Login lub e-mail Hasło   

Andrzej Lepper zamordowany przez służby?

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kefir2010.wordpress.com/2011/08/0(...)dowany/
Coraz więcej niejasności i szokujących faktów wokół tajemniczej śmierci polskiego patrioty, ś.p. Andrzeja Leppera
Wyświetlenia: 7.358 Zamieszczono 09/08/2011
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

Nie bez kozery dałem taki kontrowersyjny tytuł. Jeden z wizjonerów, ojciec Klimuszko, przewidział, że w XX wieku Polska odzyska niepodległość częściowo, a w XXI wieku, po wielkich przemianach – odzyska niepodległość całkowicie i myśl z niepodległej już Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski – głosu Warszawy będzie słuchał cały świat. Obecnie, chyba nie muszę tłumaczyć, że jesteśmy w trakcie tych wielkich przemian politycznych, gospodarczych, ekonomicznych, a także – społecznych i duchowych, ale to już materiał na osobny podpunkt.

Po „katastrofie” Smoleńskiej, wojnie informacyjnej na ten temat a także po eskalacji kryzysu i pauperyzacji Polaków, ludzie są maksymalnie wkurzeni. Sytuacja jest ekstremalnie niestabilna i „elity” w III RP muszą podejmować radykalne kroki. „Jutro” jest bardzo niepewne, zarówno w Polsce i w pozostałych państwach świata. Stąd prawdopodobne zabójstwo Eugeniusza Wróbla (we wrześniu lub październiku 2010), który miał niesamowitą wiedzę na temat lotnictwa i właściwie jako jedyny człowiek w Polsce chciał i mógł zakwestionować profesjonalnie, zakłamany raport Millera i MAK.
Poza tym po Smoleńsku przetoczyła się fala dziwnych zgonów / „samobójstw” osób powiązanych z tą sprawą.

Najpierw Olewnik, potem Barbara Blida, teraz Andrzej Lepper. Wyobraź sobie, że do dowolnej osoby, do każdego, mogą wpaść rano służby specjalne i profesjonalnie upozorować samobójstwo tej osoby. Fajna perspektywa, nie? Czy na pewno chcecie żyć w takim kraju? Jeśli chodzi o opluwaną lewaczkę Barbarę Blidę – to był też człowiek tak, jak Ty czy ja. Nie można jej dehumanizować, ideologię dehumanizacji popierają właśnie globaliści. Jeśli zamordowali jednego z ważnych polityków lewicy i upozorowali jej samobójstwo nie bojąc się rozgłosu medialnego i absolutnie niczego, to jakie skrupuły będą miały służby specjalne gdy przyjdą po Ciebie, o 6 rano? Odpowiedź – żadne.
Możliwe, że Andrzej Lepper został zamordowany przez „polskie” służby specjalne, które służą kompleksowi judeocentrycznemu i masonerii związanej z PO, SLD, PSL. Andrzej Lepper był dużym zagrożeniem dla koalicjanta PO, PSLu. Zawsze toczyła się wojna między PSL a Samoobroną Leppera.
Dlaczego A. Lepper mógł zostać zamordowany? Ponieważ po Smoleńsku panuje ogromny chaos, masoni mają dostęp do niezależnych sondaży z których mogło wynikać, że Samoobrona Leppera ma szanse wejść do sejmu. Musieli działać szybko i sprawnie. Rzekome „samobójstwo” Andrzeja Leppera wiązał bym z ostatnimi wyborami, gdzie było 1.500.000 głosów nieważnych. Tylko głupiec bądź fanatyk PO może uwierzyć, że to były uczciwe wybory. Przypomnę, że w tych wyborach brało udział tylko… 33% uprawnionych. Więc sobie przeliczcie, ile procentowo zajmowały nieważne głosy. To chyba ewenement na skalę światową. Ile z tych głosów było oddanych na Samoobronę? No właśnie, i tutaj może tkwić rozwiązanie tej zagadki.

W samobójstwo Andrzeja Leppera nie wierzę. To nie jest człowiek, który popełnia samobójstwo. Andrzej Lepper miał duszę wojownika, był bardzo zawzięty i uparty. Pamiętacie jego akcje wysypywania szwabskiego zmutowanego genetycznie zboża na tory z wagonów kolejowych? To dopiero tupet. Tacy ludzie nie popełniają samobójstw, i to tak nagle, już w czasie kampanii wyborczej. Prokuratura zapowiedziała, że od poniedziałku zacznie się śledztwo, czyli coś na rzeczy jest. Ale dlaczego od poniedziałku, przecież teraz jest sobota w nocy? Czy zabezpieczono miejsce śmierci? Czy należycie zebrano dowody rzeczowe, ślady itp? Czy zabezpieczono ewentualne ślady uczestnictwa osób trzecich?

Lepper był człowiekiem ze stali, bardzo silnym psychicznie. Nie biorę pod uwagę możliwości, że ześwirował i zabił się pod wpływem kryminalnych mediów. Już zaczyna się pierdolenie, że był „silny zewnętrznie, ale słaby wewnętrznie” – rozmówca TVP 3 chyba wyszedł z siebie jak mówił te brednie. Zaczyna się wypominanie Lepperowi, że „znikał na 2 – 3 dni by regenerować siły” – a skąd ten dziennikarzyna wie, że Lepper jechał na wieś regenerować siły? Boże, jakie brednie lecą w tej telewizji.. A ludzie to wszystko łykają i to mnie przeraża.
Kolejna tajemnicza sprawa – wypowiedź z TV, tym razem mądra: „człowiek który zamierza popełnić samobójstwo na dzień przed tym nie mówi i nie myśli i przyszłości, nie snuje planów”. A Andrzej Lepper na dobę przed „samobójstwem” takie plany, śmiałe, snuł. Nie wygląda on na człowieka impulsywnego, który nagle bierze sznur i wiesza się, ot tak, bez żadnego powodu.
Psycholog występujący w tivi już urabia opinię publiczną, że niedowierzanie po śmierci Leppera jest rzeczą naturalną. Oj broń Cie Panie Boże, byle tylko nie powstały te straszne „teorie spiskowe”! Byle tylko ludzie nie zaczęli analizować faktów! Mają łykać propagandę jak leci i koniec, nie analizować, nie zastanawiać się. Teraz już nawet zwykła analiza FAKTÓW i zastanawianie się, stawianie jakiegokolwiek oporu wobec medialnej wizji świata jest uznawane za snucie „teorii spiskowych” i brutalnie pacyfikowane.

———————————

-na śmierci Leppera najbardziej skorzystali Jarosław Kaczyński i jego partia. Bowiem umarli nie mają głosu.. Lepper po aferze gruntowej miał trafić za kratki po sfingowanym przez prokuraturę „procesie”. Szefa Samoobrony miał zastąpić PiSowski figurant – kret.
-Andrzej Lepper chciał wyciągnąć Białoruś z kryzysu, a przynajmniej pomóc trochę. Założył firmę, która miała ułatwiać polskim przedsiębiorcom interesy na Białorusi. To mogło się bardzo nie podobać eurokratom i syjonistom.
-Lepper między 12 a 16 planował piwko i grilla ze znajomymi, zaś wieczorem tego samego dnia miał się spotkać z „kimś ważnym” na temat rozkręcenia kampanii wyborczej Samoobrony RP.
-Danuta Hojarska słusznie zauważyła, że samobójcy wieszają się w nocy a nie rankiem. Dlaczego? Psychologia ma na to odpowiedź: otóż sumienie najbardziej daje się we znaki późnym wieczorem i nocą. Lepper był „porannym ptaszkiem”, a to oznacza, że właśnie rano czuje się najlepiej w ciągu całej doby.
-Andrzej Lepper mógł znów wejść do sejmu (sytuacja polityczna jest bardzo niestabilna..) i razem z sektą PiS zakazać uprawy roślin zmutowanych genetycznie (GMO). Taka perspektywa mogła się bardzo nie spodobać potężnym korporacjom GMO (Monsanto vel Bayer vel IG Farben). Ostatnio PO i PSL (rzekomo partia rolnicza) głosowały za niebezpiecznymi roślinami GMO. PiS, o dziwo, był przeciwko żywności modyfikowanej genetycznie. Np. na Węgrzech rząd reformatora anty – NWO, Orbana, niszczy masowo zasiane już rośliny GMO.
-na nakręconym w dniu „samobójstwa” A. Leppera widać rusztowanie, które sięgało aż do biura politycznego szefa Samoobrony. Czy tamtędy uciekał ewentualny sprawca?
-na żydowskim portalu salon24. pl pojawiają się pisane na zamówienie fałszywki oskarżające Leppera o współprace z legendarnym WSI. Sprawa z WSI ma się tak, że Macierewicz rozwiązał WSI, i agenciurów komunistycznych zastąpił swoimi agenciurami powiązanymi z CIA i Mossadem.

[AKTUALIZACJA]

-Mariusz 9 Sierpień 2011 o 7:59 am  Dwa okna w prywatnych pomieszczeniach Andrzeja Leppera (+57 l.) były otwarte, gdy odnaleziono jego ciało bezwładnie wiszące na sznurze – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. A to, zdaniem współpracowników szefa Samoobrony, bardzo dziwna sytuacja. – Lepper nigdy tych okien nie otwierał, korzystał tylko z klimatyzacji – przekonuje Mateusz Piskorski (34 l.) były rzecznik partii. http://wiadomosci.wp.pl/kat,18011,title,Kto-otworzyl-okno-w-pokoju-Leppera,wid,13670353,wiadomosc_prasa.html

-cytuję: „mc 8 Sierpień 2011 o 9:48 am zdjecie rusztowania na tylach budynku samoobrony http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce89db4c0daf4048.html  (…) o dziwo rusztowanie stoi tylko na wysokosci biura Leppera, mordercy mogli nawet zejsc z dachu (…)rambo8 8 Sierpień 2011 o 12:37 pm Rusztowanie, kamery, szerszy przegląd miejsca zdarzenia http://www.youtube.com/watch?v=84QYyZ95U0IJony 8 Sierpień 2011 o 8:19 pm  Zdjęcia telewizora, znajdującego się w pokoju Andrzeja Leppera. Telewizor został zapałzowany akurat w tym momencie: http://www.wprost.pl/F/pic.php?T=news&P=86633  Perfidne mafijne świnie z PO http://wiadomosci.wp.pl/kat,129314,title,Ten-obraz-zostal-zastopowany-na-telewizorze-Leppera-o-131504,wid,13670137,wiadomosc.html?ticaid=1cced&_ticrsn=3

źródło aktualizacji

———————————

05.08 2011 – piątek godzina 11.00 – Z KIM SPOTKAŁ SIĘ ANDRZEJ LEPPER W BIURZE SAMOOBRONY? zapamiętajcie to pytanie jakiego rodzaju dokumenty wyparowały z biura? Lepper zmarł między godziną 9.30 a 12. Andrzej Lepper miał się z kimś spotkać wieczorem w dniu jego „samobójstwa”.
Policja i lekarze pogotowia po oględzinach ciała Leppera wstępnie wykluczyli, by liderowi Samoobrony ktoś pomógł przenieść się na tamten świat. Ale przecież bez drobiazgowej sekcji zwłok nie da się definitywnie przekreślić tej możliwości. Dlaczego?

W ostatnich latach sporo było tajemniczych samobójstw – choćby bandytów związanych ze sprawą porwanego Krzysztofa Olewnika. Bez badań toksykologicznych ciała oraz ekspertyz kryminalistycznych śladów zebranych w biurze Samoobrony nie da się wykluczyć, że ktoś mógł podać Lepperowi środek paraliżujący mięśnie, a potem powiesić go i zatrzeć ślady. Bliscy współpracownicy Leppera są nawet przekonani, że ich szef nie mógł targnąć się na życie. Piotr Tymochowicz tłumaczy, że umawiał się z Lepperem na grilla w sobotę, a człowiek, który chce się zabić, nie planuje przyszłości. Inni wprost mówią, że ktoś dokonał okrutnej zbrodni na Lepperze. – Ja nie wierzę, że to było samobójstwo. Nie w przypadku takiego silnego człowieka. Kto się wiesza w dzień? Samobójcy wieszają się w nocy. Ja nie wierzę w to! Musi być przeprowadzone dokładne śledztwo w tej sprawie, które wszystko wyjaśni – mówi Faktowi była posłanka Samoobrony Danuta Hojarska.

ArO 5 Sierpień 2011 o 7:41 pm
W ciągu ostatniego roku uwidoczniło się wiele spraw:

  1. Umierają ludzie z jednej strefy politycznej (liderzy, osoby znane, na ogół przeciwni NWO). Śmierć omija ludzi z koalicji rządzącej.
  2. Władza zatwierdza nowe prawa tworzące państwo policyjne i totalitarne – krok po kroczku (strzelanie do dzieci i kobiet w ciąży bez ostrzeżenia, nowe uprawnienia dla tzw. „stróżów prawa”, legalizacja nowych broni do rozpędzania tłumów, instalacja w całym kraju nowych syren alarmowych, które mogą być wykorzystywane do rozpędzania tłumu bo potrafią niszczyć bębenki słuchowe).
  3. Aresztowania i naloty policji na osoby krytykujące władze (jak np. na twórcę satyrycznej strony Anty-Komor, na Bogdana Goczyńskiego).
  4. Działania wymierzone w środowiska, które mogą skonsolidować się i mają moc aktywnego sprzeciwienia się władzy (np. kibice, nacjonaliści).
  5. Ogromne przyspieszenie zadłużenia Polski.
  6. Zatwierdzanie ustaw zgodnych z oczekiwaniami międzynarodowych korporacji od GMO (ustawa nasienna), farmaceutyków (Codex Alimentarius, delegalizacja ziół), gazu łupkowego (chcą stworzyć specustawę, która ułatwi eksploatację złóż gazu i rozwiąże problem z prawem ekologicznym i górniczym).
  7. Prywatyzacja resztek majątku narodowego, który przynosi budżetowi państwa dochody (firm niedochodowych nie sprzedajemy, tylko dochodowe). Itd., itp.

Kto ma oczy ten widzi co się wyprawia. To nie wygląda na zbieg okoliczności, lecz świadome działanie, krok po kroku, według planu. A TVN-owcy, Polsatowcy i TVP-owcy smacznie śpią w hipnotycznym transie telenowel, tok showów i propagandy sukcesu Donalda Tuska.

———————————

Materiały o Andrzeju Lepperze:

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1374
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1234
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 663
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 780
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 817
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 520
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 490
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

>W samobójstwo Andrzeja Leppera nie wierzę. To nie jest człowiek, który popełnia samobójstwo. Andrzej Lepper miał duszę wojownika, był bardzo zawzięty i uparty.<
http://goo.gl/F6RE6
;)

Ja też w samobójstwo Andrzeja Leppera nie wierzę. To nie był człowiek, który popełnia samobójstwo. Andrzej Lepper miał duszę wojownika, był bardzo zawzięty i uparty.

Lepper zdradził nazwisko swojego mordercy. NAGRANIA OSTATNIEGO WYWIADU Leppera wskażą kto go zabił: http://www.se.pl/andrzej-lepper,474

Rusztowanie jest naprawdę niesamowite! Popatrzcie:

http://www.youtube.com/watch?v(...)wMt5q28

Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera?

Grzegorz Szymanik

2011-08-08

- Morderca wszedł po rusztowaniu i psiknął gazem. Mają teraz
takie gazy. Tylko kto? PiS czy Platforma? - dyskutowano. Przez
weekend przy biurze Samoobrony płonęły znicze, wystawiono
księgę kondolencyjną, pojawił się drewniany krzyż.

Martwego Andrzeja Leppera w biur

...  wyświetl więcej

Komu Andrzej Lepper mógł zaszkodzić?

http://eiba.pl/11Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska