Login lub e-mail Hasło   

Pan Kowalski

Ramka nie świadczy o wartości obrazu,a nazwisko i przydomek o człowieku.
Wyświetlenia: 1.068 Zamieszczono 10/03/2012

Nazwisko na ski Polską trąci na odległość, w rodzinnych stronach przed nim klękali w łapciach rdzenni Białorusini.Moje Bachir ,to żydowskie ,nie polskie wolano! Ileż w dupę za niego dano ino ten co nad nami kuma!Nazwiska na ski kupowali za okupacji złotem .Ale i tak  rodacy dowalili z grubej rury heretykom, w Kielcach i gdzieś indziej ,jeszcze  krematoria stygły,a Zydów niedobitków pałowano , i teraz psiajuchom nie tylko przez prze radio Maryjkę w gęby plują , cmentarze rujnują bardziej niż Ruskich wyzwolicieli!Kto nie uznaje wiecznej dziewicy niechaj zdycha na szubienicy,zamiast liści niech wiszą komuniści ,skandowano.

I dla tego  czerwone kacyki do kościółka szli,  żona  prezydenta, Kwaśniewska kolana papieżowi pokazywała, Tusk by być  premierem   po latach  życia na kocią łapkę  ślub  brał!Generałowie,absolwenci Moskwy pułki   na mszę prowadzili ,sale politruków na kapliczki zamieniali,a kapelanów  na  pułkowników awansowali, w szpitalach i sanatoriach,żłobkach,przedszkolach tez ich pełno , klecha etat ma prestiżowy, pana kowalskiego pensyjka do pięt mu nie dorasta chociaż więcej robi i nie pederasta!.

. W latrynach publicznych krzyże i madonny tez,by pan  miał lekki DECH. Produkcja księży na koszt podatnika dla pana kowalskiego trwa, szwadrony ich za rubieżami misyjną prawdę głoszą,na Białorusi ponad trzysta działa,bo  zrusyfikowanych kowalskich tam ponoć pięćset tysięcy czeka na zbawienie wieczne..

Nauczcie się modłów po naszemu,ryknął  na nich dyktator,bo inaczej fora ZE DWORA,a minister Sikorski na to ,karta Polaka dla Białorusina ostoją i gwarantem,damy kazdemu kto z nami jest!

Dziedzic  pan,a chłop,  to cham tam  przed wojną był!  U nas  teraz   miłująca  władza czuwa   by podobnie było, najpierw sobie i kościołowi ,a ochłapy  Kowalskiemu    daje, ciesz się że masz nazwisko na ski jak prezydent , hrabia Komorowski , w modlitwie  ,pielgrzymce  wyrażaj nam   podziękowanie, nie krytykuj,nie podskakuj,siedż na dupie  i  potakuj,tylko na zew ambony i władzy atakuj,twój znak to orzeł biały i chociaz zhańbił go Bolek  Smiały ,  chociaż    go zastawili,a  skrzynie złota  zabrali, jak  przed frycami na zachód wiali, trzecią wojnę światową  obiecali , do rzezi bratobójczej zachęcali,ale  Bóg tak chcial! To wola nieba,z nią  godzić trzeba!

Przodkowie Komorowskich    chłopom na drzewie  kukać kazali,mieli prawo pierwszej nocy poślubnej,krew chamską uszlachetniali. I dla tego kowalski panem zwie się dzisiaj,obowiązków  ma więcej jak onegdaj , w niewoli nałogów po pachy siedzi, kredyty   na raty spłaca  ,agenci, komornicy,akwizytorzy do drzwi pukają ,grosz  z garści wyrywają..

Listonosze wezwanie płatnicze wręczają i panem nazywają,a kiedy odwołanie napiszesz, miesiącami czekasz na odpowiedz,ze  skargą  pod drzwiami władzy, jak kundelek czekasz,a odsetki lecą.

Syn wola ,daj na browarek,córka na szpileczki.,na świat nie prosiliśmy się, za parę ruchów z matką musisz  tyrać!

Zona tez psioczy, nie dość ,ze małego masz,to jeszcze licho  zarabiasz,gdzie ja miałem rozum?Mamuś ,między nogami,podpowiada córuś.Niedorajdę mamy w domu ripostuje synalek!

I to pan Kowalski?!

Kiedyś lud śpiewał „o część wam panowie magnaci,prałaci ,za niedolę wieszał ich na latarniach , teraz o tym morda w kubeł,wartości katolickie  chwał!

Każde dziecko poczęte w łonie chrzczonym wie,ze Popiełuszko utopił się w Wiśle za  panów kowalskich , Wanda rzuciła się do wody bo nie chciała się bzykać ze szwabem , miała ochotę na kowalskiego co łby smokowi ucinał  , patronem Ojczyzny Stanisław,chociaz zdrajca ,ale biskupem w Krakowie robił i nie chcial by  Bolek  król,konszachty boskie   mącił,ale  bolek śmiałek  mieczem głowę strącił!

 Kowalscy przez omyłkę noblistą jednak  bolka zrobili, bo za Wałęsę się podał, w klapę wsadził dziewicę wieczną   ,  zwycięstwo nad komuną  bredzi do dziś,bo więcej nic nie potrafi, bzykanie dawno na kołku zawiesił,a Danka żonka  książki pisze!.

 Po szkodzie tej  jeszcze bardziej głupieli  kowalscy,żydka  Mazowieckiego  na premiera  wepchnęli, za złoto to  nazwisko kupił,   szwindel   z Wojtyłą  parchata  Suchocka       też machnęła,na dożywociu siedzi w Watykanie i olewa  panów kowalskich!

Koń ma cztery nogi i tez się potyka ,usprawiedliwiał to JP2 słowami” nie lękajcie się,a całujcie ziemię zroszoną krwią , utkaną krzyżami i pomnikami poległych za honor,boga i ojczyznę. I usłuchali ,poszli z krzyżami, sztandarami   solidarności i dla tego mamy  szklane domy bogatych jegomości, a rozczarowanie z niespełnionych oczekiwań przerodziły się w waśnie  we wszystkich dziedzinach życia, rozdmuchują  ich cynicznie  gracze polityczni rządni wladzy  ,wystarczy włączyć telewizornię, poczytać gazetę, ,oczu pląsu ,głupoty dostają co tych bredni słuchają,a  rozumem nie kumają.

Może  dziesięć procent kowalskich ścieżką własnego rozsądku idzie,a reszta pod kapliczką dziewicy o rozum skomli.Kiedyś prymas,eks zetempowiec Glemp wykrzykiwał „95% to katolicy,a więc Polacy,a pozostali to kundelki, myślą nie po bożemu.

Dzieci panów  kowalskich   ku przerażeniu stróży moralności  robią  się  kundelkami ,nawet mordują zboczeńców w czarnych sukmanach,ale do pełnego wyzwolenia z ciemnogrodu daleko,prędzej Wisła bieg zmieni,niż taki cud się stanie. Może ,gdy   Dzierżyński z grobu wstanie i bajzel  nad Wisłą zlikwiduje,bo Chrystus z cnotliwą Maryją od czasów Mieszka I rady z nami nie dają.Mesjanizm i jeszcze coś tam jak głowy hydry odrastają i obłudną miłością blizniego w gardle stają.

.Zbieracz złomu i bezdomny tez pan,ale eks prezydent na niego warknął” spadaj  dziadu”,a drugiego   za tykania godności,sądzić kazał! ,Polska cała ze śmiechu sikała !

Etykieta dworska  ''co wolno wojewodzie,to nie tobie smrodzie,jak za sanacji obowiązuje i  pasuje do wartości głoszonych, jak garbaty do ściany !

Pomajtano  tego  „pana” w dziejach  podobnie  jak i hymn  z szabelką ostrą,śledcze  Prawa i Sprawiedliwości Imć prezesa Kaczyńskiego dopatrują się w tym spisku,poszukują bolka,czyli ówczesnego Wałęsy.Z szabelką,jak z motyką na  słońce,czy nie lepiej  ogłosić  konkurs na nowy hymn,zamiast  szabelki dodać  tarczę amerykańską,zastanawiają się.

Tak czy inaczej  machamy ją  ,wojny żadnej nie wygraliśmy ,ale na czołgi z nią szarżowaliśmy ,były wisy i butelki z benzyną harcerzyków  też.Guzików z munduru nie daliśmy  ,zrywali nam z pogonami i do lagrów pchali.

   Godność ,majątek narodowy obcym sprzedajecie,a tytuł pana  macie,a gdzie bracia i siostry,gdzie wasza chwalebna i wielka   rodzina   ,pyta   Jezus  księdza?Baranku boży wybacz nam Panie,odpowiada kapłan  ,w Afganistanie z Amerykańcami  pali księgi Allacha,kacapów nawraca na prawdziwą wiarę,murzynów ewangelizuje,a reszta pielgrzymuje,za grosze u obcych panów pracuje i  blizniego swego w łyżce wody topi !

Z potężnym sąsiadem lepiej w rozsądnym szacunku być niż w przyjażni z mocarzami zachodnimi żyć, co ona dała ,prócz waszej daniny krwi,zapytał znów Jezus?W odpowiedzi rozlegało się uderzenia w piersi i  wołanie”baranku boży co raz to gorzej,wybacz nam panie!..

Podobne artykuły


12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1101
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 896
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 638
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 822
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 667
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 568
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 965
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 790
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1120
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 417
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Razi wartości,fe

  awers,  11/03/2012

Ty gadasz do siebie i dlatego nie przeszkadzają ci "byki", ani forma, ani stylistyka języka niestety polskiego, ani tym bardziej rodzaj argumentacji. Pisz do Łukaszenki; on potrzebuje tekstów o podłych polskich panach, więc cię wreszcie doceni. Zawsze przecież możesz tam zostać.

Lepiej do siebie,niż do obrazu,co do błędów ortograficzno stylistycznych masz rację, jestem wszak chamem za Buga,a twój nacjonalizm rodem z Częstochowy do pięt Łukaszenki nie dorósł.Kto na Kresach większy dyktator,Piłsudski,z Bereza Kartuską i twierdzą brzeską,czy Łukaszenko z łagrami dla opozycji dofinansowywanej z Warszawy?>

  awers,  12/03/2012

To byłoby za proste,: nie jestem z Częstochowy, ani nacjonalistą. Co więcej; lubię czytać twoje opowiadania, a resztę staram się omijać, bo wiem, że rozdrażniasz celowo - gdy sam jesteś rozdrażniony. Wiem też, że niewiele cię obchodzi co myślę, ale naszą historię uważam za temat wymagający wnikliwości, bo jest trudna, pełna błędów i nieszczęść.

Z tym się zgadzam, cieszę się że mamy zbieżność niejako poglądów na losy ojczyzny w aspekcie historycznym,że są one powichrowane

  hussair  (www),  12/03/2012

Pełen szacunek, Panie Szymonie.

Pozdrawiam,ale nas ktoś tu minus uje

  Gamka  (www),  15/03/2012

Pozdrowienia posyłam Panie Szymonie i dziękuję za odwiedziny ;-)))
Ostatnio tutaj kolorowo i barwnie jest :-)))

Dziękuję bardzo,ale jakiś MAŁPISZON twoje pozdrowienie mnie minus ował,barw tu istotnie nie brakuje już jak wróciłaś,są jak tęcza,czekam na te koloryDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska