Login lub e-mail Hasło   

Lewitacja mnicha odbyła się na oczach zdumionej ekipy kanału Discovery!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://http://www.nautilus.org.pl
Lewitacja to samoistne unoszenie się w powietrzu wykorzystujące umiejętności pozazmysłowe.
Wyświetlenia: 3.154 Zamieszczono 09/08/2011

LEWITUJĄCY   MNICH   BUDDYJSKI

 

Co to jest lewitacja ludzi?

To samoistne unoszenie się w powietrzu wykorzystując umiejętności pozazmysłowe. Bez używania żadnych „numerów”, sztuczek, „tanich chwytów” itp. Ta umiejętność jest faktem od tysięcy lat. Opanowali ją tylko ci ludzie, którzy posiadali umiejętność panowania nad ukrytą mocą, która drzemie w każdym człowieku, ale jest „uśpiona”. Wystarczy jednak medytować i w ten sposób obudzić w sobie ów drzemiący dar.

Są oczywiście ludzie, którzy posiadają ją od urodzenia. Przykładem może być najsłynniejszy polski jasnowidz Stefan Ossowiecki (ur. 22 sierpnia 1877 w Moskwie – zm. 5 sierpnia 1944 w Warszawie), który wielokrotnie demonstrował sztukę samoistnego unoszenia się w powietrzu. Aby to zrobić musiał położyć się plecami na podłodze i bardzo skoncentrować. Według świadków jasnowidz unosił się „pod sam sufit”. Tego typu pokazy bardzo go jednak wyczerpywały, wiele dni po każdej lewitacji „dochodził do siebie”.

 

Lewitowali także wielcy mistrzowie znani na wschodzie, a także niektórzy chrześcijańscy święci. Przykładem może być Św. Franciszek, którego lewitacja zrobiła tak ogromne wrażenie na ludziach, że figurka świętego unoszącego się nad zdumionym tłumem stała się jednym z symboli tego niezwykłego człowieka.

 

Dlaczego lewitacja jest tak ważna?

Jest niesłychanie ważna, gdyż dla wielu osób jest wiarygodnym dowodem na to, że człowieka posiada w sobie ukrytą moc, o której nie piszą podręczniki fizyki czy biologii. Mamy materiały o kilku osobach na świecie, które opanowały tę sztukę. Najbardziej popularna jest lewitacja wśród mnichów Tybetańskich. Wielokrotnie sygnalizowaliśmy na tych stronach, że gdyby w oparciu na o naszych kilkanaście lat badania zjawisk niewyjaśnionych mielibyśmy wskazać na grupę, która jest „najbliższa prawdy o świecie”, to bez chwili namysłu wskażemy na Tybet. To, że akurat mnisi tybetańscy opanowali tę sztukę nie powinno nikogo dziwić, a być jeszcze jednym potwierdzeniem tego, że ci ludzie po prostu „wiedzą tak dużo o niewidzialnych energiach”, że nie jest to dla nich żadnym problemem. Oczywiście nikomu w Tybecie nie przyjdzie na myśl, aby mnicha potrafiącego lewitować natychmiast obtrąbić na całym świecie „świętym”. I słusznie, bo… o czym tu mówić? Tam takich zawodników jest wielu.

Zobaczmy jednego z nich.

 

 

Dotarł do niego dziennikarz telewizji Discovery prowadzący cykl programów z serii „The Supernatural”. Na oczach całej ekipy telewizyjnej mnich po prostu… uniósł się w powietrze. Wszystko odbyło się tak, jak być powinno. Najpierw zamknął oczy i skontaktował się ze swoim mistrzem duchowym, czy tego typu pokaz może się odbyć i czy ma na to zgodę (dlaczego tak musiał zrobić – o tym innym razem). Potem poprosił dziennikarza, aby ten odsunął się od niego i nie podchodził w trakcie medytacji. Następnie rozpoczął mantrę i po prostu uniósł się w powietrze

 

 

Film został wyemitowany w USA i tam natychmiast wzbudził dyskusję. Dotarto do całej ekipy Discovery, która realizowała ten odcinek. Są oni gotowi zeznawać pod przysięgą, że nie było tam żadnego „oszustwa”, a mnich po prostu lewitował. Dokładnie sprawdzali, czy przestrzeń pomiędzy nim a ziemią jest pusta i nie ma tam żadnych „lewarków i nitek”. Ale wszystko odbywało się w klasztorze tybetańskim wysoko w Himalajach.

 

 

Dla wszystkich chcących zobaczyć film w lepszej jakości, proponujemy kliknąć na link poniżej:

http://dsc.discovery.com/videos/the-supernaturalist-levitation.html

 

Przygotowała:
Ania-Nibiru
Anna Modzrejewska

Podobne artykuły


12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 22001
10
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1148
30
komentarze: 27 | wyświetlenia: 39503
23
komentarze: 21 | wyświetlenia: 38801
55
komentarze: 98 | wyświetlenia: 130548
52
komentarze: 37 | wyświetlenia: 384162
6
komentarze: 0 | wyświetlenia: 952
44
komentarze: 41 | wyświetlenia: 6208
42
komentarze: 29 | wyświetlenia: 4263
41
komentarze: 14 | wyświetlenia: 17965
39
komentarze: 35 | wyświetlenia: 7812
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 4774
33
komentarze: 36 | wyświetlenia: 4792
32
komentarze: 33 | wyświetlenia: 4282
32
komentarze: 24 | wyświetlenia: 9194
 
Autor
ArtykułZ przyjemnością przeczytałam o lewitacji i obejrzałam film. Na wschodzie takie umiejętności nie dziwią, są częścią pracy z energiami. to samo tyczy się telepatii. Jednakże umiejętności te zanikają, gdy nie ćwiczone, a w sumie w zachodniej cywilizacji nie są przydatne przy tym pędzie technologicznym... tacy ludzie, którzy sięgają do tych zasobów, bo maja predyspozycje, wolę i wytrwałość w ćwiczenia ...  wyświetl więcej

  Areva,  09/08/2011

A jednak można zaoszczędzić trochę kasy na (każdej) komunikacji związane z transportem ludzi;).

Ja też tak potrafię. W końcu jestem mnichem buddyjskim.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska