Login lub e-mail Hasło   

Rosyjscy kontrolerzy lotów nawiązali kontakt z UFO!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://http://niewiarygodne.pl/
Świadkami niezwykłego zjawiska byli pracownicy wieży kontroli lotów położonej w Jakucku. W trakcie wykonywania obowiązków natrafili na sygnał pochodzący z Nieziden...
Wyświetlenia: 1.730 Zamieszczono 10/03/2011

 

 

Świadkami niezwykłego zjawiska byli pracownicy wieży kontroli lotów położonej w Jakucku. W trakcie wykonywania obowiązków natrafili na sygnał pochodzący z Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego (NOL). Jeden z kontrolerów stwierdził, że słyszał tajemniczy, trudny do zidentyfikowania głos.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy „bliskie spotkanie czwartego stopnia” miało miejsce. Wprawdzie nagranie dokumentujące tajemniczy obiekt przemieszczający się nad Syberią ujrzało światło dzienne dopiero teraz, ale specjaliści nie wykluczają, że zapis pochodzić może nawet sprzed kilku miesięcy.

 

 

Na filmie, który wyciekł do sieci widać ekran monitora, na którym prezentowane jest położenie oraz parametry lotów przemieszczających się w pobliżu lotniska w Jakucku. W pewnym momencie, pośród maszyn odbywających normalne loty pojawiają się wskazania pokazujące charakterystykę lotu bliżej nieokreślonego obiektu. Przemieszcza się on na wysokości ponad 19 tysięcy metrów z gigantyczną prędkością, sięgającą blisko 10 tysięcy kilometrów na godzinę i regularnie zmienia wektor lotu

http://www.youtube.com/watch?v=UMDCWeAaAGQ&tracker=False

Zaprezentowany film wyraźnie pokazuje, że NOL, który przez aparaturę radarową został zidentyfikowany jako lot „0000” oddala się z dużą prędkością od Jakucka, a następnie wykonuje zwrot, by ponownie rozpocząć kurs w kierunku położonego na Syberii miasta – poinformował brytyjski dziennik „The Daily Mail”. W tym samym czasie widać, jak pozostałe punkty oznaczające loty samolotów pozostają praktycznie w miejscu (poruszają się one ze znacznie mniejszą prędkością).

To jednak nie koniec rewelacji. Jeden z pracowników wieży kontroli lotów w trakcie incydentu rozmawiał z pilotem samolotu rejsowego linii „Aerofłot”. Kontoler wyznał pilotowi, że prawdopodobnie nawiązał kontakt z UFO. Udało mu się usłyszeć dziwny „komunikat” wypowiadany damskim głosem w bliżej nieokreślonym języku przypominającym dźwięki wydawane przez kota.

 

 

 

 

„Usłyszałem jakiś kobiecy głos, jakby kobietę, która mówiła miau, miau przez cały czas” – powiedział kontroler

Przedstawiciele rosyjskich władz lotniczych oraz wieży kontroli lotów w Jakucku, z którymi próbowali się skontaktować dziennikarze odmawiają na razie jakichkolwiek komentarzy w sprawie.

 

Opracowała:
Ania - Nibiru
Marzec 2011

Podobne artykuły


15
komentarze: 2 | wyświetlenia: 3290
11
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1312
27
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4451
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2626
26
komentarze: 10 | wyświetlenia: 52439
22
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4253
22
komentarze: 39 | wyświetlenia: 3919
20
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3883
20
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1796
19
komentarze: 6 | wyświetlenia: 12092
19
komentarze: 9 | wyświetlenia: 9892
19
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6957
 
Autor
ArtykułNie tylko Ruscy nawiązali kontakt. Wiele innych osób też nawiązało kontakt z UFO, zarówno obecnie, jak i w przeszłości.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska