Login lub e-mail Hasło   

Narkotyki to nie żarty

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://http://niewiarygodne.pl/
"Jeżeli będziemy widzieli w ofiarach nałogu osobisty dramat, żal czy nieszczęście, a nie chorobę, nigdy nie wybaczymy im ich szaleństwa"Anonim
Wyświetlenia: 971 Zamieszczono 26/06/2012

 

Ameryka stanęła w obliczu inwazji zombie. Coś dziwnego zaczęło dziać się z ludźmi

"To jest jak inwazja zombie!" - grzmią popularne amerykańskie media, ujawniając kolejne tajemnicze incydenty. Policja w Stanach Zjednoczonych odnotowuje coraz więcej przypadków osób, których zachowania nie można wytłumaczyć w żaden racjonalny sposób. Z normalnych, twardo stąpających po ziemi ludzi, zamieniają się nagle w bezwolne istoty, stanowiące na dodatek zagrożenie dla zbiorowego bezpieczeństwa. Czy za kolejne wypadki odpowiedzialna jest zagadkowa, pochodząca z Europy, substancja?

 W ostatnim czasie amerykańska opinia publiczna została poruszona kilkoma makabrycznymi przypadkami, które - jak się okazuje - mogą mieć ze sobą wiele wspólnego. W kilku różnych miejscach w kraju, dochodziło w ostatnim czasie do zdarzeń, które trudno - przynajjmniej na początku - wyjaśnić. Ostatni z nich miał miejsce w Palmetto na Florydzie, gdzie 48-letni Jeffrey Blake został zaatakowany przez roznegliżowanego mężczyznę, który zatopił zęby w jego ramieniu.

 "Nie wiem, co było w jego organizmie, ale cokolwiek to było, miało naprawdę wielką moc" - powiedział cytowany przez stację ABC Jeffrey Blake, który został zaatakowany w domu swojej konkubiny przez jej byłego partnera.

Równie wielkie emocje wzbudził też wypadek, do jakiego doszło pod koniec maja, także na Florydzie. Jak twierdzą świadkowie, na jednej z dróg w Miami wywiązała się w pewnym momencie szarpanina. Wkrótce okazało się, że za całe zamieszanie odpowiedzialny jest młody, rozebrany do cna, mężczyzna, który rzucił się na człowieka i zaczął - kawałek po kawałku - odgryzać jego twarz. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji nie mogli sobie poradzić z agresorem i w końcu zostali zmuszeni do użycia broni.

 Śledztwo wykazało, że za atak odpowiedzialny był 31-letni mężczyzna, który zaatakował bezdomnego. Twarz 65-letniego poszkodowanego została skonsumowana w 70 procentach, a jego stan wciąż jest ciężki.

Podobny atak miał też miejsce w jednym ze szpitali na Florydzie, gdzie pacjent wgryzł się w ciało pielęgniarki.

To tylko niektóre z odnotowanych w ostatnim czasie mrożących krew w żyłach aktów kanibalizmu. Wszystkie te przypadki łączy fakt, że napastnicy znajdowali się pod wpływem tajemniczych substancji. Mężczyzna z Palmetto został zaatakowany przez człowieka będącego pod wpływem zanieczyszczonej marihuany, zaś bezdomny z Miami padł ofiarą szaleńca, który był pod wpływem narkotyku określanego mianem "soli kąpielowej". Zdaniem części ekspertów, to właśnie "sól kąpielowa" może być odpowiedzialna za zmiany w psychice uzależnionego i prowadzić do jego irracjonalnego zachowania.Przedstawiciele mediów i zwykli ludzie zaczęli określać ostatnie wydarzenia mianem inwazji zombie. Problem jest poważny, a interes w tym całym zamieszaniu zwęszyli sprzedawcy broni. Pochodzący z Jonesboro, w pobliżu Atlanty, dwaj właściciele sklepów z bronią zaczęli reklamować zmodyfikowaną przez siebie broń, która może się okazać niezbędna w przypadku, gdy dojdzie już do prawdziwej apokalipsy zombie - poinformował dziennik "Daily Mail".

OD AUTORKI: <PROSZĘ, NIE DAJCIE SOBIE WMÓWIĆ, ŻE NARKOTYKI TO FAJNA ZABAWA>!!!

Ania-Nibiru
Anna Modrzejewska

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły


22
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1753
19
komentarze: 28 | wyświetlenia: 2204
72
komentarze: 36 | wyświetlenia: 91489
43
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6389
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 6523
34
komentarze: 18 | wyświetlenia: 6572
32
komentarze: 11 | wyświetlenia: 3346
18
komentarze: 6 | wyświetlenia: 3932
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 8111
29
komentarze: 14 | wyświetlenia: 12734
24
komentarze: 6 | wyświetlenia: 11211
24
komentarze: 7 | wyświetlenia: 14500
6
komentarze: 9 | wyświetlenia: 4914
 
Autor
ArtykułMarihuana. Ludzie, kto był w Anglii, Holandii i tam sobie zapalił, ten wie, że to narkotyk - bo zaburza myślenie, człowiek inaczej działa, głupio, nie myśli trzeźwo, potrafi "śmiesznie" się zachowywać, tak, że nie wie, co tak naprawdę robi, aż do morderstwa, kradzieży, prostytucji. Mam 40 lat wiem, co tu piszę. Pożyjcie dłużej, to zobaczycie więcej i będziecie więcej wiedzieć. Kto to chce zalegali ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska