Login lub e-mail Hasło   

Ofensywa alternatywnego patriotyzmu

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.nacjonalista.pl/2012/06/01/ad(...)otyzmu/
Kretynizm i przeginanie pały – tak chyba można nazwać histerię wokół rosyjskich kibiców, którzy pojawia się na Euro.
Wyświetlenia: 908 Zamieszczono 05/06/2012

 

I mówię to jako „rusofob” (no, nie jestem nim, ale taką mam opinię ze względu na konsekwentną postawę antyimperialną wobec Rosji i innych spragnionych imperiów państw).

„Rosjanie przemaszerują przez Warszawę!”, „Agenci Putina w akcji”, „Czy to początek inwazji?” – długo by tu wymieniać wszystko, co powstało na kanwie rosyjskich kibiców. Euro – którym poza znudzonymi życiem i ekipą rządową – nikt się zbytnio nie przejmuje, stało się nagle mentalną kloaką, w której topią swego mózgi pospołu zarówno ludzie inteligentni, jak i ciemnota.

Nie, drodzy Państwo, „ruscy”, którzy się tu pojawią, to nie zwiad Armii Czerwonej, czy putinowski desant. Tak jak legioniści w Wilnie nie byli forpocztą Armii Tuska, a złodzieje samochodów w Berlinie – emisariuszami Tajnego Rządu Narodowego.

Dajcie sobie spokój z tym bełkotem – bo póki co w kraju nad Wisłą jedynymi stacjonującymi obcymi jednostkami wojskowymi są oddziały US Army a jedynym prawem, jakie obowiązuje w Polsce, jest prawo zgodne z dyrektywami Brukseli. Tej Brukseli, na służbę której wepchnęli nas – pospołu z lewicowo-liberalną hołotą – politycy stojący za obecną histerią, wysługujący się gryzipiórkami, również dziwnym trafem aktywnymi i w tej sprawie.

Chcecie pogadać o zagrożeniach dla Polski? Proszę bardzo, zacznijmy od spraw podstawowych: kto jest winien tego, że Polska przestała być niepodległym Państwem; kto wzywał do „wejścia” do Unii Europejskiej; kto zablokował referendum w sprawie traktatu lizbońskiego; kto tenże traktat lizboński podpisał i kto wreszcie gorąco optował za zainstalowaniem obcych wojsk na terenie Polski? Czekam. Tematyka nie przekracza chyba możliwości intelektualnych szanownych tropicieli rosyjskiej inwazji.

Trwa wielka debata, przez portale i gazety przewala się fala oburzenia ma Czarnego Banana, który w publicznym wystąpieniu wypowiedział magiczne słowa: „polskie obozy śmierci”. A ja się pytam: a kogo obchodzi, co tam czarniawy ma we łbie? Tak, słyszałem: „przez taką wypowiedź idzie zła opinia o Polsce”. No i co z tego? Polska ma fatalną opinię nie dlatego, że u nas były obozy (nasze czy obce), tylko dlatego, że od czasów II wojny światowej każdy kolejny rząd, każda kolejna władza jest zawsze chętnym do służby u obcych wasalem; że jest – wolą zarządzających krajem – posłusznym psem, któremu rzuca się resztki z pańskiego stołu. Takiego kraju nikt nie szanuje. Nawet kraje, które funkcjonują na tej samej zasadzie.

Zacznijmy szanować samych siebie, przestańmy robić z siebie kretynów we własnym kraju. Nas, Polaków, wszystkie kolejne rządy traktują jak skończonych osłów, a my (w swej przeważającej większości) konsekwentnie stan taki akceptujemy. I tych samych łajdaków (prawicowych i lewicowych) ponownie wybieramy na przywódców. Wymachujemy pięściami do murzynów, „ruskich” i „szwabów”, krzyczymy, że trzeba odbić Wilno i Lwów. Tylko ślepi jesteśmy na to, że szacunek, siła i poważanie w pierwszym rzędzie bierze się z naszej własnej mądrości i właściwych decyzji, jakie podejmujemy w stosunku do siebie samych i do własnego kraju. A murzynów z ich wiedzą zostawmy na plantacjach bananów.

Tak na kanwie znęcania się nad czarniawym (czym rzeczony dżentelmen, gwarantuję Państwu, w ogóle się nie przejmuje), przypomniało mi się wydarzenie sprzed kilkunastu lat. Otóż w czasie nasiadówki w irlandzko-angielskim pubie w Madrycie (po jakiejś dużej tamtejszej imprezie nacjonalistycznej), w mieszanym narodowo gronie, gadaliśmy sobie na różne tematy, i zeszło też (przypadkiem) na wieśniaków ze Wzgórz Golan. I wtedy jeden z gospodarzy, z pełnym szacunkiem, że oni nas, Polaków, bardzo podziwiają. Bo potrafiliśmy ostatecznie rozwiązać problem 6 milionów .. – No aż tylu nie – skromnie zaprotestowałem. Ale i tak wszyscy wznieśli w górę kufle z guinnessem i wypili toast za pomyślność Polski i bohaterskich Polaków.

Dowiaduję się z mediów, że Czarny „Włoch” piłkarz Balottelli zapowiedział, że zabije każdego Polaka, który mu podaruje banana i bohatersko oznajmia, że jest gotów pójść za to do więzienia. Zatem Biały Polak Gmurczyk zapowiada, że Czarny „Włoch” nie ma on co liczyć na takie szczęście, bo zostanie utłuczony na miejscu – rzeczonym bananem. Jak mawiał mój nauczyciel łaciny: z małpą należy rozmawiać w jej języku, a nie używać mowy cywilizowanej. Dixit.

Postscriptum do tematu rosyjsko-kibicowskiego. Dzięki uprzejmości naszych krajowych histeryków, o czym pisałem wcześniej, Rosjanie dowiedzieli się ze zdziwieniem, że ich przyjazd na euro do Polski jest traktowany jako desant wojskowy.

Usłużni bracia w wierze kretynów made in Fronda and Co., rezydujący w Rosji, podkręcili atmosferę i teraz „ruscy”, żeby odpowiedzieć pięknym za nadobne, mają przyjechać na występy własnej reprezentacji wszyscy, jak jeden mąż, w koszulkach ze wstrętnymi normalnym Polakom symbolami sierpa i młota. Efekt? Wiadomo – masakra dla towarzystwa ze Wschodu. A co w tym czasie będą robić ci, którzy za sytuację odpowiadają? Ci wszyscy frondyści, gazetopolacy i pisuary z pierwszego tłoczenia? Ano będą sobie siedzieć, popijać zimne piwko i płodzić teksty o rosyjskiej inwazji, potępiając przy okazji chuliganów, warchołów i w ogóle „łysy faszyzm” – czymkolwiek on jest.

Ale wniosek z tej sytuacji jest tylko jeden: solidny łomot w pierwszym rzędzie należy się właśnie im.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1469
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1579
11
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2040
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1200
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2805
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2408
10
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1137
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1439
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 794
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 971
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2316
10
komentarze: 69 | wyświetlenia: 671
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 526
 
Autor
Dodał do zasobów: swistak
Artykuł

Powiązane tematy

Jesteśmy jednym wielkim obozem koncentracyjnym.. i tego się nie da ukryć.. Nr pesel jaki nadano każdemu odebrał nam godność w jakiej ma wolność wyboru każdy człowiek.. Jest to okrutna hańba jakiej dokonał brat na bracie.. dając mu numer w kartotece.. a teraz od tego numeru wymaga spełnienia swoich dennych praw .. a przy okazji okrada z dorobku lat.. Dlatego prezydent Stanów Zjednoczonych nie pomylił się .. powiedział prawdę..

Popatrz na paradoks tej sytuacji... za "prawdę" w tym kontekście, naginają go do politycznie poprawnych przeprosin...

Tak właśnie trudno przebić się innemu spojrzeniu.. w tamtym systemie żyliśmy cały czas "dopilnowywani" a w tym jesteśmy "przejęci" na własność za kromkę chleba, bo inaczej nie można nazwać naszych wynagrodzeń do rzeczywistych kosztów utrzymania.. a jak się komuś nie będzie podobać - to oni mu pokażą .. otworzą pesel i wszystko już wiedzą.. co mogą tobie odebrać, na co pozwolić, a co zabronić.. przecież tak postępował faszyzm.. najpierw odbierał dorobek a później życie ..

  awers,  05/06/2012

Lepiej zobaczcie skąd wam miłościwy Świstak robi przedruki. Chyba, że lubicie czarne flagi.

Wiemy Awersie... wiemy skąd. Mojego głosu tu nie uwidzisz...

  Remter,  05/06/2012

Awersie .. wszędzie znajduje się jakaś cząstka prawdy.. gdyż gdyby tak nie było.. nie było by przyciągania.. przecież na cząstce prawdy budują wszystkie systemy swoje ideologie.. najpierw nabroją a później nas ratują od samych siebie.. nacjonalizm narodowy zawsze się odzywa i wygrywa kiedy pazerność rządzących narusza istotę istnienia narodu.. nie zdziwię się nawet kiedy przyjdzie czas kiedy my ofiary drugiej wojny światowej - staniemy się jeszcze gorsi niż naziści lat trzydziestych..

Dużo nie wiemy.. kto z nas wie jacy sławni byli Arianie XX wieku .. ? Tutaj można poczytać .. http://nspap.livejournal.com/
.. to, że ktoś należy do szanowanej grupy wcale nie musi oznaczać, iż podziela tej grupy poglądy.. dlatego raczej intencje winny być brane pod uwagę..

  awers,  05/06/2012

Tereso, łatwo filozofować w bezpiecznym domku o cząstkach prawdy u nazistów. Na razie nie ma obozów, cenzury i nie leją oficjalnie w pysk za poglądy. Jeśli nie wiesz o co im chodzi, to ich poczytaj i nie pleć o cząstkach, bo oni też się obśmieją.

  Remter,  05/06/2012

Przecież nie powiesz, iż wszystko co mówią i piszą jest fałszem.. ale tez i prawdą jest że sieją nienawiść .. bo nienawiść zawsze zwycięża pośród pokrzywdzonych.. a tych jest o wiele już więcej niż zadowolonych.. Kościół zawsze popierał nazistów...

  awers,  05/06/2012

Jeśli nawet nie, to jest manipulacją. Ich rasowy raj nie istnieje, a Ty Tereso zadziwiasz mnie nagłą naiwnością i swoim brakiem etycznego instynktu. Zaproponuj im skromność zamiast pały i miecza.

Wiem o tym, że jest to utopia.. natomiast żerują na bolączkach, których nie powinno być.. Żadne referendum w sprawie peselu się nie odbyło .. to jest zagrożenie , które może być wykorzystywane przez każdą ze stron walczących o władzę.. dopóki nie zniknie z naszej rzeczywistości.. jestem tylko numerem jaki ongiś nosiła moja rodzina na ręce wytatuowanym w obozie koncentracyjnym.. i tylko w tej spraw ...  wyświetl więcej

  awers,  05/06/2012

Nazi-ogry tego na pewno nie naprawią, bo kierują się jedynie skutecznością instrumentów władzy. Reszta jest narodowym picem dla pijanych żółcią dziadków i kiboli do usprawiedliwienia rozpierduch.

Wiem o tym.. dlatego to, co oni wskazują i wypuszczają żółć.. służy zarówno tej władzy jak i tej , która by nastąpiła .. za wszelką cenę pragną rozruchów, aby wprowadzić jeszcze ostrzejsze prawo.. patrzę z boku.. nigdy nie należałam do żadnej partii ani wolnych związków.. / zmowa bywa potajemna .. tak jak okrągły stół / ..

Wklejam tekst jaki otrzymałam pod artem swoim ; "To co żyje obecnie na naszej aryjskiej, słowiańskiej ziemi, to bydło i chołota w skali dotąd nieznanej. Wszyscy zaprzedali dorobek życiowy naszego Fuhrera, wszyscy-z małymi wyjątkami, nadają się do Auschwitz albo pod mur.
Najgorsze jest to że umiera wielu dobrych ludzi, ze starości, a choć mamy możliwości od dawna, nie można im pomóc.
...  wyświetl więcej

  awers,  05/06/2012

Robienie sobie zupy z cudzego mózgu. Przyjdą z krzyżem żeby Cię ukrzyżować. To prowokacje, na razie tylko dla zwrócenia uwagi. Ale ktoś, kto gloryfikuje mordy i Hitlera, powinien wylądować w izolatce. Jest w tym kraju na to prawo, ale jakoś nie ma kar.

  Remter,  05/06/2012

To właśnie tłumaczy wiele .. prawdopodobnie jest to pisane z zagranicy.. nawet ten tekst jest jakiś dziwny ; "Jesienią nastąpi upadek ekonomiczny świata. W USA tylko w pierwszym rzucie zamkną do obozów 15 mln szt. bydła i chołoty.
Będzie tak, bo w VI miała być III Wojna.
Jednak nowe urządzenia naszej partii, którymi również dysponuje nasz dobry sąsiad Władimir w ramach TPM im. K. Woj ...  wyświetl więcej

Zauważyłam ten wpis pod twoim artem, ciekawa jestem, kto oni zacz... i dlaczego akurat teraz wypływają na internetowe wody z taką mobilizacją... To jest chore...

  Remter,  05/06/2012

Jestem przez Arian Polskich od jakiegoś czasu obserwowana .. kiedyś dawno temu nawiązałam z nimi kontakt z oddziałem wrocławskim tzw Braci Polskich i pisaliśmy ale na tematy biblijne.. a teraz od m-ca zarówno na blogu jak i tutaj na oioba są od nich wpisy.. poszukują ludzi odpowiadających ich kryteriom.. dlatego zaczęłam pisać moje arty w innym klimacie , który pozwoli innym dostrzegać różnice w traktowaniu zarówno innych jak i siebie samego ..

Zmianę widać... :)

  awers,  05/06/2012

Prowokacje i groźby dają im pozory siły. Resztę mówi język inwektyw. Olej to bydło, bo i tak będzie mieszać gówno z twarogiem. Tu tylko panna Nowak ma szanse na inne atrakcje z ich strony.

  Remter,  05/06/2012

Tak to są pozory.. tak i posługiwanie się imieniem papieża .. jest jakieś dziwne .. gdyż to są trynitarianie .. nie wierzący w trójcę..

Awers, zaczynam lubić twoje cięte riposty :)

  Remter,  05/06/2012

a Arianie nie wierzą w Trójcę - miało być.. to znaczy , ze ktoś pod kogoś się podstawia..

  awers,  05/06/2012

Cieszę się Kwiatuszku, że wreszcie.

Oj, tam oj tam... nie było okazji by zgrabnie się do tego przyznać, Awersie:)))

  awers,  05/06/2012

Dobrze mówisz, bo lecą minusy. Wiesz przecież, że ja potrafię różnie się wyrażać. Z niejednego pieca się jadło...

Minusy lecą jak z bombowców... ale nic to, jak to mówią, trupem jesteś dopiero wtedy, gdy przechodzą koło ciebie obojętnie... ;)

  swistak  (www),  05/06/2012

a wszystko przez to, że Rosja to coraz mniej koszerny kraj i Naród. Dlatego Syjoniści za pomocą swoich mediów chcą poszczuć Polaków na RosjanDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska