Login lub e-mail Hasło   

Wybuch E-coli w Europie to wojna biologiczna

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.activistpost.com/2011/06/ecol(...)ml#more
Ta dziwna nowa choroba śmiertelna pojawiła się w Europie znikąd, powodując ...
Wyświetlenia: 1.522 Zamieszczono 08/06/2011

Podtapianie świata

 

Ta dziwna nowa choroba śmiertelna pojawiła się w Europie znikąd, powodując eksplozję ponad 3.500 poważnych zachorowań i 35 lub więcej zgonów, w co najmniej 10 krajach europejskich (i teraz, 4 podejrzane przypadki w USA - red.). Istnieją cztery wskazówki naukowe, że jest to przypadek inżynierii dokonanej przez człowieka, Advanced Biowar [AB - Zaawansowana Wojna Biologiczna], jak również silne poszlaki wskazujące na to, że jest to częścią czegoś znacznie większego politycznie.

 

Naukowo, te 4 silne wskazówki AB (genetycznie spreparowanej rekombinacji DNA) są następujące:

(1) Multipoint release [wielopunktowe uwolnienie]. To jest choroba szybko rozprzestrzeniająca się znikąd i występuje w wielu miejscach z dnia na dzień. Teraz występuje w co najmniej 10 krajach Europy. Pisząc ten artykuł, musiałem dwa razy zmieniać dane (całkowitą liczbę zachorowań, zgonów i krajów), gdyż liczby wzrastały prawie co godzinę.

(2) Multi-drug resistance [odporność na wiele leków].  Chińscy naukowcy w Shenzhen, chińskim laboratorium BGI (współpraca z naukowcami z University Medical Center w Hamberg-Eppendorf) potwierdzili, że nowa bakteria nosi geny, które czynią ją odporną na różne klasy antybiotyków! Pacjenci często dostają krwawą biegunkę, i wielu z nich wymaga intensywnej opieki, łącznie z dializą nerek.

 

 

(3) No cross contaminations [brak skażenia krzyżowego]. Nie występuje skażenie fekaliami (ani możliwe skażenia z tym związane), jak można by oczekiwać od zakażenia E-colą. W rzeczywistości Niemcy, gdzie wystąpiła duża liczba przypadków, mają jeden z najlepszych programów bezpieczeństwa żywności i inspekcji na świecie. Zwykle zakażenia E-colą rozpowszechniają się przez odchody skażające żywność i mogą również przenosić się z człowieka na człowieka przez odchody - doustnie z powodu złej higieny. Do tej pory to nie wydaje się być podstawowym sposobem przenoszenia choroby, a jej podstawowe źródło jest obecnie nieznane.

(4)  Recombination of multiple strains/DNA found [rekombinacja wielu szczepów / odczytanie DNA] Naukowcy z WHO {Światowa Org. Zdrowia] potwierdzili, że kolejne badania genetyczne sugerują, że szczep E-coli O104: H4, to nigdy wcześniej nie spotkana kombinacja / hybryda dwóch różnych bakterii E-coli. Naukowcy w chińskim Genomics Institute mówią, że nowy szczep jest zarówno wysoce zakaźny, jak i toksyczny, oraz że jest podobny, ale nie taki sam, jak szczep (EWEA 55989) wykryty w Republice Środkowej Afryki, wywołujący poważną biegunkę. Nowy szczep E-coli O104: H4 zawiera podobną do Shiga biotoksynę z Enterohaemorrhagic [Enterokrwotocznej] E-coli, która wiąże się i niszczy komórki nerkowe i może spowodować potencjalnie śmiertelną chorobę HUS (haemolytic uraemic syndrome - zespół mocznicy hemolitycznej), która powoduje poważne uszkodzenie wątroby.
 
Jest to największy wybuch E-coli i najbardziej niebezpieczny w znanej historii ludzkości. Ten nowy enterokrwotoczny szczep bakterii Escherichia coli (EHEC) może zaatakować krew, nerki, wątrobę i mózg. Prawie 1 / 3 z tych przypadków spowodowała pełnowymiarową chorobę HUS (zespół mocznicy hemolitycznej), co jest bardzo nietypowe. Zwykle w ogniskach E-coli tylko 10% przypadków rozwija się w HUS. Również niezwykłe jest to, że większość ofiar to dorosłe kobiety, podczas gdy zwykle HUS atakuje częściej dzieci niż dorosłych. Ciężka krwawa biegunka, często związana z nerkami, wątrobą, mózgiem i uszkodzeniem krwi, jest nieco podobna do gorączki krwotocznej, takiej jak Ebola.
 
Poszlakami wskazującymi na to, że jest to część czegoś znacznie większego politycznie jest to, że pasuje do modelu wydarzenia politycznego /gospodarczego / walutowego / medycznego / wojskowego / katastrofalnego / niedoboru żywności, oraz okoliczności, które szerzą coraz większy poziom chaosu na całym świecie. Zajmę się tymi powiązanymi tematami w późniejszych wpisach.

Stirling [Tim Alexander, Rt. Hon. The Earl of Stirling]            tłumaczenie Ola Gordon

 

Przygotowała:
Ania-Nibiru
Anna Modrzejewska 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły


41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 11014
34
komentarze: 11 | wyświetlenia: 5734
29
komentarze: 27 | wyświetlenia: 6223
22
komentarze: 10 | wyświetlenia: 4673
20
komentarze: 11 | wyświetlenia: 11457
24
komentarze: 20 | wyświetlenia: 8588
18
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1499
17
komentarze: 6 | wyświetlenia: 3718
11
komentarze: 31 | wyświetlenia: 3009
8
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1440
5
komentarze: 118 | wyświetlenia: 1152
25
komentarze: 43 | wyświetlenia: 4468
35
komentarze: 15 | wyświetlenia: 2895
34
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3416
 
Autor
ArtykułCiekawe choć podpadające pod "teorie spiskową'
Tylko dlaczego link z autorem nie wchodzi..Aniu?.Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. ,<
Ponadto .>Nie znaleźliśmy na serwerze takiej strony.

Sprawdź czy poprawnie wpisałeś jej adres lub wróć na stronę główną.>
Odnośnik do oryginalnej publikacji: http:/http://www.activistpost.com/2011/0(...)ar.html

@jotko49
Dziękuję, poprawiłam.

  Elba,  08/06/2011

Inwazja dziwnej bakterii zaraz po tym jak rząd niemiecki zapowiedział wycofanie się z elektrowni atomowych wygląda podejrzanie i rzeczywiście może pachnieć wrednym spiskiem. Zrzucenie winy na Hiszpanię po tym jak rząd hiszpański odmówił zaciągnięcia kolejnego niekorzystnego kredytu z Banku Światowego niewykluczone, że dopełnia koncepcję spiskową. Portale informujące o zagrożeniach związanych z GMO ...  wyświetl więcej

A co to jest teoria spiskowa?

Cytat: "To wynalazek spiskowych praktyków, wymyślony po to, by naiwni mieli z czego się śmiać".

Dziękuję. :)

Niebezpieczny to może i jest, ale grypa sezonowa zabiera większy procent chorych na tamten świat i tyle krzyku nie ma. Znowu jakaś medialna "schiza".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska