Login lub e-mail Hasło   

Bądź mężczyzną, o którym marzą kobiety

FACET jest jak KAWA !...najlepszy jest SILNY ! ... GORĄCY i pełen SUBTELNEGO SMAKU i nie pozwala zasnąć przez cała noc.! czyli ...Babskim okiem: bądź facetem, nie pantoflarzem !
Wyświetlenia: 11.229 Zamieszczono 27/04/2012

 

 
Jeśli on to robi, kocha Cię ...
Babskim okiem: bądź facetem, nie pantoflarzem !
 
O czym marzy kobieta? 
To pytanie trudne i nie mające jednoznacznej odpowiedzi. 
Odwróćmy je więc i zapytajmy o czym kobieta na pewno nie marzy? 
Poza cellulitem i mieszkaniem z teściową, kobieta nie marzy o facecie pantoflarzu. 
W zasadzie użycie obok siebie słów: facet i pantoflarz jest błędem, gdyż te określenia wzajemnie się wykluczają.
 
Facet to facet, a pantoflarz to… 
....trudno jednoznacznie wskazać na definicję. 

Z moich obserwacji wynika, że jest to raczej zespół zjawisk, które występują oddzielnie, nie są niczym strasznym, ale ich nagromadzenie w czasie już sprawia, że facet z dobrego i opiekuńczego partnera zmienia się w pantoflarza. 


Kto to właściwie jest ten pantoflarz?


Jeśli mężczyzna wynosi śmieci, robi zakupy, sprząta, pierze, gotuje, to już jest pantoflarzem?
Przecież teraz większość kobiet pracuje zawodowo i potrzebują pomocy w pracach domowych. Zdarza się nawet, że to mąż zostaje z dziećmi w domu, gdy ona idzie do pracy, bo ma wyższą pensję. Niewiasty przestały być już stworzeniem delikatnym, niezdolnym do samodzielnego życia, a stały się silne i niezależne.
Tradycyjny podział macho i kura domowa dawno przeszedł do lamusa. Czy to oznacza, że wszyscy mężczyźni nagle stali się pantoflarzami?
Mam nadzieję, że nie. Taka perspektywa byłaby okropna.
Zwłaszcza, że panie nie koniecznie marzą o takich ciepłych kluchach. I choć podział ról uległ nieco zmianie, ciągle marzy nam się facet z jajami.
Fakt - bardzo ciężko się z nim pokłócić. Bo niby o co, skoro ty masz zawsze rację.
Na pytanie, co chciałbyś robić, odpowiada niezmiennie: to, co ty kochanie. 
Większość kobiet marzy o związku partnerskim i do takiego dąży. Oczekuje od swojego mężczyzny pomocy w pracach domowych, ale także w podejmowaniu ważnych decyzji. Tymczasem pantoflarz z chęcią pomoże ci w sprzątaniu, ale ciężko na niego liczyć, gdy na każde pytania odpowiada, zrób tak ja uważasz. Pantoflarz nie będzie stanowił dla ciebie oparcia.
A nawet najsilniejsze kobiety lubią od czasu do czasu oprzeć się na męskim ramieniu.
 
Najbardziej niepokojące i widoczne sygnały przepoczwarzania się faceta w formę pantoflarską, to między innymi…
 

 …noszenie torebki za swoją kobietą....

Nie siatki z zakupami, bagażu czy innych pakunków, ale torebki. Damskiej torebki stanowiącej element damskiego stroju. Nie mam też na myśli chwilowej pomocy, gdy kobieta zakłada płaszcz albo robi cokolwiek innego i potrzeba chwili wymaga, aby mężczyzna przytrzymał jej torebkę. Ale uwierzcie kobiecie, facet który na spacerze niesie torebkę swojej kobiety traci męskość bardziej niż gdyby spał z misiem. 
Podobnie jest na zakupach, buszując w galeriach handlowych widzę dość często znudzonych facetów noszących kobiecie torebkę w czasie, gdy ona przegląda i mierzy kolejne ciuchy. 
Sorry, ale gdyby mój facet zaczął nosić za mną torebkę, to szybko dokonałbym zmiany. 
Faceta, nie torebki....!..
 

 …pytanie kobiety o wszystko.... 

Oczywiście, to jest element lojalności i wspólnego podejmowania decyzji, czyli w zasadzie fundamentów związku, ale uzależnienie swoich spraw od partnerki i brak samodzielności to patologia. 
Duży wpływ na to ma etap związku, w małżeństwie ta samodzielność siłą rzeczy jest ograniczona (małżeństwo ma natomiast wiele innych zalet...:)
Jednak również w małżeństwie facet nie musi, moim zdaniem, pytać kobiety o wszystko, ale zostawmy mężów i żony i zajmijmy się niezalegalizowanymi związkami. 
W wielu przypadkach, fakt, że facet radzi się ze swojej partnerki oznacza, że liczy się z jej zdaniem, czyli ideał, ale… No właśnie, ale pytanie kobiety o możliwość wyjścia z kolegami czy obejrzenia filmu… To już przesada i nie myślcie, że koloryzuję. 
Odrobina samodzielnego myślenia jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a i kobieta nawet jeśli będzie kręcić nosem i mówić teksty w stylu: już się ze mną nie liczysz, doceni waszą suwerenność, kiedy będzie trzeba podjąć decyzję na temat, o którym nie ma pojęcia. 
A i jeszcze jedno, temat samodzielność jest drażliwy, więc trzeba uważać, żeby nie przegiąć, bo skutki mogą być opłakane.
Zaprezentowane przykłady pantoflarstwa w zależności od kontekstu i siły charakteru partnerów mogą, ale nie muszą świadczyć o tym, że w związku dominuje kobieta, a facet jest jedynie majtkiem wykonującym polecenia. Pamiętajcie panowie i weźcie sobie do serc apel kobiety: nie lubimy pantoflarzy, lubimy mężczyzn stanowczych, którzy jednak czasem pozwalają nam poczuć się tak, jakbyśmy miały nad wami władzę.

Na szczęście pantoflarze nie są gatunkiem pospolitym....!

Występują dość rzadko, choć niektórzy nadużywają tego określenia.
Zwłaszcza panowie lubią sobie w ten sposób dogryzać.
   
Jakie cech posiada prawdziwy mężczyzna, którego pożądają kobiety?
 

Pewność siebie, szczerość, cierpliwość, kontrolowanie emocji, humor… 
 

 

Ale przecież mężczyzna o takich cechach może wydawać się zniewieściały lub łajzowaty, a to oddala go od pojęcia prawdziwego mężczyzny. 
 
Jaki więc powinien być ten prawdziwy mężczyzna?  

  

Facet po prostu musi być facetem!

Nie wystarczy, że dorośnie fizycznie. 
Aby stać się prawdziwym mężczyzną, musisz dojrzeć także emocjonalnie i umysłowo.
 


Chciałbyś stać się prawdziwym mężczyzną?

Jeśli tak, zapoznaj się z poniższymi cechami charakteryzującymi prawdziwego mężczyznę:
 • Prawdziwy mężczyzna wie, jak przejąć odpowiedzialność za swoje czyny, bez zbędnych wymówek.
 • Prawdziwy mężczyzna wie, jak kontrolować emocje. Dziś inteligencja racjonalna nie jest już uznawana za tak istotną jak inteligencja emocjonalna. Oznacza to, że musisz rozpoznawać i wyrażać swoje emocje, a także radzić sobie z nimi.
 • Prawdziwy mężczyzna wie, czego chce i dokąd dąży w życiu. 
 • Prawdziwy mężczyzna musi mieć jasno ustalone cele oraz strategie ich osiągania. Wiedzieć, czego chce od życia i mieć siłę, która przyciąga kobiety.
 • Prawdziwy mężczyzna dba o swój wygląd. Wszyscy wiemy, że szata zdobi człowieka. 
 • Prawdziwy mężczyzna jest reprezentacyjny, atrakcyjny i czarujący.
 • Prawdziwy mężczyzna dba o swoją kondycję fizyczną. Ćwiczy regularnie, co pozwala mu pozostać w formie.
Spójrz jakie inne cechy powinien, według kobiet, mieć prawdziwy mężczyzna:
 • Mieć trzydniowy zarost, ale zadbany.
 • Używać urzekającej wody toaletowej.
 • Nie zdradzać, ponieważ kobiety szukają wiernych mężczyzn.
 • Być dobrym słuchaczem, ponieważ kobiety lubią zwierzać się pod koniec dnia i opowiadać, co im się przydarzyło.
 • Być zmysłowym, delikatnym i pewnym siebie kochankiem.
 • Wyglądać elegancko i gustownie.
 • Mieć wystarczająco dużo środków finansowych, aby zadbać o rodzinę, a jednocześnie czas na to, aby kupować luksusowe przedmioty.
 • Być dobrym kucharzem i dbać o porządek w mieszkaniu.
 • Mieć dobry samochód, będący symbolem władzy i bogactwa.
 • Być dobrym mężem i ojcem.
Pewnie już zdecydowałeś, czy chcesz być prawdziwym mężczyzną w męskim i kobiecym rozumieniu tego słowa.
Kobiety rzeczywiście zyskują dziś coraz więcej władzy i wpływów, ale to od nas zależy, czy nie staniemy się niedojdami i będziemy potrafili obronić naszą męską reputację. 
 

 Oto 8 głównych atrybutów mężczyzny 

 
Mężczyźni zauważają u kobiet przeważnie piersi, długie nogi i seksowne pośladki… Tylko nieliczni mężczyźni zwracają uwagę na inne części kobiecego ciała. A czy wiesz, jakie atrybuty mężczyzn przyprawiają kobiety o szybsze bicie serca?
 
1. Atletyczna figura
Kobiety skupiają swój wzrok głównie na mężczyznach o atletycznej sylwetce w kształcie litery V. Tam, gdzie kobiece kształty są miękkie i zaokrąglone, męskie ciało jest kościste i twarde. Właśnie te różnice najbardziej pociągają kobiety.
 
2. Szerokie ramiona
Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyźni w uroczy sposób poruszają ramionami. Dla kobiety męskie ramiona są symbolem siły i męskości.
 
3. Silne dłonie
Ładne, zadbane, duże – czy istnieje kobieta, która nie marzyłaby o mężczyźnie o takich dłoniach? Męskie dłonie potrafią dużo zdradzić – np. wykonywany zawód i podejście do higieny osobistej.
 
4. Małe, jędrne pośladki
Inny dowód na to, że kobiety nie różnią się wiele od mężczyzn, to ich skłonność do podziwiania męskich pośladków. Te atletyczne będą najlepsze. Powinny być także twarde i umięśnione, aby mogły żywo i z werwą wkroczyć do akcji podczas bliższego kontaktu.
 
5. Soczyste usta
Kobiety przepadają za mężczyznami o pełnych i soczystych ustach – nie tylko dlatego, że dodają im uroku, ale potrafią sprawić prawdziwą intymną przyjemność.
 
6. Energiczny język
Soczyste usta idą w parze z kuszącym językiem. Wiele kobiet zgodzi się, że język to najsilniejszy mięsień w męskim ciele, a szczególnie chwalą sobie mężczyzn, którzy potrafią posłużyć się takim językiem podczas seksu oralnego.
 
7. Penis
Rozmiar penisa jest o wiele bardziej istotny dla mężczyzn niż dla kobiet. Nie ma absolutnie żadnego związku między długością członka a umiejętnością zaspokojenia kobiety.
 
8. Trzydniowy zarost
Porost włosów na twarzy powodują męskie hormony. Trzydniowy zarost jest widoczną oznaką męskości, która ewidentnie pociąga kobiety.
 
 

 

A to  8 rzeczy, które mężczyźni robią tylko dla kobiet  :)

Każdy prawdziwy mężczyzna lubi przebywać w towarzystwie kobiet. Jednak trzeba przyznać, że gdyby nie kobiety, panowie nigdy nie posunęliby się do pewnych rzeczy. Sporządziliśmy ich listę – żebyście już nie mogły powiedzieć, że „on nic dla mnie nie robi”.
W tym artykule udowadniamy, że w procesie ewolucji mężczyźni wiele się nauczyli, aby móc się przypodobać kobietom!

 

1.Mężczyzna nigdy nie kupiłby sobie dywanu

Żaden szanujący się mężczyzna nie spojrzałby na stolik w salonie i stwierdził, że pokój wyglądałby lepiej, gdyby pod stolikiem znalazł się piękny dywan. Dywany i chodniki są sygnałem, że w danym mieszkaniu jest kobieta, a jeśli on sam wpadł na pomysł zakupienia dywanu, to tylko po to, aby Ciebie oczarować.
Byłoby miło z Twojej strony, gdybyś to doceniła, zamiast suszyć mu głowę o to, że kolor sofy i dywanu nie pasują do siebie!
 

2.Mężczyzna nigdy nie kupiłby sobie małego, włochatego pieska

Jeśli zauważycie, że on kręci się po osiedlu z małym, włochatym pieskiem o imieniu Dzwoneczek, ubranym w różową obrożę i fioletowe buciki, możesz być pewna, że kryje się za tym jakaś kobieta.  
Żaden mężczyzna nie wybrałby sobie takiego psa, chyba że jest z nim coś nie tak.
Zdecydowanie bardziej podobają się mężczyznom duże, silne buldogi lub owczarki niemieckie.
Jeśli on decyduje się na towarzystwo małych, ujadających potworków, to jest to nie lada poświęcenie!
 

3.Mężczyzna nigdy nie poszedłby na film z Hugh Grantem
Mężczyźni nienawidzą Hugh Granta. 

Nie cierpią jego cukierkowego wyglądu, teatralnego brytyjskiego akcentu i jego dowcipów, które wcale ich nie bawią. Gdyby nie kobiety, na pewno nie odniósłby takiego sukcesu.
Jeśli więc on zaprasza Cię do kina na film z Hugh Grantem (lub kimś podobnym do niego), powinnaś docenić ten gest.
 

4.Mężczyzna nigdy nie przeprasza

Mężczyźni nie potrzebują usłyszeć słowa „Przepraszam”. Mogą pobić się z przyjacielem jednej nocy, a kolejnej pójść z nim na piwo i nie wspomnieć nawet o bójce. Nie potrzebują długich rozmów o uczuciach i wyznań. Wystarczy im poklepanie po plecach i zapominają o tym, co się stało.
A wiecie, co jest w tym najlepsze? Nie wyciągają starych brudów za każdym razem, kiedy się kłócą.

 

5.Mężczyzna nigdy nie rozmawiałby tak długo przez telefon

Tak samo jak nie potrzebują słowa „Przepraszam”, tak samo mogą obejść się bez niekończących się opisów kobiecego dnia, a także towarzyszących temu przemyśleń i uczuć.
Wolą wysłać krótką wiadomość, w której za pomocą niezbędnej ilości słów przekażą to, co jest konieczne – np. gdzie i kiedy chcą się spotkać na piwo. Cała reszta jest zbędna.
 

6.Mężczyzna nigdy nie wybrałby się na niedzielny spacer, kiedy w telewizji leci mecz

Cały tydzień czekają na niedzielę, kiedy mogą w końcu usiąść na kanapie i zacząć oglądać mecz. W idealnym świecie nie ściągaliby w niedzielę nawet piżam, cały dzień leżeliby na kanapie, jedynie z przerwą na zamówienie pizzy.
Jeśli mężczyzna decyduje się wyjść na niedzielny spacer w połowie meczu, to tylko dlatego, że kocha Cię bardziej, niż możesz to sobie wyobrazić!

 

7.Mężczyzna nigdy nie obejrzałby nawet odcinka Twojego ulubionego serialu

Żaden mężczyzna nie usiadłby z własnej woli przed telewizorem, żeby obejrzeć chociażby odcinek jednego z tych seriali, za którymi przepadają kobiety. Istnieją tylko dwa powody, dla których mógłby to zrobić: albo pilot przestał działać, albo kobieta przejęła prawo do pilota.
Dlatego proszę, nie zmuszaj go, aby oglądał seriale z marnymi aktorami, przeciętnym poczuciem humoru i ckliwymi, romantycznymi wątkami.
 

8.Mężczyzna nigdy nie wyszedłby z baru przed północą

W większości barów zabawa zaczyna się dopiero po północy – to powszechna zasada. Jeśli więc zauważysz mężczyznę, który wymyka się z baru 30 minut przed północą, najprawdopodobniej śpieszy się do swojej dziewczyny, która oczekuje, że wspólnie obejrzą program kulinarny.
Gdyby nie kobiety, mężczyźni nie opuszczaliby baru, dopóki ich nie wyrzucą. I tak każdej nocy.
Mimo wszystko, mężczyźni mają jednak wrażenie, że kobiety wcale nie są takim złym wynalazkiem.
 

Jeśli on to robi, kocha Cię… :)

 

Faceci są jak...

Facet jest jak kawa: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc. 

Facet jest jak cement: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał. 

Facet jest jak batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder. 

Facet jest jak śrubokręt: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego. 

Facet jest jak torba turystyczna: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie. 

Facet jest jak ksero: służy do powielania, i nic poza tym. 

Facet jest jak lokówka: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów. 

Facet jest jak obligacje rządowe: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał. 

Facet jest jak horoskop: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli. 

Facet jest jak kosiarka: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji. 

Facet jest jak strumyk: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry. 

Facet jest jak Laxigen: zawsze irytuje cię od środka. 

Facet jest jak Mascara: znika na widok pierwszej łzy. 

Facet jest jak mini spódniczka: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki. 

Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci,  wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi. 

Faceci to hydraulicy: albo w sklepie z narzędziami, albo godzinami w łazience. 

Faceci są jak wino: satysfakcjonują cię, ale na krotko. 

Faceci są jak koty: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie. 

Faceci są jak burza śnieżna: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają. 

Faceci są jak używane samochody: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać. 

Faceci są jak wakacje: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała. 

Faceci są jak pogoda: trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić aby zmienić.Gamka


Źródła
http://topshop.pl/
http://mensite.pl/
http://www.matkapolka.com.pl/zwiazki
http://www.papilot.pl/milosc/
zdjęcia znalezione w googlach...no wygooglane :)
http://www.kaila.pl/humor/faceci.htm

Podobne artykuły


36
komentarze: 41 | wyświetlenia: 12741
17
komentarze: 33 | wyświetlenia: 6595
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 25755
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3841
10
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1726
43
komentarze: 18 | wyświetlenia: 35975
26
komentarze: 6 | wyświetlenia: 5356
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59043
10
komentarze: 24 | wyświetlenia: 18586
 
Autor
Artykuł  jotko49,  27/04/2012

Pantoflarz to człek wyjątkowo nieszczęśliwy (o ile zdaje sobie z tego sprawę), ale...
Czy kobieta nie za dużo oczekuje? O ile wie czego chce. Dwa, trzy w jednym ok. Lecz kilkadziesiąt w jednym to już zachłanność, karygodna!
;)

  ,  27/04/2012

A to jest skrajna postać pantoflarstwa ;) http://www.youtube.com/watch?v(...)ewN-ZC8

  Gamka  (www),  27/04/2012

:))

Poranna kawa inaczej smakuje, gdy dzień rozpoczynam z humorem:)))

  Gamka  (www),  27/04/2012

Kwiatku ;-)
To na popołudniowe poprawienie humoru ...a co :P dam facetom spokój :P
Przednia imprezka!
-----
Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy. "Obiecuję ci kochanie, że nie wrócę ani minuty później"- powiedziałam i wybyłam.
Ale impreza była cudowna!
Drinki, balety, znów drinki, znów balety ...  wyświetl więcej

Gratuluję fajnego faceta z poczuciem humoru :))) Kuku, kuku...

  Elba,  27/04/2012

Nie ma co dziwić się mężczyznom! Wszak oni wszystko zawdzieczają kobietom, od życia począwszy! Każdy z nich swoje ciało dostał od kobiety. Dzięki kobietom życie dla nich nabiera sensu. W zasadzie bez kobiet męski świat szybko by się skończył... Wielu zdaje sobie z tego sprawę, dlatego próbuje w każdy dostępny im sposób okazać kobietom wdzięczność :) Czasami wygląda to śmiesznie, ale śmieszne nie j ...  wyświetl więcej

  jotko49,  27/04/2012

Elbo , Ty tak na poważnie?
Męższczyzni, cenią sobie także skromność Pań.

  Gamka  (www),  27/04/2012

^.. ^
... no masz racje Jotko ..takie skromne jak Ja :)

  Hamilton,  27/04/2012

Gdybym był kobietą. Silny, twardy, kochający, odpowiedzialny, opiekuńczy, szczery, cierpliwy, elegancki, wierny, dobry kucharz, inteligentny, atrakcyjny i czarujący, miły, grzeczny i uśmiechnięty. Mam na końcu języka.To ten, no, Rysio z "Klanu".

  Amicus,  27/04/2012

Ś.p. Rysio.
;)

  Hamilton,  28/04/2012

Podobno znudzony życiem zaziewał się na śmierć.

  swistak  (www),  27/04/2012

Nie sprostam, zmieniam płeć

  Amicus,  27/04/2012

Z dewota na dewotkę? :)

Świstaczku, nie martw się, ja też nie sprostam:P

  Noemi*,  27/04/2012

Ha,ha, ha.. Coś w tym jest, z moich obserwacji wynika, że obecnie najbardziej męskie są właśnie kobiety.:-):)

:)) Nie sprostam ani wymogom dla faceta, ani wymogom wymagania:))

  Gamka  (www),  27/04/2012

Ja też nie sprostam !!!... to jest wyzwanie .... :P

  greenway,  27/04/2012

Niech będzie i kocha. :-)

  Amicus,  27/04/2012

Niech będzie i Gocha...
;) :)

  Noemi*,  27/04/2012

Amicusie, a Ty od rana brylujesz na towarzyskich salonach:):)

  Amicus,  27/04/2012

Albowiem mam dzisiaj do wykonania moc zajęć, których szczerze nie znoszę ;) Stosuję więc taktykę "odsuwania w czasie". Czyli najgłupszą z możliwych - wiem :))

  Noemi*,  27/04/2012

To niekoniecznie głupia taktyka. Ja np. redukuję sobie w ten sposób stres związany z pracą właśnie:):)

  Gamka  (www),  27/04/2012

Nie jesteście w tym osamotnieni :(

  Amicus,  27/04/2012

Gama, nie bądź Terenią, :) nij się!
Natychmiast! :))

  Gamka  (www),  27/04/2012

:D
Już skończyłam ... teraz się uśmiecham ;-))))) jak zawsze :D

  Amicus,  27/04/2012

:D

Jestem zniesmaczona Twoim artykułem.. żywą piękną Istotę zmieniłaś w krzaka świerku.. którego wniosłaś do swojego domu i ubrałaś we wszystko co możliwe ..ale tylko na zewnątrz.. takim spojrzeniem nigdy nie poznasz wnętrza i nigdy nie zostaniesz zaspokojona jako kobieta.. bo dotyk uczuć nie jest związany z wyglądem tylko z jednym słowem - jestem. Oczami możesz przyciągnąć na króciutką chwilkę.. dop ...  wyświetl więcej

  Amicus,  27/04/2012

Tereso - uśmiechnij się! :)

  Remter,  27/04/2012

Tutaj płakać się chce nad takimi kobietami.. a nie śmiać .. jak najdalej od takich trzeba stać ..

Tereniu, przymknij trochę oko. Chyba nie da się tego artykułu traktować poważnie:))

  Remter,  27/04/2012

Chyba nie... ;)

  Amicus,  27/04/2012

Tereniu, masz na myśli te okropne kobiety, które zagłosowały?
To przecież nie traktat naukowy! :)
No, ale skoro nie chcesz się uśmiechnąć, to trudno...

Już się Terenia uśmiecha:))

  Gamka  (www),  27/04/2012

@ Teresa Rembielińska !!
Czy Ty dziś nie masz złego dnia!?
Przecież chyba wiesz, że moje niektóre artykuły należny traktować z przymrożeniem oka :)
Chyba zbytnio ostatnio bierzesz wszystko na poważnie!
toż to WIOSNA ....WIOSNA ....radość budzi się do życia !!!
Poczytaj sobie moje inne artykuły ! i wówczas oceniaj ..chyba znasz mnie już od dość dawna ?
--- ...  wyświetl więcej

  Remter,  27/04/2012

Jestem na ogół czytelnikiem w czuwającym się w to co czytam, dlatego moje odczucie się liczy, natomiast nie wnikam w to, jakie miałaś motywacje wstawić taki a nie inny art.. ale skoro to mają być wiosenne zgrywy.. to niech będą .. zauważ , że Cię nie oceniam a twój artykuł.. chociaż i jego też nie .. bo nie punktuję.. nie każdy zna się na czyichś humorach .. od dzisiaj będę wiedziała, że każdy twój art mam z przymrużeniem oka czytać..

  Gamka  (www),  27/04/2012

:) możesz sobie nawet odpuścić moje artykuły i ich nie czytać tak wnikliwie !
A poza tym co aż tak Ciebie uraziło w tym artykule ? ... że pozwoliłaś sobie na komentarza opisujący Twoje zniesmaczenie ?

Nie przejmuj się moja opinią i moim odczuciem , to mój problem .. nie Twój.. pozdrawiam.. :)

Do: Gamka, Teresa Rembielińska.

Jak to było w trzeciej części "Zabójczej Broni", kiedy to policjantka Lorna Cole (Rene Russo) rozwalała kopniakami i pięściami bandziorów, a sierżant Roger Murtaugh (Danny Glover) patrzył na to nie rozumiejąc, co się dzieje? Wyjaśnił to sierżant Martin Riggs (Mel Gibson) : " Ach te miesiączki! Jak one dają się we znaki..."

  Amicus,  27/04/2012

Chyba wydałeś na siebie wyrok... ;)))

  Noemi*,  27/04/2012

To fakt, ale nie wiadomo tylko co gorsze, miesiączka, czy jej brak...:):)

  Amicus,  27/04/2012

Ja tam wolę... brak ;))

Do: Amicus.
Wyrok?! A ja też mogę cierpieć na PMS (męski) - i jak wpadnę w złość, to porozstawiam niektórych po kątach! :))

Januszu, czasami pomaga malowanie paznokci, drugi sposób chyba raczej nie przypadnie Ci do gustu:P

  Gamka  (www),  27/04/2012

Żadnego wyroku z mojej strony nie będzie :)
Ty wiesz Januszu, że ja kochom Cie łod dawna ;-) i wszystko wybaczam, tylko nie mam co :)))

Do: The Meaning.
Wypraszam sobie!!! Malowanie - tym drugim sposobem... To zamach na największą ŚWIĘTOŚĆ - ko-bie-to! NEVER! :))

Do: Gamka.
I jak tu Tobie podpaść... Hm... Kusi mnie wypróbować Twoją moc wybaczania... :)

  Gamka  (www),  27/04/2012

Januszu ! Ty mi nigdy nie możesz podpaść .... lecz nie kuś losu :P moja moc wybaczania jest niestety tylko ludzka :)

Januszu... a nie mówiłam?:P

  Hamilton,  27/04/2012

Za niemanie świateł grozi mandat, podobno za niemanie poczucia humoru też będą karać. Tygodniowy pobyt we wspólnym pokoju z Jarosławem Kaczyńskim. Tobie Gameczko to nie grozi.

  Remter,  27/04/2012

Nie, nie mam na myśli tych kobiet, te które to napisały.. raczej one to wciągają jak miętę nosem.. która zawsze obróci się przeciw nim, cóż ja jestem t.zw starej daty i mogę nie rozumieć dzisiejszych wymogów życia.." stare drzewa mają swój korzeń w starej glebie .. "

Ja jestem "nowszej daty", a mimo to mam stare poglądy:)

  Amicus,  27/04/2012

Też nie widzę związku między "mieniem" starych czy nowych poglądów a posiadaniem poczucia humoru :)

CYT.: "Większość kobiet marzy o związku partnerskim i do takiego dąży." i w związku z tym jej facet ma zawsze powtarzać: "Tak jest, kochanie - jak zwykle masz rację!" i ślepo wykonywać polecenia "szyi" - nawet te najbardziej absurdalne ("absurdalne" - oczywiście, tylko w jego nędznej opinii) ... :))

  Amicus,  27/04/2012

PLUS!
:)))

  Gamka  (www),  27/04/2012

Dlaczego mężczyźni kłamią?...
Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą. - To Twoja siekiera? - zapytał - Nie - odpowiedział d ...  wyświetl więcej

  jotko49,  27/04/2012

Morały mają to do siebie, że trudno im zaprzeczyć. A z tym w szczególności wypada się zgodzić...;)))
PLUS ;)

  Gamka  (www),  27/04/2012

Morał - morałem!. .. ma zawsze jakieś wnętrze...i zawsze piękne, no to może tym razem Teresa Rembielińska mnie nie wyklnie! i stwierdzi, że mam jakieś wnętrze ;) może nawet i piękne :D
Dzięki Jotko :* ... ciebie tyż kochom ... :D O...!

Do: Gamka.
Gameczko kochana - nareszcie mam alibi - nawet na zaś - wszystko umotywuję pożytecznym i szczytnym celem :)). I właśnie dlatego - daj się kochać i bądź kochana - przez wielu. A co, nie należy Ci się? :)

  Gamka  (www),  27/04/2012

:) i cóż rzec ja mogę teraz Januszu kochany ...rumień na twarz mą spłynął :)))

  Hamilton,  27/04/2012

W Rosji tak jest prawie codziennie. Coś wpadnie do wody, zjawia się Putin i wyciąga trzy starożytne amfory. Ano morał z tego taki, że tam jeśli już polityk ściemnia, to zawsze w pożytecznym i szczytnym celu!.

Chcialem napisac cos madrego na temat artykulu ale musze wiac...zona wlasnie przysz

  Gamka  (www),  27/04/2012

youngcontrarian :) .. pozdrów żonę, bo ja już Ją lubię :D

  Paweł Malec  (www),  27/04/2012

Nie sprostam ( podobnie jak Świstak), ale płci nie zmienię nigdy!:) I dalej będę lubił Hugh!

  Gamka  (www),  27/04/2012

Ne zmieniaj płci Pawle nie zmieniaj ! ;-)
... a zaprosisz mnie na film z Hugh Grantem ?
....no bo ja już Ciebie lubię :)))

  Paweł Malec  (www),  27/04/2012

Co powiesz na "Był sobie chłopiec"? W niedzielę, po nieszporach - akurat będę miał trzydniowy zarost.

  Gamka  (www),  27/04/2012

Oczywiście, że może być ;-) lubię ten film ...ale to już nie o Hugh Granta teraz chodzi .... ale o ten..... trzydniowy zarost :D

Z tym nie ma problemu - dużo mniejszy pretekst wystarczyłby leniuszkowi, żeby się nie golić.:)

Za najbardziej pociągającą męską cechę uważam inteligencję.

I - o ironio - vice versa. :-)

  Bar_ka  (www),  28/04/2012

Gamka, ja cię kiedyś uduszę:)

  Gamka  (www),  28/04/2012

:) to kiedy ta kawa ?:)))
Pozdrawiam Barko Ma :)

  megiddo,  28/04/2012

To dość duże uproszczenie, że my faceci zauważamy co najwyżej tyłek i cycki. Owszem - to zauważamy najszybciej ;) Jednak... to, że kobieta jest ŁADNA nie oznacza, że jest FAJNA.

  Gamka  (www),  28/04/2012

Tyż prawda :)

Ło-jezu, ale litania, Gamko! :-)
Nie wiedziałem, żeby być męskim trzeba aż tyyyle czytać… ;-)
Inteligencja emocjonalna - tak, tak, tak!
Notamiast noszenie torebki to oznaka pantoflarstwa? Hmm…
Kobiety, uwaga dla Was - to wierutna bzdura, a jeśli nie bzdura, to co najmniej stereotyp i wielkie uogólnienie. Ja np. swojej połowicy noszę torebkę w markecie - gdyż chciałaby m ...  wyświetl więcej

  Gamka  (www),  28/04/2012

>Gamko - wyjaśnisz mi, najwyraźniej pantoflarzowatemu Jacuniowi? ;-) <
Ależ Jacuniu, gdzież mnie takiej, Gamce wypada wyjaśniać - najwyraźniej pantoflarzowatemu Jacuniowi – cokolwiek! ..nie śmiem w ogóle podejmować tego wyzwania ;) nie potrafię wyjaśniać Jacusiowi cokolwiek!,
A tak a propos:
---prawdziwy mężczyzna powinien golić się brzytwą. :P
---a kobiecie toreb ...  wyświetl więcej

  elena  (www),  29/04/2012

Wystarczy być zdrowym psychicznie, bez histerycznych wybuchów..niezależnym, posiadającym zajęcie, które go wyżywi i jakieś hobby, inne niż oglądanie tv z butelką piwa:)jeszcze może jakaś mała pasja a nie ogladanie pornografii internetowej w ilości hurtowej:)Odpowiedzialny, wie co robi, po co to robi i rozumie konsekwencje czy to takie trudne?:)ale to tak z przymrużeniem oka:)

Jakżeby inaczej, Gamko. :-)
Wszak rozerwać lubi się nawet saper - co dopiero "pantoflarz", hihi! ;-)
PS: To już nam lepiej, że rozdzielamy te dwie rzeczy - to już nam lepiej. :->

Większość rozwiązują pieniądze, nie masz własnego mieszkania to nici z reszty. No i zostało jeszcze tylko te powiedzmy 10%. Jak brak kobietki to facetem nie zostaniesz.

Henryku, obrywasz już minusy nie tylko za poglądy, ale i za prawdę:)
http://www.ona.24polska.pl/ona(...)92.html

  elena  (www),  29/04/2012

Straszna ta litania:)) przymykam oko:)ale te...soczyste usta i energiczny język.. ło matko:))trzydniowy zarost... fuj:))Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, on żuje pszczoły;))a tak naprawdę w prawdziwej męskości tkwią proste zasady dotyczące odpowiedzialności. Prawdziwy mężczyzna potrafi zadbać o siebie i oto co się wokół niego dzieje i tyle:).

Amen! :-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska