Login lub e-mail Hasło   

Sensacyjne oświadczenie PiS-u: "Jarzębina" zdemaskowana! Antypolski spisek!

Prezes PiS-u Jarosław Kaczyński wyjaśnia powód nieobecności tzw. "hymnu Euro" w mediach.
Wyświetlenia: 6.010 Zamieszczono 16/06/2012

"Koniec satyry to początek totalitaryzmu"

“Radujcie się głupcy! Lepiej być głupim w demokracji niż mądrym w totalitaryzmie”- Aлёшa Aвдeeв

"Przedłóżcie mi sześć linijek tekstu napisanego ręką najuczciwszego z ludzi a ja doszukam się w nich  powodu aby go powiesić" - Kardynał Richelieu

"Przemysławowi Tytoniowi pomogły siły wyższe (obrona jedenastki). Dziękowałem Ojcu Świętemu, bo głęboko wierzę, że pomagał w tym momencie " -  Kardynał  Dziwisz po meczu Polska - Grecja.

Dlaczego Czesi nas pokonali ?.... Ano dlatego, że nie traktują samych siebie zbyt poważnie...
 

*

Klezmersko-lumpenproletariacka "czastuszka" o niepolsko brzmiącym tytule "Koko, koko, Euro, spoko" miała być hymnem  Polskiej Reprezentacji i hitem mistrzostw a okazała się perfidnym żydo-bolszewickim zamachem na Naszą Tożsamość Narodową - tym sensacyjnym oświadczeniem PiS wyjaśnia przyczyny usunięcia jej z radia i telewizji, co natychmiast zaowocowało patriotyczną metamorfozą podopiecznych trenera Smudy w "zwycięskim remisie" (słowa Kardynała Dziwisza) przeciwko imperialnej Rosji, którą na Euro 2012 reprezentuje luźny zlepek zniewolonych narodów.

Już po pierwszym niepokojąco słabym meczu Naszej Reprezentacji Narodowej z Grecją Prezez PiS-u powołał a nastepnie stanął na czele specjalnej komisji do zbadania okoliczności powstania i promowania tego kompromitujacego Nasz Kraj pseudo-artystycznego wokalno-instrumentalnego demotywatora.
Już na pierwszy rzut ucha ten prymitywny, spłodzony przez chorą i moralnie skorupowaną wyobraźnię "utwór" jest rozpoznawalny jako zdrada wobec pięknej, nieskażonej kosmopolitycznym nowotworami językowymi lirycznej Polszczyzny Mickiewicza, Słowackiego, Norwida, Miłosza i Herberta.

Oto co na nam oferują płatni agenci Kremla?: śmierdzącą czosnkiem, pseudopolską produkcję w stylu Bolesława Leśmiana (Lesmana) i Ilii Erenburga.

PiS rozpracował już dywersyjną siatkę FSB prowadzącą POd nosem obecnych "władz" otwartą antypolską kampanię wywrotową  pod przykryciem tzw. działalności artystycznej.

  

Zgromadzone przez PiS materiały fotograficzne potwierdziły, że współpraca "jarzębinowych artystek" z bolszewizmem sięga jeszcze lat 60-ych czyli od czasu ich zwerbowania przez przestępczą młodzeżową bojówkę komunistyczną ZMP.

Oprócz agentek z  "zespołu ludowego Jarzębina" należeli do niej zdrajcy narodu: Michał Malinowski - dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści (sic!) w Konstancinie-Jeziornie, promotor i płatny agent ideowych spadkobierców KGB Artur Stępiński i niejaki Grzegorz Urban, aranżer muzyki. Obecnie badany jest stopień pokrewieństwa p.Urbana ze znanym żydo-bolszewikiem "Goebbelsem PRL-u" Jerzym Urbanem - co po udowodnieniu - będzie dla oskarżonego poważnym, jeżeli nie decydującym argumentem obciążającym.

*

Prezes Jarosław Kaczyński przy aktywnej i twórczej pomocy red. Tomasza Terlikowskiego i Kardynała Stanisława Dziwisza dokonał szczegółowej analizy literackiej tej pseudomuzycznej wizytówki-kompromitacji, tak ochoczo zaakceptowanej przez - tymczasowo utrzymujący się przy władzy - reżim Tuska.

"Cieszy Ukraina" - gloryfikowanie promoskiewskiego totalitarnego satelickiego tworu geopolitycznego, bezprawnie okupującego odwieczne Wschodnie Kresy Świętej Rzeczypospolitej. Narodu, którego ręce ociekają Polską krwią.
(...)

''Koko, koko, Euro spoko, piłka leci hen, wysoko" - Podczas przesłuchań oskarżeni nie potrafili odpowiedzieć na pytanie " - Dlaczego wysoko a nie do bramki?

"...wszyscy razem zaśpiewajmy, naszym doping dajmy'' - w toku śledztwa i przesłuchań  zatrzymane agentki FSB z Kocudzy  - plączą się w zeznaniach nie potrafiąc sprecyzować co rozumiały pod słowem "naszym", jaki rodzaj środku dopingowego miały na myśli i czy zawierał on związki helu bądź - powszechnie stosowanego przez putinowskie służby specjalne - radioaktywnego polonu.

"Orzełki biegajcie, Żwawo po murawie" - ewidentna profanacja godła narodowego Polaków. "Po pierwsze nie orzełki tylko ORŁY. Po drugie Orły nie biegają po trawie...Orły latają i to wysoko jak nasze niedoścignione F-16"  - tym trafnym i autorytatywnym spostrzeżeniem Prezes zdemaskował typową wielkorosyjską, wielkomocarstwową, antypolską metaforykę, która pośrednio ośmiesza potencjał i gotowość obronną naszych sił powietrznych. "

"Wygrać im się uda" - cyniczne i poniżające Polaków założenie, że wszelkie sukcesy Biało-czerwonych są dziełem przypadku, przychylnego nam sędziowania, sprzyjających warunków atmosferycznych, niedysponowania albo "wspaniałomyślności" przeciwników. Słowa niedwuznacznie insynujące, że wyjście z grupy do rundy cwierćfinałowej zależy w jakimkolwiek stopniu od wyników zmagań naszych rywali. Zawsze czujny Prezes z dziecinną łatwością rozszyfrował geopolityczne aluzje autorów tekstu podważające Polską Rację Stanu i Polską podmiotowość państwową a nawet historyczne i geopolityczne podstawy i uwarunkowania naszego biologicznego przetrwania. "Anty-Polakom PiS mówi stanowcze NIE! Podobnie jak Nasza Święta Rzeczpospolita Polska Reprezentacja PZPN jest kowalem swojego losu."

"Nie myśl sobie bracie, Że rady nie damy, Nie kłopocz się siostro" - słowa te propagują piłkarski minimalizm i defetyzm. Bezczelne podważają Narodowego Ducha i Wiarę w Ostateczne Zwycięstwo Biało-czerwonych na Euro 2012... i PiS-u w następnych wyborach prezydenckich.

Sondaże po zdemaskowaniu tuskowsko-putinowskiej siatki dywersyjnej "Jarzębina" wskazują, że PiS dogoniło PO:

34%PiS
34%PO
12%SLD
9%RP
5%PSL
3%SP


Dochodzenie PiS-u dokonało innego równie szokującego odkrycia: sabotażystki z wokalnej grupy seniorów "Jarzębina" występowały rownież pod obcym agenturalnym pseudonimem "Burianowskije Babuszki" ("Бурановские Бабушки") na konkursie Eurowizji reprezentując Rosję i zajmując dla niej drugie miejsce. Nie przeszkadzało im to w cynicznym nagrywaniu dywersyjnego i deprecjującego naszą tysiącletnią kulturę i pozbawionego wszelkich chrześcijańsko-patriotycznych treści i wartości rynsztokowego kiczu promowanego przez wrogów Narodu i Wiary jako "polski hymn Euro".

Ze zdrajcami narodu i wiary będziemy postępować bezwzględnie i bezlitośnie.

Dwie dywersantki z siatki "Jarzębiny" zostały zatrzymane i obecnie są przesłuchiwane przez organa śledczo-porządkowe PiS-u i już wkrótce - wraz z innym współorganizatorami spisku - staną przed Trybunałem Stanu.

Prezes Jarosław Kaczyński wydał oficjalny dekret PiS-u, zgodnie z którym w wyniku wycofania "Koko Euro Skoko" z obiegu medialnego "Rota" i "Boże coś Polskę" będą oficjanymi i jedynymi dozwolonymi utoworami towarzyszącymi Biało-czerwonym w ich drodze do finału Euro 2012. Prezes zapewnił, że po dojściu do władzy Prawdziwych Polskich Patriotów reprezentowanych przez Jego Partię do Polskiej Kadry Narodowej powoływani będą wyłacznie katolicy, których modlitwą i duchem wspierać będzie Oficjalny Kapelan Kadry Narodowej w postaci wielkiego patrioty, konesera piłki nożnej i oddanego przyjaciela Rodziny Kaczyńskich -  Stanisława Dziwisza. Każdy mecz Polskiej Reprezentacji Piłkarskiej będzie poprzedzony Polskim Hymnem Narodowym i Mszą Polową w intencji pokonania rywali zakończoną odśpiewaniem "Bogurodzicy".

Niech Euro stanie sie kolejnym gwoździem do trumny, w której raz na zawsze pochowamy wrogów Narodu Polskiego.

 fot. kwejk.pl

Na specjalnym posiedzeniu ekspertów piłkarskich PiS-u po wielogdzinnej debacie wiekszością głosów ustalono, że Polska MUSI  dzisiejszy mecz z czeskimi ateistami wygrać ... i - z Bożą pomocą i niczyją inną - wygra. Celem uniknięcia rozbieżnosci przy określaniu wyniku meczu Polska - Czechy na naradzie przedmeczowej PiS-u postanowiono poprosić osobistego Psa Pana Kaczyńskiego o wskazanie zwycięscy. Przepowiednia Psa Pana Prezesa jednoznacznie potwierdziła przedmeczowe prognozy PiS-u.

PiS apeluje do Polskich Kibiców: "Wypełnij swój patriotyczno-chrześcijański obowiązek. Bezzwłocznie zgłaszaj nawet najmniejsze przypadki łamania zarządzeń PiS-u do naszych łatwo rozpoznawalnych służb porządkowych. Postępuj zgodnie z uskrzydlającym sloganem następnej kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości : Albo jesteś z Polską albo przeciwko niej! Zapamiętaj Prawdziwy Polaku: miłość do bliźniego MA SWOJE GRANICE !"

Zawsze pomocnych PiS-owskich wolontariuszy łatwo rozpoznasz w tłumie.

*

Na znak solidarności z walką Patriotycznej Młodzieży Polskiej o godność i międzynarodowy prestiż Naszej Ojczyzny Wódz Naczelny  PiS-u Jarosław Kaczyński obejrzy sobotni mecz w swoim ulubionym dresie.

POST SCRIPTUM

Właśnie się dowiedziałem, że otrzymałem zakaz publikowania komentarzy a nawet umieszczania linków do moich (stale zresztą uzupełnianych) EIOB-owych artykułów na forach dyskusyjnych "Gazety Wyborczej".

Dziękuję Panie Adamie. Pańscy posłuszni pretorianie stanęli na wysokości zadania...Najwyraźniej zaniepokoił Pana fakt odwiedzin mojego satyrycznego artykułu-ostrzeżenia przez prawie 3000 czytelników GW i nie tylko. Pański brak odwagi nazywania rzeczy po imieniu bardzo mnie rozczarował bowiem mój poprzedni pół-satyryczny tekst o Euro 2012, bynajmniej nie jest napisany w formie retorycznego pytania. Bądź co bądź ta światowa impreza sportowa jeszcze się nie skończyła i jest jeszcze trochę czasu aby uchronić Polskę przed międzynarodową kompromitacją.

Zakleił mi Pan usta ale mam przynajmniej tą częściową satysfakcję, widząc jak Pański dziennikarski sztab - po prawie tygodniowym lakierowaniu EURO-rzeczywistości - zaczął jednak potwierdzać obawy, które sygnalizowałem (zresztą nie tylko ja) w swioch tekstach na Portalu EIOBA i to już od ponad trzech miesięcy.

 

 

Pomyśleć, że przed laty jako wrocławski licealista urywałem się z zajęć szkolnych aby uczestniczyć w Pańskich nielegalnych/pół-legalnych odczytach i spotkaniach ze studentami.  Nigdy nie narzucał Pan nikomu swoich opinii i pogladów.To nie kto inny a właśnie Pan inspirował mnie do samodzielnego wyciągania wniosków z otaczających nas wtedy realiów, logicznego ale i... dowcipnego kwestionowania  "jedynie słusznych dogmatów", "nieomylnych autorytetów" i przede wszystkim do przeciwstawiania się wszelkim formom stadnego myślenia, społecznej/politycznej/nacjonalistycznej manipulacji, zorganizowanego/zinstytucjonalizowanego idiotyzmu i totalitaryzmu.

Nie pozostaje mi nic innego jak sparafrazować i zadedykować Panu słowa nieśmiertelnego i doskonale Panu znanego Orwell'a:  "Wszystkie opinie są równe ale niektóre są równiejsze".

*

W powyższym tekście satyrycznym wykorzystałem materiały graficzne/fotograficzne z zasobów  "Google Images"

Podobne artykuły


18
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2839
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1083
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 938
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 585
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 983
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1830
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 678
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 835
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 534
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 977
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 626
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  16/06/2012

Nawet wyborcza rozpoznała beztalencie. Ten art nadaje się do "Nie" wzorowanej na okupacyjnych gadzinówkach.

  awers,  16/06/2012

Kafka dzisiaj tak pewnie by żartował, gdyby tu mieszkał.

Druh mój, co tu za zdjęcie?! Moją gorąco ukochaną Polskę żre jakiś pies, jawnie nie szlachetnego pochodzenia. A Czechy leżą szyderczo nietknięte. Wymagam natychmiast wydalić to obraźliwe zdjęcie:)))

I Czechów też wydalić... Z Zaolzia...
:-)

Dima, celem unikniecie rozbieznosci przy okreslaniu wyniku meczu Polska - Czechy na naradzie przedmeczowej PiS-u postanowiono poprosic psa pana Kaczynskiego o wskazanie zwyciescy. Wlasnie jednoznaczny wynik tej przepowiedni pokazuje zalaczona fotografia.

Tak to jest “pies pan Kaczyński” ? Przepraszam. Wtedy niechaj żre:))

Youngcontrarianie!

Stanowczo protestuję. Twój tekst jest świadomym i bezczelnym nawiązaniem do gadzinowskich jaj przeszłej epoki. Czy nie wiesz człowieku, że naigrawanie się z PiS-u i z Prezesa jest moralnie niedopuszczalne, a już wkrótce, będzie prawnie zabronione? Czyż nie wiesz jaki i mnie, i milijonom ból zadajesz straszny? Ty se takich jajec nie rób, bo jak Ziober do PiS-u wróci założ

...  wyświetl więcej

  ulmed,  06/07/2012

Naigrawać się z PiS-u można teraz, przedtem i potem. Spróbujcie śmich robić z jedynej słusznej partyji, to się dowiecie co wolno, a czego nie wolno. Przyszedł mi do głowy pewien dowcip na temat, tak makabryczny, że nie powiem, bo obawiam się...

  awers,  16/06/2012

Cenzura PPP działa i odrzuca podłe dowcipy i polityczne sarkazmy. No bo i cóż mają do roboty innego? Najgorsze jest to, że teraz polskie flagi i barwy narodowe noszą nie ich ludzie! Już pewnie myślą o jakiejś ustawie ograniczającej niegodnym dostęp do symboli.

No mają niejaki problemik. Wszak parę dni temu michnikowa gadzinówka pisała o wylewie jakiegośtam patriotyzmu... A red. Zimocha to chyba trzeba będzi do pierdla wsadzić za ten pomysł z biało-czerwoną sektorówką. Czyż może być większy zaścianek i demon patriotyzmu. ZIMOCH DO PIERDLA!
:-)

  awers,  16/06/2012

TU trzeba się nauczyć zwyczaje cieszyć własnym krajem, choć ustrojowych powodów jeszcze niewiele, ale my sami możemy też być takim powodem, jeśli nauczymy się też okazywania wzajemnej sympatii.

Czekamy na ten dowcip.....Nie mecz nas czlowieku...pewne slowa w tekscie zawsze mozna zeufemizowac :-)

@suwarin
Drogi rodaku.
Moj tekst satyryczny jest stylizacja PiS-owskiej bogo-ojczyznianej demagogii, taniego szalikow-kominiarkowego populizmu i to do tego przedstawiana w krzywym zwierciadle lsniacych lysych lbow naszych kiboli.

Przykro mi, ze nie rozumiesz intencji mojego tekstu. Dosc mam tego lakierowania rzeczywistosci i medialnego onanizowania w polskich mediach. Bije na

...  wyświetl więcej

Niech żyje i umacnia się ABSURD! :)) Gratulacje, youngcontrarian - :)))

CYT.: "To nie kto inny a właśnie Pan inspirował mnie do samodzielnego wyciągania wniosków z otaczającej nas wtedy rzeczywistości, logicznego ale i... dowcipnego kwestionowania "jedynie słusznych dogmatów", "nieomylnych autorytetów" i przede wszystkim do przeciwstawiania się wszelkim formom stadnego myślenia, społecznej

...  wyświetl więcej

Dzieki Januszu,
Wyslalem te notke na adres GW jako list otwarty do Adama Michnika. Odpowiedzi raczej sie nie spodziewam...
Boli mnie to bowiem na forach GW Panu Michnikowi nie przeszkadzaja wpisy pelne siarczystych polskich bluznierstw, bledow gramatycznych / stylistycznych i ortograficznych. Czy linki do moich artykulow sa zagrozeniem spolecznym a moze podwazaja racje stanu ???? Cze ...  wyświetl więcej

Do: youngcontrarian.
Niech Cię przestanie cokolwiek boleć! Rób po prostu swoje i nie przejmuj się, kropla drąży skałę. Uwielbiam prześmiewców - ale nie szyderców. A Ty jesteś świetnym prześmiewcą. Bo głupotę, napuszoność, bufonadę itp. "zalety" trzeba zwyczajnie obśmiać - inaczej czuje się ABSMAK - że posłużę się klasykiem... :)

CYT.: "Moj znajomy angielski - autor skeczy telewizyjn

...  wyświetl więcej

Dzieki Januszu,
Nie wiem jak sie trzymac...przez roznice czasu mecz rozpoczyna sie tu o 4 nad ranem...ponoc wojny zaczynaja sie o tej porze...musze zaopatrzyc sie w kawe... :-)

Do: youngcontrarian.
A co? Dlaczego ma być Ci lepiej niż mnie?! :)) Ja oprócz meczu czekam i na walkę Adamka z Chambersem - również o tej samej porze - pewnie ok. 4 rano :).

No jasne! U mnie będzie trzecia....
:-)

  ulmed,  06/07/2012

Zastanów się nad aktualnymi dogmatami, Januszu, a jest tego dużo. Jest nad czym się zastanawiać. Spróbuj chociaż.

Szok! Propaganda! Spisek! Telewizja kłamie! Ludzie chcą wytępić chrześcijaństwo! PiS! Telewizja Trwam! Niech żyje Ojciec dyrektor profesor doktor habilitowany filozof pisarz Tadeusz Rydzyk! ............ NOT.

  ykes,  16/06/2012

Od początku wiedziałem że coś jest nie tak. "Koko" może też przecież symbolizować kokainę. Dzięki youngcośtam za otwarcie oczu!

Swoją drogą, jeśli w zdaniu "koko" zamienić parę liter, a kilka odjąć, to wyszłoby słowo Szatan.

Jak najbardziej. Szatan wcielony w... W Jarzębinę...
:-)

Hihihi... "Gdy zanika poczucie humoru, kończy się cywilizacja" (E. Bombeck)
Youngcontrarian - pisz nam, pisz...:)))

Biskupinie Dziwisz!
Widać nawet Twemu bogu zabrakło cierpliwości do naszych "Orlików" skoro nie pomógł on nam w meczu z Rosją i/lub w meczu z Czechami…

  hussair  (www),  18/06/2012

Bomba neutronowa. Zwłaszcza analiza tekstu piosenki idealnie trafiła w me prześmiewcze gusta. Ukłony. :)

  Amicus,  19/06/2012

Biedne dywersantki... :))

OFICJALNY PROTEST!!
Protest przeciwko propozycji utworu wokalno-organowego pt. "Boże coś Polskę" jako oficjanego hymnu polskich sportowców. Ostatnia zwrotka owej pieśni idzie bowiem następująco:
"Przestań nas karać, Boże zagniewany".
Przy takich słowach zagrzewki, polscy sportowcy wezmą się w garść, Rydzyk podsypie grosza, przekupi Panbuczka, a ten pokara kontuzjami i pechem inne zespoły. A wtedy to już na pewno niczego nie przegramy i będziemy skazani na sukces…

  andrzejs,  22/06/2012

ZNA-KO-MI-TE! ;-)))
I post scriptum też bardzo wartościowe.

…jeśli nie bardziej!
Andrzeju, czyż to nie porażające jak można się zagubić… :-/

Bo gdy kura spotkała kaczkę i powiedziała KoKo KoKo, to kaczka na to Fuck Fuck!

Slawku,
Nie zanizaj standardow EIOBY.
Dedykuje Ci wpis Blackadera dotyczacy wprawdzie "humoru" Pana Wojewodzkiego ale pasuje on jak ulal jako podsumowanie twojego "komentarza".

"Opisany w artykule Wojewódzki to "tylko" symptom ; schamienie i prymityw spowodowało, że ludzie mówiący takim prymitywnym językiem i zachowujący się tak prymitywnie znajdują posłuch. Normą stała się h

...  wyświetl więcej

A mnie żart Sławka nawet śmieszy - nie każdemu kaczka musi kojarzyć się politycznie. :-)
Poza tym, Autorze, jeśli już przeciętnego (czytaj: pymitywnego) widza określamy mianem "prymitywa", czy możemy w ciemno zakładać, że on zna angielski...? ;-)
Traktuję więc Twój wpis o rzekomym Sławkowym zaniżaniu poziomu portalu jako żart. :-)

Jacku, mam problemy natury estetycznej z "f-word" :-)

Hmm, z pozycji rezydencji w kraju angielskojęzycznym to jest zrozumiałe. Jednak nie zaprzedajmy się aż tak zachodniemu Kapitaliście i spójrzmy na eiobę jak na polsko-swojską wioskę. ;-)

Jacku, nawet tu otoczony nowojorskimi drapaczami chmur do upadlego (podobnie jak wieczna Maryla Rodowicz) bede bronil naszego praslowianskiego swietego slowa "...mać" :-)

Jestem z Tobą. Amen mać! ;-)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska