Login lub e-mail Hasło   

Szlachetność

Pióro jak pióro, myśli jak myśli, przeczytaj, a Cię uzdrowi.z pozdrowieniamibeautyfoolbf
Wyświetlenia: 737 Zamieszczono 03/11/2011

Żebyście panowie wiedzieli. Kobiety lubią, jak mężczyzna jest trochę bezradny i radzi się kobiety, która oczywiście – wie lepiej. No i na tym motywie zagadałem pewną panią w hipermarkecie: czy może mi pani doradzić, podpowiedzieć? Wybrać? Chciałbym kupić jakiś szlachetny makaron. Wie pani, sam szlachetny za bardzo nie jestem, więc chciałbym choć tym sposobem, przez żołądek do /co one dobrze znają/, coś poprawić. Wątpię, mówi ona, czy w ten sposób się pan doszlachetni, ale może pan próbować. O właśnie. Godną pochwały jest już sama próba, samo podjęcie próby zmiany istniejącego stanu, samo to, iż został on uznany za niewłaściwy i niepożądany i jest wola, chęć, by to zmienić. Przy Jej pomocy oczywiście. Oczywiście po małych perypetiach poszliśmy do łóżka, zrobiłem to, mimo iż nie była ładna ani specjalnie pociągająca. Dlaczego zatem? Ponieważ ja jestem szlachetny! Udając że nie, dałem jej szanse naprawienia tego, a sobie dostatecznego wykazania, że jestem. Pójść bowiem do łóżka z brzydką kobietą, to zaiste, szlachetny gest.

I tym oto opty...mistycznym akcentem...

09.01.08

ps. No i padło pytanie. A ty, to taki piękniś jesteś? PP, jasne że nie, ale, ale PP, liczę w tym względzie na szlachetność kobiet!

I tym oto opty...

Ps.2. Żeby nie odejść od tematu. Polityka /partia/ jest piękna i dlatego permanentnie tkwi przy boku /w łóżku/ narodu, a nawet jak jest brzydka, to też może liczyć na Jego wyrozumiałość, szlachetność. Chyba że straci cierpliwość i Ją, w tym konkretnym przypadku partię, wypierdoli na amen, co niestety przydarzyło się niektórym u nas nawet ostatnio.

I tym oto opty...

Podobne artykuły


12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 397
10
komentarze: 154 | wyświetlenia: 771
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1019
9
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1517
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 984
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1578
9
komentarze: 617 | wyświetlenia: 730
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 616
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1613
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 290
7
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1170
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 222
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 542
5
komentarze: 0 | wyświetlenia: 649
294
komentarze: 62 | wyświetlenia: 104288
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Nie ma brzydkich kobiet... niektórzy faceci są po prostu obrzydliwi...

no tak, sprofanowałem pewną teorię :)
obiecuję poprawę :)
bf

Kwiatku, nie od dziś wiadomo, że większość facetów ma kiepskie wyczucie smaku:)

taaaaaaaaaak, ci faceci. większość gruboskórnych. sam mierzyłem suwmiarką. ot co. Meandrycze.
sorry, coś przekręciłem. ale wiadomo, facet.
:)
beautyfool
bf

Meandrycze... to od "meandryczny" czy od nicku?

Nie cierpię bezradnych i niezdecydowanych mężczyzn, a właściwie cierpię, gdy takich widzę. Poza tym znałam parę osób, które kierowały się tylko pięknem fizycznym. Niestety zazwyczaj cierpiały, przez swoją krótkowzroczność, bo ten "piękny" okazywał się potworem, lub pustym opakowaniem. Uroda z czasem przemija, więc co Ci po niej, jeżeli nie masz do zaoferowania nic więcej.

wlasciwie to nie jestem urodziwy. ani bezradny. lubie grac. metoda jak metoda :):)
bf

  Gamka  (www),  08/11/2011

Narcyzm przesiąknięty egoizmem dopada zazwyczaj osoby, które nie radzą sobie z własnym życiem lecz na siłę udowadniają swą wielkość..... widzę Leszku u Ciebie brak skromności… a wiesz, że udawana skromność to bezczelność… szczera skromność to głupota…. a brak skromności to narcyzm ….trochę więcej szacunku do kobiet !!!

mądre, mądre...chociaz, z drugiej strony uważam że narcystyczne zachowania tak pomagają w zyciu, jak ułatwiają je, tak że korzystam z nich :)
olówek /do gumki/
ps. dziekuje za życzliwy komentarz. muszę poszperać w swoich felietonach i puścić serię lekkich erotyków lub o zabarwieniu erot. :)
ołówekDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska