Login lub e-mail Hasło   

1 Maja – Beatyfikacja papieża Jana Pawła II, bożka znad Wisły!

``Odpowiedział mu Jezus: Ja Jestem Drogą i Prawdą, i Życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.`` - Ewangelia według Jana 14:6
Wyświetlenia: 2.493 Zamieszczono 28/04/2011

Dzień 1 Maja, zostanie zapisany złotymi literami, w księdze szatana!

O ustalonej przez niego godzinie, w mieście, a jakże, które jest również pod jego komendą, beatyfikowanym człowiekiem, zostanie jego sługa.

Przez wiele lat, człowiek ten, rodem  z Wadowic, bił czołem przed majestatem swojego pana. Każdego dnia, w pas mu się kłaniał, a za swoją lojalną służbę, obsypywany był zaszczytami i różnej maści nagrodami.

Zatem nie dziwota to, że kiedy życie swe zakończył, to jego pan, pośmiertnie, odpowiednie ``dystyngcyje`` mu przysposobił.

Jednak nieświadoma ciżba ludzka, zjawi się w wyznaczonym przez demona miejscu i o określonej porze… Ludziska z czterech stron świata, przybędą oddać mu pokłon, a to, wehikułami całkiem nowożytnymi, a to, niemalże pieszą pielgrzymkę uskuteczniając!

Jak powiedziałem wyżej, przybędą,  w jednym tylko celu, a cel ten rozwiązanym tutaj czynię. Przybędą – powtarzam trzeci już raz to – by upaść na kolana przed bałwanem ze złota.

Na dźwięk lutni, piszczałki i symfonału, otumaniona publika, powalona zostanie na kolana przez niewidzialne moce.

Smutny to widok będzie, ponieważ w tym dniu, również pogański ród Lecha, zrobi kolejny już krok w stronę przepaści.

Kolejny już krok… 

Pamiętam jak Rodacy znad Wisły upajali się jego widokiem. Pamiętam, że na blask białego habitu, nie wiedzieć czemu, tłum ogarniał szał okrzyków, oklasków i wiwatów, niczym w pochodzie pierwszomajowym, gdzie piano peany ma cześć wodzów, którzy mordowali ludzkość!

A może dzień 1 Maja, zatoczył pewien krąg?

http://57kerenor.salon24.pl/269210,beatyfikacja-papieza-jana-pawla-ii-wielka-tragedia

Tak, beatyfikacja papieża Jana Pawła II, to wielka tragedia narodowa!

 

Spoglądam przez szybę i widzę małe dzieci bawiące się przed domem. Są żwawe, uśmiechnięte i pełne nadziei.

Prowadzone za rączkę przez swoich Tatusiów, lub Mamusie, w odprasowanych ubrankach, będą niedługo maszerować do komunii, czy bierzmowania.

Będą modlić się do Marii, zamiast do Pana Jezusa. Będą kłaniać się farbie i złotym ornamentom na jakimś obrazie. Ciotki dewotki, uczyć będą młodzież i wpajać w ich małe móżdżki nauki, które ogłaszał ich bożek ze złota, papież Jan Paweł II.

I tak rok po roku, ta machina pogańskiej iluzji, mknie poprzez palce czasu.

Nikt nie otworzy Świętej Księgi, nikt do Jej Nauk nie chce się dostosować. Omijają ludziska, Pana Jezusa i Jego Umiłowanego Tatę, Boga Ojca.

Papież Jan Paweł II w niebie?

W pierwszomajowym pochodzie widzę taki bilbord na przedzie konduktu: ``Papież Jan Paweł II w niebie``.

Na czyj rozkaz? Na czyje polecenie?

Pisałem o tym, u wrót mojego artykułu przecież! Ileż to razy mam się powtarzać?

Zatem dobrze, powtórzę to jeszcze raz: Na rozkaż szatana, Bożego przeciwnika. Na rozkaz oszczercy, którego grecy, ``diabolos``, zwali!

Na przedzie konduktu? I owszem, ponieważ marsz ten bezapelacyjnie nazwać można, żałobnym.

Czas powywracać stoły…

Pogaństwo i żenada!

Poganie znad Wisły nie mieszkają już w chałupach z gliny, lecz w nowoczesnych mieszkaniach z czerwonej cegły. Nie jeżdżą już furmankami, ani nie dosiadają koni na oklep.

Przemieszczają się z miejsca na miejsce, samolotami, nowoczesnymi samochodami, lub jak to się dzisiaj mówi, innymi środkami transportu!

Poganie znad Wisły nazywają się ludźmi wierzącymi! Podobno (dajesz wiarę?) jakiś lichy zapis na ``skórze żubra``, miał z nich uczynić w 966 roku, ludzi miłujących Zbawiciela.

….

Kremówki, Wadowice, Karol Wojtyła, beatyfikacja…

Slogany, na których dźwięk moim Krajanom robi się ``tak jakoś`` na sercu!

A mój Zbawiciel omija dom po domu, willę po willi, ponieważ i tu, i tu, i tam, zamykają Mu, za każdym razem drzwi!

Lachów nie interesuje obcy Wędrowiec, Który Ustanowił Swoje Prawo zmartwychwstania ``na końcu czasów``.

Lachów, pogan znad Wisły, interesuje demon, który swojego człowieka już niedługo, beatyfikuje! Lachów interesuje nauka szatana, ponieważ już od pradziejów, w lasach, nad brzegiem rzek, czy w domach, kłaniali się czterem głowom bożka o martwych, zimnych oczach.

Świętowit i papież Jan Paweł II...

Już niebawem 1 Maja – Święto papieża Jana Pawła II, bożka znad Wisły!

---

Oddajcie wreszcie chwałę Zbawicielowi! Oddajcie Panu Jezusowi to, co Mu się należy. Nie poniżajcie Jego Godności i Majestatu, katolicy.

Zbawiciel Wprowadził Swoje Prawo zmartwychwstania. Mówi ono, że gdy Boży Syn, pojawi się wtóry raz  w wyznaczonym przez Niego czasie, to wtedy dopiero, zabierze ludzi wierzących do Domu Ojca.

Dopiero wtedy!


Podobne artykuły


16
komentarze: 111 | wyświetlenia: 1773
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 431
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 725
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 1284
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1120
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 722
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 824
10
komentarze: 298 | wyświetlenia: 800
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 566
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 532
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 498
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 463
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 377
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 528
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Spójrz na to w ten sposób. Jezus nie jest obecny tu ciałem, brakuje autorytetów, które swoim działaniem zachęcają tłumy do tego, aby wstały i ruszyły za Prawdą i Miłością. Takim autorytetem był JPII, wolał do ludzi o zgodę, dużo zgody wywołał na arenie międzynarodowej pomiędzy kościołami istniejącymi na pięcioksięgu, biblii, a nawet poza tym obszarem religijno-kulturowym i pomiędzy świeckimi. Wraz ...  wyświetl więcej

Guzik prawda,pchał się z katolicyzmem do Rosji,nie pozwalał bzykać się z gumka, błogosławił zbrodniarzy i całował się z nimi,naprodukował swietych wątpliwej wartości,A Teraz do nich pcha jego sklerotyczny kumpel.Artykuł jest nie podważalny! Polacy katolicy to wiadomo jak się zachowują w tłumie,krzyżami walczą,szkoda slow.A JP2, co zrobił dobrego?Za jego sprawka naproduko0wano kapłanów nastawiano kościołów na koszt podatników,ziemie majątki im za darmo rozdano....itp

To są właśnie te ścierające się poglądy.
Jeśli uważasz, że możesz być lepszy, a tak wnioskuję z Twojej wypowiedzi, to idź i pokaż, zdobądź przewodnictwo w jakimś dużym organizmie i kieruj ludźmi mądrze zobaczymy, co wyjdzie.

  57kerenor  (www),  29/04/2011


ZBAWICIEL I PAPIEŻ JAN PAWEŁ II. Tylko jeden z nich mówił prawdę!
---
Witaj Marcinie!

Dziękuję za wpis.

Napisałeś:

``Spójrz na to w ten sposób. Jezus nie jest obecny tu ciałem, brakuje autorytetów, które swoim działaniem zachęcają tłumy do tego, aby wstały i ruszyły za Prawdą i Miłością. Takim autorytetem był JPII…``.

Niestety, w zaproponowany

...  wyświetl więcej

  ykes,  29/04/2011

Muszę przyznać Kerenorze, że aż do obrazka z pierwszym maja brzmisz całkiem fajnie. Do tego ten chwytliwy tytuł.

Piętnaście już wieków minęło od czasu, jak przyrzekł przyjść i założyć królestwo swoje, piętnaście wieków minęło od czasu, gdy prorok Jego pisał, że przyjdzie rychło, a o godzinie i dniu przyjścia nawet nie wie Syn, tylko Ojciec w niebie, jak to On sam powiedział jeszcze na ziemi. Ale ludzkość oczekuje Go z dawną wiarą i z dawnym wzruszeniem. O, z większą bodaj wiarą, bo piętnaście wieków już minę ...  wyświetl więcej

"I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył Świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu. Potem odbędzie się sąd i pozbawią go władzy, aby ją ostatecznie zniszczyć i obalić. Królestwo, władza i moc nad wszystkimi królestwami pod całym niebem będą przekazane ludowi Świętych Najwyższego. Jego kró ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska