Login lub e-mail Hasło   

Suma wszystkich burdeli

No i? No i premier czuje się dobrze, Radziu Sikorski jeszcze lepiej, panu Arabskiemu strasznie NiK przeszkadza a pan Bogdan Klich startuje z list PO do Senatu.
Wyświetlenia: 1.092 Zamieszczono 30/07/2011
Pół nocy poświęciłem na lekturę raporu Millera, bo tak już mam, że lubię sam poczytać źródła a nie opierać się na, zawsze obiektywnych, rzecz jasna, przekazach medialnych.

Nie powiem, że już wszystko doczytałem ani nawet, że wszystko zrozumiałem. Ale jedno wiem na pewno.  Polska to burdel jest nie państwo! A nawet jest wielością burdeli.

Kancelaria premiera-burdel, MON- burdel nad burdele! MSWiA-burdel, nieco tylko mniej wyeksponowany. No i burdel rosyjski. Z innych źródeł wiem, że MSZ to też jest burdel. Tylko jeden fakt-pracuje w nim 222 byłych agentów bezpieki i WSI. Zgroza! Czy w MSZ np. niemieckim też pracują agenci STASI?

Nie wiem kto ten bajzel może posprzątać? Herkulesa nie widać a Stajnia Augiasza to, w porównaniu z państwem polskim, był full wypas apartament!

Raport Millera, tak na prawdę, obrazuje katastrofalny stan struktur państwa. Średniej wielkości państwa europejskiego, członka EU i NATO, na początku XXI wieku. Państwa, w którym nic nie działa, w którym każdy podmiot (sobie) rzepkę skrobie. A wszystko podlane sosem wzajemnych niechęci, animozji i wojenek podjazdowych.( Kancelaria Prezydenta i Kancelaria Premiera, Kancelaria Premiera i 36PSLT, tak dla “naprzykładu”). Łamane jest prawo-Arabski, olewane są elementarne procedury- 36SPLT. Nie wie o tym lub wie i nie reaguje premier, co tak czy inaczej go dyskwalifikuje. MSZ nie przekazuje informacji z ambasady w Moskwie ani 36. Pułkowi, ani Kancelerii Prezydenta! Co też jest łamaniem nie tylko procedur ale i prawa! Hulaj dusza, piekła nie ma.

No i? No i premier czuje się dobrze, Radziu Sikorski jeszcze lepiej, panu Arabskiemu strasznie NiK przeszkadza a pan Bogdan Klich startuje z list PO do Senatu.

Zdarzył się wypadek. Padło prawie sto trupa. Szuka się przyczyn, które są jasne jak księżyc w pełni. Katastrofa Smoleńska to “tylko” suma tych wszystkich burdeli.

Tylko?

PS

Tytuł nie jest mój. Znalazłem go gdzieś w nocy, w sieci. Ale, za pioruna, nie pamiętam gdzie.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1374
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1234
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 780
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 520
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 490
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  barkarz  (www),  30/07/2011

Jeżeli premier potrafi czytać ze zrozumieniem to chyba nie da się powiedzieć, ze czegoś nie wie po przeczytaniu raportu. Dlaczego nic nie robi chociaż już miesiąc temu znał raport? Czyżby jednak nie umiał czytać? Po co nam taki premier?

  ykes,  30/07/2011

Bo to sprawa dla organów ścigania? Po co mieszać do tego polityków, jeżeli badanie takich spraw nie leży w ich kompetencji?

  barkarz  (www),  30/07/2011

Myślisz? Nie jestem pewien czy doprowadzenie do takiego burdelu i takiego przeciążenia 36 pułku to sprawa karna. Skłaniałbym się raczej do stwierdzenia, że to politycy do tego doprowadzili.

>Skłaniałbym się raczej do stwierdzenia, że to politycy do tego doprowadzili.<

Którzy politycy? Burdel tak epickich rozmiarów nie powstaje z dnia na dzień, to wymaga dużo czasu. Proponujesz Trybunał dla wszystkich byłych prezydentów, premierów i ministrów obrony?

  barkarz  (www),  30/07/2011

Może nie od razu trybunał ale powinni zawrócić ze złej drogi. Opamiętać się? Obcinanie funduszy przy jednoczesnym zwiększaniu ilości zadań doprowadziło do tego, że dobrzy piloci odchodzą z wojska. W cywilnym lotnictwie mają nie tylko więcej kasy ale i więcej spokoju. Przecież to śmieszne - główny hit raportu - nie jest ważne ile pilot wylatał godzin i czy potrafi latać, najważniejsze, że nie miał jakiegoś tam zaświadczenia.

>najważniejsze, że nie miał jakiegoś tam zaświadczenia.<
Skoro nie miał "jakiegoś tam zaświadczenia", to znaczy że istnieje jakiś powód, dla którego go nie otrzymał. Ignorowanie jego braku, to by dopiero była oznaka burdelu!
Poza tym, ktoś kto dopuściłby takiego pilota do lotów, bez "jakiegoś tam zaświadczenia", sam podkładałby głowę pod topór.
Wyobraź sobie, co by się d ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  30/07/2011

Sądziłem, że to czy ktoś potrafi pilotować samolot jest ważniejsze od tego czy ma zaświadczenie ale skoro uważasz inaczej ....
Masz rację ci co rządzili wcześniej już niewiele dobrego mogą zrobić ale trochę mnie wkurza, że odeszli ze stanowisk przekonani o tym, że zrobili kawał dobrej roboty.
Pewnie wielkim mocarstwem Polska nie jest ale nawet biedniejsze państwa fundują sobie samolo ...  wyświetl więcej

>Sądziłem, że to czy ktoś potrafi pilotować samolot jest ważniejsze od tego czy ma zaświadczenie ale skoro uważasz inaczej .... <
Jesteś aby pewien, że jest to ważniejsze od tego, czy pilot:
- jest zdrowy psychicznie,
- jest sprawdzony pod kątem współpracy z obcymi służbami wywiadowczymi,
- jest sprawdzony pod kątem przynależności do ugrupowań ekstremistycznych/te ...  wyświetl więcej

  barkarz  (www),  30/07/2011

No właśnie, chyba lepiej żeby potrafił się dogadać z załogą niż, żeby miał takie zaświadczenie.
Przywołałeś Szwajcarię, a to chyba kraj z innej bajki. Tam nie rządzi prezydent ani rząd tylko parlament i referenda. Komu więc może być potrzebna ochrona?

>No właśnie, chyba lepiej żeby potrafił się dogadać z załogą niż, żeby miał takie zaświadczenie. <
Doceniam to, jak zgrabnie udałeś że nie dostrzegasz pozostałych przykładów, wybierając ten najmniejszej wagi.

>Przywołałeś Szwajcarię, a to chyba kraj z innej bajki. Tam nie rządzi prezydent ani rząd tylko parlament i referenda.Komu więc może być potrzebna ochrona? <

...  wyświetl więcej

  ulmed,  30/07/2011

Ten fakt jest wielce rzutujący, w MSZ pracuje " 222 byłych agentów bezpieki i WSI. Zgroza! Czy w MSZ np. niemieckim też pracują agenci STASI?"
Ręce odpadają.

Wiecej: http://eiba.pl/1rczy8t

  swistak  (www),  30/07/2011

Poprawnie politycznie powinno być agencja towarzyska. Inaczej Sikorski zamknie eioba !

Jak sadzę, to akurat Sikorski, może "mię" naskoczyć na pukiel. Wiem też, że i ja jemu też...

I gdyby nie ta drobna różnica, że "Sikorski" oprócz nazwiska ma również imię i parę innych danych, a tacy jak wy wyłącznie awatary, analogia byłaby pełna. :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska