Login lub e-mail Hasło   

Prawdziwy tok Myślenia

Nie myśl tyle jak się zastanawiasz próbujesz coś wymyśleć na temat tego pytania głównego, co to wszystko jest ogólnie. Na to znam odpowiedz.
Wyświetlenia: 1.312 Zamieszczono 30/11/2011

CZĘŚĆ>1<

Robisz to, co musi a musi to, co kwestiom przyzwyczajenie cie zmusi. Bo musisz przyzwyczaić sie do tego, co cie zmusi a zmusza cie ponazywany przez ich samych tych, których masz od urodzenia wołku siebie. Oni ci mówią ty słuchasz i inaczej nie potrafisz potem mówić. A słowa nazwy to myśli, bo i w myślach nazwy tag, że używasz, jako stwierdzenie faktów tego, co cie otacza i nazwiesz to jakoś.

A ja wiem jedno.

2 zmyślone zmyślenia umysłowym określanym nienazywanym a rozumnym wykorzystywaniem nazw, jako nazywane nie prawdziwe zwane tylko jedną uważaną nazwą przez te osoby odpowiadające same sobie a komuś wmówiono te nazwane. 2gi rodzaj rozumowania brzmi psychologicznie, czyli psycho, logicznie. Różnicą pomiędzy tymi 2ma myśleniami można by zrozumieć waszymi słowami, bo jest i brzmienie, czyli nazwanie czegoś i przyjęcie tego czegoś za fakt tak jak rozumujecie a i jest psychologiczne myślenie, czyli takie jedno znaczne dla wszystkiego, co brzmieniem wyklucza się jednoznaczne stwierdzenie, ponieważ w ponazywanych czynnościach, rzeczy, to coś, i wszystko ma sens a taki tylko taki, jaką nazwę nosi a tych nazw jest wiele i różne ma brzmienie, bo od brzmienia, czyli słowa mówionego nazwy się wzięły a potem w myślach sobie stwierdzano fakt znaczeń tych nazw a to błędne podejście do rzeczywistości.

Psychologicznie tak to nazwę tylko jedną nazwom, bo tylko jedna jest prawda na wszystko bez pytania i bez odpowiedzi. Jest jeden fakt  nie autentyczny, bo go niema, ponieważ niema, dlatego że w myśleniu psychologicznym nie majom znaczenia nazwy a skoro niema znaczenia niema autentyczności i wszelkiego rozumowania tylko prosta jedna odpowiedz na to, o co mi chodzi to wszystko od A do Z to tego po prostu niema.
Nie ma jak to rozumiesz ja to psychologicznym myśleniem rozumiem tak.............A ty tak, że np.: niema to znaczy, że ni po prostu pusto ciemno i tym podobne nazwy, znów użyłbyś ujmując nazwaniem znaczenie jakiegoś kol wiek słowa nazwy. A ja ująłem to ni czym po prostu nie myśląc nie mówiąc nie pokazując nic, bo nazwami nie dowiesz się sie, co znaczy dana nazwa.
Tyle z moich przekonań stwierdzeń a teras wysunę fakty, czyli przykłady, co i one nie znaczą nic, bo to tak po prostu nazwę po waszemu.
Np. To skrót a co to skrót to skrócone słowo nazwa by było prościej napisać na przykład to np.. To odpowiedz na znaczenie tej nazwy przez was określany przykład. A ja zapytam po takim wytłumaczeni mi to skoro "skrót to skrócone słowo nazwa" to, co to znaczy skrócone czy słowo i nazwa to, co jak wytłumaczysz mi te znaczenia czy czymkolwiek to znaczy, znaczą, majom znaczenie. Odpowiesz mi nazywając znów nazwami, na które znaczenie znów zapytam i tak dalej. Więc jakie to ma znaczenie sens, co to oznacza.... Ty to nazwiesz ja to ujmę nie przyjmując tego do wiadomości istnienia tego czegoś, co nazywamy.
Ja i również nazywam, co i w artykule pisze używając samych no, bo są same nazwy ponazywane przez kogoś lub ciebie czy mnie, ale nie przyjmuje ich, jako znaczenie dla danej nazwy jakiejkolwiek to niema znaczenia. 

Zezwolenia od Autora:

1. Zezwalam żeby eioba.com mógł magazynować i przetwarzać każdą informację, którą wyślesz.

2. Zezwalam czytelnikom zalogowanym na przetwarzanie tekstu, nie naruszając go, czyli np.: kopiowanie, reklamowanie, dopisywanie.

3. Nie zezwalam na to by ingerowano w treść artykułu zmieniając go, w jaki kol wiek sposób.

4. Nie zezwalam na komentarze niezwiązane z artykułem jak i wypowiedziach na temat ortografii czy, jakie kol wiek zasady pisowni języka, którego użyłem.

5. Emocjonalne wypowiedzi zostaną zignorowane, jako nie negatywny czy negatywny odbiór, po prostu bez urazy, jakiej kol wiek uczuciowego reagowania na wypowiedzi czytelnika ze strony Autora.

6.Wypowiedzi zostaną przeczytane z zrozumieniem i dopowiedziane treściwą odpowiedzią na pytanie, bez. zbędnych komentaży ze strony Autora.

7. Bez zbędnych komentarzy ze strony Autora.

Podobne artykuły


42
komentarze: 19 | wyświetlenia: 7669
73
komentarze: 22 | wyświetlenia: 20066
72
komentarze: 23 | wyświetlenia: 163781
35
komentarze: 17 | wyświetlenia: 20102
32
komentarze: 10 | wyświetlenia: 16805
55
komentarze: 15 | wyświetlenia: 40800
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 5645
23
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4438
43
komentarze: 9 | wyświetlenia: 23128
41
komentarze: 44 | wyświetlenia: 26903
36
komentarze: 13 | wyświetlenia: 12715
34
komentarze: 8 | wyświetlenia: 4435
30
komentarze: 41 | wyświetlenia: 7220
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska