Login lub e-mail Hasło   

www.UFO-DOT-COSM przedstawia odcinek 08

NSA ujawnia dokument o wiadomościach otrzymanych od ET.
Wyświetlenia: 1.013 Zamieszczono 27/04/2011

 

04 - 2011 ( 08 )

NSA ujawnia dokument o wiadomościach
otrzymanych od ET

 

NSA udostępniła do publicznej wiadomości dokument z dnia 21 pażdziernika  2004 – NSA Journal Vol XIV nr 1. Jest to sprawozdanie przedstawione przez dr Howarda Campaigne dotyczące dekodowania wiadomości pozaziemskich, które zostały otrzymane   z „przestrzeni kosmicznej”. Wydaje się, że te wiadomości zostały faktycznie otrzymane za pośrednictwem satelity SPUTNIK, ale nikt nie wiedział, jak je interpretować w tamtym czasie.
W pewnym momencie, nie określonym w dokumencie, H. Compaigne i kilku innych supermatematyków z działu Kryptologii otrzymało zadanie odczytania dwudziestu dziewięciu wiadomości. Rodzi się pytanie, dlaczego dokument gotowy do publikacji już w 2004 roku publikuje się dopiero 21 kwietnia 2011 roku razem z setkami dokumentów mówiących o kontaktach z UFO i Kosmitami?

 

Stało się tak, ponieważ Peter Gersten, prawnik z Arizony , wygrał w sądzie sprawę o ujawnienie tych dokumentów. Zarządzenie sędziego musiało być wykonane, a dokumenty ujawnione.

Dokument ten stanowił wewnętrzną informację służb NSA i jego tytuł brzmi „Klucz do pozaziemskich Wiadomości”.Zostali zmuszeni do przedstawienia asłów kluczowych na podstawie wniosku FOIA – ale NSA twierdzi, że takich dokumentów nie posiada. Tak więc, mimo, że pewna częśc tajnych dokumentów została odtajniona, to dalej stosowana jest taktyka milczenia co do konkretnych spraw.

Kim jest Howard Compaigne?

Jest jednym z najlepszych kryptologów, który przez lata współpracował z NSG, ASA, NSA oraz innymi organizacjami. Jest On częścią bardzo małej grupy, która uważa się za „śmietankę” w dziedzinie kryptologii.

 

Autor artykułu skontaktował się z byłym pracownikiem NSA i zapytał go o wagę tego dokumentu. Kontakt powiedział, że „był zszokowany treścią dokumentu. Informacje NSA są wypełnione takimi słowami, jak „prawdopodobnie”, „rzekomo”, i „myśli się”.
A więc prezentacja dokumentu przez dr Compaigne nie jest czysto hipotetyczna.
Kontakt powiedział: „dokument ten nie zawiera żadnych normalnie używanych przez NSA słów. Normalnie powiedzieliby:”Otrzymaliśmy wiadomość z przestrzeni kosmicznej, a tu jest sposób do dekodowania tej wiadomości.”
Zapytałem: „ Co to oznacza?”
Jego odpowiedź była natychmiastowa : ”Ujawnienie informacji czyste i proste. Bez Fanfar i sensacji.”

 

 Jaka jest treść informacji ?

Doktor Compaigne skoncentrował się na treści kilku informacji. Zawierają one równania matematyczne, nasz układ okresowy pierwiastków itd. Mają sens dla fizyków i matematyków oraz inżynierów. Compaigne wspomina o „słowach”, których jeszcze nie rozumieją.
Naukowcy boją się ośmieszenia i dlatego nie chcą ujawniać tych informacji, bo mogłoby się okazać, że są i zawsze były błędne. Ich kariery byłyby skończone. Już teraz mówią na wszelki wypadek: „To stare informacje, to już było znane od lat.”
Prawda jest, że dokument został dopuszczony do ujawnienia już w 2004 roku, ale jednak został podany do publicznej wiadomości niejako pod przymusem w 2011 roku i to nie jako odrębna wiadomość, a jedna z wielu mniej znaczących.

To jest naprawdę hit informacyjny.

 

Nikt z rządu nie ośmielił się, jak do tej pory, stanąć przed kamerą i opowiedzieć o kontaktach z ET. A tu otrzymujemy wiadomość od najbardziej tajnej organizacji wywiadowczej USA – NSA, która ujawnia otwarcie, że doszło do kontaktu z inteligentnymi istotami pozaziemskimi, a nie, że mamy tylko dekodowane przez nich wiadomości. Kontakt przedstawia autorowi artykułu dokument do wglądu.
”Po otwarciu strony, spójrz na adres w przeglądarce. Przekonasz się, że jest to oficjalna strona NSA.GOV.

 

Przetłumaczyła i opracowała
Ania - Nibiru
Anna Modrzejewska

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1065
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 1060
11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 583
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 876
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 989
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 554
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 683
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 680
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 671
9
komentarze: 24 | wyświetlenia: 449
9
komentarze: 36 | wyświetlenia: 776
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 678
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 528
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 856
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 242
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska