Login lub e-mail Hasło   

A kiedy zagłada?

Taki los sami sobie ludzie zgotują,ziemie zrujnują!
Wyświetlenia: 739 Zamieszczono 03/06/2012

Ostatnio dużo się mówi o  totalnej wojnie, rozkład sił  nuklearnych w świecie taki,ze wszystkich  może koszmar sięgnąć,  przygotowują nas ku tragicznemu finałowi,  - tworzą się koalicje strategiczne, reorganizują uzbrojenie,unowocześniają siłę totalnego  rażenia,ze na   ziemi  może  zostanie  tylko garstka i sprawcy tego kataklizmu w głębokich pieczarach  budowanych w tajemnicy  , będą od nowa  swoje  dobre życie   tworzyć kosztem roboli,pracujcie,rozmnażajcie się zachęcać będą rożnymi wartosciami.,gruszkami na wierzbie
Te prognozy mają głębokie uzasadnienie,świat  pędzi ku przepaści,widać to okiem laika, każdego dnia  media  o tym alarmują,wszędzie giną ludzie,w wielu krajach kryzysy,jeden za drugim występują,ludzkość dąży do samozagłady,a kiedy  było  na ziemi spokojnie od stworzenia  świata?
Nigdy,nigdy!Puki co,ubezwłasnowolniają  jego elektronicznymi ,nuklearnymi ,daleko idącymi   w przyszłość działaniami ,  chcą nimi  zmienić   świat na  swój zaplanowany obraz,  Bogu  udało się go  ponoć stworzyć,poprawimy  jego niedoróbki,-wołają!Na sto procent wyeliminujemy starość,a kobietę oduczymy kontaktu z kusicielem!
Ale żarty na bok, zdrowo myślącemu  nie miesi się w głowie,żeby   wszystko  to  tworzyć w nuklearnym systemie,zmienić c czlowieka w niewolnika,stworzyć tłum podporządkowanych wykonawców woli bogatych.
 
 W największym mocarstwie   -USA - stało  się już dawno  faktem .Ludzie tego kraju w prawdzie nie podobni do egipskich niewolników, budowniczych ogromnych piramid - symbolu sławy  i bogactwa, to jednak   są ubezwłasnowolnieni  ogromnym biznesem,piramidy    bogactwa uzależniają tam czlowieka,pieniądz czyni go niewolnikiem ,w Egipcie dawali im  opaskę i  litr miodu  by   toczyli głazy   ku nieśmiertelności faraonów,w krajach  takich jak Ameryka,   miliony w slumsach wegetuje i nie ma pracy,standardy  życia są diamentowanie rożne, nie masz kasy  konaj na ulicy,  raj taki  i  do nas zawitał

Na ziemi za dużo ludzi,trzeba  likwidować wojnami, zniszczyć biomasę  , ? pozostałymi przy życiu   realizować    zamierzenia podboju globu i ucieczki na inna planetę Ale co to za życie ocalonych, w kazdej chwili    mogą  zabrać,plan wielkich zamierzeń ważniejszy od plemników i jajników rozrodczych.
Wyselekcjonowane    w  podziemnych laboratoriach będą czekać na  zapłodnienie przyszłych zdobywców kosmosu...
Już teraz niektóre ideały"wysoko rozwiniętych  krajów"  zniewalają  świat,  zbawienia   ludzkości. dają ...narkotyki,chemia i  rożne  akcesoria zniewalające umysł i ciało..Rozwój  kultury materialnej,nauki
  uzależniają człowieka ,staje się ich   niewolnikiem.
 To shopping,shopping i jeszcze raz  shopping..,zamienia on  wszystko,sztukę ,kulturę,religię i wszystkie inne  zadowolenia w dążenie za sukcesem,za konsumpcją dóbr  materialnych ,dusi  ludzi to  reklamowane  draństwo,ale propaganda biznesu i sukcesu hipnotyzuje tłum.Szczęście , to  mieć za wszelką cenę  co inni i jeszcze więcej,, slodkie życie,to szybkie samochody,dacze,jachty, brylanty itp. wokół tego  świat się kreci,prasa,telewizja,polityka,kościół  lansują biznes,.
Czy to wszystko zostanie na ziemi  po  wojnie do której zmierza świat.?
.Z  powodu  biznesu zabija człowiek czlowieka ,pozbawia uśmiechu dziecka, pocałunku kochanej ,promieni słonecznych...
 Opętani   podrożą w kosmos,na drugą ziemię, mają to gdzieś,tak pewni są,ze tam  będą żyć,i dla tego   nas zniszczą , nasz jedyny  błękitny glob   ....ale jeszcze nie jest za późno... na ocalenie,na opamiętanie nigdy za póżno,ale  zgroza napawają napływające zewsząd złowrogie wieści,..,,,   czy my ludzie jesteśmy zdrowi na umyśle?

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1257
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1091
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 536
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 666
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1043
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 710
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 355
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 752
8
komentarze: 0 | wyświetlenia: 691
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 742
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 598
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska