Login lub e-mail Hasło   

Czy zmienia się ludzka świadomość?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://http://geraldcelentechannel.blogspot.com/
"Zawsze wierz temu, który szuka prawdy, nigdy temu, który znalazł ją"Jordan Maxwell
Wyświetlenia: 1.356 Zamieszczono 21/05/2011

World War III - Pierwsza Wielka Wojna XXI wieku

 
Amerykańska technologia nie jest już najlepsza na świecie. Amerykanie dają Chinom technologię wojskową, a ci kupują amerykańskie obligacje skarbowe. Korea Południowa ma obecnie najbardziej nowoczesny czołg na świecie.a Chińczycy najbardziej zaawansowany technologicznie statek z instalacją przeciwrakietową.
A na froncie gospodarczym, po analizie, okazuje się, że USA nie ma gospodarki kapitalistycznej. Od 1013 roku prowadzi gospodarkę keynesowską, która jest podstawą gospodarki socjalistycznej lub miękkiej formy faszyzmu. Rozpęta się piekło, kiedy przyjadzie spłacić długi. Okaże się wówczas, że winni są ludzie.

Ale ludzie mają już dość wojen. Człowiek staje się Homo Erektus, nazywa siebie nowoczesnym i zaczyna uważać, że zabijanie jest czymś naprawdę "dzikim".

Mam Marzenie, aby wszystkie arsenały wojskowe i gadżety wojenne zostały przetopione
i w zamian zostały zbudowane narzędzia gospodarcze, urządzenia medyczne i wiele innych rzeczy służących człowiekowi w codziennym życiu.
 
Budujmy pokój w sobie i wokół siebi
 
Gerald Celente
 

http://youtu.be/1xgicgqVbS0

 
“After there is great trouble among mankind, a greater one is prepared. The great mover of the universe will renew time, rain, blood, thirst, famine, steel weapons and disease. In the heavens, a fire seen.” Nostradamus
 
 
Przetłumaczyła i opracowała:
Ania-Nibiru
Anna Moderzejewska
Maj - 2011
 
 

Podobne artykuły


23
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2459
15
komentarze: 16 | wyświetlenia: 6638
11
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1101
11
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1257
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 73577
72
komentarze: 26 | wyświetlenia: 109157
48
komentarze: 20 | wyświetlenia: 25566
25
komentarze: 6 | wyświetlenia: 18737
24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 27879
20
komentarze: 6 | wyświetlenia: 2297
16
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2763
13
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4552
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 48582
 
Autor
ArtykułWięc, co możemy tylko szukać Prawdy, nigdy znaleźć? Co zatem z Jezusem, Buddą, etc? Przecież znaleźliśmy już dużo z tego, co jest Prawdą.

  kev  (www),  23/05/2011

To zależy co będzie tą prawdą - jeśli tylko rozwiazanie zadania matematycznego to wystarczy kilkanaście minut jeżeli chcemy poznać prawdę o kosmosie, prawdę o tym czym jest dobro i szczęście .... filozofowie a i ostatnio naukowcy dochodzą do tych prawd już od ponad 2,5 tys lat :)

Zadanie matematyczne, prawda o kosmosie, to sposoby przejawiania się Jednej Prawdy. Tylko taka może być Prawda, Jedna. Wspomniani przeze mnie bądź, co bądź myśliciele, to ci, którzy doszli do Prawdy o ludzkim Szczęściu. Prawda jest Jedna, ale przejawia się na wiele sposobów. Trzeba szukać, aby znaleźć i podczas szukania brać za pewnik tylko to, co sprawdza się – to reguła poznania. Filozofowie i n ...  wyświetl więcej

Co zatem z Jezusem, Buddą, etc? Budda głosił najwyższą, ostateczną Prawdę - Dharmę:
http://www.zbigniew-modrzejews(...)ex.html

Jezus, Mahomet, Mahariszi i inni też tylko w odmienionej postaci spowodowanej związkiem z lokalną kulturą, wierzeniami i sytuacją społeczno – polityczną, etc. Budda nie jest najwyższy np. dlatego bo zapomniał powiedzieć że Pustka ma Świadomość, aby mogła w ogóle być postrzegana. To Świadomość Absolutna – Bóg – Pustka jest Najwyższy.

@Marcin Kotasiński

Drogi Marcinie, byc moze dla Ciebie Budda nie jest najwyższy, ale dla wielu ludzi jest.
Przepraszam, ale dla mnie, na przyklad, ani Bóg, ani Pustka nie sa najwyźsi.

Dlaczego jest tak wielu ateistow? Dlatego, ze nie ma dowodow na to, ze Bog w ogole istnieje,
a tu masz wiele argumentow, z ktorych niezbicie wynika, ze Bog nie moze istniec:

...  wyświetl więcej

Zbigniewie, jeśli pozwolisz po imieniu i proszę o to samo. Ja nie zwalczam Twoich poglądów, mówiąc o Buddzie chciałem Ci zwrócić jedynie uwagę abyś nie przyjmował Prawdy wyrażanej w formie buddyjskiej za jedyną, a każdy inny jej wyraz prezentowany przez pozostałych pozostawiał niejako na marginesie – nie wiem, jaki jest Twój stosunek do pozostałych. Każdy z Wyzwolonych to człowiek, który poświęcił ...  wyświetl więcej

Marcinie, chyba nie oczekujesz, że w to wszystko Ci uwierzę, ot tak na słowo honoru? :)
Rozumiem, że to Twoja filozofia, Twoje wyznanie wiary. OK .

Przykro mi, ale daleko Ci do Buddy. Chciałem Ci zwrócić jedynie uwagę, że to Twoje wyznanie wiary, tak jak i każda inna religia, oprócz buddyzmu, który nie jest religią, to wstępny pogląd służący Tobie do rozwijania wiedzy. Każdy kiedyś przekracza swój pogląd i mam nadzieję, że Ty też kiedyś przekraczysz swój.

Kiedy poznasz własną samoświadomości tak jak ja to zrobiłem to pogadamy jak równi. Zaprzeczasz nie znając „rzeczy” której zaprzeczasz.
„Przykro mi, ale daleko Ci do Buddy.”
Tu i w kolejnych słowach wyrażasz zazdrość i zawiść, cechy bardzo niebuddyjskie. Idź do Buddy pouczy Cię.

Pozostawię to bez komentarza, bo poziom Twojej samoświadomości, jaki właśnie osiągnąłeś powyżej, jest już dla mnie za "wysoki" ...

No cóż, chyba muszę Ci we wszystko uwierzyć na słowo honoru, skoro nie jesteś w stanie przedstawić ani dowodów, ani przekonujących argumentów?

Pa, pa! :)

Pozostawianie bez komentarza oznacza milczenie – to raz.
O moim i Twoim poziomie samoświadomości wiem jak sam zauważasz lepiej niż Ty – dwa.
Zasady samoświadomości – myślę siebie i dzięki temu wiem, że jestem - źródłowo jako tylko to myślenie –lub– świadom własnej świadomości.
Przemyśl, to dowód naukowy, nie na wiarę.

"Jestem filozofem . . . Wyzwolonym . . . w tradycji tacy jak ja nazywani są Oświeconymi. Więcej o mnie i moich myśli znajdziesz na mojej stronie www lub tu w artykułach, albo tam gdzie jeszcze mnie znajdziesz. Zapraszam na Poznanie" -- Marcin Kotasiński
Było mi bardzo miło Cię poznać, o Wyzwolony Oświecony Mistrzu! :)


Chyba nie oczekujesz, że ktoś Ci uwierzy, ot tak na słowo honoru,
że jesteś Wyzwolony i Oświecony ? :)
Wyzwolony z czego? Z kajdanek i z Zakładu Karnego?
Oświecony czym? Żarówką 100W ?
Na razie z poczuciem humoru obserwuję Twój powolny i mozolny proces
wyrastania z głupoty i niewiedzy i pękam ze śmiechu! Ha, ha, ha! :)

Nie mam zamiaru tracić więcej czasu na Twoje brednie. Pa, pa!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska