Login lub e-mail Hasło   

www.UFO-DOT-COSM przedstawia odcinek 12

Film, który wyciekł do Internetu stanowi montaż najciekawszych fragmentów, które są częścią materiału wideo zrealizowanego w
Wyświetlenia: 2.879 Zamieszczono 06/05/2011

05 - 2011 ( 12 )

 Upubliczniono sensacyjne nagranie! Czy to kosmita z Roswell?

 

 

Tysiące spekulacji, teorii spiskowych i różnych wersji wypadków. Czy ustalenie prawdy w sprawie wydarzeń, jakie miały miejsce w słynnym Roswell będzie kiedyś możliwe? W czasie, gdy wiele osób dociekających, co tak naprawdę stało się w 1947 r. w niewielkiej miejscowości, w stanie Nowy Meksyk straciło już wiarę w to, że kiedykolwiek dowiedzą się prawdy, FBI odtajniło setki dokumentów, które uwiarygodniają hipotezę o lądowaniu tam przedstawicieli obcej cywilizacji. Po kilku tygodniach od publikacji ton akt, do sieci przedostał się także niezwykły film będący rzekomo dowodem na to, że informacje o tym, że w Roswell lądowali kosmici, nie są zwykłą bujdą.

Film, który wyciekł do Internetu stanowi montaż najciekawszych fragmentów, które są częścią materiału wideo zrealizowanego w latach 1942-1969. Z opublikowanych wraz z filmem informacji wynika, że pełen zapis znajduje się łącznie na siedmiu taśmach. Ostatnio udostępniony klip przedstawia fragmenty filmu pochodzącego z taśmy nr 5, która zawiera 180 minut nagrania. Jeśli wierzyć pojawiającym się doniesieniom - łączny czas trwania filmu utrwalonego na wszystkich siedmiu taśmach to aż 1260 minut.

http://youtu.be/88yTGyKa6wc 

Nie wiadomo kto odpowiedzialny jest za wyciek materiału filmowego. Z napisów, które pojawiają się w filmie wynika, że ze względu na wagę materiału, źródło pozostanie anonimowe. Wiele wskazuje na to, że w pierwszej kolejności film trafił do serwisów zajmujących się badaniem zjawisk paranormalnych.

Zdaniem australijskiego ufologa, który zabrał głos w sprawie nagrania, widoczna na filmie istota może pochodzić z systemu gwiezdnego Zeta Reticuli. Wg eksperta może to być jeden z obcych, którzy ocaleli w katastrofie z 1947 r.
 
 
 
Oczywiście mało kto byłby gotów w tej chwili desperacko potwierdzić autentyczność nagrania. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że nagranie pojawiło się w tym samym czasie, kiedy Federalne Biuro Śledcze zdecydowało się na upublicznienie archiwów traktujących na temat incydentu w Roswell. Uwiarygodniają one wyśmiewane przez lata teorie na temat lądowania kosmitów w południowej części Stanów Zjednoczonych. W pochodzących z 1950 r. zapiskach sporządzonych przez agenta Guya Hottela i skierowanych do dyrektora FBI, znaleźć można m.in. tajne dotąd informacje na temat szczątków tajemniczych obiektów w kształcie spodków oraz ich zawartości. Zgodnie z obiegową opinią, wewnątrz wraku znajdować się mieli kosmici, których zwłoki zostały poddane rzekomo tajnym eksperymentom w owianej aurą tajemnicy Strefie 51.
 
 
 


Wiadomości na temat niezwykłego obiektu, na pokładzie którego znajdowały się bliżej niezidentyfikowane istoty, agent Guy Hottel otrzymał od informatora, którego dane personalne zostały usunięte z dokumentów. Brakuje także szczegółowych informacji na temat daty odkrycia wraku.
 
 
 
 
 
 
Roswell jest dziś popularnym miejscem pielgrzymek ufologów z całego świata.
 
Film o autopsji Kosmity z Roswell:

http://youtu.be/zCw0GBMpJyM
 
Wojskowy eksperyment czy statek kosmiczny?
 
Ci, co wierzą w ufo nie potrzebują dowodów. Sceptykom nigdy dość dowodów.
 
Mit będzie trwał.
 
Myślę, że prawda leży, jak zwykle pośrodku.
 
Aktualności:
 
Ufo w Kiziele w Rosji - 5 maja
 
 
Ufo nad TIUMENEM w Rosji -
 
 
Tajemnicze światła nad Rosją zszokowały tysiące ludzi.
 
 
Samolot czy ufo?
Tajemniczy objekt sfilmowano nad Kauai Beach - maj 2011
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Opracowała:
Ania - Nibiru
Anna Modrzejewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne artykuły


21
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3256
26
komentarze: 31 | wyświetlenia: 4321
40
komentarze: 39 | wyświetlenia: 17724
32
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2741
25
komentarze: 9 | wyświetlenia: 25537
23
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3557
23
komentarze: 20 | wyświetlenia: 2986
22
komentarze: 8 | wyświetlenia: 15719
22
komentarze: 13 | wyświetlenia: 3906
21
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2277
20
komentarze: 10 | wyświetlenia: 3180
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska