Login lub e-mail Hasło   

Dezorientacja seksualna

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.google.pl/search?sourceid=chr(...)edofili
niedługo zamkniemy oddziały psychiatryczne dla pedofili ?
Wyświetlenia: 1.463 Zamieszczono 28/08/2011

 

Pro-rodzinni działacze, którzy wizytowali skandaliczną konferencję pro-pedofilską w Baltimore w zeszłym tygodniu mówili, że są głęboko wstrząśnięci tym, co widzieli i usłyszeli.

– Nawet jako były oficer śledczy, gdy zajmowałem się przypadkami samobójstw, zabójstw i innych aktów przemocy, nigdy nie doświadczyłem takiego poziomu duchowej opresji i zła jak na tej sali – żalił się wiceprzewodniczący Liberty Counsel Action Matt Barber.

– Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie – prawie w lekceważący sposób – dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber. Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.

Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).

Wśród panelistów konferencji znaleźli się m.in.: Fred Berlin z Johns Hopkins University School of Medicine, Renee Sorentino z Harvard Medical School, John Sadler z University of Texas Southwestern Medical Center, John Breslow z London School of Economics and Political Science.

W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób. Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.  

Pseudo-naukowcy uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.

W wywiadzie dla LifeSiteNews (LSN), wizytujący profesor prawa z Liberty University, która wzięła udział w konferencji, Judith Reisman skrytykowała przełomową sprawę o pedofilię Lawrence przeciw Teksasowi, wykorzystywaną przez aktywistów pedofilskich. W najnowszej książce „Sabotaż seksualny” ujawnia ona druzgocące konsekwencje okupywania szkół przez seksuologów pokroju Alfreda Kinseya, którzy okazali się aroganckimi „seksualnymi anarchistami”.

Stwierdziła m.in., że „tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. – Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki. Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.

Barber dodawał: - Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić,  że opanują umysły  naszych dzieci. Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia “piętnowanie” pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.

\.

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1205
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 722
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 931
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1394
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1610
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1326
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1318
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1568
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 727
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 735
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1112
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 546
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 918
 
Autor
Dodał do zasobów: mojra
Artykuł

Powiązane tematy

O boszzz ... aż mi niedobrze!
Ciężko nawet zagłosować na artykuł, ale niech idzie w świat, by jakoś zatrzymać bandę... nie jestem w stanie znaleźć odpowiedniego słowa, które mieści się w granicach przyzwoitości:/

  hussair  (www),  28/08/2011

Omal nie wykrzyknąłem: "Gdzie jest Hitler!". Poważnie mówiąc, poważny artykuł. Głosowałbym, ale kategorycznie sprzeciwiam się plątaniu homoseksualizmu z pedofilią, co jest nadużyciem. Lekko mówiąc.

Popieram Hussair, ale głosuję w imię wyższego dobra... Masz dzieci?? to wiesz o czym mówię.
Zauważ, że oni wszystkich chcą wrzucić do jednego wora:
"Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego."

  hussair  (www),  28/08/2011

To, czy mam dzieci, czy nie, niewiele zmienia. Ci ludzie pozostają dla mnie socjopatami-degeneratami. Z drugiej strony, trudno uwierzyć, by takie grupy socjopatów-degeneratów rozrastały się i osiągały wpływy BEZ akceptacji sił, które kontrolują tę osobliwą planetę. Niestety. Tak, jak w kwestii żywienia, tak i w tej, i w każdej innej, siły te stymulują rozpieprz.

  mugol  (www),  28/08/2011

Homoseksualizm to była intymna i prywatna sprawa ludzi. Niestety jest potrzebna pedofilom, by udając gejów poprzez legalne związki i przez adopcje, dobrać się do dzieci. Dlatego tak wiele medialnej wrzawy i wrzasku na paradach równości.

  hussair  (www),  28/08/2011

Co do parad, to akurat mam krytyczne zdanie.

  ,  28/08/2011

Można prosić link do oryginalnej publikacji? Obecny przekierowuje do wyszukiwania hasła "70 tys pedofili" w google.
Z góry dziękuję.

Kij w mrowisko... skutecznie. Warte przemyślenia, otwierajace oczy.. Super, że to nie opinia a relacja. PozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska