Login lub e-mail Hasło   

Gdzie jesteś Ojczyzno?

Dla jednych matka wyrodna,macocha ,a dla drugich krowa dojna...
Wyświetlenia: 2.249 Zamieszczono 08/03/2011
Bieda siedzi pod pałacami kleru

Bieda siedzi pod pałacami kleru

Dlaczego jak ptaki z klatek uciekają za granicę Polacy i zostają tam na zawsze?

Kler i zdemoralizowana władza powinni wyprowadzić się z kraju - gdzie pieprz rośnie. Zostawić oszukiwany naród swojemu losowi. Otrzęsie się z tej zarazy i wróci do normy. Zbuduje kościół ubogich - pokorny, słuchający, nie jak ten nakazujący, zachłanny na dobra ziemskie.

Z dużym bagażem błędów i walk z bronią w ręku o sprawiedliwość prawdę tę piszę, nie zionę jednak taką nienawiścią do komunistycznych oprawców jak fanatycy spod sutanny Rydzyka i politykierzy od siedmiu boleści, że pożal się Boże.

Rozhisteryzowani i chciwi władzy, pięćdziesięcioletni faceci uważają się za męczenników, bo dwadzieścia parę lat temu glina ich pałowała, ganiali po ulicach, bo spali na styropianie, a teraz bezczelnie stroją się w piórka bohaterów i nawzajem rzucają się do gardła w walce o miejsce przy żłobie.

Tym ludziom komuchy władzę prawie na talerzyku dali, a mogliby takich Kaczyńskich, Macierewiczów nie internować, a porostu skazać, zlikwidować.

Bezpieka dzięki donosom funkcjonariuszy w czarnych sutannach wiedziała nawet, o której godzinie panowie z "konspiry" robią kupki, bzykają itp. Dzięki m.in. ich donosom nie doszło do rozlewu krwi i walk bratobójczych. Jaruzelski wprowadził stan wojenny, ale za mało - Kiszczak pałował obecnym zbawców Ojczyzny, nie trzymał w ciemnej chłodnej celi bez wody, nie karmił główkami śledzi, na gołym betonie zakutych w kajdany bić nie kazał, jak mnie, że krew tryskała po ścianach w latach pięćdziesiątych. Pięć lat bez wyrku kiblowałem, a Instytut Pamięci Narodowej braci Kaczyńskich do dnia dzisiejszego nie może akt moich w tej sprawie skompletować.

Reżym komuchów na nich chuchał, karmił białymi bułkami, a nim "internował" to pozwolił porobić doktoraty. I dlatego teraz uczoną polszczyzną tumanią naród wołając Bóg, Honor i Ojczyzna, robią z siebie ofiary komunizmu, a faktycznie są ofiarami losu.

W 1952 roku zakonnik jezuita udzielił rozgrzeszenia, pobłogosławił, namaścił olejkami i schował pod sutannę mój pożegnalny list do matki, a to szpicel pomagał rozpracować komuchom moje myśli i sny, przez tego "namiestnika" Boga nieomal byłbym zgładzony. Ludowego wojska złamałem przysięgę, strzelałem i nie chciałem oddać się żywcem. Pod łopatką prawej ręki tkwi kula kaliber siedem... Było nas kilku wtedy, a zostałem sam wśród żywych.

Ocalenie zawdzięczam Gomółce, komuniście, który tak samo dostawał w kość! W 1957 roku dopiero wróciłem do pracy!

Obecnymi "bohaterami z pierwszych stron gazet", męczennikami za wolną Polskę uchodzą, promieniują wartościami chrześcijańskimi i miłością bliźniego, jak szambo perfumami francuskimi. A faktycznie, to tylko specjaliści od ekshumacji zwłok z ubiegłego stulecia, stawiania pomników i świątyń opatrzności oraz wypłacania miliardowych kwot funkcjonariuszkom w czarnych sutannach. A szara i chora rzeczywistość Ojczyzny myślących realnie zdolnych, młodych i odważnych wypędzą za granicę, budują tam indywidualne swoje szczęście, bez ingerencji kleru, przewrotnych deklaracji i obietnic polskiej prawicy i skompromitowanej lewicy.

Jak się modlić w kościele, skoro ambasadorowie ziemscy Jezusa szpicle, kapusie, pedofile, biznesmeni? Bóg z kościoła się wyprowadził, a mimo to szukają go tam nieszczęśliwi i zmanipulowani Kowalscy, płatnych pośredników Boga z obliczem Judasza osłaniają przed opinią, nie wiedzą, że nie miesza się wina z gównem, a Boga z kościołem.

Rozczarowanych wielu! A winę zwala się na tych, co rządzili, na układy pokomunistyczne, Żydów, Putina itd. Manipulowany Kowalski w to wierzy, a równocześnie narzeka i ponownie do władzy wybiera tych samych, a jeszcze gorszych pasibrzuchów.

Polacy uczą demokracji Ukraińców, Białorusinów, Rosjan. Uczą rozumu Niemców, porządku strzegą w Iraku i Afganistanie, u siebie zaś burdel na kółkach. Nad Wisłą chore społeczeństwo wybiera psychopatyczne rządy.

Na operację kolana czeka się dwa lata, szpital nie ma miejsc i pieniędzy na drogie zabiegi, a skarb państwa codziennie od dwudziestu lat wypłaca "biednemu" kościołowi z budżetu trzy miliony zlotowych z podatków naszych. I to są wartości chrześcijańskie, to zdrowe i logiczne podejście?

Koszty utrzymania rosną, a emeryturki te same, za duże by z głodu zdechnąć, a za małe by z uśmiechem żyć!

Po nabożeństwie - piją, biją, kradną i mordują, gwałcą, a inwestycje kościelne rosną jak grzyby po deszczu. Co ulica to kaplica, w rezydencjach hierarchów bogactwo, luksus i pazerność. Fiskus nie interesuje się ich dochodami tylko zdziera podatki z głodowych emeryturek. Kto rozliczy fundusz kościelny i tych, co go h

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1580
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1193
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1006
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 837
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 945
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 878
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 923
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 538
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 868
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 756
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 759
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje

Powiązane tematy

  Elba,  08/03/2011

Mieczysław Rakowski 22 lipca 2006 r. na konferencji "Nie przepraszać za Polskę Ludową!" powiedział zgromadzonym "święte słowa", że staje przed nimi z poczuciem "winy".
- Chcę zwrócić się do prawicy, jak i do tych dziennikarzy, politologów i historyków, którzy zajadle krytykują i zwalczają dorobek PRL. Kieruję to też do reszty społeczeństwa.
Wszystkich tych chcę "przeprosić":
- ...  wyświetl więcej

"A tak „elity” III RP..." No chyba jednak "elyty":-)
Ukłony ślę.

Szymonie, czytając czułam twój ból i frustrację... Bóg nigdy nie mieszkał w murach kościelnych... a serca tych, co go noszą - zdradzone i zmanipulowane upadkiem moralności, zachłannością i fałszywym świadectwem! Jest jednak coraz więcej ludzi dobrej woli... a świat, choć dziwny, może stanie się lepszy, gdy coraz więcej z nas się obudzi!

Oby tak było!

Kwiatku podpisuję się pod twoimi słowami obiema łapkami. Coraz więcej ludzi otwiera oczy. Dziwi mnie tylko to, że to właśnie emeryci najbardziej nabijają kiesę kleru. Są w stanie oddać księdzu ostatni grosz, żeby ten spłacił kolejną ratę swojego luksusowego auta.

  marian R,  11/03/2011

Witaj Szymonie, link na Twój artykuł przesłała mi " Skalny Kwiatuszek", jestem jej wdzięczny. Co napiszę o Twoim artykule? Nazwę Cię BRATEM swoim Szymonie. Dowodem są chyba moje artykuły. Nie wiem dlaczego nasze drogi jakoś się jeszcze nie połączyły. Jesteś Wielki Szymonie...JESTEŚ W I E L K I ...

Ty też jesteś wielki, w swojej twórczości, wspólne myśli nas zbratały,oby takich wśród młodych było więcej....pozdrawiam

Panie Szymonie. Jesteś WIELKI! I dlatego wiem, że nie dasz się pochłonąć nienawiści. Twój żal jest uprawniony! Ale nie dasz się mu pokonać. Więcej już przezwyciężyłeś. Dużo więcej. A bohaterowie ze styropianu nawet w dupę nie mogą Cię pocałować.

Grzegorzu nie dam się nawet na tamtym świecie ,nie zmienię swego oblicza,jak ci co nami tu i teraz pomiatają,gdzie wiatr tam chorągiewka,byle kasa,żłob,za stołek Rządowy w kolejce ustawiają o miejsce w samolocie -do Watykanu, byłyby jaja by wylądował jak ten pod smoleńskim,uwierzyłbym,ze Bóg istnieje i za hipokryzję karze jak kiedyś tam....

Polska to piękny kraj...
tylko ludzie głupki :(

Tak to brzmi, i przykro mi,a Polacy potrafią tak bohatersko ginąc,gdzie czerwone maki czerwieńsze od polskiej krwi

Wiele emocji budzi temat, a przecież co było to już było i nie jest

  Remter,  30/03/2011

To jest specjalna gra paniczów przeszkolonych do wykańczania własnego narodu . Inaczej tego faktu jaki ma u nas miejsce nazwać nie można . Nie ma dziedziny życia, której by nie zamordowali własnymi łapami. To obcy macoszy rząd , rząd kolesi na najniższym poziomie intelektualnym , to 4 partie , które obrały wredny kurs.. do nędzy doprowadzają w dalszym ciągu naród. Biorą krociowe wynagrodzenia z na ...  wyświetl więcej

Pani Tereso podzielam ten pogląd,pozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska