Login lub e-mail Hasło   

O czym rozmawiać na randce z mężczyzną?

Wiele kobiet przed randką zachodzi w głowę o czym w ogóle rozmawiać z facetem, którego ledwie znają. Chcą wypaść dobrze, dlatego obawiają się tej niezręcznej ciszy...
Wyświetlenia: 11.687 Zamieszczono 18/08/2011

Wiele kobiet przed randką zachodzi w głowę o czym w ogóle rozmawiać z facetem, którego ledwie znają. Chcą wypaść dobrze, dlatego obawiają się tej niezręcznej ciszy w trakcie rozmowy. Dla niektórych kobiet jest to naprawdę stresujące. Ale mam dla Was pocieszającą wiadomość. Mężczyźni również denerwują się przed randką i zastanawiają się jak wypadną. Myślą o czym rozmawiać z kobietą tak samo jak my.

Dla wielu kobiet największym problemem jest sama rozmowa z facetem. Bo o czym rozmawiać z kimś kogo właściwie się nie zna?

 

Czego unikać na randce?

 

 • Unikaj rozmów o swoich byłych. Ty również nie musisz tego słuchać z jego strony. Jeśli zacznie mówić o swoich dawnych miłościach, zmień temat lub po prostu poproś go żeby o tym nie mówił.

 

 • Nie opowiadaj za dużo o sobie. Kobieta powinna być nieco tajemnicza, zwłaszcza na pierwszej randce. Kiedy on nie wie o Tobie wszystkiego zaczyna zastanawiać się jaka naprawdę jesteś. On próbuje Cię rozszyfrować, a to skłania go do myślenia o Tobie.

 

 • Nie obgaduj innych osób. To stawia Cię w złym świetle, a powinnaś robić wszystko co pozytywnie Cię przedstawi. Mówienie o swoich byłych i nieudanych związkach również negatywnie Cię przedstawia.

 

 • Unikaj tematów politycznych oraz religijnych. Każdy ma inne poglądy, a takie tematy mogą tylko niepotrzebnie doprowadzić nawet do kłótni.

 

 • Nie atakuj go pytaniami ani nie mów cały czas ze zdenerwowania. Nie pytaj o osobiste sprawy. Jeśli nastąpi chwila ciszy nie pytaj o czym myśli.

 

 • Nie mów za dużo o seksie. Nawet w żartach. Oni zawsze biorą to na poważnie.

 

 • Unikaj wulgaryzmów.

 

 • Nie upijaj się na randce lub ogólnie przy facecie, na którym chcesz zrobić wrażenie. Po alkoholu atmosfera zwykle się rozluźnia ale pamiętaj, wszystko z umiarem. Twoim zadaniem jest kontrolować sytuację i wyjść z klasą, a upijając się to raczej niemożliwe. Unikaj również objadania się.

 

 • Utrzymuj kontakt wzrokowy oraz często się uśmiechaj.

 

 • Pokaż, że jesteś inteligentną kobietą. Nie mów od rzeczy ani nie zachowuj się jak „słodka idiotka”.

 

 

O czym rozmawiać?

 

Na randce, zwłaszcza na pierwszej najlepiej rozmawiać na lekkie tematy. Umawiasz się z facetem, by go lepiej poznać, najwyżej ocenić jaką jest osobą i czy warto utrzymywać z nim znajomość, a nie myśleć o związku z nim. Nigdy nie przychodź na randkę z nastawieniem, że facet, z którym się umówiłaś będzie Twoim mężem. To jest błąd.

 

Faceci lubią mówić o sobie, dlatego daj mu się wypowiedzieć i nie przerywaj mu gdy coś mówi. Pytaj o jego zainteresowania i najlepiej znajdź wasze wspólne. O wiele łatwiej rozmawia się o czymś co nas interesuje. Rozmowa jest ciekawa i kolejne tematy same będą się tworzyły.

 

Możesz rozmawiać z nim o czymkolwiek. Ważne tylko żeby rozmowa się kleiła oraz żebyście się nie nudzili razem. Podtrzymuj rozmowę zadając pytania.

Często możesz spytać go o jego opinię na jakiś temat pytając: a Ty? On poczuje, że interesuje Cię co ma do powiedzenia, poczuje się ważny.

 

Tak naprawdę nie ma dokładnych tematów, na jakie powinno się rozmawiać na randce. Każdy facet jest inny. Najlepiej, kiedy rozmowa sama się potoczy. bez wcześniejszego ustalania co powiesz. W tej sytuacji postaw na spontaniczność. Jeśli rozmowa nie będzie się kleić, zastanów się czy warto pogłębiać tą znajomość.

 

 

Co jeszcze powinnaś wiedzieć?

 

 • Bądź miła i przyjazna. Nigdy nie pokazuj się z gorszej strony. Kiedy facet Cię zaprasza, nie zrzędź. Doceń jego starania chwaląc wybór miejsca itp. Ale miej z tym umiar.

 

 • Uważnie go słuchaj i pamiętaj co mówił. Skupiaj się na rozmowie.

 

 • Rozmawiając z nim nie zachowuj się jakbyś rozmawiała np. z szefem. Staraj się, by rozmowa była ciekawa i przede wszystkim flirtuj. To nie jest spotkanie służbowe, flirt jest dozwolony.

 

 • Możesz wspomnieć co lubisz (czego nie lubisz również) w facetach. Jeśli chce wywrzeć na Tobie dobre wrażenie, następnym razem z pewnością dostosuje się do Twojej rady. Oczywiście powinna to być jakaś mała rzecz. Jeśli umawiasz się z blondynem to nie musisz mówić, że podobają Ci się bruneci po to, by on pofarbował włosy. To powinna być drobnostka. Możesz powiedzieć mu, że podoba Ci się kiedy mężczyzna fajnie pachnie. Jeśli chce wypaść w Twoich oczach jak najlepiej, na pewno zwróci na to uwagę.

 

 • Jeśli zdarzy się okazja mów o sobie tak, by on jedynie mógł wyobrazić sobie Ciebie w atrakcyjnym wydaniu. On przedstawiając sobie w swojej głowie taki obraz może jedynie zastanawiać się jak wyglądałabyś w rzeczywistości.

 

 • Na sam koniec podziękuj mu za miły wieczór.

 

Zapraszam Cię na mój darmowy kurs, z którego dowiesz się jak skutecznie przyciągnąć męską uwagę. Aby otrzymać do niego dostęp, kliknij TUTAJ

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1571
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3332
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1116
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3013
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2718
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1547
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2136
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3687
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 628
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 894
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2132
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2214
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  gnostyk,  18/08/2011

Miła Barbaro,toż to cała instrukcja obsługi męskiej nacji,a gdzie podziewa się zwykły,
niewymuszony luz,my też go lubimy nie wspominając że zdarzają nam się momenty
całkiem inteligentnej obserwacji:)

Aj, Gnostyku, prawda to :) Nigdy nie rozumiałam po co komu tego typu porady... albo iskrzy , albo nie... jak tak, to wszystkie tematy są ok, jak nie, wystarczy kilka słów i człowiek wieje...

Dokładnie Skalny Kwiecie,wystarczy sama spontaniczność,dyplomacja w tej branży
to po prostu takt i subtelność,pozdrawiam:)

Skalny Kwiecie, masz rację. Jeśli nie iskrzy nie ma sensu pogłębiać znajomości, jednak w artykule o tym wspomniałam :-) Wynika to z tego fragmentu:

"Najlepiej, kiedy rozmowa sama się potoczy. bez wcześniejszego ustalania co powiesz. W tej sytuacji postaw na spontaniczność. Jeśli rozmowa nie będzie się kleić, zastanów się czy warto pogłębiać tą znajomość."

Oczywiście każdy facet jest inny, jednak myślę, że warto wiedzieć o takich rzeczach :-)

Pytanie Basiu, po co powinien wiedzieć? Jeśli intuicja nie zadziała, to porady nie mają sensu - najgorzej stosować się do poradnika, nie czując sytuacji i naturalności... Kobiece sztuczki powodują, że faceci zaczynają rozważać swoje sztuczki i zamiast związku, mamy teatr...

Uwierzcie mi na słowo - jeśli mówimy już o 'pierwszych randkach', to mógłbym wam opowiedzieć takie historie z mojego życia, że pospadalibyście z krzeseł ze śmiechu :) Jestem niekwestionowanym mistrzem żenady. Myślałem nawet kiedyś o napisaniu artykułu na ten temat, ale doszedłem do wniosku, że nikt nie chciałby słuchać o tym, jak robiłem z siebie głupka mając naście lat.

  hussair  (www),  28/05/2012

Dajesz! :)

Artykułu chyba nie będę pisać, ale mogę teraz Ci jedną opowiedzieć :) Słuchaj więc :

Sytuacja miała miejsce wiele lat temu ... Miałem wtedy może z 16 lat. Spodobała mi się koleżanka z klasy mojego kolegi, miała na imię Daria. Poczułem jakąś niezwykłą motywację i postanowiłem dosiąść się kiedy do niej na korytarzu i przeprowadzić jakąś rozmowę. Zaciekawić ją moją osobą! Dziewczyna zareagowa

...  wyświetl więcej

  Psst,  28/05/2012

Hahaha :)) Piękna historia :)) Dziękuję, że się nią z nami podzieliłeś.
Była zima chłopie! :)

W zimę zawsze mam katar! :(

  hussair  (www),  28/05/2012

Na mój ogon! To jest bardzo shreckowa historia! Chyba tylko Griswald (kojarzysz Chevy Chase'a w "Europejskich wakacjach"?) wpadał w tak grzebiące kanały!... :)
Ale też.... każdy z nas ma swoje traumatyczne tajemnice... ;)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska