Login lub e-mail Hasło   

Eugenika - współczesny Holocaust naszych najsłabszych braci

Powiedzmy stanowcze NIE! dla wszelkich form eugeniki - aborcji, eutanazji. W przeciwnym wypadku nasz świat będzie koszmarem. Nie dopuśćmy do odrodzenia się tęczowego neo faszyzmu
Wyświetlenia: 2.138 Zamieszczono 31/03/2011

Jako kilka słów wstępu chciałem wam w tym tekście pokazać, co się stanie, jeśli będziemy zezwalali na stałe przesuwanie się granicy, po której przekroczeniu można zabić człowieka w zgodzie z tzw 'prawem'. Ten tekst pokaże wam, jak będzie wyglądał nasz świat, gdy będziemy dawali moralne przyzwolenie na jakiekolwiek formy aborcji, eutanazji, czy na eugenikę. Jest to obraz nieludzki i przerażający, i nikomu nie życzę, aby przyszło mu w takim świecie żyć. Już w 2010 roku parlament europejski przyjął szokującą rezolucję, która lada dzień może zacząć obowiązywać w naszym kraju. Elity przecież chciały traktatu lizbońskiego:

'Kobiety muszą mieć kontrolę nad swoimi prawami seksualnymi i rozrodczymi, szczególnie dzięki zapewnieniu łatwego dostępu do środków antykoncepcyjnych i możliwości aborcji. Kobiety muszą mieć dostęp do nieodpłatnych konsultacji w sprawie aborcji. Można przeczytać w jednym z artykułów rezolucji o równouprawnieniu kobiet i mężczyzn. Za przyjęciem uchwały głosowało 381 europosłów (głównie socjaldemokraci ,liberałowie, zieloni i komuniści), przeciwko było 253 (głównie chadecy, konserwatyści i część eurosceptyków). 31 deputowanych wstrzymało się od głosu'. (wszyscy polscy eurodeputowani z PiS, PO i PSL byli przeciw).
Cytując za - link.

Tajemnicą poliszynela jest działalność potężnych koncernów aborcyjnych, takich jak Planned Parenthood z siedzibą w USA. Międzynarodowy oddział tego koncernu, IPPF, znany jest z szokujących deklaracji, oświadczeń, apelów. Oddział ten nie cofa się także przed agresywnym lobbingiem politycznymi naciskaniem na rządy państw, organizacje pozarządowe i inne podmioty. Często to środowisko organizuje swoje własne prowokacje, tak, jak prowokacja z rzekomo zgwałconą nastolatką z Lublina. Gazeta Wyborcza wściekała się o aborcję dla tej nastolatki, jednak po czasie wyszła prawda na ten temat. Nastolatka wcale zgwałcona nie była, dziecko miała ze swoim chłopakiem, a sprawa była szczegółowo zaplanowaną, bulwersującą prowokacją środowiska pro aborcyjnego.

Jednym z takich apelów IPPF jest apel o tzw. "edukację" seksualną i szeroki dostęp do środków antykoncepcyjnych już od dziesiątego roku życia. IPPF w swoim najnowszym raporcie ("Stand and Deliver") postuluje, by w najbliższym czasie skupić się na "prawach seksualnych" dzieci i młodzieży i przeprowadzić je na arenie międzynarodowej. Koncern chce w tym celu apelować do organizacji takich jak ONZ, WHO, fundusz ludnościowy, UE i innych. Tak więc radykalne przepisy i zmiany prawa miały by być wprowadzone ponad głowami i parlamentami państw, ponad obywatelami państw i ich zdaniem. To nie pierwsze totalitarne zapędy lewicy i stowarzyszonych z ta opcją polityczną wielkich koncernów.

Co gorsza jest podnoszony postulat, aby nowoczesną propagandę demoralizacji seksualnej (tzw. "edukacja seksualna") otrzymywały przymusowo te dzieci, które uczą się w swoich domach. W dzisiejszych czasach wielu rodziców rozumie powagę problemu i woli uczyć swoje dziecko w domu, niż posyłać je do zideologizowanej szkoły, gdzie zamiast wiedzy przekazuje się propagandę polityczną.

Poza tym zauważcie też, czytelnicy, że apel tego koncernu o szeroki dostęp do antykoncepcji dotyczy już dziesięcioletnich dzieci. Jak to się ma do prawa amerykańskiego, które dopuszcza wiek inicjacji seksualnej na poziomie 18 lat? W Polsce zaś jest to 15 rok życia. Jak widać, także tutaj istnieje pragnienie zmian, zmian będących de facto oficjalną legalizacja pedofilii. Już teraz zarówno sami pedofile, jak i koncerny medialne, aborcyjne, rozpoczęły swoją ofensywę jeśli chodzi o seksualność małych dzieci. Cytując:

'Kilka dni temu Amerykanów zbulwersowała informacja o nowej kolekcji ubrań dla dzieci przygotowanej przez Disneya. (...)
Oto bowiem Disney postanowił ubrać dzieci, a zwłaszcza małe dziewczynki, w ubrania przypominające stroje prezentowane na erotycznych pokazach. Jak odkryli dziennikarze Fox News, niektóre kreacje Disneya stanowią niemal kopie egzemplarzy erotycznej bielizny
'
Cały artykuł - link

Aborcjonizm, eutanazja i eugenika, propaganda zepsucia moralnego (tzw 'wychowanie seksualne'), homoseksualizm czy pedofilia to różnie nazwane odnogi tej samej hydry. Wszystko sprowadza się ku dążeniu do głębokich przemian obyczajowych. Czyli rozbiciu instytucji rodziny, całkowitej legalizacji pedofilii, przyznania szerokich praw i przywilejów jednostkom zdemoralizowanym, czy w końcu realizacja programu przymusowej eutanazji, ponieważ walące się systemy emerytalne nie wytrzymują już obciążenia.

Według jednej z koncepcji szczęście dla człowieka prawego, uczciwego zawsze oznacza ucisk dla człowieka nieprawego. To ponadczasowe prawo obowiązuje także w drugą stronę. Otóż szczęście i prawa, przywileje dla osób zdemoralizowanych, nieprawych, nieuczciwych, zawsze będą oznaczać bezprawie wobec człowieka normalnego, uczciwego, prawego. Dziś mamy do czynienia z sytuacją, gdzie wszelkie niegodziwości i nieprawości są podsycane przez obowiązujący system i wychodzą z ukrycia. Szaleją na ulicach naszych miast, podczas gdy zwykły, porządny człowiek boi się wyjść na zewnątrz.

Już teraz rozpoczęto szeroką kampanię mającą przygotować społeczeństwa właśnie do legalizacji pedofilii. Pamiętacie jak było z homoseksualistami? Najpierw chcieli, aby ludzie traktowali ich obojętnie, po prostu chcieli żyć. Potem zażądali dla siebie małżeństw i zaczęli organizować swoje parady. Później przyszła już pora na radykalną ofensywę: terror sądowy, poprawność polityczna i żądania możliwości adopcji dzieci. Dziś jeśli nie wiwatujesz homoseksualiście i otwarcie nie popierasz jego żądań, to jesteś od razu wyzywany od najgorszych i zarzucana jest ci nietolerancja. Dziś należy w sposób oczywisty przyklaskiwać wszystkiemu, co ma szyld 'homo'. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia ze współczesna formą myślozbrodni. Jestem niemal pewien, że już teraz identyczny schemat jest realizowany przez faszystowskie elity i przez koncerny w kontekście przyszłej legalizacji pedofilii. To stały i niezmienny schemat, obliczony na dwie lub trzy dekady, czyli na jedno pokolenie.

Wracając do sprawy koncernu aborcyjnego Planned Parenthood: otóż międzynarodówka tego koncernu (IPPF) jest znana także z tego, że sponsoruje finansowo radykalne ugrupowania feministyczne na całym świecie. Lobbing koncernów aborcyjnych, farmaceutycznych, jak i polityka przez nie uprawiana spowodowały de facto - pogorszenie sytuacji kobiet na świecie. Gdyż już od pewnego czasu termin 'prawa kobiet', czy walka o godność kobiet kojarzy się niemal wyłącznie z walką o aborcję, antykoncepcję i tzw edukację seksualną. W Polsce grupy kobiet sprzeciwiające się temu nurtowi są marginalizowane i oskarżane przez ugrupowania feministyczne o zdradę. Tymczasem to feministki, siedząc w kieszeni wielkich koncernów, zaprzedały się, zaczynając realizować cele biznesowe tychże koncernów aborcyjnych bądź produkujących pigułki antykoncepcyjne. Ostatnio wybuchł w Polsce skandal po tym, gdy wydało się, iż jedno z ugrupowań feministycznych było opłacane właśnie przez IPPF. IPPF poprzez swój plan obliczony na całe dekady chce całkowitej globalizacji 'prawa' do aborcji. Chce, aby aborcja stała się powszechnie dostępną usługą i była traktowana jak wyrwanie zęba. W takiej konfiguracji sama aborcja stała by się marką tak, jak np pepsi cola, znaną i serwowaną na całym świecie praktycznie wszędzie.

Podobne artykuły


33
komentarze: 21 | wyświetlenia: 3508
18
komentarze: 13 | wyświetlenia: 2195
50
komentarze: 17 | wyświetlenia: 55391
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1283
32
komentarze: 38 | wyświetlenia: 48081
19
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2489
13
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1934
21
komentarze: 18 | wyświetlenia: 4370
29
komentarze: 140 | wyświetlenia: 4231
25
komentarze: 70 | wyświetlenia: 5085
17
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4427
16
komentarze: 0 | wyświetlenia: 14521
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15126
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2875
 
Autor
Artykuł  dzepson,  31/03/2011

...środowiska proaborcyjnego... co to w ogóle znaczy "środowisko proaborcyjne"? rozumiem, że chodzi o ludzi, którzy podchodzą do każdej napotkanej kobiety, pytają, czy aby nie jest w ciąży po czym nakłaniają do aborcji.
Nie można być "za aborcją"... można pozwolić ludziom decydować za siebie.
Brednie, które wypisujesz nie trzymają się kupy: jakieś poraborcyjne lobby ( ...  wyświetl więcej

Nikt, absolutnie nikt nie ma prawa określać, co wolno kobiecie a czego jej nie wolno, jeśli chodzi o jej własne ciało i życie! Dopóki nie zostaną zapewnione przez państwo warunki do wspomagania kobiet zmuszanych do urodzenia dziecka, którego nie mogą lub nie chcą urodzić i wychować z wielu powodów, bardziej poważnych aniżeli trywialna wygoda. A już najmniej praw roszczeniowych do ustanawiania tych ...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  01/04/2011

Skalny Kwiecie ! Kobieta może robić z własnym ciałem wszystko bez opodatkowania !

  swistak  (www),  01/04/2011

dzepson ! Uprzedmotowienie człowieka pozwoli Twoim sponsorom zutylizować Cię fizycznie bądż wnieść poprawki w Twoim mózgu ! Resztę szajki darkwatera może spotkać ten sam los, chyba że sami naprawicie błąd swoich matek, których nie było stać na aborcje i poddacie się dobrowolnie eutanazji !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska