Login lub e-mail Hasło   

Rozdajemy Eiobonoble część 2

Witam wszystkich po przerwie...
Wyświetlenia: 2.109 Zamieszczono 05/07/2011
Witam wszystkich po krótkiej przerwie. Nie była krótka? Faktycznie. Niestety miałam drobne problemy z otrzymaniem większej ilości czasu antenowego, ale do jednych się uśmiechnęłam, innych postraszyłam widłami, lub gderaniem bez końca i dostałam kolejną godzinę.
Dla przypomnienia dodam, że w pierwszej części Eiobonoble otrzymali:
 
Gamka – Eiobonobel w dziedzinie miłości
Hussair – Za makabrę i czarny humor
Hamilton Starszy – Zoologiczny Eiobonobel
Skalny Kwiat – Eiobonobel w dziedzinie czarostwa
Greenway – Eiobonobel w dziedzinie słuchu i eteru
Wolny Duch – Odlotowy Eiobonobel
Lexus – Eiobonobel w dziedzinie skromności i ciętego języka
Grzegorz Mniejszy – Eiobonobel w dziedzinie różnorodności
Strzyga – Eiobonobel w dziedzinie humoru i świętej cierpliwości
Szymon Bachir – Eiobonobel w dziedzinie znajomości kresów
Janusz Dąbrowski – Wodny Eiobonobel
Barbarag – Literacki Eiobonobel
Marcin Sznajder – Fotograficzny Eiobonobel
Elba – Pokojowy Eiobonobel
Dalbert - ??? Jeszcze się nie zdecydował
 
Jeżeli ktoś się nie załapał na pierwszą część, to można ją znaleźć tutaj http://www.eioba.pl/a/39gj/rozdajemy-eiobonoble
 
Wszystkim serdecznie gratuluję i proszę o zajęcie miejsc w pierwszym rzędzie.
Hussair przestań się w końcu wiercić i szeptać do sąsiadki. Lexiu wiem, że jesteś wspaniałym człowiekiem, ale niedomagaj się kolejnej nagrody. Tak, tak wiem, że wszystkie należą się właśnie Tobie... Dostałeś już swoją, więc pozwól, że zacznę wręczać Eiobonoble kolejnym laureatom. Z góry dziękuję.
 
Jako Pierwszego mam zaszczyt poprosić wspaniałego MACIEJA STRZYŻEWSKIEGO. Za wspaniałe pióro i niezmiernie wnikliwą obserwację i ocenę życia ludzi, mam zaszczyt wręczyć Tobie Eiobonobla w dziedzinie SPRAW LUDZKICH. Maciej, co prawda specjalizuje się w analizie życia Polaków, ale nie stroni również od oceny poczynań i zachowań ogółu ludzkości. Serdecznie gratuluję i życzę wielu wspaniałych, życiowych artykułów.
 
Eiobonobla w dziedzinie MĄDROŚCI I DOŚWIADCZENIA ŻYCIOWEGO bezsprzecznie przyznaję naszej drogiej LILITH123. Zapraszam serdecznie po odbiór nagrody. Nasza laureatka znowu troszkę się spóźniła, więc pozwolę sobie na parę słów na temat jej osoby. Lilith nie tylko dzieli się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi życia. Jest również niezrównaną i niestrudzoną nauczycielką języka angielskiego. Wszyscy serdecznie Ci za to dziękujemy, a ja dodatkowo muszę przyznać, że czuję się przy tobie, jak córka przy matce, za co jestem Ci niezmiernie wdzięczna.
 
Jest na Eioba człowiek, który w mgnieniu oka, potrafi nas zabrać we wspaniałą podróż. Czaruje nas zięciami starych młynów, pokazuje zapomniane zamki i wspaniałe krajobrazy. Kocha wszystko, co jest związane z drogą wodną, ponieważ właśnie tą drogą dociera do większości zadziwiających miejsc. Wiecie już, o kim mowa? BARKARZU zapraszam po odebranie Eiobonobla w dziedzinie BAREK I SPŁYWÓW.
 
Laureatką kolejnej nagrody jest osoba, która bacznie obserwuje i wykrywa wszystkie niezwykłe wydarzenia na całej planecie ziemia, nierzadko szokując wszystkich czytelników. Za swoje odkrycia KOSMICZNEGO EIOBONOBLA otrzymuje wszystkim znana ANIA NIBRU. Serdecznie gratuluję.
 
Zapraszam KASIĘ SZAFRANOWSKĄ. Powitajmy ją gromkimi brawami!!! Kasia jest w naszym gronie od niedawna a już zdążyła podbić tysiące eiobowych serc. Cechuje ją pogoda ducha i optymizm, którym zaraża każdego, kto przeczyta jej artykuł. Nie wierzycie mi na słowo??? Naprawdę??? Poczytajcie jej teksty, a sami się przekonacie. Kasieńko mam zaszczyt wręczyć Tobie OPTYMISTYCZNEGO EIOBONOBLA. Dziękuję, że jesteś z nami.
 
Laureatem POLITYCZNEGO EIOBONOBLA zostaje Pan, który próbuje ochronić nas przed politykami, przebierającymi się w owczą skórę. ANDRZEJS bez większych trudności wykrywa i demaskuje prawdziwe zamiary każdego z przebierańców. Chwała Ci za to dobry człowieku.
 
Kolejną, niezmiernie barwną postacią naszego społeczeństwa jest ZBYSŁAW ŚMIGIELSKI. Czasem wkurza się na kurzenie, innym razem czaruje nas wspaniałymi opowiadaniami. Zdarza mu się również napisać wiersz. Jednak najbardziej widoczną cechą jest wszechobecny sarkazm. Dla tego Panie Zbysławie zapraszam po odbiór Eiobonobla w dziedzinie SARKAZMU I WYSZUKANEGO HUMORU.
 
Powitajmy dobrze wszystkim znanego ANRDZEJA SICIŃSKIEGO. Andrzej jest znawcą biblii i próbuje wytłumaczyć wszystkim czytelnikom, co tam jest napisane. Jest niezmiernie ciepłym i uduchowionym człowiekiem. Panie Andrzeju, dla Pana Eiobonobel w dziedzinie WARTOŚCI DUCHOWYCH. Prowadź wszystkie eiobowe owieczki ku jasności jak najdłużej.
 
TOWARZYSKIEGO Eiobonobla otrzymuje autorka przepięknych wierszy. Osoba, której artykuły wyrażają wszelakie uczucia. Czasem śmiejemy się do łez, innym razem zmusza nas do refleksji. Osoba, o której piszę jest ponadto niezmiernie towarzyską osobą. Panie i Panowie powitajmy ją gorącymi oklaskami. THE MEANING!!! Zapraszam po odbiór nagrody.
 
Uwaga!!! Uwaga!!! wiadomość z ostatniej chwili. Z Węgier przybył do nas wyjątkowy gość. Gromkimi oklaskami powitajmy ROBERTA MOLNÁRA. Mimo, że nie pochodzi z Polski, jest doskonale poinformowany o tym, co dzieje się w Radio Maryja, a może sygnał dociera na Węgry? Mam nadzieję, że nam o tym opowiesz. Zapraszam do odebrania Eiobonobla za znajomości TORUŃSKICH KLIMATÓW.
 
Na koniec pragnę zaprosić wszystkich laureatów i zacnych gości na uroczysty bankiet, który odbędzie się w eiobowej Tawernie. Panowie nie skończyłam... Poczekajcie jeszcze chwilę... Ale... Ale, dla czego łapiecie mnie pod ręce??? Nie wynoście mnie ze sceny... Przecież umiem chodzić... Nie zdążyłam się pożegnać!!! Doowidzzenniaaaa...

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1202
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 448
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 639
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 508
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1606
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 996
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1649
7
komentarze: 2 | wyświetlenia: 326
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 633
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 759
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 788
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 674
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105361
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1193498
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131140
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje
Grupy

Powiązane tematy

Hehe... dobrze, że cię na taczce nie wywieźli:):):)

Ochrona mnie wyniosła, bo podobno czas się skończył. Te bezduszne dwumetrowe osiłki, nie pozwoliły nawet się pożegnać. Nic nie docierało do ich móżdżków. :))))

A swoja drogą, czego to się człowiek na gali dowiaduje... Lilith, gdzieś się ukrywała z tym angielskim?

  barbarag,  05/07/2011

Brawo! Oklaski dla ostanio wymienionych laureatów!!!

  lilith123  (www),  05/07/2011

Grzecznie stawiam się na galę.
Bardzo dziękuję, lecz mam dwa zastrzeżenia:
1. Angielskiego dopiero się uczę ( i paru innych języków także) - zapisy z "pola walki" - http://ircia-jezykiobce.blogspot.com/ - dwa teksty z niego trafiły na Eiobę, może stąd ten zaszczyt? ;)
2. Jakoś tak poczułam się ... staro;)
A ogólnie gra ...  wyświetl więcej

Odnośnie pierwszego zastrzeżenia strzeliłaś w dziesiątkę, co do drugiego chodziło mi raczej o to, że jesteś pełna bezinteresownej, wręcz matczynej miłości. Broń Boże nie chciałam Cię postarzać. Mam nadzieję, że się nie gniewasz :))

  lilith123  (www),  05/07/2011

Niby za co? :)

No... że przeze mnie poczułaś się staro...

  Bar_ka  (www),  05/07/2011

No tym razem spóźniłam się na rozdanie. Myślę, że świętowanie ....estej drugiej rocznicy ślubu mnie usprawiedliwia. Cieszę się, że moja propozycja została uwzględniona i Maciej Strzyżewski znalazł się wśród nagrodzonych. Także pozostałym laureatom szczerze gratuluję, Wasze osiągnięcia w dziedzinie popularyzacji różnych dziedzin i wartości zostały docenione. Brawo !!

Poprzednio byłaś jako pierwsza, poza tym Twoje spóźnienie jest jak najbardziej usprawiedliwione :)

  greenway,  05/07/2011

Muzyka, oklaski, światła jupiterów bardzo mi się takie imprezy podobają i już zaczynam się przyzwyczajać. :-) Gratuluję laureatom! Czy będzie 3 część? ;-)

Na razie nie przewiduję. Może za jakiś rok, albo pół...

A ja nie zasługuje na eiobonobla ? he he :-)
Świetne pozdrawiam :-)

Jak coś napiszesz, to z pewnością komisja doceni i Ciebie złociutka :))))

Ja to do pisania chyba się nie nadaje he he :-)

  hussair  (www),  07/07/2011

A ja bym bardzo chciał coś Twojego przeczytać. :)

  dalbert,  06/07/2011

No tak - przez tę cholerną pracę, nawet nie podziękowałem wcześniej... Więc nadrabiam czym prędzej.
Bardzo, bardzo dziękuję i ze wzruszenia głos mi się łamie. I ręce mi się trzęsą. Aha i jeszcze coś. Tylko nie pamiętam, co...
- Co? Jaka skleroza? I co znaczy, że to ze starości? I że przez to nie umiem się zdecydować...
Ale tak naprawdę, to ogromnie się cieszę, że mnie lubicie. ...  wyświetl więcej

Dalbercie chwała Ci za to, że ich Tu sprowadziłeś.Jesteś wielki człowieku. JESTEŚ WIELKI!!!

  hussair  (www),  06/07/2011

Potwierdzam: to Dalbert sprowadził makabrę husarską na Eiobę, tak jak wcześniej Mazowiecki Krzyżaków do Polski...
A ja jeszcze chciałbym zapytać, z którą to panną mnie na szeptach przyłapano? ;-)

Łatwiej było by, gdybym miała wymienić, z którą panną Cię na szeptach nie przyłapano ;) hihi

  hussair  (www),  07/07/2011

No piękną mam opinię!! Skandal na rozdaniu!
:)))

Eeee.... Dostać Towarzyskiego Eiobonobla i nie stawić się na galę ani na przyjęcie po ... dramat normalnie dramat.... Dziękuję szanownej komisji za wymyślenie specjalnej kategorii dla mnie:)Zapewne nie było to łatwe zadanie:) Cmok:*

Cmok Cmok. Gala i przyjęcie trwają do ostatniego gościa, więc na pewno się nie spóźniłaś :)))

  andrzejs,  06/07/2011

Ja też nie podziękowałem. Zabiegany jestem (no dobra, udaję, ze zabiegany jestem - nie chciało mi się).
Ale mi miło!!!
Dziękuję :-) Bardzo :-)

  hussair  (www),  07/07/2011

No dobra, ściągaj płaszcz i do stołu, chłopie!
Nominacje PRZEPIĘKNIE UZASADNIONE i przemyślane w sposób sowi (czyli mądry!). Kłaniam się Autorce i laureatom!
A ochrona niech nie wariuje i odniesie nam Asię. W historii Polski zdarzały się już pobicia ochrony... ;)
No i jeszcze: ogłaszam Platynowego Eiobonobla dla Nokiaasi. Za urok, promienność, szczodrość i hm, no muszę to powi ...  wyświetl więcej

Hussair! Łobuzie jeden... Wież co zrobić żeby kobieta zaniemówiła... Nie wiem, co mam powiedzieć po takiej nawałnicy komplementów... Dziękuję i kłaniam się tak nisko jak tylko służebnica potrafi się pokłonić. Zniewoliłeś mnie rycerzu ;)

  hussair  (www),  08/07/2011

Taki był plan... ;-)

Tyle mówi się o polskiej gościnności, a dla jedynego cudzoziemca (naprawdę jestem jedynym obcym na Eiobie?) - nic. A gdzie przyjaźń polsko-węgierska? Chociaż...., lepiej będę cicho, bo jeszcze - eiobobubla - czyli coś w rodzaju złotej maliny dostanę! :P

  Gamka  (www),  07/07/2011

;-)

Jak już tak ładnie prosisz, to masz. Co Ci będę żałować :))))

  Gamka  (www),  07/07/2011

No to ja za to zapraszam Roberta do ....http://www.youtube.com/watch?v(...)related .... o ..le...!! ;))
...czardasz nad czardaszami !

Serdeczne dzięki wszystkim składam i do nóżek padam.:))

  goodbye...  (www),  07/07/2011

no... moje zalety zostały wyeksponowane należycie :)

  Gamka  (www),  08/07/2011

@Lexus ;) ale Ty skromny ;-))) jesteś....hihihi
Gratuluję z całego serca zasłużonego Eiobonobla!!

  goodbye...  (www),  08/07/2011

bardzo dziękuję :)

  hussair  (www),  08/07/2011

Brawo, Robert! :)
Üdvözlégy, szerető testvér!
(nie wiem, czy translator nie sabotował mojej wersji;-))

Dziękuję i tego samego życzę, kochany bracie.:-))

A można wiedzieć co to znaczy?

hussair chyba powiedział "zdrowia kochana siostro"...

Siostro???

  hussair  (www),  09/07/2011

:))

Bardzo miło z powodu docenienia. Oświadczam wobec wszystkich zebranych, że cały dochód z nagrody przekazuję na OPP.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska