Login lub e-mail Hasło   

Nie oddawaj energii...

....tym razem bez wstępu....
Wyświetlenia: 18.540 Zamieszczono 01/03/2011

Każdy człowiek wytwarza sam sobie ilość energii pozwalającą mu przeżyć. Każdy, z wyjątkiem wampirów energetycznych, które jakby "przeciekają". Dlatego żywią się i korzystają z energii witalnej innych ludzi. Zupełnie nieświadomie. Nie zdają sobie sprawy, że nie potrafią wytworzyć odpowiedniej ilości energii, przez co ludzie stają się przy nich zmęczeni, rozdrażnieni, smutni i słabi. Żegnając sie z wampirem energetycznym czujesz się "wypompowany". Na szczęście po kilku godzinach wszystko wraca do normy. Twoja energia odbuduje się sama. Nie bedę pisała o skrajnych przypadkach, gdzie wampiry energetyczne wywołują depresje i mysli samobójcze, ani o tych które z premedytacją potrafią na odległość spijać energię.

Napiszę o tym jak bronić się. Po pierwsze unikać. Ale gdy nie ma możliwości unikania ani ucieczki (wampiry energetycznie to nie tylko szef w pracy, czy obcy, przypadkowi ludzie na ulicy, czasem to nasi bliscy - rodzice, mąż, dzieci), istnieją pewne metody, które pozwalają nam przetrwać bez naruszania naszej prywatnej energii i ściągania nas w dół. Po drugie nasza siła, radość życia i optymizm to podstawowa broń. Taka postawa wzmacnia aurę, naszą tarczę. Tarczę dodatkową tworzymy  wyobrażając sobie naszą wewnętrzną energię jako przezroczystą ciecz przeszywaną blaskami. Za pomocą wizualizacji wyobrażamy sobie, jak energia ta wypływa z naszego ciała przez czubek głowy i tworzy wokół nas niby bańkę mydlaną, a następnie przywiera do ciała. Ćwiczenie takie należy powtórzyć kilka razy. Można wizualizowac również przyciąganie z powrotem swojej straconej energii. Gdy on czuje że my nie odpuszczamy, że nie chcemy oddać swojej energii, odpuszcza. Z reguły mają tak ogromne ubytki energii, że nie mają siły na jakieś dłuższe walki z nami. Szukają słabych, nieświadomych ofiar.

Fizycznie również możemy się bronić:
- krzyżowanie nóg
(wystarczy założyć nogę na nogę)
- zakładanie rąk na splocie słonecznym
- składanie dłoni
- robienie "figi"
- chowanie kciuka w dłoni
- splecione ze sobą złączonych opuszków palców kciuka i palca wskazującego.

Talizmany. Jeśli w nie wierzysz i nosisz przy sobie, to maja moc i chronią Cię przed złem. W tym wypadku również. Może to być zwykły kamyk, któremu nadałeś moc i jest wyłącznie Twój.

Pierścienie Atlantów. W dziedzinie ochrony, uzdrawiania i intuicji - pierścień ma zapewniać jego posiadaczowi trudną do wytłumaczenia nietykalność i chronić przed każdą niewidzialną agresją pochodzącą z zewnątrz.
Wampiry energetyczne to przeważnie ludzie smutni, narzekający, wiecznie zgorzkniali i niezaradni w każdej innej dziedzinie życia niż spijanie z energii. Swoją toksycznością,  złymi zachowaniami i nawykami odbierają nam naszą radość. Unikajmy kontaktu z nimi. Dbajmy o nasze dusze tak samo jak o nasze ciała i starajmy się nie robić im niespodzianek tj właśnie spotkanie z pijawkami energetycznymi.

Ten felieton dedykuję koledze...:)

Next...o zmorach...:)

Podobne artykuły


149
komentarze: 36 | wyświetlenia: 81620
77
komentarze: 112 | wyświetlenia: 38600
50
komentarze: 28 | wyświetlenia: 27772
46
komentarze: 24 | wyświetlenia: 15421
34
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3100
32
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3463
30
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3129
26
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4448
24
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5107
23
komentarze: 42 | wyświetlenia: 3560
23
komentarze: 11 | wyświetlenia: 5859
23
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2522
22
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2275
 
Autor
ArtykułHej :) Ludzie nie zdają sobie sprawy z istnienia wampirów energetycznych... a takich jest wielu, czasem oni sami nie wiedzą, że ich towarzystwo źle wpływa na innych. Gorzej jak takie jednostki robią to świadomie... Ja intuicyjnie wyczuwam takich ludzi i złe energetycznie miejsca - mam taki odruch odrzucający mnie od danej osoby. A wizualizacja tarczy światła jest świetna, jeśli ktoś umie się skonc ...  wyświetl więcej

  Strzyga  (www),  01/03/2011

Również nosze pierścień Atlantów od wielu lat. Nie ruszam się bez niego. A na klamce od drzwi wejściowych wisi Oko Horusa :)

No ja mam jeszcze lusterko odbijające wszelkie złe myśli wysyłane w moja stronę - miałam piękne przeżycia w czasie kreowania tego talizmanu:) Oko i koszyk indiański do pozostawiania złych myśli zanim moi goście wejdą w progi mojego domostwa to standard :) W ogóle, jak do mnie się wchodzi, to goście przenoszą się "w świat nie z tej Ziemi" jak mówią... że już nie wspomnę o Gargulcu... na belce stropowej straszy na dzień dobry ;)

  Gamka  (www),  01/03/2011

Rozejrzyjmy się !... przeciwieństwem wampira energetycznego ! a jest DAWCA ENERGII - jest zapewne obok nas , to w jego towarzystwie czujemy, iż nasz poziom energii też wzrasta, czujemy, jak ten optymizm również nam się udziela. Tacy ludzie motywują nas i sprawiają, że inaczej patrzymy na świat ! ...to jest cudowna broń na wampira energetycznego ;-)) ...a tego omijajmy ....
Czekam również na zmory ;-)))

I to mówi STRZYGA?! STRZYGA doradza, jak kołem osinowym wampira przebić? Jakaś nietypowa jesteś, kochana STRZYGO... :)

Niezaprzeczalnym faktem jest istnienie energetycznych wampirów. Spotykałem się z tym zjawiskiem wielokrotnie. Tyle, że nie ma na to ani soft- ani hard-dowodów - czyli badań naukowych z obliczeniami matematyczno-chemiczno- fizyczno-i jeszcze -jakimiś-tam-icznymii. Nie ma li

...  wyświetl więcej

  Strzyga  (www),  01/03/2011

:-) ja to taki troszkę łagodny rodzaj Strzygi.
Moim zdaniem nie wszystko w życiu wymaga obliczeń matematyczno-chemiczno- fizyczno-i jeszcze -jakimiś-tam-icznych Panie Januszu.

  hussair  (www),  01/03/2011

Te dysputy to na pewno Darkwater?;-). Darkwater, do tablicy!

@hussair
Niechcemisie. To jak walka z wiatrakami, ich jest aż po horyzont, a ja tylko jeden. Na a doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny.
Kto jest zainteresowany, sam wyłapie przeróżne błędy logiczne, jak choćby ten w wypowiedzi Janusza, który własne przeżycia i odczucia myli z dowodami na cokolwiek.
Swoją drogą, uważam że dyskutując poważnie o takich "dowodach", paradoksaln ...  wyświetl więcej

Nie wywołuj wilka z lasu bo żadnego pożytku z tego nie będzie;)Niech każdy robi swoje;)

  hussair  (www),  01/03/2011

Zagłębiam się, bo jest w czym. Przysłałeś mi coś dla mojej duszy półspartańskiej;-).

Rozumiem że dla tej nie-spartańskiej połówki duszy? :D
Bo ta spartańska powinna mieć w pogardzie książki, i pragnąć wyprawić się nad rzekę, po naręcze sitowia na nowe posłanie. :D

Piotruś, ty się materializujesz na zawołanie... AMAZING! i w czary nie wierzy, he he he!
Naskalna

Kasiu, wyskakuję niczym królik z cylindra. Trzeba tylko znać odpowiednie słowa. ;)

Jestem wszak czarownicą :) I widać Hussaira "Do tablicy!" też działa...

>"Do tablicy!"<
Post-szkolna trauma. ;))

Najlepszą obroną jest miłość! A najgorszym działaniem strach!

  hussair  (www),  01/03/2011

100%, Indygo!

  Gamka  (www),  01/03/2011

Nie zawsze miłość może zdziałać cuda ...a jeśli tym energetycznym wampirem jest ten , któremu oddaliśmy serce i naszą miłość !? .... wówczas znikamy ...... powolutku ....zatracając się w tej miłości ...!

  Strzyga  (www),  01/03/2011

To ciekawe, czy spijanie w takich przypadkach okazuje się silniejsze niż pragnienie bycia razem? Ja myślę że jednak wampiryzm wygrywa, czytałam kiedyś we "Wróżce" list kobiety, która zakochała się w wampirze energetycznym. Nic dobrego jej to nie przyniosło.

  ,  01/03/2011

Dobrą metodą na obronę jest też splecienie kciuka i palca wskazującego obydwu rąk, tworząc jedno koło wewnątrz drgiego. Wyobrażamy sobie , że otacza nas kula złocistej energii, przez która nie przebiją się żadne złe wibracje.

  greenway,  01/03/2011

Dbanie o swój potencjał energetyczny to nie tylko wystrzeganie się wampirów energetycznych, bo tę energię możemy trwonić sami na różne sposoby. Ale zgadzam się trzeba być czujnym.

  Noemi*,  01/03/2011

Dr Bruce Goldberg, zajmujący się biologią, chemią, psychologią i hipnozą, wyróżnia pięć typów wampirów :
Typ paranoiczny- nie ufają nikomu, każdy jest wrogiem, a życie to pole bitwy, żyją w ciągłym strachu, szczególnie silny niepokój budzą w nich przedstawiciele przeciwnej płci.
Typ eteryczny- efektem takiej postawy jest mieszanka agresji i wycofania, stają się agresywni i rozgniewan ...  wyświetl więcej

  Strzyga  (www),  01/03/2011

Dziękuję noemi90...

  Noemi*,  01/03/2011

Proszę bardzo, zawsze do usług, bycie Wiedźmą przecież zobowiązuje…

Zawsze... zobowiązuje ;) Do what you will, harm none! Pozdrawiam wieczornie i ciepło :)

a mi najwięcej energii dają słodycze i to się nie zmienia od lat, i jeszcze nigdy nie zawiodło więc... polecam :D:D:D

  Strzyga  (www),  01/03/2011

mi daja dużo radości ale...po dużej dawce szybciutko zasypiam :)

to pewnie przez szybki wzrost, a następnie spadek cukru ;)
ale co tam :D
grunt, że życie słodkie ;)

  mpj,  02/03/2011

łoj! tylko nie wampiry. Ja ta zdecydowanie preferuję wampirzyce, oczywiście energetyczne, a jakże.

  fela,  02/03/2011

Ciekawy artykul:) Czekam na kolejny o zmorach.
Kiedys mialam taka ksiazke ludowa o strzygach,zmorach,wampirach i juz niepamietam o czym jeszcze .Niestety komus ja chyba pozyczylam lub gdzie sie zapodziala.
Unikam jak moge ludzi negatywnych lecz czesto jest to nieuniknione.
Jestem pozytywna i staram sie tym zarazac moje otoczenie:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska