Login lub e-mail Hasło   

Ks. Natanek Kapłan co może zbawić Świat

Czy modlimy się właściwie i z sensem
Wyświetlenia: 1.272 Zamieszczono 31/07/2011

cyt wikipedii

"Według chrześcijaństwa zło ma postać osobową. Stwórcą zła był Lucyfer. Biblia podaje, iż Lucyfer przed swym upadkiem był najwyższej rangi aniołem w niebie. Nazywany był więc synem jutrzenki, pierwotnie mówi się też na niego ten, który niesie światło. Jeszcze więcej można dowiedzieć się z przekazów Ellen G. White członkini Kościoła adwentystów dnia siódmego. Według niej Lucyfer dzięki swej randze miał szacunek u wielu aniołów, jednakże przyczyną, dla której znienawidził on Boga było to, że Jezus mógł poznać tajemnice Wszechmocnego zaś on nie. Pierwszy raz w historii wszechświata pojawiło się uczucie niezadowolenia. Lucyfer z czystej zazdrości o to czego nie mógł się dowiedzieć zaczął poszukiwać popleczników, którzy pomogliby mu w rozpoczęciu buntu przeciwko Bogu. Jego prawdziwą intencją było jednak wywyższenie siebie ponad Boga. Zaczął oszukiwać aniołów twierdząc, że 10 przykazań Bogazniewala wszystkie jego dzieci. Działając pod płaszczem fałszywych intencji nakłonił wielu aniołów do sprzeciwu przeciwko reżimowi Boga. Większość spośród aniołów, które sprzeciwiły się Wszechmocnemu stanowiły te, które do Lucyfera żywiły największy szacunek. Jednakże już od początku Bóg o wszystkim wiedział. Ten, który stanowi wszystko to co dobre i jest czystą miłością nie postanowił od razu wypędzać Lucyfera z niebios. Dał mu wiele czasu, czekał aż jego Syn wróci i aż Lucyfer okażeskruchę by uzyskać wybaczenie. Wielu aniołów namawiało Lucyfera aby powrócił do Boga, mimo to ten uparcie dążył do swego. Jednocześnie Bóg widział, że zło jakie tworzy Lucyfer i grzech z upływem czasu dojrzewają. Ponoć według Ellen G. Lucyfer oprócz aniołów poszukiwał jeszcze innych sprzymierzeńców. Według niej podróżował po wielu światach, jednakże wiele razy mu odmawiano. Niektóre z istot przyłączyły się do jego rebelii. Według przekazów Biblijnych jak i apokryficznych udało mu się nakłonić aż 1/3 aniołów do buntu przeciwko Bogu. Po wielu szansach od Boga na powrót do Niego, Lucyfer zebrał swoją armię do walki z zastępami wszechmocnego. Lucyfer przegrał i wraz z innymi upadłymi aniołami został zepchnięty na ziemię"

Walka dobra ze złem, popieranym przez Księcia Ciemności, wali rykoszetem w kondycję moralna i dobrobyt cywilizacji. KK zanosi modły do Świętej Trójcy o obronę. W przypowieści Biblijnej, o synu marnotrawnym, twardo stoi, że Bóg Ojciec mu wybaczy. Strzałem w dziesiątkę, jak panu Bogu w okno, byłaby modlitwa do Boga Ojca, o wybaczenie Upadłemu Aniołowi i zakończenie wojny na Ziemi.

Brak takich starań, ze strony Duchowieństwa, świadczy o braku inteligencji i pozbawianie Boga poczucia humoru. Władca Piekieł nie powinien zmarnować szansy na łaskę wymodloną mu przez ofiary. Na początek powinien zaprzestać atakować Chrześcijan i wspierać zło. Cierpienie cywilizacji i marnotrawstwo energii, przez niezrównoważony rozwój, nikomu nie służy. Chciwość, egoizm, nienawiść straci swego mecenasa. Żądza władzy i sławy stanie się żałosnym wstydliwym wspomnieniem.

Jest modlitwa o nawrócenie Żydów by zmiękły ich serca i pozwolili Miłości i Chrystusowi na działanie.

Jest też wiele innych, ale nie ma tej najważniejszej o Pokój na Ziemi, który może nam zapewnić tylko powrót ukochanego Syna do Ojca. Polacy są najbardziej pokrzywdzonym narodem przez los i historię a także przez jego Syna, Dlatego nasza modlitwa pomoże zakończyć panoszenie się zła na Ziemi.

Módlmy się łaske wybaczenia do  najważniejszego Ojca Stwórcy dla swojego Syna.

Ateiści mogą pozostać neutralni a sataniści maja przerąbane !

 

 

Ostatni skecz kabaretu Neonówka.

Dzwoni telefon.... odbiera sekretarz Boga
Bóg się pyta kto dzwoni ?
Sekretarz : Dzwoni ks. Natanek !
Bóg przejmuje słuchawkę
O co chodzi Synu ?
Czy Lucjan może wracać do Nieba!
Na to Bóg !
Jak mu wybaczy i odpuści Kościół to może !
Inaczej będzie obciach i Apokalipsa.

Wtedy cały amfiteatr zaczyna sie modlić o odpuszczenie grzechów
Synowi Boga kończąc .. jako i my odpuszczamy naszym winowajcom... 

Podobne artykuły


11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3023
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1132
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3414
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2176
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2182
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3799
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1725
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 907
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2223
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2729
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 644
9
komentarze: 9 | wyświetlenia: 2615
9
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2306
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  31/07/2011

"Polacy są najbardziej pokrzywdzonym narodem przez los i historię a także przez jego Syna" - nie zapominajmy że zazwyczaj na własne życzenie. ;)

  swistak  (www),  31/07/2011

Może spełni się, że zmądrzelismy po szkodzie !

  Areva,  31/07/2011

Nawet po licznych szkodach polak jakoś niespecjalnie mądrzeje, jest jak w dziwnym letargu, który uniemożliwia mu na wyciągnięcie konkretnych wniosków przyczynowo- skutkowych. Czy tak mi się wydaje? Jeśli mi się wydaje to może jest jeszcze nadzieja. Ksiądz Natanek jest jednym z objawów polskiej (na szczęście bardzo malutki obejmuje obszar osób) zabobonnej schizofreni a nie rozwijającej się inteligencji.

  swistak  (www),  31/07/2011

arevade ! Sataniści nie zostana sierotami. Miłosierdzie Boga jest nieskończone !Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska