Login lub e-mail Hasło   

Pociąg do Ghetta Myśli

... Każdy z Was ma szansę zamieszkać w Ghettcie. Wielu już skorzystało z naszej oferty. Wszyscy są bardzo zadowoleni. "Chcesz mieszkać za murami? Skorzystaj z oferty. Pociągi d...
Wyświetlenia: 1.565 Zamieszczono 10/07/2012
...
 
Każdy z Was ma szansę zamieszkać w Ghettcie. Wielu już skorzystało z naszej oferty. Wszyscy są bardzo zadowoleni.

"Chcesz mieszkać za murami? Skorzystaj z oferty. Pociągi do Ghetta odchodzą codziennie. Wpłać przedpłatę na nasze konto. Nasza firma istnieje od wielu lat i ma doświadczenie w organizacji przeprowadzek do Ghetta. Świadczą za nas zadowoleni klienci.

Będziecie bezpieczni. Będziecie mieszkali za murem. Otrzymacie specjalne identyfikatory świadczące, że mieszkacie w Ghettcie. Mur odgraniczy Was od strony aroyskiej. Strażnicy będą kontrolowali dokumenty każdego, kto wchodzi i wychodzi z waszego Ghetta. Współpracujący z nami Bank of Manchamtan udzieli wam bezprocentowego kredytu na zakup mieszkania w Ghettcie".

Czy to jest antysemicki dowcip? Kpina z Holokaustu?

Ależ skąd. To jest opis marzeń milionów Polaków o lepszym życiu na strzeżonych osiedlach dla wybrańców fortuny.

Czy w tych zrealizowanych już przez wielu marzeniach, jest coś złego?

Może jednak jest. Przecież: "Każdy kij ma dwa końce, a proca nawet więcej".

Ja widzę w tym pociągu do Ghetta ogromne zagrożenie dla przyszłości. Widzę tych ludzi, żyjących w Ghettcie. Odizolowanych nie tylko fizycznie od reszty społeczeństwa. Ludzi odizolowanych także psychicznie i intelektualnie. Ludzi z Ghetta Myśli.

Kto z Was zauważył, że jedno Ghetto Myśli już istnieje? Gdzie? W najbardziej niebezpiecznym miejscu.

Przyjrzyjcie się elicie elit składającej się z polityków i wpływowych dziennikarzy telewizyjnych. Zobaczcie. Oni kiszą się w swoim ghettcie myśli. Są odgrodzeni szczelnym murem. Nawet jeśli jakieś obce myśli docierają do nich prywatnie, nie dają tego po sobie poznać. Oni cytują niemal wyłącznie ludzi ze swojego ghetta myśli.

Przecież nie ma nic dziwnego w tym, że nikt z tego grona, od wczoraj prochu nie wymyślił.

A poza murami Ghetta istnieje CAŁY ŚWIAT!!!

Adam Jezierski

...

Podobne artykuły


24
komentarze: 9 | wyświetlenia: 5122
71
komentarze: 34 | wyświetlenia: 10881
52
komentarze: 88 | wyświetlenia: 7868
15
komentarze: 16 | wyświetlenia: 3585
14
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2470
34
komentarze: 36 | wyświetlenia: 5447
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 23324
26
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2335
27
komentarze: 31 | wyświetlenia: 39176
26
komentarze: 15 | wyświetlenia: 4378
22
komentarze: 23 | wyświetlenia: 2593
20
komentarze: 85 | wyświetlenia: 3651
22
komentarze: 49 | wyświetlenia: 4026
21
komentarze: 11 | wyświetlenia: 4805
 
Autor
ArtykułZgrabnie ujęte... ghetta myśli powstają w zastraszającym tempie i są sprytnie sygnowane przez elity zarządzające społeczeństwami, środkami masowego przekazu, finansjerę światową i koncerny eksploatujące Ziemię i ludzi jako tanią siłę roboczą.

  Elba,  10/07/2012

Po przeczytaniu artykułu u mnie od razu obudziła się myśl, żeby jakoś wykoleić ten pociąg,,,!

Obawiam się Elbo, że trzeba rozpracować szyny po których jedzie - a odmanipulowanie umysłów tych, co się na tę jazdę godzą, jest prawie jak walka z wiatrakami... Trzeba poczekać, aż zmieni się postrzeganie rzeczywistości z poziomu rozwiniętej świadomości i poprosić o ujawnienie się tych, którzy mogą nam jako cywilizacji pomóc. Ciekawy artykuł pojawił się w ostatnim numerze Nieznanego Świata, aż mojego tatę ruszyło, bo wiele czasopism nie pozwala na jego przedruki...

  Elba,  10/07/2012

No tak, musimy wypracować jakies metody współczesnej partyzantki :) Anonimus siedzi cicho... Janosików nie widać na horyzoncie... Musimy sami jakoś zadbać o swoje dusze i ciała!

  Elba,  10/07/2012

Dzięki SK za pożyteczne linki! Cuda - tylko w nich nadzieja... i spokój, zero paniki, spokój i pewność, że pomoc nadejdzie, jak grom z jasnego nieba... Tylko to nas może ocalić. Święta Ziemia ma już dosyć głupot, którym dał się otumanić człowiek. Trzymajmy się mocno, bo szykuje się ostra jazda!

  ulmed,  10/07/2012

Ghetto jest już ogromne, coraz większe. Przymusowe szczęście, przymusowa edukacja, przymusowe szczepienia i ten na czarno ubrany ochroniarz!
Tylko wolni widzą i słyszą.

Tak sobie myślę, że przecież ci ludzie chcą, pragną i marzą by za wszelką cenę dostać się do TEGO GETTA. Więc raczej należy współczuć tym ludziom i nie rujnować ich marzeń... z czasem może i oni się obudzą.
Artykuł mało, że na czasie, to jeszcze bardzo trafny... dzięki za kęs przemyśleń :)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska