Login lub e-mail Hasło   

Kobieta a Mężczyzna. Dwa różne spojrzenia.

„Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna - przeważnie - potrzebuje tylko miejsca.”
Wyświetlenia: 1.673 Zamieszczono 13/07/2012

    WomanManSłowa Janusza Leona Wiśniewskiego, autora „Samotności w sieci”, doskonale ukazują potrzeby kobiet z związkach z mężczyznami. Wielu przedstawicieli płci męskiej zastanawia się nad faktem, co muszą zrobić, aby pójść z dziewczyną do łóżka. Wbrew pozorom, sprawa ta nie jest tak prosta, jakby mogło im się wydawać. Oczywiście są na świecie panie, które chcą się zabawić, zaszaleć, przeżyć niesamowitą przygodę na jedną noc, a co za tym idzie, poderwanie ich nie sprawi nikomu problemu, ponieważ one same tego chcą. Ale jak poderwać kobietę szukającą poważnego związku zapewniającego jej bezpieczeństwo i stabilność? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć.

    Wyobraźmy sobie sytuację... Jest sobotnia noc, znany klub w centrum miasta, gdzie bawi się wiele osób, między innymi piękna kobieta ze znajomymi. Po chwili podchodzi do niej mężczyzna, który obserwował ją od pewnego czasu i chce poznać tajemniczą nieznajomą, a potem kochać się z nią w jego mieszkaniu. Przedstawia się kobiecie i zaprasza ją na drinka do baru. Rozmawiają, żartują, zaczynają ze sobą flirtować. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna jest zainteresowana mężczyzną. Zachęcony tymi oznakami podrywacz zaprasza ją do siebie do mieszkania na lampkę wina. Kobieta czuję się skrępowana, przestaje się uśmiechać, a po chwili mówi, że musi wracać do znajomych. Każdy się zastanowi, co poszło nie tak. Otóż odpowiedź jest prosta. Poznana w klubie kobieta nie była zainteresowana przygodą na jedną noc, natomiast potrzebowała kilku spotkań, aby zaufać nieznajomemu i poczuć z nim więź. Zbyt szybka propozycja ze strony mężczyzny zniechęciła ją do lepszego poznania go.

    Spójrzmy na inny aspekt kobiecej psychiki. Większość z nas o tym wie, a kobiety przede wszystkim, że nie ma nic lepszego, aby wzbudzić w przedstawicielkach płci pięknej zaufanie, od romantycznej kolacji przy świecach. Kobiety uwielbiają być adorowane i doceniane. Uwielbiamy także dostawać komplementy. Powoduje to, że jesteśmy bardziej otwarte, potrafimy wtedy bardziej zaufać mężczyźnie i pozwalamy, aby zbliżył się do nas. Romantyzm wzbudza w większości z nas pozytywne uczucia, które mężczyzna może wykorzystać do zdobycia nas. Kobietom łatwiej przychodzi przełamanie się i pójście do łóżka się z facetem zachowującym się jak romantyk. Oczywiście nie dotyczy to każdej dziewczyny, ponieważ każda z nas jest inna.

Kobieta I Facet

    Podzielę się z Wami moim doświadczeniem. Poznałam ubiegłego lata chłopaka, który na początku mnie oczarował. Niesamowicie nam się rozmawiało, a gdy zaprosił mnie na randkę od razu się zgodziłam. Spotkaliśmy się dwa dni później i poszliśmy na kawę. Niestety czar prysł... Mężczyzna ten okazał się egoistą, który mówił tylko o sobie, o swojej pracy, znajomych. Nie dopuszczał mnie do głosu i całkowicie ignorował to, co powiedziałam. Na koniec przeszedł samego siebie, ponieważ powiedział, że musimy wyjść z kawiarni,gdyż chłopak siedzący przy stoliku obok ciągle na mnie patrzy. Pewnie domyślacie się, że następnej randki nigdy nie było...

    Wróćmy do tematu, jak poderwać kobietę, zdobyć jej zaufanie i kochać się z nią? Przede wszystkim należy okazywać jej zainteresowanie, szanować ją, sprawiać niespodzianki (kolacja w restauracji, niespodziewane wyjście do kina, kwiaty przysłane kurierem - kobiety to uwielbiają!), dawać do zrozumienia, że może Ci zaufać i być z Tobą szczera, pomagać jej rozwiązywać problemy i pozwolić, aby zaczęła się zwierzać. Niby proste, prawda? Pisząc ten artykuł sama zastanawiam się jaka jest niezawodna metoda, żeby zdobyć wymarzoną kobietę, ale rzeczywistość jest inna. Kobieca psychika to bardzo skomplikowany mechanizm, z którym nie poradził sobie jeszcze żaden psycholog ;)

Na pocieszenie powiem Wam tylko Panowie, abyście się nigdy nie poddawali, ponieważ praktyka czyni mistrza!

Napisała: twojam

autorka strony:

Kobieta o podrywie

Podobne artykuły


12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1106
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 909
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 641
10
komentarze: 37 | wyświetlenia: 823
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 670
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 575
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 971
9
komentarze: 33 | wyświetlenia: 798
9
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1122
9
komentarze: 75 | wyświetlenia: 442
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Twojam , rewelacyjny tekst.
Bardzo Cie prosze przeczytaj moje tematycznie zwiazane z Twoim artykuly :
"Randki czy malzenstwo..."
oraz
"Niezbadane, magiczne labirynty milosci..."
wydaje mi sie ze sa dobrym uzupelnieniem do Twojego artykulu.
(zaznacze, ze pisane sa one z perspektywy amerykanskiej :-)
Pozdro

  twojam  (www),  14/07/2012

youngcontrarian - Ciekawe artykuły, nawiązują do coraz bardziej rozpowszechniającego się Pick Up'u w Polsce. Warto wgłębić się bardziej, jeżeli interesuję Cię takie tematy. Polska tez może się pochwalić kilkoma guru w tej dziedzinie :)
Sama poruszam tematy z tego pogranicza na swoje stronie.
Pozdrawiam

Wszystko się niby zgadza, a jednak... Kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, że obdarzony zaufaniem pan, jest nim obdarzony zawsze na zapas. Niezależnie ile randek będzie przed tą łóżkową.

  twojam  (www),  14/07/2012

Zaufanie, w dużej mierze zależy od indywidualnych osób i ich doświadczeń. Nie każdy, jest w stanie tak samo zaangażować się od razu. Jednym, wystarczy jedno spotkanie, innym potrzebny jest miesiąc randkowania:)

  ,  15/07/2012

To już pewnie zależy od podejścia pana :) http://www.youtube.com/watch?f(...)8&gl=PL

  twojam  (www),  15/07/2012

Niesamowita piosenka, naprawdę kiedyś były inne czasy, ludzie mieli czas na prawdziwą miłość ;)

Dinozaur! Jesteś jedną z ostatnich przedstawicielek ginącego gatunku.

  twojam  (www),  14/07/2012

Nie bardzo wiem jak to rozumieć:)
Ale w każdym razie, uważam, że świat idzie do przodu i trzeba iść z nim, podejście do randek jest inne niż 20 lat temu. Ludzie coraz bardziej zapominają o tym co może sprawić drugiej stronie przyjemność.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska