Login lub e-mail Hasło   

Czy Polacy są homofobami?

To czy Polska należy do grupy populacji, która jest przeciwko związkom par homoseksualnych jest odwiecznym pytaniem. Zdecydowana większość zaprzecza, ale czy jest tak na prawdę?
Wyświetlenia: 2.078 Zamieszczono 13/06/2011

Ludzie pytani publicznie o to czy mają coś przeciwko homoseksualistom odpowiadają, że zdecydowanie nie. Jednak badania przeprowadzone przez Kampanię Homofobii i Lambdy wynika, że 17,6 proc. pytanych, zaznało w ciągu ostatnich dwóch lat jakiejś formy przemocy. Wśród osób, które doznały przemocy aż 41,9 proc. doznało jej częściej niż trzy razy. Geje i lesbijki są poniżane, bite i wyśmiewane. Wszystkie te przejawy agresji wynikają z tego, że ludzie boją się odmienności. Polacy pytani o to czy są homofobami zaprzeczają, jednak gdy pytanie brzmi- Czy masz coś przeciwko temu, żeby lesbijka uczyła twoje dziecko? - odpowiedź wygląda już inaczej.

Homoseksualiści boją się przyznac w pracy do swojej odmienności, bo co by było gdyby przez to pogorszyły się warunki pracy a co gorsza doszłoby do zwolnienia. Większość ludzi nie chciałaby, żeby ich dziecko uczył nauczyciel- gej bądź lesbijka. Niestety homoseksualizm jest często błędnie kojarzony z pedofilią.

Chcieliby stwarzać normalne rodziny jednak w Polsce, małżeństwa homoseksualne nie wchodzą w grę. Sprzeciw jest też przeciwko  adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Uzasadniane jest to tym, że dzieciaki wychowywane w takich relacjach mogą być gorzej traktowane przez otaczające społeczeństwo.

Gdy zapyta się kogoś w prywatnej rozmowie co sądzi o parach, gejów i lesbijek można usłyszeć, że : "Taki pedał, jeden z drugim powinien się leczyć, bo dzieci patrzą i się uczą! "

Tak, więc czy związki są tylko dla tych "normalnych"?

Podobne artykuły


26
komentarze: 16 | wyświetlenia: 5182
31
komentarze: 10 | wyświetlenia: 6109
16
komentarze: 19 | wyświetlenia: 5602
29
komentarze: 140 | wyświetlenia: 4332
31
komentarze: 31 | wyświetlenia: 5438
16
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4432
27
komentarze: 34 | wyświetlenia: 9083
77
komentarze: 112 | wyświetlenia: 38217
39
komentarze: 11 | wyświetlenia: 10122
10
komentarze: 19 | wyświetlenia: 726
33
komentarze: 83 | wyświetlenia: 2980
32
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3073
31
komentarze: 34 | wyświetlenia: 3942
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

I think: Yes !

  dalbert,  13/06/2011

No cóż. Temat był już kilkakrotnie podejmowany. Z różnych stron. I nie tylko na forum eioby.
Czy jesteśmy homofobami? Ano bardzo wielu jest. I nie trzeba daleko szukać. Na eiobie są przedstawiciele i to nawet dosyć liczni takiej postawy. A wydawałoby się, że właśnie wśród ludzi inteligentnych i (podobno) kulturalnych nie powinno być tego typu uprzedzeń. A skoro są, to strach pomyśleć co się ...  wyświetl więcej

  hussair  (www),  13/06/2011

Podział jest prosty, Dalbercie. Inteligentni rzucają słowami, a ci "mniej" włóczniami.

  dalbert,  13/06/2011

Ci "mniej" to raczej kamieniami. Ale i słowa i kamienie potrafią cholernie zaboleć...

  hussair  (www),  13/06/2011

Oczywiście, że tak. Słowa "włócznie" użyłem symbolicznie. Po pierwsze, przeszywają do bólu, po drugie, kojarzą się raczej z barbarzyńskimi zastępami...

  dalbert,  13/06/2011

Jasne

Niestety odzywa się nadal moja natura analityka:/
Normalny: zwyczajny, typowy, konwencjonalny, przeciętny, statystyczny:P Statystycznie rzecz biorąc : idąc na spacer z psem mamy po trzy nogi:) Więc kto tu jest normalny?? :)

  dalbert,  14/06/2011

I dlatego słowo "normalny" pisałem w cudzysłowie.

>Statystycznie rzecz biorąc : idąc na spacer z psem mamy po trzy nogi.<
Czyli statystyka a`la Ludwik Dorn. Jak komukolwiek z takim (nie)zrozumieniem statystyki udało się zdobyć choć średnie wykształcenie, pozostaje dla mnie zagadką. :/

Hahaha:D dobre:) naprawdę dobre:D Proszę jednak popracować nad wyczuciem ironii, bo z tym u Pana kiepsko:) ale dowcip dobry:) Jest Pan tak samo dowcipnym człowiekiem jak mój ślubny i proszę to przyjąć za komplement:). A jak mi się udało zdobyć"choć średnie wykształcenie"? Tak samo jak Panu:) tylko ja płaciłam czesne a Pan pewnie tylko za dyplom:)
P. S. A plusik też ode mnie za wyborny dowcip:) pozdrawiam:)

Ze swej strony polecam gorąco naukę czytania ze zrozumieniem. Przecież wyraźnie pisałem o Ludwiku Dornie.
Ironię również dostrzegłem. ;)

>A jak mi się udało zdobyć"choć średnie wykształcenie"? Tak samo jak Panu:) tylko ja płaciłam czesne a Pan pewnie tylko za dyplom:)<
A gdzie tam, mości dobrodziejko. Ja prosty chłop jestem, po zawodówce. :)

A jeśli tak to zwracam honor:) Wybaczy Pan, ale "komukolwiek" skojarzyło mi się ( zresztą cytat wyjęty podobno z Pana wypowiedzi) z anonimowym szczekającym łosiem, którym zostałam mianowana i bynajmniej nie za zasługi:) Z czytaniem obiecuję się poprawić:) Pozdrawiam serdecznie.

>A jeśli tak to zwracam honor:) Wybaczy Pan, ale "komukolwiek" skojarzyło mi się ( zresztą cytat wyjęty podobno z Pana wypowiedzi) z anonimowym szczekającym łosiem, którym zostałam mianowana i bynajmniej nie za zasługi:) Z czytaniem obiecuję się poprawić:) Pozdrawiam serdecznie.<

Wybaczamy, i prosimy o wybaczenie. W sumie to tego zrozumienia ironii jakoś specjalnie nie zaakcentowałem

...  wyświetl więcej

Z tego co wiem, w Polsce nie jest tak źle z fobiami. Nawet w historii nie wypadaliśmy najgorzej w kwestii tolerancji na tle innych europejskich krajów. Teraz się z tego zrobił polityczny gadżet, zupełnie jak z aborcjami i in vitro. Masa niepotrzebnych pyskówek.

Związki są tam, gdzie ludzie żyją w związkach, tego papierologia i przepisy nie są w stanie wykreować. To ludzie decydują o związk

...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

A oto kolejna dziewczynka, która ledwie co założyla sobie profil i już pieje w chórze politycznie poprawnego zbaranienia.

Inna sprawa, że nazwanie tego tekściku "artykułem" byłoby zwyczajnym nadużyciem.

O samym zjawisku tak zwanego gejowskiego aktywu i - o zgrozo! - adopcji, może nie będę się wypowiadał, temat jest stary i znany, do tego cisną się na usta wulgarne słowa.

Ja

...  wyświetl więcej

  Katee_K,  14/06/2011

Każdy ma prawo do swojej opinii, a ja w żadnym chórze politycznym nie "pieje"... Ten tekst miał na celu uzmysłowić ludziom to, że trzeba być bardziej tolerancyjnym wobec innych.

  dalbert,  14/06/2011

Nie skomentuję, bo na temat pańskiej postawy w tej kwestii też cisną mi się na usta wulgarne słowa.
I nie jest miło.

"A oto kolejna dziewczynka, która ledwie co założyla sobie profil i już pieje w chórze politycznie poprawnego zbaranienia."
Do kogo te słowa szanowny Panie?

Zgadzam się z panem...

  ...,  14/06/2011

Tak, "bardziej tolerancyjnym". I dawać parze gejów dziecko na wychowanie. Aż przykro się robi.

Pobędzie pani tutaj dłużej to albo otworzą się pani oczy, albo wpiszę sie pani na stałe jako kolejny członek do działających tu nieoficjalnych rzeczników tak zwanej "tolerancji".

Gdyby jeszcze pani wiedziala, co kryje się pod tym monstrualnym kłamstwem szumnie nazywanym "tolerancją"...

...  wyświetl więcej

brak słów...

  ...,  14/06/2011

Lobby powstawało z łóżek panie Obrażalski?

  ...,  14/06/2011

Lobby powstawało z łóżek panie Obrażalski?

@ Pani Katarzyna
Nie wiem jak długo bywa Pani na eiobie - więc gwoli wyjaśnienia. Wpadla Pani w sam środek dosyć długiego już sporu, w którym zdeklarowanymi homofobami są przynajmniej dwaj uczestnicy eioby: niejaki Lipski (mieniący się psychoterapeutą i pedagogiem) i Grysiak znany przedtem jako Szwagier Kolasa.
Na temat obu mam - i nie tylko ja - wyrobione zdanie i proszę zupełnie si ...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

Oho, oświecony pan Obrażalski zwany Dalbertem zaczyna pluć zza anonimowego profilu. Obraziłeś się już czy jeszce nie?

Ależ ja się zupełnie nie przejmuję opiniami takich ludzi, którzy za wszelką cenę chcą przekonać kogoś do swojej racji. Pan Łukasz Grysiak ma prawo do swojego zdania, jednak milej byłoby, gdyby wyrażał je w sposób bardziej kulturalny...
Pozdrawiam

Jeżeli para gejów, homoseksualistów czy jakichkolwiek ludzi spełnia kryteria adopcji, to nic Panu do tego. Tolerancja nie ma tu nic do rzeczy. Żeby było jaśniej. Wara od mojej sypialni i moich dzieci, jasne? To, że ktoś walczy w sobie jedynie znany sposób o swoje prawa to też jego sprawa. Czy te protesty dotyczą Pana osoby? pewnie tak, stąd taka postawa. Feministki też pewnie Panu przeszkadzają, i ...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

Podaj swoje imię i nazwisko - jak to mówi Piotr Grunt - Anonimowy Łosiu szczekający zza jakiegoś tam The Meaning. Dyskusja z anonimowym szczekaczem mnie nie interesuje.
Panimajesz?

Brawo Meaning!!!

  Gamka  (www),  14/06/2011

Łukaszu! jeszcze do niedawna byłeś tak jak my ...anonimowym" łosiem” jak to piszesz ..czy podając swoje imię i nazwisko zmieniłeś swoją duszę, !? co się stało, ze broniąc swoich poglądów obrażasz innych?!!
Przerażasz mnie!

No to dostał Pan ode mnie plusa za "Anonimowy Łosiu szczekający zza jakiegoś tam The Meaning". Uwielbiam jak ktoś z braku argumentów posiłkuje się tak wyszukanym słownictwem:) Żąda Pan nazwiska? a cóż to zmieni? No ale skoro tak ładnie Pan poprosił to oczywiście, już podaję. Melinda Warren:) pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia:)

  dalbert,  14/06/2011

Szczekający łoś? Meaning - jesteś taka jedyna na całym świecie! Ja bym był dumny! :)

  hussair  (www),  14/06/2011

Melinda Warren? Zatem jesteś czarodziejką...:) Od początku się na to zanosiło. Nie ma sensu ta dyskusja, która zresztą nie jest dyskusją, tylko jakimś starciem na bagnety.
Jakkolwiek mam wątpliwości co do adopcji dzieci [przez pary homoseksualne], to używanie żałośnie agresywnych i po prostu prymitywnej miary określeń wobec gejów (oraz Czarnych, Beżowo-Szarych, Szoszonów, niedźwiedzi polarn ...  wyświetl więcej

No cóż, bardziej kusiła Melinda Gordon, ale się powstrzymałam, zaklinaczka dusz to już nieprzyzwoite:P Hussair wstrzymaj konia :) obrażanie kogokolwiek jest po prostu oznaką słabości, a leżącego się nie kopie:)

  hussair  (www),  14/06/2011

Koń wstrzymany, o, Pani. :)

"kolejna dziewczynka" - panie chłopczyk, to było brzydkie!

To, że nie może przyznać się w pracy do swojej orientacji seksualnej uważa pan za jakiś specjalny przywilej?

  ...,  14/06/2011

A myśli pani że te pochody malowanych dewiantów zwanych "paradami równości" służą zmianie tej sytuacji?

Nie widzi pani, że ta ofensywa gejowskiego lobby przynosi skutki odwrotne od oficjalnie głoszonej propagandy?

Chciałaby pani dać dziecko na wychowanie dwóm tatusiom? Jeden będzie robil za mamusię w dni parzyste a drugi w nieparzyste...

Sprawa adopcji jest sporna owszem, ale w moim "tekściku" nie wyraziłam opinii na temat czy jestem za czy nie...

  ...,  14/06/2011

Pani Kasiu, jeśli kiedyś miałaby pani ochotę porozmawiać w tych kwestiach to zapraszam na drogę mailową.

Nie chce mi się po prostu pisać tutaj czegokolwiek w otoczeniu stada bezmyślnych krzykaczy szczekających zza anonimowych profilów.

Po co dawać im kolejny pretekst do sikania swoimi ulubionymi minusikami.

Pozdrawiam.

PS. A ile będzie tutaj jeszcze oburzenia i minusików! Wesoło, jak zawsze. Lepiej niż w cyrku.

  Gamka  (www),  14/06/2011

@ Łukaszu ! czy gdyby Twój najlepszy przyjaciel , oświadczył Tobie, że jest gejem ! to co byś zrobił?
Gdyby Twój syn, powiedział, że jest gejem - co byś zrobił?
To nie jest ich wina, że są inni ... to geny! czy wówczas miałbys na tyle odwagi i winiłbyś siebie, że urodził się z Twoich genów , Twój syn i jest inny niż Ty? … troszkę tolerancji … to jest dramat wielu rodzin !

Oj minusiki to taka prostacka sprawa:) "szczekającego krzykacza" sobie zapożyczę, znam jednego:) W jednej sprawie na pewno Pan mnie przewyższa. Pańska bezmyślność przerasta moją wyrozumiałość.

Dlaczego zniknęło stąd kilkanaście komentarzy?

Nie mam pojęcia...

Przypuszczam, że to administrator eioby pozbył się w ten sposób sprawy. Tylko że - moim zdaniem - to nie najlepsze rozwiązanie :(

  Gamka  (www),  14/06/2011

Zgadzam się , że to nie jest w porządku! do innych i za każde słowa powinien odpowiadać ten co je pisze ...a tak to My wyszliśmy na idiotów ! ;(

  dalbert,  14/06/2011

Ale może doczekamy się jakiegoś wyjaśnienia

  Katee_K,  14/06/2011

Możliwe, że tak było. Nie rozumiem dlaczego pana komentarze zostały usunięte, nikogo nie obrażały, a wręcz nawoływały do tolerancji.

  dalbert,  14/06/2011

Za to został komentarz Grysiaka (powyżej) mówiący "pochody malowanych dewiantów zwanych "paradami równości".
Dziwne...
Nie o takim rozwiązaniu myślałem zwracając się do administratora eioby...

  ...,  14/06/2011

Pozdrowionka Panie Obrażalski!!!

Widać jak duże ma pan kompleksy obrażając wszystkich wokół... Czy to sposób na podwyższenie sobie samooceny? Każdy ma prawo do swojego zdania, tak samo jak każdy ma prawo do SZACUNKU. To, że mój tekst się panu nie spodobał - rozumiem, bywa... Ale pan chyba nie rozumie, że każda istota ludzka powinna być traktowana po równo... Widać w jak ogromnym stopniu jest pan homofobem, a w dodatku nie szanuje pan opinii innych, a przecież KAŻDY ma prawo ją wyrażać, oczywiście w kulturalny sposób.

  ...,  14/06/2011

Szanowna Pani Katarzyno

1. Proszę przeczytać co pani powyżej napisała, przemysleć sprawę i napisać raz jeszcze. Wtedy będzie szansa, że skleci pani choć jedno sensowne zdanie.

2. Zwyczajnie nie chce mi się tłumaczyć pani elementarza, a mianowicie:

- Co oznacza termin "homofobia".

- Czym różni się homoseksualista od gejowskiego aktywisty.

- Co kryje się pod k

...  wyświetl więcej

  Elba,  14/06/2011

Poruszony tutaj temat należy do ścisłych tematów tabu, dlatego budzi wiele emocji. Szczególnie dla tych, którzy wiedzą, że jest on jedną z metod manipulacji społeczeństwem, które nieświadome niczego lituje się nad „biednymi” gejami.
Za tabu uznawane są sprawy i osoby niewygodne. Nie zawsze oznacza to zakaz mówienia i pisania o czymś, wystarczy zakaz pisania pełnej prawdy o czymś lub o kimś. ...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

Elbo Szanowna

Napisałem kilka dni temu tekst "Rak poprawności politycznej". Zrazu został odrzucony przez jednego z czołowych tutaj lewaków i ateistycznych aktywistów.

zeczony krzykacz uznał go za "manipulację". Dobre.

Co się zaś tyczy pani Katarzyny Kamińskiej: to smutne, że nie potrafi ona wykrzesać z siebie nawet jednego sensownego argumentu, ograniczając się de bezmyślne

...  wyświetl więcej

  Katee_K,  14/06/2011

Nazywa pan innych krzykaczami, a sam pan nim jest... Współczuje ludziom, którzy muszą z panem żyć na co dzień.
To, że pan nazywa kogoś panem Obrażalskim, świadczy o poziomie pana egoizmu. Nie szanuje pan zdania innych.
Ale niech panu będzie: Pisze pan znakomite teksty i zna się pan na wszystkim! Ukłon w pana stronę! To, że jestem nowa nie oznacza, że można mnie ustawić, panie KRZYKAC ...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

A ZATEM W DALSZYM CIĄGU NICZEGO PANI NIE ROZUMIE.

TO SMUTNE.

OCZYWIŚCIE NA ŻADEN Z MOICH ARGUMENTÓW PANI NIE ODPOWIEDZIAŁA, JAKOŚ MNIE TO NIE DZIWI.

Żyje pan w swoim świecie... I grzeczniej proszę... Z takimi jak pan Polska nigdy się nie zmieni. Widzę, że nie ma pan nic lepszego do robienia, niż wykłócać się o swoje racje... A jak się panu nie podoba to proszę nie czytać.

a poza tym pisałam o homoseksualistach, a nie gejowskich aktywistach.
Widzi pan coś takiego w moim tekście?

  ...,  14/06/2011

Z pewnością zmieni się z takimi jak pani. W trującego twora, gdzie wszelkie dewiacje będą uchodzić za normę społeczną.

Doczekam się odpowiedzi na mój długi wpis adresowany do pani?

Czy raczej argumentow brakuje? Swoje teorie może pani kierować do dzieci przedszkolnych, bądź rozmaitych, obecnych tutaj dalbertopodobnychosobników.

  Katee_K,  14/06/2011

Znam odpowiedzi na pana pytania, ale pan chyba nie zrozumiał intencji mojego artykułu. Rozumiem, że homoseksualizm kojarzy się panu z różnego rodzaju manifestacjami. Grzecznie i kulturalnie wyjaśnię panu o co mi chodziło: a mianowicie o to, że każdy ma prawo żyć tak jak chce. Ktoś czuje pociąg seksualny do osoby tej samej płci - to jest jego sprawa, wybór, geny... Chodziło mi o akceptację drugiej ...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

W dalszym ciągu nie rozumie pani, że owe "parady równości" przynoszą efekt odwrotny od propagandy oficalnie głoszonej.

Mnie pani Katarzyno naprawdę nie interesują trzymające się za ręce homo osobniki. A niech sie trzymają. Jest mi to lotto.

Problem, leży zupełnie gdzie indziej, w rozkrzyczanych aktywistach, którzy uprawiają politykę, posiłkując się a to gejami, a to eutanazją, a to

...  wyświetl więcej

>A zatem kiedy przytoczyłem ten fakt i eiobowi rzecznicy gejów nie wiedzieli już jak z tego wybrnąć to ... zarzuclili mi tendencyjność i rzekli, że "Hilton nie jest dobrym przykładem geja!".<

Noboprzecież, jak powszechnie wiadomo, każdy celebryta jest idealnym przykładem do zilustrowania dowolnej grupy społecznej.
Swoją drogą, wannabe liberał z zapędami do ograniczania swobody

...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

Wytrzyj buzię Piotrusiu bo się oplułeś.

O rany, nie wiedziałem że jestem dla ciebie aż tak ważną postacią, że zaczniesz mnie co chwila cytować. :))

  ...,  14/06/2011

No to już wiesz.

A jeśli chodzi o mnie, to szybciej ty zostaniesz rozmodlonym katolikiem, niż ja socjalistą.

Mnie socjalizm brzydzi bardziej niz ciebie wiara w Boga.

>A jeśli chodzi o mnie, to szybciej ty zostaniesz rozmodlonym katolikiem, niż ja socjalistą.<
Podobno niezbadane są ścieżki Pana, a tego co przyniesie przyszłość nikt z nas nie może być pewien.

>Mnie socjalizm brzydzi bardziej niz ciebie wiara w Boga.<
Primo, "brzydzi" cię twoje wyobrażenie socjalizmu, jakiś twór społeczno-polityczny istniejący wyłącznie w łukaszo

...  wyświetl więcej

  ...,  14/06/2011

Znając twoje pojmowanie ideologii socjalizm-liberalizm, to nawet JKM jest marksistą.

Nie chce mi się mielić tego po raz kolejny.

O wierze dyskusja pozbawiona jest najmniejszego sensu.

PS.

Moje postulaty społeczne, polityczne i gospodarcze wyłożyłem dobitnie w tejście "Rewolucja". U nas potrzeba polskiego Augusto Pinocheta. Tylko zamiast strzelać do lewaków, należałoby głównych winowajców u steru władzy wyzamykać w Białołęce. Jakże chciałbym dożyc takich czasów.

>Znając twoje pojmowanie ideologii socjalizm-liberalizm, to nawet JKM jest marksistą.<
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że JKM też nie pojawił się cudem w Polsce po roku 1989, że też żył w ancien regime?

>O wierze dyskusja pozbawiona jest najmniejszego sensu.<
Primo - sam zacząłeś. Słyszałem że kobiety zmiennymi są, ale ...

Secundo - Przecież moja odpowie

...  wyświetl więcej

  Katee_K,  14/06/2011

Elbo, a jakie ja korzyści z tego materiału mogłabym mieć? Nie jestem lesbijką. Sam tytuł skłania do zastanowienia się czy Polacy są homofobami, do własnej oceny sytuacji. Rozumiem, że niektórzy są zdania takiego jak pan Łukasz Grysiak, ale chodzi tutaj o kulturalną wymianę zdań, a nie obrzucanie kogoś błotem.
Pozdrawiam

  ...,  14/06/2011

Błotem to obrzuciłem innych, tak jak na to zasługują. Z panią duskutuje jak najbardziej kulturalnie. Niestety, pani Kasiu, niewiele ma pani do powiedzenia.

  Elba,  14/06/2011

Nie zabraniam nikomu bycia sobą, nawet gejem czy lesbijką. Pytam tylko, po co ładować się do nie swojego gara i mieszać w cudzej zupie, jak nie ma się bladego pojecia, co tu tak naprawdę się pichci?

  dalbert,  14/06/2011

Rozumiem Pani Kasiu, że w kulturalnej dyskusji jest przyjęte twierdzenie o oponencie, że wypisuje idiotyzmy i nie potrafi sklecić jednego sensownego zdania.
Całe życie człowiek się uczy. Tylko zdaje się, że niektórzy pomijają w tej nauce grzeczność i kulturę...

  Katee_K,  14/06/2011

To raczej pan nie ma wiele do powiedzenia. Za to uwielbia pan wyprowadzać innych z równowagi. Zna pan chociaż jednego homoseksualistę, ze tak łatwo pan ocenia? Proponuję sobie poczytać co ci ludzie przeżywają i to nie jest ich wina, że tacy są. A mnie pan obraża.

To może Elbo, wyjaśnisz co się pichci?

  Elba,  14/06/2011

Wyjaśniłam to pół godziny temu - generalnie chodzi o zakłamywanie rzeczywiostości półprawdami i tematami tabu.

  ...,  14/06/2011

Ukłony szanowny Dalbercie! A jak tam nasza Konstytucja? Jakżesz mi cię szkoda, wszak "nie chcesz być w takim towarzystwie", a oderwać się nie umiesz i bredzisz bez końca.

To, że jest to kontrowersyjny temat wcale nie oznacza, że nie można go poruszać...

  Elba,  14/06/2011

O słodka naiwności, nie mówiono Ci nigdy, że gó..na jak przyschło się nie tyka, bo smród będzie wielki.

  Katee_K,  14/06/2011

Jak widać jest...

  Strzyga  (www),  14/06/2011

:-) Brawa dla Ciebie Elbo!

Taka ładna dziewczyna powinna raczej pisać o przyjemnych, miłych sercu wydarzeniach czy sprawach.:)

  barbarag,  15/06/2011

Ojejku, ojejku - jakby powiedział jeden z bohaterów mojego bloga (nordponte.blogspot.com). Teraz mi strach kontynuować opowieść, która pewną popularność na tym portalu uzyskała, bo tam pewne elementy homoseksualne czyhają. Poważnie: moim zdaniem i w relacjach hetero, i homo są takie, które można i należy uznać za obrzydliwe, i takie, którym należy się szacunek.

A co w przypadku, gdy lewicowe państwo uzna zoofilię czyli związek człowieka z psem za małżeństwo? Też mam popierać takie coś tylko dlatego, że lewicowi fanatycy twierdzą, że to postęp?

Jeszcze nie uznali, a już się martwisz?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska