JustPaste.it

Ogłoszenie o pracę

Zatrudnię od zaraz

Poszukuję pracowników

szata_sprawiedliwosci_xxl.jpg?height=300&width=400

Stanowisko

Przedstawiciel nieba

Miejsce pracy

- Kraje UE - Reszta Świata

 Pracodawca:       Jezus

Grupa Klonex - Krakowska Drukarnia Wielkoformatowa

Rodzaj zatrudnienia:    Pełny etat

Rodzaj umowy:              Na czas nieokreślony

Liczba wakatów:            bez limitu

Poszukuję

 Chętnych do modlitwy wstawienniczej którzy dniem i nocą ze łzami w oczach będą wołali do Pana za chorych, bezrobotnych, bezdomnych, złamanych przez życie, za tych co w więzieniach i za tych co cierpią w szpitalach, za prześladowanych w Indiach. Za rządzących tym krajem

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Nieba - Opiekun Klienta

  • *pozyskiwanie nowych klientów z terenu krajów UE i reszty świata
  • *utrzymywanie relacji ze współpracownikami i klientami

Zapewniam:

  • Liczne szkolenia, seminaria, wykłady, doświadczenia życiowe; możliwość dalszego rozwoju duchowego,

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • codzienna modlitwa
  • czytanie Słowa Bożego
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji czasu pracy

 Obowiązki

  • Do zatrudnionego należy:  pomoc biednym, sierotom, wdowom i ubogim, praca przy żniwach dusz, głoszenie ewangelii ,

Mile widziane

  • Świadectwo ukończenia szkoły biblijnej

Wynagrodzenie

  • Życie wieczne. Stała premia w wysokości licznych błogosławieństw materialnych i duchowych

 Kontakt

  •  Bezpośrednio z pracodawcą