Login lub e-mail Hasło   

1 LISTOPAD 2011 - Nie znacie katolicy Nauki Pana Jezusa!

Sami ustanawiacie sobie pośredników do Pana Boga. A to Marię, a to Apostołów, a to ostatnio, człowieka, który całe swoje życie poniżał Majestat Boski, czyli papieża Jana Pawła II.
Wyświetlenia: 1.510 Zamieszczono 24/10/2011

Każdego roku o tej samej porze pojawia się mnóstwo artykułów, mówiących o śmierci.
1 listopada jest Wasze święto, które poświęcacie tym, którzy podobno ``uprzedzili nas w drodze do Pana.``

Jednak, obojętnie, o ilu smutnych przypadkach byście nie napisali i ile przykładów rozdzierających serce tutaj nie byłoby zamieszczonych, to Wasza wiara w ``życie po śmierci``, jest pozbawiona wszelkich podstaw Biblijnych.

Wiem, przykro jest o tym czytać, szczególnie w tym okresie. Jednak (niestety), to Wy wprowadziliście sobie swoje prawo, nie pytając przy tym o zdanie Pana Jezusa.

Zresztą, kiedyś byłem jednym z Was. Chodziłem do kościoła i ze zgarbionymi plecami wykonywałem wszystkie polecenia papieży. Zatem rozumiem Was bardzo dobrze, choć się z Wami nie zgadzam. Kiedy wreszcie nastanie taki czas i zauważycie, że papieże, biskupi i księża grają na Waszych uczuciach?

Powracając do tematu:

Dzieci po zakończeniu swego życia, nie idą do nieba. Nie idą kobiety, ani mężczyźni.
Nie znacie katolicy Pisma Świętego, nie czytacie Ewangelii, ponieważ Wasi kapłani, miłość do Tej Świętej Księgi, wyrugowali z Waszego codziennego życia.

Sami ustanawiacie sobie pośredników do Pana Boga. A to Marię, a to Apostołów, a to ostatnio, człowieka, który całe swoje życie poniżał Majestat Boski, czyli papieża Jana Pawła II.
A przecież Jedynym Pośrednikiem między Bogiem Ojcem, a ludźmi jest TYLKO Pan Jezus!
(Ewangelia według Jana 14:6)

A co z Wolą Boga Ojca? Nie ma dla Was żadnego znaczenia? Nie liczy się zdanie Najwyższego?
To przecież Przedwieczny Bóg, Rzekł o Swoim Synu:

"To jest Syn Mój, Wybrany, JEGO słuchajcie!"

Ewangelia według Łukasza 9/35

 http://www.nonpossumus.pl/ps/Lk/9.php
 
``JEGO SŁUCHAJCIE``, Rzekł Bóg Ojciec o Panu Jezusie.

Wy zaś zamiast pytać Zbawiciela o zdanie, udajecie się o pomoc do tych, którzy stosy podpalali, a z Nauką Pana Jezusa - Boga i Zbawiciela, nigdy się nie liczyli.
 
Do znudzenia będę powtarzał podstawowy fragment z Nowego Testamentu. Powtarzał go będę dzisiaj i za każdym razem, jak będzie taka potrzeba, a być może niektórym z Was dzięki łasce Zbawiciela, spadną łuski z oczu i zaczniecie myśleć.

Pan Jezus Ustanowił Swoje Prawo, prawo zmartwychwstania. Prawo to mówi, że pewnego Dnia, Zbawiciel Przyjdzie po raz DRUGI, by wszystkich ludzi wierzących jednocześnie, w okamgnieniu, na odgłos trąby ostatecznej, wzbudzić do nowego życia.

Zbawiciel, Rzekł:

``2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem.``

Ewangelia według Jana 14/2, 3

 http://www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php
 
Z powyższego cytatu wyciągnę ``na wierzch``, następujące stwierdzenia Bożego Syna:

IDĘ przygotować wam miejsce.

PRZYGOTUJĘ wam miejsce.

PRZYJDĘ POWTÓRNIE I ZABIORĘ WAS.

Wy jednak nie zgadzacie się z Panem Bogiem.  Człowiek w białej sutannie, tak oślepił Was swoim ``blaskiem``, że uwierzycie w każdą pogańską naukę, którą przekaże Wam z Watykanu sługa szatana.

Pan Jezus Bóg i Zbawiciel, Orzekł, że zmartwychwstanie ludzi wierzących nastąpi z chwilą Drugiego Jego Przyjścia, a szatan, Boski przeciwnik upaja Was nauką o tych, którzy poszli do nieba, po zakończeniu życia.

Jeszcze jeden fragment:

``13 Nie chcemy, bracia, waszego trwania w niewiedzy co do tych, którzy umierają, abyście się nie smucili jak wszyscy ci, którzy nie mają nadziei. 14 Jeśli bowiem wierzymy, że Jezus istotnie umarł i zmartwychwstał, to również tych, którzy umarli w Jezusie, Bóg wyprowadzi wraz z Nim.
 
15 To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy pomarli. 16 Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi.
 
17 Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. 18 Przeto wzajemnie się pocieszajcie tymi słowami!``

1 List Apostoła Pawła do Tesaloniczan 4/13-18

 http://www.nonpossumus.pl/ps/1_Tes/4.php
 
Szczególnie proponuję zwrócić uwagę na słowa:

``To bowiem głosimy wam jako słowo Pańskie, że my, żywi, pozostawieni na przyjście Pana, NIE WYPRZEDZIMY tych, którzy pomarli.``

Jak również te słowa zasługują na uwagę:

``16 Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie POWSTANĄ PIERWSI.  

17 Potem MY ŻYWI,  i pozostawieni, WRAZ Z NIMI będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem.``

Podsumowując powyższy fragment:

Pewnego, ustalonego przez Zbawiciela dnia, nastąpi zmartwychwstanie wszystkich ludzi wierzących, ``wszystkich czasów``.
Na głos Archanioła i dźwięk Bożej Trąby, zmartwychwstaną ci, co leżą w grobach, a ci, których Dzień ten zastanie przy życiu, WRAZ Z NIMI ``będą porwani na powietrze``, by być już z Panem.

Taka jest nauka Pana Jezusa, Boga i Zbawiciela. Nauka zaś, Twojego katolickiego Kościoła, oparta jest na kłamstwie. Zresztą, nie ma się, czemu dziwić: Szatan jest przecież kłamcą od początku, to, jak mają zachowywać się jego słudzy?

Jest jeszcze kilka cytatów na ten temat. Cytatów, które podważają naukę papieży, biskupów, księży, zakonników, zakonnic, katechetów i katechetek.

A Ty niestety wolisz słuchać człowieka, który głosi naukę o życiu po śmierci i o tych, którzy już ponoć odeszli do nieba.

Coś Ci zacytuję. To będą Słowa z Apokalipsy. Skierowane są do wszystkich ludzi, czyli również do Ciebie i do mnie:

``18 Radzę ci kupić u mnie złota w ogniu oczyszczonego, abyś się wzbogacił, i białe szaty, abyś się oblókł, a nie ujawniła się haniebna twa nagość, i balsamu do namaszczenia twych oczu, byś widział.`` (3/18)

To są bardzo mądre Słowa Pana Jezusa.

Polecam również stronę:

http://www.eioba.pl/a134559/01_11_2010_znowu_poga_skie_wi_to#post81840

 

Podobne artykuły


14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 283
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 883
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 826
13
komentarze: 0 | wyświetlenia: 893
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 702
12
komentarze: 12 | wyświetlenia: 654
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 18 | wyświetlenia: 1501
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1577
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 926
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 433
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 792
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 348
11
komentarze: 0 | wyświetlenia: 668
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 839
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  24/10/2011

O zwykłym szacunku dla ważnych nam, ale nieobecnych już tutaj bliskich nigdy nie słyszał?

  57kerenor  (www),  24/10/2011


FAŁSZYWY SZACUNEK!
--
Oczywiście, że słyszałem o szacunku dla bliskich. Nawet ów szacunek staram się okazywać żyjącym jak i wspominać tych, którzy odeszli już z tego świata.
Mój artykuł jest o kłamstwie papieży i biskupów, o poniżaniu Majestatu Boga Ojca i Boga Syna.

Ty zapewne o tym nie słyszałeś. Tobie jest obojętne to, że nikt po zakończeniu życia nie idzie

...  wyświetl więcej

  ykes,  25/10/2011

"Tobie jest obojętne to, że nikt po zakończeniu życia nie idzie do Nieba. Nie interesuje Cię Prawo wprowadzone przez Pana Jezusa" - w rzeczy samej.

  Gamka  (www),  24/10/2011

Och Kerenor ... Kerenor rok w rok powtarzasz to samo !!... czy nie rozumiesz ..... że dla nas Nasi Najbliżsi są bardzo ważni w naszym życiu, a w naszych sercach mają ważne miejsce ... nawet gdy ich już z nami nie ma :(

  mugol  (www),  24/10/2011

Kerenor ! Masz jednego wyznawcę, którego też nikt nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne

  Amicus,  25/10/2011

Nie da się ukryć, że Keren ma tylko jednego wyznawcę.
Siebie samego, jak sądzę.

Ja się tak zastanawiam... Dlaczego ty Keren traktujesz eioba jak miejsce do nawracania? Jesteś taki sam jak ten kościół który potępiasz... grzmisz o swojej racji i interpretacji nauk Chrystusowych jak nawiedzony, jednocześnie obrzucając błotem tych, którzy interpretują pismo na swoja modłę, wykorzystując lenistwo swoich wiernych...

  57kerenor  (www),  24/10/2011


ZAKOPANY TALENT!

Witaj Skalny Kwiatku!

Portal eioba jest bardzo dobrym miejscem do tego, by mówić o Naukach Pana Jezusa Chrystusa. Bardzo często pojawiają się tutaj ludzie, którzy nie piszą prawdy i którzy powołując się na Biblię, jednocześnie przeciwko Niej występują.

Takim ludziom przyklaskiwać nie mam zamiaru. Jeżeli nie podoba się Tobie mój tok rozumowania, to n

...  wyświetl więcej

Howgh! Dlaczego mówisz o sobie w trzeciej osobie? Ja rozumiem misję... ale nie nawiedzenie. Co do talentu to się zgodzę - podarowanego nie należy zakopywać.

Wolność głosu - nie podoba się, nie czytać. Proste

Witam , ze względu na to że nie jestem w stanie lepiej napisać i odpowiedzieć na powyższe słowa jakie użyłeś Keren, opisując dzień pierwszy listopada i niezgodność biblijną co do tego dnia, będę wspierał się na niektórych słowach twoich by się wypowiedzieć !
……………………………………………………………………………………………………………………
Keren piszesz :

Jednak, obojętnie, o ilu smutnych przypadkach byście nie n

...  wyświetl więcej

  ...,  25/10/2011

Pięćdziesiaty siódmy sługa Jehowy zwany Kerenorem ogłasza się Nowym Prorokiem Ery Globalnej
Ignorancji.

Autor ma Wielką Misję daną Mu od Samego Stwórcy.

Tylko Kerenor rozumie Wiarę bez pośredników i sług Szatana w stylu Karola Wojtyły. On wskazuje ścieżki zbłądzonym owieczkom.

A tak serio: Autorze szanowny nie chcę być bardziej złośliwy, ale czytajac twoje teksty wzr

...  wyświetl więcej

Zanim coś napiszesz na kogoś to uważaj byś się nie ośmieszył, bo jeśli Keren jest świadkiem, to ja jestem Wilhelm Tell .

Mam nadzieję że za pięćdziesiątym ósmym razem to zrozumiesz. Bo jak na razie to się ośmieszasz !

  ...,  25/10/2011

A ja jestem "Sługą Ciemnych Mocy" bo uważam zarówno ciebie jak i twojego Proroka za zaślepionych fanatyków, którzy plotą trzy po trzy bez ładu i składu.

  57kerenor  (www),  25/10/2011


NIE JESTEM ŚWIADKIEM… CHODZĄCYM OD DOMU DO DOMU!

Łukaszu...

Gdybyś bardziej uważnie czytał moje wpisy, nie zasugerowałbyś, że należę do organizacji Świadków…

Zresztą, z wyżej wymienionymi, absolutnie nie mam nic wspólnego, choćby z tej przyczyny, iż Świadkowie… nie modlą się do Pana Jezusa, ani nie nazwą Go Bogiem, chyba, że przez małe ``b``, lub zawsze z dodatkiem

...  wyświetl więcej

  ...,  25/10/2011

Kerenorze57

Ton twoich tekstów jest taki, jakbyś posiadał jedyną i absolutną prawdę odnośnie jak w wierzyć w Boga.

Zachowujesz się niczym prorok ze Starego Testamentu, który stanąwszy na skale rozkłada ręce i grzmi: "Słuchajcie mnie. Gniew Pana jest bliski grzesznicy!".

Kerenor ja po prostu nie lubię natrętnego moralizatorstwa i taniego populizmu.

Rozumiem, że nie w

...  wyświetl więcej

  57kerenor  (www),  25/10/2011


PAPIEŻ KŁAMAŁ...

Szkoda Łukaszu, że pod przykrywką dziwnie brzmiących postów ukrywasz swoją
niewiedzę na temat Pisma Świętego i Nauki Pana i Boga, Jezusa Chrystusa.

Napisałem Ci powyżej, że nie należę do organizacji Świadków… chodzących od domu do domu. Nie usłyszałem byś wycofał swoje zdanie.

Poprosiłem Cię o to, byś między innymi Ty napisał mi, w którym mie

...  wyświetl więcej

  berni*,  25/10/2011

Drogi panie tak namieszałeś ,aż zgłupiałem. Oczywiście masz prawo do swych poglądów, my je również mamy. Gdybyśmy się czepiali Pisma Świętego, mało kto byłby wierzącym. Zwłaszcza po przeczytaniu słów: Tylko naród obrzezany dostąpi Królestwa Niebieskiego i wielu innych Pozdrawiam
.

  berni*,  25/10/2011

Łukaszu, od dziś nie rozmawiam z Tobą, jeśli jesteś Sługą Ciemnych Mocy Miło że wreszcie się przyznałeś -:))).

  ...,  25/10/2011

Cholera Berni, jakbym wiedział, że się tu zjawisz to bym się nie przyznawał!

  berni*,  25/10/2011

A widzisz, wydało się. Spoko nikomu nie powiem. -:))) Co ja pisze ? Miałem z Tobą nie rozmawiaćDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska