Login lub e-mail Hasło   

Sposób na wzrost

Jestem zszokowana jak kilka centymetrów może mieć wielki wpływ na nasze życie. Oto wypowiedź chłopaka którą znalazłam na jednym z forów:
Wyświetlenia: 2.480 Zamieszczono 08/06/2011

„Ja mam 170 cm wzrostu i wiem że jestem do niczego i nie marzę o dziewczynie. Co prawda jestem z kobietą którą kocham i wyższą ode mnie ale wiem że nie jest ze mną szczęśliwa i zdradza mnie na lewo i prawo. Ale rozumiem ją bo sam bym nie chciał związać się z taką osobą jak ja - jednym słowem kurduplem. Moje zdanie jest jednoznaczne - dla faceta poniżej 170 cm NIE MA kobiet.”

I tu moje pytanie:

kto powiedział, że mężczyzna musi być wysoki? Nikt. Podobnie jak kobiety nie powinny dać się nabrać na retuszowane zdjęcia supermodelek, tak i mężczyźni nie powinni poddawać się tyranii wzrostu. Poza tym większość znanych aktorów w rzeczywistości jest o wiele niższa niż na ekranie (patrz Tom Cruize).
 Z doświadczenia wiem, że mężczyźni mają to szczęście, że kobiety stosują bardzo szerokie kryteria przy wyborze partnerów. Jeśli jesteś pewną siebie, ciekawą osobą i pod warunkiem, że Ci się chce, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś znalazł kobietę swojego życia.
 Ja osobiście podziwiam niskich mężczyzn. Dla mnie niski mężczyzna to człowiek czynu. Musi włożyć znacznie więcej wysiłku w to, aby go dostrzeżono- szczególnie aby zrobiły to kobiety, dlatego jest silniejszy psychicznie, bardziej ambitny i łatwo się nie poddaje. Niski mężczyzna zawsze jest gotów walczyć o swoje i udowodnić swoją wartość. Z takim mężczyzną niejedna  kobieta chciałaby być.
 
Więc popracuj nad swoją pewnością siebie, pozbądź się kompleksów i głupich przekonań i rusz dupę i niech wzrost nie będzie Twoją ciągłą wymówką!
 
Aby Ci pomóc zyskać trochę pewności siebie, przygotowałam kilka rad jak za pomocą ubrań dodać sobie kilka centymetrów.
 
 
Mankiety- zapomnij o nich. Wiem, że część fasonów może mieć za długie rękawy i nogawki. Ale mankiet w takim przypadku nie jest dobrym rozwiązaniem- optycznie skraca sylwetkę, a tego przecież chcesz za wszelką cenę uniknąć.
 
Pionowe paski- Pionowe paski wydłużają sylwetkę. Pod warunkiem, że są na tyle cienkie, że nie rzucają się w oczy i nie odkształcają się na wypukłościach sylwetki. Jeżeli masz brzuszek pionowe paski jeszcze bardziej uwydatnią Twoje krągłości.
 
Kant jest sprzymierzeńcem tych, którzy chcą wydać się wyżsi. Jeśli do tej pory zastanawiałeś się, po co właściwie wszystkim te trudne do prasowania kanty – teraz już wiesz. Powstały co prawda po to, by móc garniturowe spodnie wieszać na drążku, ale mają także swoje walory wysmuklające.
 
Dwurzędowe marynarki czy płaszcze są projektowane dla wysokich. Zbyt „ciężkie” dla niższych, nie tylko optycznie skracają sylwetkę, ale także ją poszerzają.
 
Małe wzory, szczególnie tworzące pionowe linie to idealne rozwiązanie „podwyższające”. Również kontrastowym kolorom mówimy stanowcze nie! Wybranie wszystkich elementów ubioru w podobnej tonacji sprawi, że sylwetka będzie stanowiła smukłą całość, przez co wyda się wyższa. Najlepiej by były to kolory ciemne.
 
Golfy- Nie kupuj ich! Zabudowanie się golfem pod samą szyję nie pomoże w budowaniu iluzji wyższego wzrostu.
 
Serek- jestem na Tak! Kołnierzyk lub sweter w serek czyli wszelkie wycięcia w kształcie litery V wysmuklają sylwetkę.
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobne artykuły


21
komentarze: 22 | wyświetlenia: 3261
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 10162
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 145426
41
komentarze: 9 | wyświetlenia: 7671
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2632
22
komentarze: 53 | wyświetlenia: 3443
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8393
17
komentarze: 5 | wyświetlenia: 37264
49
komentarze: 8 | wyświetlenia: 8752
22
komentarze: 4 | wyświetlenia: 34861
41
komentarze: 19 | wyświetlenia: 136861
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59384
12
komentarze: 7 | wyświetlenia: 27603
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska