 21 | wyświetlenia: 15380
17
komentarze: 10 | wyświetlenia: 7819
36
komentarze: 14 | wyświetlenia: 7865
30
komentarze: 19 | wyświetlenia: 3568
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1661
27
komentarze: 94 | wyświetlenia: 2199
27
komentarze: 0 | wyświetlenia: 4105
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 2474
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4285
24
komentarze: 16 | wyświetlenia: 4137
24
komentarze: 23 | wyświetlenia: 3687
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3469
23
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5117
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Uśmiałam się serdecznie, pijąc poranną kawę...oj, ale będzie dzień!

  Noemi*,  23/02/2011

@ nokiaasia: Dzięki za tego arta.
Poczucie humoru jest formą terapii, ponieważ pozbawia cech dramatycznych i pozwala zrozumieć, że nie ma spraw aż tak poważnych i szkodliwych, żeby nie można ich było rozładować poprzez śmiech, który chroni nas przed wtargnięciem przykrych emocji. Już Zygmunt Freud uważał: „Poczucie humoru jest najpotężniejszym mechanizmem obronnym, który pozwala na zaoszczę ...  wyświetl więcej

Cała przyjemność po mojej stronie:) Dużo przyjemniej zaczyna się dzień, jeżeli człowiek trochę się pośmieje. Na mnie w ten sposób zadziałały ostatnie arty Grzegorza Mniejszego. Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu „uśmiechniętych” dni. ;)

  Amicus,  09/11/2011

"Czyżby planowali zaminować drogę?"
:)) !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska