Login lub e-mail Hasło   

Słowiańskie Odrodzenie

Złoty Wiek - Odrodzenie Starożytnych Rodów Słowiano-Aryjskich.
Wyświetlenia: 3.709 Zamieszczono 25/07/2012

  z   i   e   j   e

 

P   r   z   o   d   k   ó   w

 

Trochę opowieści - Możecie to uznać za fantastykę - sami zdecydujcie - Jedno jest pewne - tego nie przeczytacie w książce do historii.

DARZBOG

Na Ziemię Midgard przybywał Bóg "Darzbog" - Bóg Tarh Pierunowicz, Bóg chroniący pradawną wielką mądrość - syn Boga Pieruna.
Po wielkim potopie Bóg Tarh Pierunowicz razem ze swoimi synami żył przez 3 lata na Ziemi Midgard i nazwano go Darzbogiem (Bogiem obdarowującym) za to, że dał ludziom Wielkiej Rasy i potomkom Niebiańskiego Rodu 9 Santii (ksiąg).
Te santii były napisane starożytnymi runami i zawierają Święte Starożytne Wedy, zalecenia Tarha Pierunowicza i jego instrukcje.
Santii w oryginale można nazwać księgą, gdyż santii to karty ze szlachetnego metalu na których są wyciśnięte pradawne H-Aryjskie runy.
Karty te są związane trzema kolcami, które symbolizują trzy światy: Jawi (świat ludzki - materialny) , Nawi (świat duchów i dusz Przodków) i Prawii (świetlany świat Słowiano - Aryjskich Bogów). Po odwiedzeniu naszych Przodków przez Tarha zaczęli oni zwać się "Wnukami Darzboga". Oprócz pradawnych Wed Darzbog przywiózł tutaj i koty. Dlatego też Sfinks - wizerunek Darzboga - wykonany jest jako postać kota. Naszych Przodków odwiedzali też i inni Bogowie.

KRAINA DARIA

Święta kraina Daria znajdowała się na zatopionym dziś kontynencie pod powierzchnią północnego Oceanu Lodowatego i była podzielona na 4 części rzekami: Raj, Tule, Swaga i H-Arra. Każdy Ród Rasy miał we władaniu swoją prowincję ograniczoną z dwóch stron rzekami.
Wszystkie 4 rzeki spływały do wewnętrznego morza. Na morzu była wyspa na której znajdowała się góra Meru. Na górze Meru zbudowane było miasto Asgard Daryjski i wielka świątynia. Istnieje kopia mapy Darii, którą wykonał uczony Merkater w roku 1595 na podstawie wzoru ze ściany jednej z piramid w Gizie.
Nasi Przodkowie zapisywali zdarzenia jakie miały miejsce w okresie ich życia na Darii i odliczali czas od momentu tych wydarzeń. Tym samym zachowana została więź czasu i wydarzeń poprzez długie setki tysięcy lat.
Nastąpił rok 604376 od momentu gdy nasi Przodkowie pierwszy raz zobaczyli słońce i dwa księżyce na niebie Darii.

WYGLĄD ZIEMI

Zgodnie z zapisami runicznymi 300000 lat wstecz zewnętrzny wygląd Ziemi był zupełnie inny. Pustynia Sahara była morzem. Ocean Indyjski był lądem, tam znajdował się kontynent "Mu". Cieśniny Gibraltarskiej nie było. Na równinie Ruskiej, gdzie dziś leży Moskwa było morze. Na terytorium Omska znajdowała się wielka wyspa "Bujan".
Świętą Krainę Darię wiązał ze stałym lądem przesmyk górski - góry Rypejskie (Uralskie). Rzeka Wołga wpadała do morza Czarnego. Półwysep Sachalin, Korea a także wyspy Japońskie nie istniały. . Było tam przedłużenie kontynentu Euroazjatyckiego.

RÓŻNI LUDZIE

Ziemię Midgard(tak nazywa się nasza planeta - Midgard oznacza mniej więcej "szkoła średnia") zamieszkują ludzie z różnym kolorem skóry i na ściśle określonych terytoriach. Ta ziemska ludzkość ma swoich przodków, którzy przybyli tutaj z rozmaitych części kosmosu - gwiezdnych systemów, konkretnie z rejonu Wielkiej Rasy - ludzie białoskórzy, z rejonu (gwiazdozbioru) Wielkiego Smoka - ludzie żółtoskórzy, z systemu Ognistego Węża - kolor skóry czerwony, z systemu Mrocznej Otchłani - ludzie czarnoskórzy oraz z obszarów Piekielnego Świata - szaroskórzy zwani cudzoziemcami.
Sojusznikami białej Rasy w bitwie z siłami mroku byli ludzie z systemu Wielkiego Smoka. Rusicze zalecili im by osiedlili się na Ziemi wydzielając im miejsce na południowym wschodzie, tam gdzie wschodzi Słońce - Jariło - jest to teren współczesnych Chin.
Drugi sojusznik Rodów Wielkiej Rasy to ludzie ze skórą koloru świętego ognia (czerwonoskórzy) z kosmicznej przestrzeni Ognistego Węża. Dla nich Rusicze wyznaczyli miejsce na ziemiach znajdujących się na oceanie Atlantyckim. Po przybyciu do nich Rodów Wielkiej Rasy na czele z wielkim wodzem "Antem" ziemia ta została nazwana "Ant- land" czyli Ziemia Antów. Starożytni Grecy nazywali ją Atlantydą. Na ziemi tej wielki wódz zbudował świątynię Boga z Trójzębem, Boga mórz i oceanów (boga Nija), który posyłał im niezmierzone dary i zabezpieczał tę ziemię przed wpływami zła. Po zniszczeniu Antlanty ludzi sprawiedliwych i prawych o ogniowym kolorze skóry - "siła Niebiańska " (Vaitmara) przeniosła na wschód na bezkresne ziemie leżące tam gdzie zachodzi Słońce - Jariło (kontynent Amerykański). Tak też ludzie o kolorze świętego ognia pojawili się na kontynencie amerykańskim niosąc ze sobą nie tylko oznaki zmieszania z białą Rasą, lecz także przejmując od nich dziedzictwo kulturowe.
Ludzie ze skórą koloru mroku przybyli z obszaru mrocznej pustki. W dawnych czasach zasięg wielkiego kraju ludzi czarnoskórych obejmował nie tylko kontynent Afryki i południowej Ameryki lecz również część Indostanu. Indyjskie plemiona Drawidów i Nagów należały do narodów negroidalnych i czcili boginię "Kali- Ma" - boginię czarnej materii. Nasi Przodkowie darowali im Wedy - święte teksty dziś znane jako Wedy Indyjskie (Hinduizm). Poznawszy podstawowe prawa Niebios takie jak prawa karmy, inkarnacji, reinkarnacji i inne odwrócili się oni od niewłaściwych działań - nie czynią już krwawych ofiar z ludzi na cześć bogini Kali- Ma i czarnych smoków.
Na Ziemi Midgard żyli też ludzie z zielonym kolorem skóry - zielonoskórzy - ziemnowodni, ludzie amfibie. Żyli oni w kraju Alanka, Sri Lanka. Wcześniej znajdował się tam kontynent "Mu" na oceanie Marjennym (Indyjskim), który nasi Przodkowie nazywali RAMTHA. Ten kontynent skrył się pod wodą tak samo jak i Atlan. Ludzie ci mieli skrzelową strukturę płuc i mogli żyć zarówno na lądzie jak i w wodzie. Zajmowali się oni bardzo długo inżynierią genetyczną i prowadzili eksperymenty polegające na krzyżowaniu ludzi i zwierząt. Trwało to bardzo długo. W rezultacie tych eksperymentów wiele rodzajów tych krzyżówek przeżyło i nazywane są "nieżit". Zewnętrznie wyglądają jak ludzie, ale w rzeczywistości są to "niezity". Na oko są to normalni ludzie lecz wewnętrznie są to "nieżity" i równocześnie "nie-ludzie".
Wrogiem wielkiej Rasy i innych ludzi na Ziemi Midgard są przedstawiciele świata Piekieł potajemnie przenikający na Ziemię Midgard dlatego terytorium ich zamieszkania nie jest określone. Przedstawiciele światów ciemności przybyli na Ziemię Midgard jako ostatni z galaktycznego wschodu z Ziemi "Edem"(lub Edjem - przyp.tłum.) i "Nod". Zajęli oni wolne ziemie na Sri Lance i innych kontynentach. W tym też rejonie leży współcześnie miasto "Edjem".
Bóg Pierun nazywa ich cudzoziemcami: - "Maja oni szarą skórę i oczy koloru mroku oraz są dwupłciowi (początkowo) , mogli być kobietą i mężczyzną (hermafrodyci u których w zależności od faz księżyca zmienia się orientacja seksualna). Posiadają połączony system genetyczny. Początkowo zaczęli się krzyżować z ludźmi o skórze koloru mroku. Brali sobie kobiety i rodziły się już istoty jednopłciowe. Jest to jedyny naród u którego dziedzictwo przekazywane jest po linii żeńskiej. Cudzoziemcy podporządkowują się Koszczejom - książętom mroku, którzy wykorzystują ich w swoich celach. Niosą oni inny genotyp i inną strukturę.
Mogą oni "irinirować" się między sobą, między ludźmi i miedzy zwierzętami ("irinirować" - jednoczyć się, zlewać, mieszać się nie tylko na poziomie fizycznym i genetycznym lecz także na bardziej subtelnych poziomach). Mieszając się z innymi ludźmi przyjmują oni zewnętrzną budowę danego narodu lecz psychostruktura pozostaje hermafrodytyczna bez ducha Bożego i sumienia. Twarze swoje podkolorowują sztucznie, aby się upodobnić do ludzkich potomków. Nigdy też nie zdejmują odzienia przy ludziach. Tworzą wszelkie możliwe kłamliwe kulty religijne i specjalnie starają się zniszczyć lub oczernić kult Boga Pieruna. Łakomi są na wszystko co cudze i nie należące do nich. Wszystkie ich myśli są wyłącznie o władzy.
Celem cudzoziemców jest naruszyć harmonię istniejącą w świecie Jasności i unicestwić Potomków Niebiańskiego Rodu i Wielkiej Rasy ponieważ tylko oni mogą stawić konkretny opór Piekielnym siłom. Chcą oni zgubić duszę białych ludzi aby nie trafili oni do Niebiańskiego "Asgard" i stali się wiecznymi tułaczami w bezkresnej ciemności.
Za pomocą kłamstwa i wielkich pochlebstw zyskują zaufanie mieszkańców, a gdy je uzyskają zaczynają się uczyć ich pradawnego dziedzictwa. Gdy poznają wszystko co się da z dawnej wiedzy zaczynają wszystko tłumaczyć na swoją korzyść. Objawiają samych siebie bożymi posłańcami lecz światu przynoszą tylko konflikty i wojny. Używając chytrości i przewrotnych działań odwodzą młodzież od mądrości i przyuczają ich do życia w bezczynności i hulankach oraz w pogardzie dla ojcowskich tradycji. Młodzi nie uczą się o czci i prawdzie niebiańskiej gdyż w sercach ich brak sumienia.
Kłamstwem i nienależnymi pochwałami zagarną oni wiele krajów Ziemi Midgard lecz zostaną zwyciężeni i zesłani do kraju gór zbudowanych rekami (Egipt) gdzie zamieszkiwać będą ludzie o skórze koloru mroku i potomkowie Niebiańskiego Rodu. Ludzie zaczną uczyć ich pracy aby mogli oni sami wykarmić swoje dzieci ... Lecz niechęć do pracy zjednoczy cudzoziemców i opuszczą oni kraj gór ręką stworzonych i rozsieją się po wszystkich krajach Ziemi Midgard. Miliony istnień pochłoną bezmyślne wojny za sprawą i dla korzyści cudzoziemców, gdyż im więcej będzie wojen i śmierci, tym większe bogactwa posiądą posłańcy świata mroku. Ciemne siły dla osiągnięcia swoich celów zastosują także ogniowe grzyby, które śmierć przyniosą rosnąc na Ziemi Midgard."

Fantastyka, fantastyką - ale dzisiaj na Ziemi rządzi kłamstwo i ile w tym tekście jest prawdy - zdecydujcie sami.

Tekst przetłumaczył - http://forum.przebudzenie.net/post31179.html#p31179

Indianie (Inkowie, Majowie, Aztekowie itd.) - czerwonoskórzy, którzy poddali się działaniu kłamstwa (byli zaciekawieni obcymi zza oceanu i nie byli dość ostrożni - roztropni w kontaktach z cudzoziemcami) zostali praktycznie unicestwieni - zamknęli ich w jakichś rezerwatach i niektórzy żyją w nich po dziś dzień. Jedynym ratunkiem, żeby z nami nie zrobili tego samego jest zdrowo myślenie, czy jak kto woli - używanie mózgu zamiast tyłka.

Myśl Zdrowo

 

Pora wykorzystać Dziedzictwo Naszych Przodków - Zawarte w Wedach Słowiano-Aryjskich

Podobne artykuły


11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1140
11
komentarze: 41 | wyświetlenia: 3502
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 3031
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 647
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1828
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2206
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2205
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 911
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3858
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2229
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 1646
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 3312
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska