Login lub e-mail Hasło   

Zapraszam na Vatican Expo 2016

"Religijni entuzjaści wszystkich krajów miłujcie się"
Wyświetlenia: 7.423 Zamieszczono 28/03/2012

Wychodząc naprzeciw postulatom papieża Franciszka (bez numeru), który wraz z innymi autorytetami religijnymi nawołuje do odnalezienia i przywrócenia boga/bogów naszej laicyzującej się cywilizacji i w porozumieniu z organizacjami reprezentującymi wszystkie zarejestrowane religie - sponsorzy: "L'Osservatore Romano", "Radio Maryja","Nasz Dziennik" i "Gość Niedzielny" zapraszają osoby przeżywające kryzys wiary bądź niewierzące jak i te nadal niezdecydowane/poszukujące na Vatican GODS EXPO 2016 . Ta unikalna w historii dziejów ludzkości impreza odbędzie się pod hasłem: "Religijni entuzjaści wszystkich krajów miłujcie się".

Nowowybrany przez Ducha Świętego papież Franciszek będzie kontunuatorem transwyznaniowej ekumenizacji na skalę globalną (od Buenos Aires do Lichenia) zainicjowanej przez - odwołanego przed miesiącem (przez tegoż Ducha Świetego) - Josepha Ratzingera. 


Expo oprócz gwoździa programu - boga chrześcijańskiego – przedstawi szeroki asortyment innych antropomorficznych, transcendentnych bóstw. Wyboru właściwego boga będzie można dokonać dobrowolnie za niewielką ale regularnie uiszczaną nieopodatkowaną, dożywotnią opłatą.

Nasza katolicko-watykańska ekspozycja wraz z punktem agitacyjno-rekrutacyjnym będzie się znajdować pomiędzy stoiskami Boga Xenu i Wyznawców Latającego Potwora Spaghetti.

Z powodu ograniczonej podaży bogów i w zgodzie z zasadami monoteizmu zainteresowani mogą wybrać tylko jednego zbawiciela. Przypominamy, że po dokonaniu wyboru organizatorzy i sponsorzy 2013 Vatican GODS EXPO nie przewidują wydawania wyznawcom nowo wybranych bogów gwarancji, ani refundacji a już w żadnym przypadku polisy ubezpieczeniowej. Nieusatysfakcjowanych nabywców prosimy o kierowanie swoich zastrzeżen i reklamacji bezpośrednio do zakontraktowanego boga badź do jego upoważnionych dilerów.

Expo będzie uatrakcyjnione pokazami różnych tradycji religijnych: nasi muzułmańscy bracia umożliwią dzieciom płci męskiej przywdziewanie strojów i pasów męczenników-samobójców. Dla kobiet i dziewcząt przygotowaliśmy pokazy -  modnych już od tysiącleci - przewiewnych i wygodnych tradycyjnych kreacji muzułmanskich. Demonstrowane burki we wszystkich odcieniach bieli i czerni noszone są  na każdą okazję.  Największym walorem estetycznym burki jest stymulujący męskie zmysły i wyobraźnię ażurowy i bardzo twarzowy welon. 


Dla miłośników mocniejszych wrażen islamscy fundamentaliści zademonstrują (na manekinie) różne sposoby podrzynania gardeł bluźniercom Islamu. Na specjalnym symulatorze będzie można wykonać loty samobójcze w kierunku WTC i Pentagonu.

Nasi Abrahamistyczni bracia zademonstrują podniosły, rytuał uboju bydła rogatego polegający na powolnym wykrwawianiu zwierzęcia oraz ceremonię obrzezania członka męskiego zwaną po hebrajsku "bris" lub po arabsku "khatna".

Tytułem uzupełnienia nasze siostry z Somalii wyjaśnią i rownież zademonstrują (na manekinie) duchowy wymiar i higieniczne dobrodziejstwa obrzezania żeńskiego.

Polski Episkpat będzie reprezentowany przez "Kabaret Starszych Panów", który już jest w drodze do Watykanu ze swoim programem artystyczno-rozrywkowym pt. "Czarnoksiężnicy z Jasnej Góry". Ten barwny, pełen przepysznych strojów i napisany z typowym katolickim polotem i humorem program w reżyserii samego Ojca Dyrektora przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych. Spektakl ten ma stanowić moralną i intelektualną przeciwagę dla przesyconej herezją i satanicznymi podtekstami pseudo literatury J.K.Rowling, która bezwstydnie zbija bajońskie fortuny siejąc duchowe i intelektualne spustoszenie zwłaszcza w naiwnych umysłach dzieci i młodzieży. 

Jednak największą atrakcją ekspozycji katolickiej będzie fiolka z krwią Karola Wojtyły i statecznik z lewego skrzydła prezydenckiego Tupolewa, w którym męczeńską śmiercią zginął śp. prez. Lech Kaczyński-Wawelczyk.

Dla dzieci - oprócz zabawy w ciuciubabkę oraz w  chowanego pod sutannami księży - przygotowaliśmy ogromne ognisko symbolizujące wspaniałe wielowiekowe tradycje Świętej Inkwizycji. Ojcowie Jezuici udostępnią dzieciom niektóre narzędzia tortur z bogatej kolekcji Watykanu w celu pieczenia kartofli i kiełbasek. Do podtrzymywania ognia dzieciom udostępni się książki o Harry Potterze.

Na oddzielnym stosie dorośli będą mogli publicznie palić kondomy i książki heretyków i bluźnierców, między innymi: Russella, Sagana, Dawkinsa, Dennetta, Harrisa, Ayan Hirsi Ali, wcielonego antychrysta i - od kilku miesięcy - rezydenta piekieł Christophera Hitchensa. Kulminacją będzie oddanie oczyszczającym płomieniom niezwykle niebezpiecznego bo opartego na oryginalnych watykańskich dokumentach wielotomowego dzieła Karla Heinza Deschnera “Kryminalna Historia Chrześcijaństwa”.

 

Każdy odwiedzający Nasze stoisko otrzyma bezpłatny egzemplarz Nowego Testamentu a młodsi religijni entuzjaści plakat z wizerunkiem byłego papieża Josepha Ratzingera w mundurku harcerskim z lat 1943-45  z Jego własnoręczną dedykacją "Heil Jesus".

Chrześcijańskie egzorcystyczno-modlitewne służby zapewnią osobom z zaburzeniami psychicznymi i innymi delegliwościami, wobec których medycyna tradycyjna jest bezsilna 24-godzinną wszechstronną  pomoc lekarską  (łącznie z cudownymi uzdrowieniami).
Doskonale znana obecnemu papieżowi Franciszkowi (bez numeru)Teologia Wyzwolenia  promująca idee chrześcijańskiego marksizmu-leninizmu oferuje T-shirty z wizerunkiem ukrzyżowanego Che Guevary oraz kuloodporne wydanie Nowego Testamentu z przypisami/uzupełnieniami Marxa, Engelsa, Lenina,Trockiego i Mao. Towarzysze księża zademonstrują rownież sutanny polowe w barwach ochronnych.

Tłem muzycznym będzie wiązanka przebojowych psalmów rewolucyjnych m.in. "Bóg to jest nasz ostatni" i "Wierzący kleknij ludu ziemi" w wykonaniu gejowskiego chóru anglikańskiego pod batutą atrakcyjnej Pani pastor.

Mormoni na zaimprowizowanym stoisku/warsztacie pod szyldem "Zrób to sam" – doradzą odwiedzającym jak szybko metodą chałupniczą stworzyć sobie religię i potem - w celach zdobycia ulg podatkowych - zarejestrować ją jako oficjalne wyznanie. Ponoć - w świetle obowiazującego prawa - jest to prostsze od założenia i zalegalizowania niezależnej, świeckiej organizacji pomocy humanitarnej czy jakiejkolwiek innej organizacji dobroczynnej. Nie obędzie się bez sprzedaży słynnej mormońskiej blielizny symbolizujacej oddanie bogu i duchowy związek z Jezusem oraz skutecznie zabezpieczającej przed pokusami szatana.

Islamski plac zabaw zaprosi wszystkie dzieci do uczestnictwa w symbolicznym ukamienowaniu nieposłusznych i niegrzecznych dziewczynek (oraz tych chłopców, którzy lubią bawić się w doktora wyłącznie z innymi chłopcami) przy użyciu różnobarwnych piłeczek ping-pongowych. Chrześcijanie natomiast zapraszają dzieci na pełne suspensu ukrzyżowanie Jezusa oraz przejażdżki na osiołkach, mamutach, dinozaurach i innych zwierzątkach z Arki Noego.


Jedną z rewolucyjnych reform w KK mających na celu uatrakcyjniene przeżyć religijnych będzie urozmaicenie smakowe eucharystii. Odbędzie się to za sprawa degustacji najnowszych czipsów, które stopniowo będą wypierać dotychczasowe przaśne wafelki symbolizujące Ciało Chrystusa. Podczas eucharystii na Expo kapłan będzie własnoręcznie wprowadzał do ust każdego wiernego czipsa o ulubionym smaku; solony, bekonowy, serowy, paprykowy a nawet bananowy.
Czipsy jabłkowe budzą poważne kontrowersje natury biblijno-teologicznej i czekają na certyfikat Papieskiej Kongregacji Nauki Wiary oraz Papieskiej Akademii Nauk.
KK przewiduje rownież zwiększenie wyboru win mszalnych i ich roczników w tym wysoko gatunkowych win importowanych.
Protestanci i katolicy ze zjednoczonej chrześcijańską miłością Irlandii przygotowują wystrzałowy...ba...bombowy happening-niespodziankę.
Religijni entuzjaści z Bałkanów - z zachowaniem wszelkich srodków ostrożności - zademonstrują palenie wsi i czystki etniczne innowierców i przekształcanie ich światyń w parkingi.

Prezbiterianie zza oceanu pokażą replikę słynnych grzanek z wizerunkami Jezusa Chrystusa i Najświętszej Panienki sprzedanych ostatnio na ebay-u za ponad 50 000 dolarów.


Scjentolodzy oprócz ogromnego stoiska z literaturą popularno-naukowa z autografem samego Toma Criuse'a oferują bezpłatne testy osobowości, zwłaszcza tym, którzy jej nie mają.

Świadkowie Jehowy z teologicznymi tytułami naukowymi wygłoszą serie odczytów na temat społecznej szkodliwości idei honorowego krwiodawstwa oraz śmiertelnych niebezpieczeństw związanych z transfuzją krwi. Obiecali oni również wszystkim niecierpliwym miłośnikom religijnej eschatologii, że tym razem określą dokładną datę tak długo oczekiwanego i upragnionego końca świata. 

Szamani z Karaibów zademonstrują przepowiadanie przyszłości przez bogów kultu voodoo z krwi świeżo zarżniętego czerwonopiórego koguta.

Animaliści i panteiści z Nowej Gwinei i Wysp Pacyfiku wyjaśnią tradycyjne techniki wywoływania duchów przodków oraz tysiącletnie tradycje składania ludzkich ofiar w połączeniu z kanibalizmem. Te podniosłe obrzędy i tradycje odchodzą w niepamieć za sprawą i kulturobójczych agentur Mc Donalds’a, Pizzy Hut oraz innych wszech obecnych symboli świeckiej, bezbożnej i skomercjalizowanej współczesności oraz moralno-konsumpcyjnego relatywizmu.

Przewidziane są rownież stoiska dla miłośnikow wymarłych bogów antycznych, anglo-celtyckich, germańskich, skandynawskich, przed-kolumbijskich i oczywiście naszych rodzimych słowiańskich - jakoś przez polski KK zapomnianych.

Z osobistej inicjatywy papieża Franciszka (bez numeru) watykańska oficyna wydawnicza im. Błogosławionych i Najukochanszych Synów Naszego Kościoła Mikołaja Kopernika i Giordano Bruno wystawi kolekcję książek naukowych dokumentujących wkład KK w rozwój nauki i medycyny; zwłaszcza epidemiologii, astrofizyki i embriologii ze szczególnym uwzględnieniem zasług metody in vitro w poczęciu Jezusa Chrystusa, Horusa, Ozyrysa, Buddy... – którzy rownież dziwnym zbiegiem okoliczności obchodzą swoje urodziny dokładnie tego samego dnia.
Będą rownież pozycje o wielowiekowej walce KK z rasizmem, homophobią, niewolnictwem...nie wspominając o zasługach KK w kwestiach równouprawnienia kobiet, praw człowieka a zwłaszcza praw dziecka, ochrony środowiska naturalnego a nawet obrony praw zwierząt.
Wyznawcy Kultu Szatana - mimo otrzymania od nas oficjalnego zaproszenia - w znak protestu na tzw. "nagonkę medialną" KK przeciwko Nergalowi - zbojkotowali tegoroczne Vatican GODS EXPO. Tym samym zademonstrowali swoją arogancję i egoizm... i co gorsza złamiali wszelkie zasady religijnej solidarności.
Brak Szatana, który jest warunkiem koniecznym istnienia każdej religii będzie niepowetowaną stratą nie tylko dla organizatorów tej wyjątkowej w dziejach historii ludzkości imprezy ale dla całego ruchu teistycznego, z takim oddaniem walczącego o godność i przetrwanie religii - skarbnicy wszelakich osiągnieć gatunku ludzkiego i prekursora wszystkich cywilizacji.
Szatan musi sobie zdać sprawę z prostego i boleśnie oczywistego faktu wspólnoty naszych interesów. Satanizm jest integralną, symbiotyczną częścią i nieodzownym punktem odniesienia dla religii – zwłaszcza tych o judeo-chrześcijańskich korzeniach.

*

Głównym i wspólnym celem ludzi wierzących na całym świecie jest promocja harmonijnego współżycia wszystkich wyznań oraz bezkompromisowa walka z dominującym nasze życie komercjalizmem, utylitaryzmem, pragmatyzmem i patologicznym - i jakże niebezpiecznym - nadużywaniem nauki i rozumu.
Promowanie na Expo tych nowatorskich i oryginalnych zmian ożywi zainteresowanie religią i tym samym ocali ją od gwałtownie postepującej marginalizacji i stopniowego odchodzenia w niepamięć i stania się niczym więcej jak niszowym tematem badawczym dla antropologów/kulturoznawców/religioznawców, bezrobotnych teologów, emerytowanych papieży... bądź cepeliowsko-skansenową atrakcją turystyczną, zbankrutowaną archaiczną koncepcją marketingową czy jarmarczno-odpustowym kiczem.

Z ostatniej chwili. Dodatkową atrakcją Expo będzie pokaz męsko-damskiej mody katolickiej na sezon wiosenno-letni 2013.

http://www.youtube.com/watch?v=CYzRL9YIswQ

(Materiał graficzny i fotografie - google images)

Podobne artykuły


16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 945
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 860
14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1010
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 894
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 748
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 797
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 694
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 920
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 864
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 660
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 849
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 571
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 670
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  ykes,  28/03/2012

Wiedziałem że George Carlin nie może być niepodrabialny. ;)

Na Expo proponuję jeszcze pokaz mody z kolekcji "4 pory roku liturgicznego", w tym sezonie dominuje czerwony.

Ło matko, ależ impreza się szykuje... Kongresy Jajogłowych w tym układzie są bez szans na frekwencję entuzjastów nauki... pojadą jako obserwatorzy tego happeningu... Na wszelki wypadek wydrukowałam sobie ten artykuł, w razie gdyby uznano go za zbyt nachalną reklamę Vatican Expo... Ciekawe, które biura podróży podchwyciły przewozy wiernych ;)

Żadne biuro w odległości mniejszej niż 700km do Jasnej Góry... :->

Ciekawe czy będą też komże z Łomży.

"zabawy w ciuciubabkę i chowanego pod sutannami księży" - ŁADNE! :-)

"Ładne?" - Jak Ci nie wstyd , Jacku ? :-)

No właśnie – "ładne" w cudzysłowie!
Bo chyba nie widzisz we mnie popieracza takiej ciuciubabki BEZ cudzysłowia...? ;-)

Ja, niestety, po raz kolejny walnę w tę samą nutę:
na tym właśnie polega różnica między religią, a wiarą - na tym właśnie. Różnica między opętaniem ładnymi, kościelnymi frazesikami, a oddanie się codziennej, szarej pracy nad sobą. Bo albo chcemy służyć niby jakiemuś Bogu, lecz de facto tylko sobie, co na koniec nie wyjdzie nam wcale na dobre, albo Jezusowi, co teraz wydaje się śmieszne, lec ...  wyświetl więcej

  wiesio,  29/03/2012

Ten tekst rzeczywiście przypomina the best of George Carlin.
Przynajmniej nikt nie może cie oskarżyc ,że czepiasz sie tylko katolików.
http://www.youtube.com/watch?v(...)outu.be
Dzięki za ten rozbrajający link/dodatek.

Jak zwykle pyszny materiał kabaretowy. Masz talent , contrarian.

Dziekuję Wiesiek,
Uaktualniłem link do słynnego filmu Felliniego z klasycznym już fragmentem z Watykańskim pokazem mody:

http://www.youtube.com/watch?v(...)L9YIswQ
Jak sprawy stoją na forum GW ?

Czekamy na odpowiedź Mugola!

  ykes,  30/03/2012

Wypowie się gdy tylko wróci z Expo.

  Amicus,  30/03/2012

:)

Coś Ty, Ykes - on już pewnie wie. Doniosła mu o tym artykule wszechobecna Królowa Polski. ;-)

  Amicus,  30/03/2012

Wyrok na autora z pewnością zostanie wydany. Prawdopodobnie trwa teraz gorączkowa narada "Eiobowej Trójcy Świętej" ;)

Nie wierzę w Trójcę, a tym bardziej Trójcy!

  Hamilton,  30/03/2012

Spałowany mugol cierpi z powodu bestialskich prześladowań
http://eiba.pl/13

Jacku, czyżbyś był Świadkiem Jehowy?

Tak, ale tylko pisanym z małych liter, hehe! ;-)

Hihi!
Czyżby miałoby Ci go brakować, Hamiltonie? ;-)
A co do WC, to przyznam, że mam szacunek dla podróżnika za jedno: za jego brak certolenia się, w tym ze swymi współwyznawcami.

  Hamilton,  31/03/2012

Podróżnik ma prawo do swoich poglądów, a programy robi świetne.

Piękne, pokaz mody poniewiera. A co z jego wysokością Latającym Potworem Spaghetti?

Drodzy EIOBO-wicze,
Probówałem opublikować identyczny tekst na "siostrzanym" portalu INTERIA360. Tekst mój odrzucono. Oto uzasadnienie tej decyzji:

"Uwagi od redaktorów:
MariaMagdalena: Autorze, chociaż jest dobrą satyrą, to w wielu momentach może zostać odebrany jako atak na wartości religijne.
Zielonooka: Autorze - tekst nie może zostać opublikowany ze względu na to, że mógłby obrazić uczucia religijne innych ludzi."

Nie wiem śmiać się czy płakać...


Hihihi... nie płacz. W tym absurdalnym świecie tylko śmiech nas ratuje od postradania zmysłów:)
Wydrukowałam sobie, na wszelki wypadek... mój tato zażyczył sobie kopii również:)

Jaka redakcja, taka publikacja…
Cieszmy się więc i sławny naszą (póki co) tolerancyjną Eiobę! :-)
Aczkolwiek rozumiem poniekąd decyzję interii, gdyż - w przeciwieństwie do samej treści, w której odnosisz się nie tylko do KK - w tytule widnieje "Watykan", czyli słowo-zapalnik. Może spróbować wysłać ponownie pod innym tytułem…?
Uśmiałbym się szczerze gdyby wtedy puścili! :-))

Jacku, Dziekuje za rade . W tytule dodalem SATYRA z wykrzyknikiem....i cenzorzy INTEREII przepuscili. Ucieli jednak pare istotnych zdjec (ksiadz uganiajacy sie za dziecmi na znaku drogowym).

Zycze Ci bardzo wesolych swiat i polecam Twojej uwadze moj ostatni swiateczny artykul na EIOBIE o "Obrazaniu uczuc...czyli o satyrze na powaznie".

No widzisz - dla niektórych właśnie ta "satyra" była nie do zniesienia, heh. ;-)

@youngcontrarian: Brawo,trzymać tak dalej!

Wspaniały artykuł...masz poczucie humoru...dawno się tak nie ubawiłam .Jesteś WIELKI !!! Pozdrawiam serdecznie.

Twoje artykuly czytam z przyjemnoscio, dzieki.

  annamu,  16/07/2013

youngcontrarian Ty jeszcze istniejesz żywy? Wystrzegaj się lekarzy co do których nie jesteś pewny, wystrzegaj się sklepikarzy co do których nie masz zaufania, unikaj krawców, nie chodź zawsze tą samą drogą i nie używaj samochodu bez rejestratorów zmyłkowych i obserwacyjnych... lista zagrożeń jest bardzo długa i nie w sposób je wymienić. Chroń swoje istnienie albowiem naraziłeś się śmiertelnie Tym ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  16/07/2013

@annamu: myślę, że jest nie tylko mistrzem pióra, ale i samoobrony skoro swistak, mugol i mojra nie potrafią go zagryź.

@annamu: To samo myślę i pozdrawiam

@Hamilton Starszy: Dodam jeszcze ......unikaj fryzjerow tz gol sie sam brzytwa,pozdrawiam

GratulujeDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska