Login lub e-mail Hasło   

Rok 2012 przepowiednie - próby.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://kefir2010.wordpress.com/2012/01/0(...)tarzem/
Czyli co może nas czekać w roku "końca świata" ;)
Wyświetlenia: 1.589 Zamieszczono 07/01/2012

10 przepowiedni na rok 2012 (z komentarzem Jarek_Kefirek, na niebiesko)

Spróbujmy, zatem wyliczyć najistotniejsze wydarzenia, do jakich może dojść w 2012.

1. Rozpad Unii Europejskiej – napięcia finansowe będą trwały i dopóki nie dojdzie do wyborów w Niemczech i Francji oraz dopóki część wierzytelności niemieckich i francuskich banków nie zostanie spłacona między innymi naszymi pieniędzmi to nie ma, co liczyć na radykalne rozwiązania. Po wyborach i po kilku spłaceniach kluczowych europejskich banków należy się spodziewać rozpadu Unii, jaką znamy.
(widać te ruchy szczególnie w Niemczech, gdzie dąży się do impiczmentu, czyli obalenia prezydenta. Gazety już zaczęły pisać, że prezydent Niemiec stracił całkowicie nagromadzony kapitał polityczny. Dalej: waluta Węgier i tym samym waluty krajów ościennych, w tym Polski, będą się chwiały. Dziś, dnia 6 stycznia 2012 roku, agencje ratingowe ześmietnikowały wierzytelność Węgier.
Poza tym: już w połowie 2011 roku oficjalnie zaczęto mówić o podziale unii europejskiej na dwa regiony / strefy)

2. Izrael zaatakuje Iran, a następnie oskarży o to Iran – Wydarzenie to prawie na pewno będzie uzasadnione w oparciu o sfabrykowane „dowody” wywiadu lub zostanie wywołane jakieś zdarzenie, które przeciągnie USA i większość świata zachodniego na stronę w tym konflikcie. Oczekuję się, że nastąpi to przed październikiem 2012 roku, w sam raz, aby złagodzić sytuację Obamy w wyborach prezydenckich w USA. Spodziewane jest taktyczne wykorzystanie broni jądrowej w tej wojnie.
(no i budowa trzeciej świątyni jerozolimskiej na terenie, gdzie stoi mecze Al Aksa. Ktoś będzie musiał użyć bomby atomowej by wysadzić ten meczet i mieć pretekst do budowy czegoś w zamian – prawdopodobnie zrobi to Izrael. Wojna z Iranem będzie pretekstem do przetestowania nowych, śmiercionośnych zabawek, w tym robotów nowej generacji. Jedno jest pewne: jeśli żydy zaatakują Iran, to na świecie rozpęta się piekło. Przypomnę, że są cztery bardzo niestabilne, muzułmańskie kraje: Indonezja, Malezja, Bangladesz, Pakistan. Pakistan i Indonezja ma potencjał nuklearny, który jest po cichu stale powiększany. Jeśli psychole zaatakują Iran, topół miliarda wyznawców Allacha ruszą na takie kraje, jak Australia i Indie, wspomagane potencjałem Chińskim.
Warto także przypomnieć pewien fakt z 2011 roku: otóż Iran wszedł w posiadanie najnowszej technologii wojskowej USA – dronów wojskowych typu predator. Nie wiadomo, czy stało się to za sprawą wojskowych armii Iranu, czy wylądowanie dronem w Iranie było specyficznym „prezentem” od Ruchu Oporu w USA. Fakt faktem, że na pewno zmieni to oblicze przyszłej wojny, której wybuch jest już przesądzony.)

3. Ceny ropy na krótko przekroczą 200 dolarów – Ze względu na wojnę w Iranie, ceny ropy na krótko wyskoczą powyżej 200 dolarów za baryłkę, co wyśle fale uderzeniowe w całej gospodarce światowej i spowoduje szybki wzrost cen żywności.
(a to spowoduje masowe bunty i powstania – ruszą nawet wyznawcy PO i palikotówki, gdyż jeśli Ci ludzie nie będą mieć papu, zmusi to ich do walki – instynkt przeżycia jest silniejszy niż nazi – bolszewickie „prawo” III RP.)

4. Nowa fala zbrodni ogarnie kraje zachodnie – bezrobotni i zdesperowani ludzie zwrócą się do kradzieży i rabunku, jako metod zdobycia pieniędzy na przetrwanie. Spodziewane są rekordowe kradzieże metali takich jak miedź.

5. Sprzedaż broni w USA pobije wszelkie poprzednie rekordy – Spodziewana jest sprzedaż broni na poziomie 20 milionów sztuk.
(a związane to jest z tym, że w USA buduje się już Ruch Oporu – pierwsze potajemne struktury partyzantki XXI wieku to oddziały paramilitarne i drużyny strzeleckie, myśliwi i inne osoby dobrze posługujące się bronią palną. Ruch Oporu to także oddziały hackerów, takie jak anarchistyczny ruch Anonymous – ludzie zrzeszeni w tej tajnej organizacji włamują się na serwery rządowe i wykradają informacje. Zalążki Ruchu Oporu budują się także w Polsce, poprzez sieć mediów alternatywnych. Niestety, ale właśnie na froncie polskim notuje się zmasowane ataki hasbary, świrów, a także profesjonalnej agentury wpływu.)

6. Złoto przekroczy 2500 dolarów za uncję – Na początku 2012 ceny złota trochę się ustabilizują a nawet spadną. Stanie się to wtedy, gdy eksploduje europejski system finansowy, co spowoduje ruch na dolara i chwilowy odwrót od złota. To jednak będzie trend chwilowy, bo złoto poszybuje na 2500 dolarów za uncję i więcej. W ciągu kilku lat złoto może osiągnąć niebotyczną wartość 5000$ za uncję.

7. Spadek populacji owadów zapylających będzie postępował – Redukcja populacji pszczół oraz nietoperzy będzie postępować. Za to zjawisko niektórzy obarczają winą rozwój telefonii komórkowej oraz chemicznych pestycydów i GMO. To z kolei zmniejszy zdolności do produkcji żywności i spowoduje wzrost jej cen. Naukowcy będą kontynuować badania na ten temat, ale wszelkie dowody na duży udział pestycydów w wybiciu wielu tysięcy kolonii pszczół mogą być ignorowane ze względu na wpływowość środowisk biotechnologicznych.
(to zjawisko zostało nazwane apokalipsą epoletników. Już od 1 stycznia 2011 roku notuje się masowe wymieranie tysięcy, milionów zwierząt. Ptaki w Arkansas, 20 ton martwych ryb u wybrzeży Norwegii, potem znowu ptaki w Szwecji i Azerbejdżanie. W niektórych krajach zachodnich wyginęło już prawie 100% rodzin pszczelich. Apokalipsa epoletników jest prawdopodobnie kolejnym okresem masowego wymierania gatunków zwierząt i roślin. Bez pszczół nie będzie roślin, które one zapylały. Przypuszcza się, że zjawisko to powoduje szereg czynników, między innymi skażenie środowiska, pestycydy używane do upraw GMO, zaburzenia magnetyzmu Ziemi i wyrwy w jej polu magnetycznym.)

8. Wzrost rynku mediów alternatywnych – eksploduje popularność mediów alternatywnych. W 2012 roku i dalej, jak coraz więcej ludzi obudzi się do rzeczywistości i dojdzie do wniosku, że główne media działają, jako element systemu propagandy powodującego pranie mózgu.
(ten trend tak naprawdę widać już od 2009 roku, gdy psychole rządzący Ziemią ciężko przegięli i wypuścili zmutowany wirus świńskiej grypy, by potem zmusić obywateli świata do masowych szczepień. Na szczęście to się nie udało. „Epidemia” została odwołana, jednak nikt nie został za to ukarany. Jednak pewien trend pozostał w społeczeństwach – czyli trend do samodzielnego wyszukiwania informacji. Podobno w latach 90-tych XX wieku już za samo mówienie o masonerii zamykano ludzi w szpitalach psychiatrycznych. zaś dziś tematy te zna prawi każdy. Jak ja zacząłem temat w towarzystwie, to od razu znalazło się kilka osób, które np wiedziały, że bank federalny USA jest pod kontrolą żydostwa, i jest w prywatnych rękach.)

9. Rozprzestrzeni się jakaś pandemia – rok bez odpowiednich strachów jest rokiem straconym. Już końcówka 2011 dostarczyła nam emocji w kwestii możliwych pandemii. Na celowniku jest wirus H5N1, w którym bezmyślni naukowcy z Holandii zmienili dwa geny i spowodowali, że zaczął się rozprzestrzeniać drogą kropelkową. Jeśli komuś zależy na redukcji populacji taki wirus z pewnością niechybnie się „wymknie”.
(takich hybryd zrobiono już kilka, jednak dopiero pod koniec roku świat zelektryzowała wiadomość, że świry z Holandii zmutowały wirusa ptasiej grypy tak, aby się przenosił z człowieka na człowieka, jak zwykła grypa. Zachowując swoje zabójcze właściwości. Taka pandemia może posłużyć jako pretekst np do wprowadzenia stanu wojennego i przymusowych szczepień. Jak była epidemia świniaka w 2009 roku, to były plany zaszczepienia wszystkich obywateli Francji aż dwiema dawkami szczepionki zawierającej nie wiadomo co.)

10. Wojna w cyberprzestrzeni zaostrzy się – spodziewane jest przeniesienie ruchów anarchistycznych do Internetu. Dobrym przykładem takiej inicjatywy jest ruch ANONYMOUS. To tak naprawdę nie jeden haker, ale cala ich grupa scalona przez sieć. To oni zdołali się włamać do sieci STRATFOR stanowiącej hub informacyjny armii USA. Ta i podobne grupy wybitnych informatyków z przekonaniami może przenieść w 2012 roku ruchy sprzeciwu z ulic do Internetu.

Podobne artykuły


41
komentarze: 28 | wyświetlenia: 8510
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 983
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1796
25
komentarze: 106 | wyświetlenia: 2450
44
komentarze: 94 | wyświetlenia: 13646
71
komentarze: 22 | wyświetlenia: 17145
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 5881
28
komentarze: 14 | wyświetlenia: 5348
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 10829
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 3531
30
komentarze: 31 | wyświetlenia: 66560
27
komentarze: 17 | wyświetlenia: 21479
24
komentarze: 10 | wyświetlenia: 27516
 
Autor
ArtykułCo jutro będę jadł na śniadanie?

  swistak  (www),  07/01/2012

Jarek ! Zamiast internetu przez pomyłkę wyłączą prąd

Jako jasnowidz umarłbyś z głodu. Przypomina lamenty, szlochy i płacze LPR-u sprzed referendum akcesyjnym.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska