Login lub e-mail Hasło   

Prawo i Sprawiedliwość!

Módl się i pracuj,a garb ci sam urośnie...
Wyświetlenia: 1.538 Zamieszczono 27/06/2012

Głosowali  za władzą dziedziców ,bo innej tam nie było i dalej biedę klepali ,bolszewicy przyszli,do kołchozow zapędzili ,a wioskę naszą zrujnowali , nieliczni starzy w niej dogorywają, zrusyfikoweani stryjeczni bracia do miasta poszli  ,   sanację i okupację  ze wspomnień dziadków znają i oniej   dzieciom opowiadają,a w Polsce urodzonym po wojnie bajki tylko kolorowe o dworkach magnackich i ułanach prawią.O Berezie Kartuzkiej i przymusowym nawracaniu na katolicyzm- „kto nie katolik ten nie Polak -nie mowią- a ja pamietam jak biegałam w łapciach za karetą dziedzica, cukierki dziecim rzucał.

Nasi włodarze takich hołubią , zrusyfikowanych katolikow kartą Polaka nęcą , białoruską opozycję , sanacyjnych potomków za utracone mienie finansują . a prośby kowalskich o tanie leki,o pomoc socjalną itp mają w miejscu ,gdzie plecy kończą szlachetna nazwę!

Po latach szedłem śladem  syberyjskim  i nad tym dumałem, nad Angarą wujka Andrzeja czekista zastrzelił , drugi  z rodziną  siedem lat tam pokutował  , za  co -pytałem siebie,za wierną słuzbę sanacyjnym panom? A   dwie  kobiety chichotały , czego chichoczą ? Z budowniczych wartości mitycznych, wyjaśnił buriacki szaman i podarował szyszkę cedrową,z jej nasionek wyrosną drzewka pod oknem twoim i opowiadać będą legendy o zwichrowanych przodkach...

Dzieje  te,puki co   syn wujka przy kominku wnukom głosi,jechał do Polski w dwunastym roku życia ... w szkole    przezywali   kacapem za kaleczenia języka ...Dziadku , za to wszystko syberyjski dodatek -   200 złoty - dostajesz pocieszają wnuczęta, wujek przywiózł szyszkę,
,cedry to drzewa wiekowe, zostaniemy legendą.....

Malenkie cedry pod oknem już wyskoczyły,ale kogo to obchodzi?.

Fałszerzy hiostorii ,psychopatycznych patriotow,ktorzy uczą nienawisci i pogardy do wschodu?

A może tych, co zbrodniarzom pomniki stawiają, z kapelanami żołnierzy wysylają zabijac allachow?!

Samolot ich pod Smoleńskiem    zrobił bum, to  drugi Katyń,wołają  ,krzyzami o wladzę pod belwedrerem się nawalają , Rosję za to oskarżają!Tych mam prosic o sprawiedliwośc?

Rachunki z Rosją równać oni chcą tylko z pomocą bożą i przyjaciól z zachodu ,o rakiety skomlią u bram bialego domu, a prawdę chowają pod dywan koscielny i Allachów u boku amerykańcow ubijają.....

Uległem takim wplywom kiedyś, za kratą zrozumiałem dopiero ,że to pic na wodę  , pełno w nim judaszy i innych  kanalii z miłością bliźniego w gębie,wiele przez nich ,wącha kwiatki od dołu,brat tez przez to zginąl,a   rodzice   tez    nie doczekali, nie wiedzą więc,ze burdel na  kółkach trwa,a przeszłość w archiwach butwieje, a   czas ucieka,jak ziarnka  maku z dziurowego worka,ale puki trwam ,we wspomnieniach to wszystko mam i nie zadaję już nikomu pytan,czy warto było walczyc o gruszki na wierzbie,o judaszowski zlepek”bog-honor-ojczyzna|”?

Ta trójca swięta diabłem straszy dzieci, dorosłych atomem z kremla, zakątek ciszy,bez niej tylko we snach i marzeniach mamy!

A się zaczęło obiecująco”nie lekajcie się wołał calując ziemię pod Wawelem , na stadionie dziesieciolecia, solidarnosciową zbudujemy skandowal z matką boską w klapie Wałęsa ale ,ta budowa oscią w gardle dławi do dziś, nie tylko mnie , obiekty sakralne i mafijne z elektroniczną ochroną, odgrodzone od mas dodatkowo murami,żyją za nimi jak u pana boga za plecami,a bezdomni w smietnikach szukają chleba,starcy kołyszą się na kulach w kolejkach do lekarza,a radio Maria jak na ironię emiotuje w rocznicę jego śmierci te zwodnicze słowa „nie lekajcie się” , w kosciele modly za jego,biskupów i prezydenta ,co bum pod Smoleńskiem zrobil też lecą,.lecą ..rozmnazają zbiurokratyzowane kumoterstwo i korupcję.,a tym na kulach,co dźwigali z ruin wojennych kraj figa z makiem !

Pieje się hymny pochwalne skurwielom sanacyjnym , mordercom pokroju Lubaszki i Ognia", pomniki,a budowniczym Zamku Królewskiego , Starówki  miejsce,gdzie   plecy  kończą szlachetną nazwę!
.Ilokroć patrzę na żelazny płot obok  pomnika Mickiewicza,na nieczynną fontannę    na Mariensztacie to widzę ojca z kielnią w dłoni , przynosiłem tam wątrobiankę na  posiłek.

Takich    miliony było! . Ich dzieci     wobec  zmowy  milczenia  i pogardy władzy są bezradni . Ich zakłady pracy sprywatyzowano, zdewastowano i rozkradziono   , ich dzieci też są   bezrobotni, jak ich dziadkowie za sanacji chleba szukali w Brazylii.,tak oni w Niemczech,ale pasibrzuchom to zwisa i powiewa.. za pieniądze podatków byczą się ględząc  frazesy   o lepszym jutrze.Sami zaś jak  dziedzice  , dzieci w elitarnych szkołach i  forsy w bród,a kowalscy    biedę  i smród  
Hańbią przeszłość robotniczą,chandryczą się o groby ,bo nie wszyscy walczyli  po stronie honoru sanacyjnego , sprzedają majątek obcym kapitalistom i za bóg zapłać ”biednemu” kościołowi. Ale to niestety toleruje naród, uczestniczy w zadymkach politycznych, w majestacie dzwonów kościelnych wymachuje krzyżami na ulicach. Tu Nie ma obrońców, jestesmy oskarzeni , za wartosci na mitach, za miłośc blizniego płaczacą krwawymi łzami i za marnowanie od wiekow szansy na dobrobyt!Tu nie ma  obrońców wysoki sadzie, wszyscy jesteśmy oskarżeni!
Kogo    więc ma naśladować młody kowalski, księdza rozpustnika,Wałęsę,czy zakłamane ekipy rządzące??
Zgnilizna moralna  cuchnie  od nas z daleka! Młodzi to na szczęscie już  dostrzegają  i  w dupie  to wszystko mają , uciekają w narkotyki , a gruszki z wierzby co w gardle stanęły, wódką wypłukują , najpiękniejsze lata przez to marnowałem,..dalej dupa blada.

Co ulica to kaplica , a bezdomnych,biednych i chuliganów pełno, policja strzeże  złodziei, ktorym naród dał władzę,czy to nie ironia losu? ...

.  Był kiedyś taki co kochał lud , z wody winko robił jemu,ale ukrzyżowali ,Marksa za obronę roboli tez potępili ,a Lenina  do mauzoleum Stalin wpakował  i świat   w gułag  zamieniał.
Dyktatorzy  jednak żyją w ewangeliach wyznawców ,nad Wisłą też mamy męczenników,świętych i bohaterów  multum poległych za” sprawę wielką”,ostatni najważniejszy leży obok dyktatora na Wawelu.,a my jak przed wojną zachodowi dajemy dupy ,idziemy śladem przodków,  wyciągamy szabelkę,”hej,kto żyw na Moskala!

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1247
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1035
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1120
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 798
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 760
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1910
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 594
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1054
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 564
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 906
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  barkarz  (www),  27/06/2012

Prawo sprzyja silnym. Pamiętam, że w którymś filmie chyba Clint Eastwood powiedział: ... wiele więcej można zdziałać dobrym słowem i wymierzonym pistoletem, niż samym dobrym słowem."

I to się w praktyce tak dzieje..

  oculus,  27/06/2012

Nigdy na tym świecie nie było sprawiedliwości, powyższy komentarz bardzo dobrze to przedstawia. Gdyby chrześcijanie nie wojowali mieczem, nikt by tej wiary nie przyjął za dobre słowo. Pozdrawiam Szymonie i głowa do góry.:)

  Elba,  27/06/2012

Zdrowy Rozsądek - oto czego większości z nas dzisiaj brakuje. Polecam filmik: System Rodowo-plemienny kontra demokracja http://vimeo.com/42535074

Dzięki!

Szymonie, jestes bezcennym swiadkiem historii. W Stanach takich jak ty obwozi sie po szkolach na spotkania z mlodzieza i nauczycielami. Jestes obiektywny i ponadczasowy.
O naginaniu faktow historycznych do potrzeb kolejnych szajek politycznych mowi czesciowo moj artykul "Daj mi swoj adres a powiem ci kim jestes". Nie glosuj na mnie nie plusuj, prosze...bardzo mi zalezy co myslisz o tym teks ...  wyświetl więcej

Wzruszyłaś do łez, gdzie twój artykuł,by moc wyrazić zdanie?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska