Login lub e-mail Hasło   

Lepper nie żyje

Lepper sam się powiesił czy ktoś mu „pomógł” ? Pewnie nie dowiemy się nigdy, wątpliwości pozostaną. Gdy pomyślę o tych trzech skazanych ze sprawy Olewnika, kt...
Wyświetlenia: 900 Zamieszczono 06/08/2011

Lepper sam się powiesił czy ktoś mu „pomógł” ? Pewnie nie dowiemy się nigdy, wątpliwości pozostaną. Gdy pomyślę o tych trzech skazanych ze sprawy Olewnika, którzy kolejno „powiesili się sami” w areszcie, to mam POWAŻNE wątpliwości.

Ale w tej chwili interesuje mnie inna kwestia. Gdy Blida się zabiła wylano kubły pomyj na PIS, Jarosława Kaczyńskiego i Zbiorę. Wielu zrobiło z Blidy wręcz świętą, jakby w Polsce zawodowy polityk i biznesmen mógł mieć czyste ręce. Od wczoraj przeglądam net i szukam artykułów, które by oskarżały PO o zaszczucie Leppera. I nie ma, choć moim zdaniem o wiele prędzej można mówić o zaszczuci Leppera niż o zaszczuci Blidy. Lepper (jeśli sam się zabił) zrobił to celowo, Blida prawdopodobnie albo nie chciała się zabić albo zrobiła to pod wpływem chwili. Poza tym, jeśli miałbym porównać Bidę i Leppera, to znacznie chętniej wierzę w uczciwość Leppera – był to polityczny „naturszczyk”, który zaszedł wyjątkowo daleko, ale na początku swojej drogi był chyba szczery, Blida zaś była politycznym i biznesowym zawodowcem – a jak dla mnie zawodowstwo w polityce oznacza brudne ręce

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1374
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1233
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 659
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 779
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 519
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 490
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  06/08/2011

"i szukam artykułów, które by oskarżały PO o zaszczucie Leppera" - a jaki interes może mieć Platforma w zaszczuciu człowieka, którego poparcie wynosiło tylko odrobinę więcej niż nic?

>Od wczoraj przeglądam net i szukam artykułów, które by oskarżały PO o zaszczucie Leppera.<
You forgot Psychiatryk24.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska