Login lub e-mail Hasło   

Artykuł dopięty na ostatni guzik.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kopciarz.blox.pl/2011/06/wpis-dop(...)ik.html
Naszego premiera uważam za wybitnie cynicznego i chciwego władzy człowieka. Teraz "niestety" muszę stanąć w jego obronie. Bo zachował się jak NORMALNY facet.
Wyświetlenia: 988 Zamieszczono 06/06/2011

Dla "niewtajemniczonych" ... :

 

Niespełna tydzień temu Donald Tusk na konferencji prasowej dotyczącej polskiej prezydencji w Unii Europejskiej powiedział teoretycznie o kilka słów za dużo jak na osobę pełniącą jedną z najważniejszych funkcji w państwie. Otóż na pytanie pani redaktor z Polskiego Radia :

"czy na miesiąc przed objęciem polskiej prezydencji w Unii Europejskiej wszystko jest dopięte na ostatni guzik ?" odpowiedział :

"Guziki wszystkie zapięte, na pewno. Trochę jestem z... patrzę na letni strój pani redaktor i dlatego nie kojarzy mi się z tym... z dopięciem wszystkiego na ostatni guzik.  To nie przygana, wręcz przeciwnie. Bardzo lubię... lato" - zakończył premier.

 

Najzwyczajniej w świecie dziennikarka miała niedopiętą bluzkę na co Tusk zwrócił uwagę ( co niewątpliwie zbiło go z pantałyku :) ).

 

 

Tyle tytułem wstępu.

 

 

 

Otóż "kibic Lechii Gdańsk numer 1" moim zdaniem nie powinien podczas tak ważnego spotkania z prasą ( dotyczącego jednak bardzo ważnego dla Polski wydarzenia ) wypowiadać powyższych słów. Waga problemu itp. itd. ... Jeśli jednak jego wzrok przykuł dekolt pani redaktor - to była to przecież najwyczajniejsza w świecie, odruchowa reakcja faceta ! Mimo, że zachował się odrobinę niestosownie, to wybrnął z całej sytuacji obronną reką, z humorem i uśmiechem. Wiadomo, że dziennikarzy obowiązuje dress code, jednak z uwagi na fakt, że obecnie w Polsce mamy LATO ( tak, tak, to nie żart ), to ubiór, o który narobiono tyle szumu, nie powinien nikogo dziwić czy oburzać ( i fakt, nie oburzył ).

Jedyne co oburzyło opinię publiczną to słowa premiera. Partia Kobiet uznała wypowiedź zaseksistowską ( o dziwo ja nie dostrzegam w niej ŻADNEJ dyskryminacji kobiet, a tym przecież seksizm jest z definicji ), a inne środowiska feministyczne zaś za oburzającą skandaliczną. Porównywano go do nawet do Silvio Berluscionego - ten bogaty Włoch od gangbangów ;) .

 

I tu mój króciutki komentarz : wypowiadające się w tym temacie feministki - jesteście najzwyczajniej w świecie głupie.

Jeżeli faktycznie Tusk przegiął, to dlaczego nie oberwało się redaktor, która prowokowała takwulgarnym poniżającym kobiety strojem ? 

Przecież ta kobieta najzwyczajniej w świecie prowokowała premiera do takiego zachowania ( bo która szanująca się kobieta nosi bluzki z dekoltem w lato ?! ) !!

Jeżeli faktycznie jesteście za równouprawnieniem to jesteście wybitnie niekonsekwentnymi w swoich poglądach hipokrytkami i histeryczkami.

 

 

Nie bronię premiera, bo jestem przeciwko kobietom i równouprawnieniu.

Bronię premiera, bo zachował się po prostu normalnie, za co, potocznie mówiąc/pisząc, dostał opierdol.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1255
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1088
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 530
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 663
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1037
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 708
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 348
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 747
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 687
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 737
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 592
 
Autor
Inne teksty autora
Artykuł

Powiązane tematy

Jako kobieta wolałabym żeby energia organizacji feministycznych szła w kierunku poprawy systemu prawnego oraz działalności organów ścigania, które są nieskuteczne i nie odpowiadają rzeczywistym potrzebom ofiar przemocy w rodzinie, niż obroną dekoltu dziennikarki, która jak sądzę sama potrafi zatroszczyć się o swoje prawa, jeśli poczuła się dotknięta wypowiedzią premiera.

  ...,  06/06/2011

A czy słyszałeś aby kiedykolwiek i jakakolwiek feministka wymyśliła coś mądrego?

Ten chór bezmyślnych aktywistek już wystarczająco zaszkodził szanującym się kobietom.

Zresztą, szanujące się kobiety z feminizmem nie chcą mieć nic wspólnego.

>A czy słyszałeś aby kiedykolwiek i jakakolwiek feministka wymyśliła coś mądrego?<
Smutny człowieku, nie słyszałeś o Muminkach? :/
http://goo.gl/w5TBL
Nie dość że feministka, to jeszcze lesbijka. Patrz pan, do czego to doszło. ;)

Pan szanowny życzy sobie więcej przykładów, czy już obecnie raczy odszczekać swoje idiotyczne insynuacje?

  ...,  06/06/2011

Panie Piotrze, smutnym ludziom szczekać się nie chce, bo szczekanie wymaga wysiłku, zaś smutek powoduje zmęczenie.

Zmęczenie nie przeszkadzające w pisaniu usprawiedliwień, lecz nie pozwalające przyznać się do konfabulacji? Zaiste, cud prawdziwy! ;)

  ...,  06/06/2011

Zaiste, prawdę mówisz.

A co to jest "prawda"? :)

Odrzucam za to zdanie...
"I tu mój króciutki komentarz : wypowiadające się w tym temacie feministki - jesteście najzwyczajniej w świecie głupie." - pozostawiając to już bez komentarza...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska