Login lub e-mail Hasło   

Walka o dusze...

Trwa wojna, wojna w której stawką są nasze dusze.
Wyświetlenia: 1.577 Zamieszczono 17/06/2012

Wojna Informacyjna

Istnieją zasady prowadzenia Wojny Informacyjnej, w której obecnie bierzemy udział, niektórzy biorą udział czynny, inni bierny, ale każdy w niej uczestniczy. Dziś chodzi o Naszą Uwagę. We wszystkie możliwe sposoby "kłamcy" odwracają naszą uwagę od spraw dla nas bardzo istotnych. Mówią oni: "Macie Mistrzostwa - cieszcie się....", "Macie nowe technologie, nowe komputery, telefony komórkowe... bawcie się ...", "Macie Kubice, Małysza, Justynę Kowalczyk - kibicujcie im...", "Macie "Tańce z Gwiazdami", "Kuby Wojewódzkie"... - oglądajcie ..." - i tak w każdej dziedzinie życia... - odciągają naszą uwagę. Zapytacie dlaczego? - Odpowiedź jest prosta : Aby na nas żerować, jak pasożyty, abyśmy tracili siłę i energię na ich bezwartościowe gry i zabawy, które tylko nas osłabiają, nie dając nic w zamian.
Wojnę Informacyjną można wygrać tylko i wyłącznie dzięki Zdrowo Myśleniu.
Trzeba jednak skupić uwagę ludzi, właśnie na nim - na zdrowym rozsądku, zdrowym myśleniu.

Etapy Wojny Informacyjnej: WEZWANIE - ROZJAŚNIENIE - NAUCZANIE.

1. Wezwanie musi być krótkie - ponieważ ludzie są dziś ospali i otępiali, nie czytają wiele tekstu, dlatego powinien on być krótki i zwięzły, np: Zdrowo Myślenie - zobacz na youtube...

2. Rozjaśnienie - to już wyjaśnienie z grubsza o co chodzi, ten punkt zawiera już dłuższy tekst.

3. Nauczanie - ostatni etap, kiedy to ludzie uświadomią sobie swoje położenie i zaczną "poszukiwać", poczują potrzebę otrzymania prawdziwej, wartościowej wiedzy.


Wojna, to wojna - musicie wiedzieć, że dziś toczy się walka o duszę. Każdy walczy o swoją duszę, ponieważ powodując jakikolwiek błąd, nasza dusza cierpi i pozbawia się siły, mocy. Mówi się, że można "zaprzedać duszę diabłu" - tak duszę można stracić, i jest to niepowetowana strata, ponieważ dusza bardzo, ale to bardzo, bardzo, bardzo powoli wzrasta... poprzez zwycięstwa etyczno-moralne.

Każdy musi bronić swojej duszy sam, żaden dobry wujek za nas tego nie zrobi. Żebyśmy się stali prawdziwymi, oraz godnymi ludźmi, musimy powalczyć sami o swe dusze...

Podobne artykuły


13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 792
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1346
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1094
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1107
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 625
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1222
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1242
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 652
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1057
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1351
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 347
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 725
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 348
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Elba,  21/06/2012

Obudzeni i świadomi, zjednoczeni celem uczynienia naszej planety miejscem pokoju i szczęśliwości - wspólnie możemy wiele zdziałać. Niby wszyscy z pozoru jesteśmy inni, lecz z natury tacy sami! Jak połączymy nasze zgodnie bijące serca generujące ład i harmonię, poradzimy sobie z wynaturzeniami generowanymi orzez pychę i arogancję. Zacznijmy zmieniać świat od nas samych:)
Polecam medytację, p ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska