Login lub e-mail Hasło   

www.UFO-DOT-COSM odc.52 Sadyści z Kosmosu

Jednym z najbardziej tajemniczych, a jednocześnie najbardziej ponurych zjawisk związanych z UFO są przypadki okaleczania bydła.
Wyświetlenia: 1.273 Zamieszczono 18/11/2011

 

 

   11   -   2011    (   52   )

 

"Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może ludzi uczynić gorszymi."
Karl Kraus

 

  Sadyści z Kosmosu

 

 

 

 

Jednym z najbardziej tajemniczych, a jednocześnie najbardziej ponurych zjawisk związanych z UFO są przypadki okaleczania bydła. W zasadzie notowano je jużprzy okazji pierwszych UFO.Jednak od lat 60., a w szczególności w ostatnim dziesięcioleciu XX wieku, ten niezwykle przerażający proceder przyjmuje, jak się wydaje , coraz większe rozmiary.

Dziesiątego marca 1989 roku pięć cielnych krów z farmy L.C.Wyaatta w hrabstwie Hamstead w stanie Arkansas zostało zabitych i okaleczonych. Ciała, jakby sprawca wysilił się na okrutny żart, spoczywały w rzędzie. Jedna z krów leżała w takiej pozycji, jakby śmierć dopadła ją podczas ucieczki, nogi miała zgięte, jakby jeszcze biegła.

Właściciel farmy zaalarmował szeryfa, który z grupą dochodzeniową przybył na miejsce zdarzenia. Lokalna gazeta „Littre River News” wysłała na farmę swoją reporterkę, Juanitę Stripling. Na zdjęciach, które wykonała dziennikarka, widać przerażające sczcegóły. W boku jednej z krów ziała wielka dziura, przez którą został wyciągnięty worek płodowy z nienarodzonym jeszcze cielakiem. Cięcie, wykonan precyzyjnym narzędziem, miało głębokość sześć centymetrów i długość prawie pięćdziesiąt. Jednak – mimo tak ogromnej rany – nie można było dostrzec nawet kropli krwi czy innych płynów fizjologicznych. Również ciała innych zabitych krów były pozbawione krwi. Trzem sztukom usunięto żołądki, jednemu ze zwierząt wyjęto gałki ocne, innemu z kolei wycięto duży płat skóry o rozmiarach 40 na50 centymetrów.

Następnego dnia wydawca gazetki „Littre River News”, James Wiliamson, zaobserwował w tej okolicy UFO o pomarańczowej barwie. Ponieważ domyślał się związku pomiędzy UFO a okaleczeniem zwierząt, poinformował o tym producentkę filmową Lindę Molton Howe, która już w latach  80. zajmowała się tą tematyką. Producentka z kolei powiadomiła hematologa i patologa, dra Johna H.Altshulera, który badał niezwykłe przypadki już od 1967 roku.

John Altshuler poprosił o przesłanie próbek tkanek zabitych zwierząt do Denver. Tam dokonawszy testów w laboratorium Rose Medical Center, lekarz stwierdził, że cięć dokonano przy pomocy instrumentu, którego temperatura wynosiła przynajmniej155 stopni Celsjusza. Dlatego na ranach nie było śladów krwi – w tak wysokiej temperaturze krew oraz inne płyny fizjologiczne natychmiast wyparowywały.

Doktor wykazał, że te chirurgiczne cięcia wykonano nie tylko wyjątkowo profesjonalnie, lecz także z niezwykłą szybkością. Mógł oszacować, że „cała operacja” zajęła nie wiecej niż dwie minuty.

Technika, którą dysponujemy nie pozwala na przeprowadzanie takich operacji. Naczelny inżynier jednej z firm w Massachusetts, produkującej sprzęt medycznyi lasery, oświadczył, że laser przy pomocy którego można było zrobić cięcia podobne do tych, jakie stwierdzono u zabitych sztuk bydła, musiałby ważyć około270 kilogramów. Przyrząd zatem miałby wielkośc biurka. Ale to jeszcze nie koniec, należałoby do niego podłączyć generator wysokiego napięcia, a oprócz tego jeszcze zapewnić jeszcze  efektywny system chłodzenia.. Ponadto tak precyzyjna operacja trwałaby – ostrożnie licząc – co najmniej godzinę.

Kolega dr Altshulera, dr Arlen Meyers, chirurg używający lasera, podsumował wszystko w jednej wypowiedzi: ”Być może w XXI wieku będziemy dysponować takimi możliwościami. Teraz na pewno ich jeszcze nie osiągnęliśmy.!”

Te stwierdzenia kładą kres przypuszczeniom, że bydło uśmierciły drapieżne zwierzęta lub sataniści. Nie dokonało go także wojsko ani służby specjalne. Dlaczego przeprowadzaliby operacje pod gołym niebem, mogąc bez problemu zrobić to w laboratorium?

http://www.youtube.com/watch?v=OWTQtFkX_8U

Być może nieznane – prawdopodobnie pozaziemskie – istoty inteligentne zgotowały ten tragiczny los  niektórym gatunkom zwierząt, zamieszkującym naszą planetę. Według wiarygodnych szacunków liczba zabitych po 1967 roku zwierząt może wynosić wiele dziesiątków tysięcy czy nawet ponad 100 000.

Czy bezlitośni sadyści pochodzą z kosmosu A jeśli tak, to jaki cel mają ich okrutne poczynania?

 

 

Ania - Nibiru
Anna Modrzejewska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 
Podobne artykuły


17
komentarze: 1 | wyświetlenia: 2500
36
komentarze: 15 | wyświetlenia: 6082
33
komentarze: 11 | wyświetlenia: 5982
24
komentarze: 57 | wyświetlenia: 5818
23
komentarze: 11 | wyświetlenia: 5869
18
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2802
17
komentarze: 3 | wyświetlenia: 3564
15
komentarze: 4 | wyświetlenia: 11145
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 17418
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 10727
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 9260
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1994
12
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1255
 
Autor
Artykuł  hussair  (www),  18/11/2011

Biedne te nasze krówki! Nie dość, że je humany tarmoszą za wymiona, to jeszcze kosmici kroją, a chupacabry meksykańskie wysysają!... Witam, Pani Aniu. :)

  Ania Nibiru  (www),  18/11/2011

@hussair
Dzięki, że Pan o mnie nie zapomnial.
Strasznie się rozleniwiłam w pracy mojej, ale takie jest czasem życie.
Wpadłam w "jesienny dołek" i tylko w niebo patrzę oczami Teleskopu Hubbla.
Pozdrawiam serdecznie!

  hussair  (www),  18/11/2011

Zawsze czekam na efekty Pani pasji, Pani Aniu. Pozdrawiam również. :)

Wołowina po prostu wszystkim w kosmosie smakuje.

A tak sie sklada, ze na Ziemi mamy najlepsze krowy w calej Galaktyce! :)

  hussair  (www),  18/11/2011

No, przypuszczam, że niejednym rarytasem kładziemy Gości na łopatki. :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska