Login lub e-mail Hasło   

Wawel nad Odrą

Od pewnego czasu mamy Wawel nad Odrą. Mowa oczywiście o salonie firmowym Wawel SA, który znajduje się w okolicach dworca kolejowego.
Wyświetlenia: 1.565 Zamieszczono 20/06/2011

Wchodząc do sklepu znajdujemy się od razu w innym świecie. To wystrój sklepu i zapach, który atakuje wchodzącego. Od razu przychodzi na myśl, że to firma z tradycjami. Wawel SA, d. Piasecki – to licząca się firma na rynku słodkości.

czy specjalnie przyszła. W tym sklepie są towary – słodycze, które są prawdziwymi rarytasami.

Kolejna klientka – pani Ania, mówi, że przychodzi do sklepu, ponieważ tu może kupić prawdziwe słodycze, a nie jakieś podróbki; ponadto lokalizacja sklepu jest znakomita-tuż przy przystanku MZK.

Stojąc w sklepie zagadnąłem jeszcze parę osób. Wszyskie chwaliły zarówno sam sklep, obsługę, jak i jakość sprzedawanych wyrobów.

Postanowiłem więc dowiedzieć się czegoś więcej….

 

Jak długo sklep istnieje w Opolu – z tym pytaniem zwracam się do Agaty Zawora, Menedżera ds. Rozwoju Sieci Detalicznej Wawel SA.

Sklep w Opolu otworzyliśmy w listopadzie ubiegłego roku.

 

Czy sklep przyjął się w Opolu, czy też Opolanie jeszcze nie przyzwyczaili się do sklepu oferującego tak pyszne i markowe towary?

Liczba klientów w naszym salonie systematycznie rośnie. Przybywa zwłaszcza młodych osób, które doceniają przytulne wnętrza, wysoką jakość słodyczy oraz niepowtarzalną atmosferę miejsca.

 

Nie wiem czy ja niedokładnie obserwuję tutejszy rynek, ale nie widzę Waszych działań na niwie reklamy, a ta jak wiadomo dźwignią handlu….

Działania reklamowe promujące sklep Wawel w Opolu prowadzone były przed otwarciem salonu. Dodatkowo w mediach organizowane były konkursy. Obecnie w mediach ogólnopolskich trwa kampania reklamowa i promocja konsumencka - „Letnia Promocja”, organizowana z myślą o fanach ręcznie robionych karmelków Wawel.

 

Nie myśleliście Państwo o wyjściu na zewnątrz, choćby porą letnią, np. jakieś przenośne

stoisko w weekendy w Parku Nadodrzańskim, czy na Wyspie Bolko?

Ideą naszych salonów jest, aby były one miejscem gdzie można kupić pyszne słodycze oraz miło spędzić czas przy filiżance gorącej czekolady. Nie planujemy pojawiać się w innych miejscach, np. w formie przenośnego stoiska.

 

Zauważyłem, że oprócz Waszych wyrobów oferujecie też możliwość wypicia filiżanki kawy, herbaty czy czekolady. Kiedyś chadzało się do takich „przybytków”, aby się „pokazać” i poplotkować, czyli używając dzisiejszego języka młodzieży – robić lans.

Chcemy, aby nasze salony były miejscem, w którym można spotkać się ze znajomymi. Dlatego w każdym naszym salonie są stoliki, przy których można usiąść i napić się pysznej czekolady z Wawelu.

 

Czy można u Was zamawiać paczki okolicznościowe, dobierać samemu ich zawartość?

Tak, w naszym salonie można kupić kosze prezentowe z produktami marki Wawel. Każdy, kto chce taki kosz zakupić sam wybiera co ma się w nim znaleźć. Nasze kosze cieszą się dużym zainteresowaniem, także wśród mieszkańców Opola.

 

Widziałem również gotowe opakowania okazjonalne, np. na I komunię….

Co roku w naszej ofercie pojawiają się produkty w specjalnych, dedykowanych różnym okazjom opakowaniach, takim jak np. Walentynki, Wielkanoc, Dzień Matki, czy Pierwsza Komunia. W tegorocznym asortymencie komunijnym Wawelu znalazły się dobrze znane i lubiane: czekoladki Koncertowe, owocowe galaretki w czekoladzie - Mieszanka Krakowska w prezentowym kartoniku, duża, elegancko zapakowana czekolada jogurtowo-truskawkowa oraz bombonierki pełne uwielbianych przez dzieci Kasztanków i Michałków Zamkowych Białych.

 

 

Dziękuję za rozmowę w słodkim aromacie i w stylowym wnętrzu. Życzę, aby Wawel był znany nie tylko nad Wisłą, ale nad Odrą również.

 

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1255
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1088
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 530
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 663
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1037
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 708
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 348
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 747
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 687
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 737
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 592
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska