Login lub e-mail Hasło   

www.UFO-DOT-COSM przedstawia odcinek 16

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://niewiarygodne.pl
Kobieta twierdzi, że została porwana przez obcych. Zaprezentowała wstrząsający dowód
Wyświetlenia: 1.359 Zamieszczono 13/05/2011

 

 

   05 - 2011 ( 16 )

W nieskończonym wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten wszechświat nie istnieje...

— Terry Pratchett
Ciemna strona Słońca

 

 

 

 

 Temat uprowadzeń dokonywanych przez przedstawicieli obcych cywilizacji jest jednym z obszarów znajdujących się w kręgu zainteresowań ufologów. W kwestii porwań ludzi na statki należące do obcych pojawiło się wiele teorii spiskowych. Zagadnienie to staje się często obiektem drwin sceptyków. Nie zmienia to jednak faktu, że regularnie pojawiają się ludzie, którzy utrzymują, że w tajemniczych okolicznościach trafili na pojazd należący do obcych, gdzie prowadzono na nich rozmaite eksperymenty medyczne. Jedną z takich osób jest kobieta, która identyfikowana jest przez media jako Sonia. Twierdzi ona, że w grudniu 2010 r. została uprowadzona przez kosmitów. Na potwierdzenie swoich słów przedstawiła film

 

http://youtu.be/-LwW-knpJ2g

 

 Wydarzenie zarejestrowane na filmie poprzedziła seria tajemniczych zjawisk. Na kilka dni przed incydentem, kobieta zauważyła czarny helikopter unoszący się na jej domem. Znajdujące się wewnątrz maszyny osoby miały obserwować właśnie jej dom. Jakiś czas później, nieopodal miejsca zamieszkania spostrzegła obiekt niewiadomego pochodzenia, który określiła mianem UFO. Bohaterka twierdzi, że już wtedy prześladowało ją uczucie, że wkrótce przydarzy się jej coś złego. Sonia wyznała, że tej samej nocy, kiedy widziała Niezidentyfikowany Obiekt Latający, została porwana i poddana licznym zabiegom medycznym.

 

Przez wiele dni po tym wypadku, kobieta nie mogła dojść do siebie. Obawiała się też, że sytuacja się powtórzy - poinformował serwis "Cosmic Conspiracies", z którego przedstawicielami kobieta miała rozmawiać po wypadku. Wtedy jej zapobiegawczy mąż zainstalował w sypialni kamerę przemysłową. Kilka dni później, kobieta miała zostać porwana przez obcych ponownie.

Na filmie, który Sonia wysłała do organizacji zajmujących się badaniem zjawisk paranormalnych, przez długi czas nic się nie dzieje. W pewnym momencie widać jednak, jak postać znajdująca się pod kołdrą (widać ją po prawej stronie kadru), nagle znika. Nie wiadomo, co naprawdę się stało. Wygląda to tak, jakby po prostu się zapadła. Po kilkunastu minutach, osoba (Sonia twierdzi, że to właśnie jej sylwetka widoczna jest na filmie) pojawia się ponownie. Można odnieść wrażenie, że wynurzyła się z głębi łoża.

Zdaniem ekspertów, nie ma możliwości, by materiał został zmanipulowany po realizacji. Czy zachodzi prawdopodobieństwo, że efekty specjalne albo jakiekolwiek zabiegi zostały podjęte w trakcie jego rejestracji

Kobieta utrzymuje, że wciąż nękana jest przez "przybyszów". W domu, w którym mieszka wraz z rodziną, wciąż mają zaś miejsce trudne do wyjaśnienia wydarzenia. Sonia nie zgodziła się na ujawnienie prawdziwych personaliów.

Opracowała:

Ania-Nibiru
Anna Modrzejewska


 

 

 

 

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 1 | wyświetlenia: 2432
32
komentarze: 49 | wyświetlenia: 2838
21
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2280
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 838
7
komentarze: 0 | wyświetlenia: 2699
22
komentarze: 58 | wyświetlenia: 3211
19
komentarze: 21 | wyświetlenia: 2719
27
komentarze: 16 | wyświetlenia: 12418
19
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1905
14
komentarze: 36 | wyświetlenia: 9597
28
komentarze: 37 | wyświetlenia: 62647
16
komentarze: 17 | wyświetlenia: 24863
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 23876
 
Autor
Dodał do zasobów: Ania Nibiru
Artykuł

Powiązane tematy






Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska