Login lub e-mail Hasło   

Jak sprawić by ona znów miała ochotę na seks? 7 skutecznych sposobów.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://jestemfacetem.com/jak-sprawic-by-(...)osobow/
Wydaje Ci się, że Twoja Kobieta jest oziębła i nie ma już ochoty na seks? W żaden sposób nie możesz jej zachęcić do zbliżenia? Masz wrażenie, że kocha się z Tobą „na siłę” ?
Wyświetlenia: 1.680 Zamieszczono 25/07/2012

 Zmień to!  Mamy 7 skutecznych metod na to, by ona znów chciała iść z Tobą do łóżka!

 Jeśli kiedyś Twoja kobieta miała dziką ochotę na seks i mogliście spędzać w sypialni całe godziny, a dziś odwraca się do Ciebie bokiem, albo znowu boli ją głowa i stwierdza „nie dzisiaj, jestem padnięta” to znak, że musisz przeczytać ten tekst i
zacząć działać! Jeśli nie – za chwilę w ogóle przestaniecie uprawiać seks, a sporadyczne zbliżenia raz w miesiącu (o ile!) będą raczej automatyczne i zdecydowanie dalekie od tego, co wcześniej potrafiliście robić ze sobą w łóżku. Działaj już teraz!

 

7       skutecznych sposobów na rozbudzenie kobiety

 

1. Zacznij od głowy – zachęcanie partnerki do łóżkowych igraszek nigdy nie zaczyna się od jej piersi, pośladków ani okolic intymnych.

Najpierw musisz przypomnieć jej umysłowi (kobiety już tak mają…), że na Ciebie leci, że Cię pożąda i że sama chce wskoczyć z Tobą sypialni! Zapomnij na chwilę o własnej żądzy i zabierz się do tego zupełnie inaczej niż zwykle.

 

Zestaw pytań startowych, jakie możesz jej zadać gdy tylko wróci z pracy (kompletnie aseksualne!):

  • Jak tam w pracy Kochanie? Udało Ci załatwić tamtego klienta? Kurcze, jakbym ja był Twoim szefem to już dawno dałbym Ci awans
  • Zrobić Ci kawę, czy wolisz herbatę?
  • Dzwoniłaś do mamy? Co tam u niej?

 

Chodzi o to, byś wykazał zainteresowanie jej osobą i jej sprawami. Postaraj się, by od momentu powrotu do domu ona czuła się doceniona i miała wrażenie, że jesteś autentycznie zaciekawiony tym, co dzieje się u niej. Nie opowiadaj o tym jak Ty spędziłeś dzień, jak było Ci z czymś trudno i jak bosko coś rozwiązałeś. Nie narzekaj na swój dzień i pracy i z drugiej strony zbytnio się nim nie zachwycaj. Skup się na niej i jej problemach, radościach czy zwykłych, codziennych kwestiach krążących wokół jej osoby.

Unikaj pytaj typu: Co na obiad? Nie widziałaś gdzieś moich skarpetek? Gdzie pilot od telewizora? (najgorsze z możliwych).

 

2. Napraw coś, o czym ona Ci przypomina od tygodni.

 Zlew, drzwiczki od szafki, kontakt. Jeśli nie masz zdolności – wezwij fachowca, przy czym sam znajdź do niego nr telefon i nie pytaj jej do kogo mógłbyś zadzwonić. Załatw to sam od A do Z (i nie uprzedzaj jej od świtu o tym, że dziś wreszcie wymienisz zepsuta klamkę). Po skończonej robocie nie chwal się i nie przypominaj o swej pracy przez resztę dnia. Po prostu to zrób i tyle.

 

Dla efektu: zaproponuj coś, na co ona ma ochotę i na co Ty nie masz najmniejszej. Może przebąknij coś o potrzebie remontu łazienki, albo spytaj czy myślała już o tych nowych firankach  (niech ona poczuje, że dom i jego wykończenie faktycznie Cię interesuje).

 

3. Zaproponuj jej drzemkę albo kino.

Jeśli to będzie drzemka – nie dobieraj się do niej w trakcie, pozwól, żeby się po prostu przespała, zabierz w tym czasie dziecko na spacer, albo przycisz TV. To nie żart – to wszystko zmierza do tego, żeby ona wieczorem miała ochotę na seks. W przypadku kina czy restauracji: nie wybieraj horroru, sensacji, ani się nie upijaj: przecierp to i postaw na romantyczną komedię albo białe wino do ryby.

 

P.S Nie nadskakuj jej i nie bądź „zbyt” miły – to ma być naturalne, a nie wymuszone ani ewidentnie zmierzające do łóżka.

 

4. Wspólna kąpiel, a jeśli macie zbyt małą łazienkę – to po prostu po osobnej kąpieli zaproponuj jej masaż pleców, albo wtarcie balsamu.

Kobieta musi poczuć, że się o nią troszczysz, i że masz ochotę jej dotknąć tak „nie-seksualnie” nawet jeśli jesteście już ze sobą wiele lat. Taki dotyk potrafi zdziałać cuda, dlatego dbaj o to, by dotykać ją w ciągu dnia – ale z pewną dozą sprytu.

 

Jak dotykać kobietę w ciągu dnia:

  • Jeśli ona robi obiad, podejdź od tyłu i pocałuj ją w szyję (nie próbuj wedrzeć się od razu pod jej spódnicę, zwłaszcza gdy ręce ma w mące, albo krąży między dziesięcioma garnkami!! – to skreśli Twoje szanse na seks). Bądź delikatny – cmok w szyję, albo język lekko przesunięty po jej karku zadziała w zupełności!

 

  • Pomasuj jej stopy gdy czyta gazetę, siedzi w fotelu albo przebudza się z popołudniowej drzemki (lekki ucisk na palcach, i śródstopiu, masowanie łydki – niby nic, ale działa cuda)

 

 

  • Złap ją w pasie gdy mija Cię w przedpokoju i przytul (przytulanie ma wysoko seksualny podtekst nawet gdy nie ma nic wspólnego z seksem) – to oznaka bliskości, a dla kobiet coś szczególnego, o czym mężczyźni zwykle zapominają. Przyciśnij ją do siebie i powiedz coś innego niż oklepane „Kocham Cię”, to może być np. „Kurde, jak Ty dziś ładnie wyglądasz”, „Uwielbiam Twoje boczki”, „Mhmmm ślicznie pachniesz”, „Chyba Cię zjem” – i tyle. Nie musisz wcale jej zjadać i od razu ciągnąć do łóżka. Po prostu to powiedz, przytul, pocałuj i przejdź dalej.

 

5. Jeśli macie dzieci – zapewnij im jakąś rozrywkę w ciągu dnia i porządnie je zmęcz (dla kobiety nie ma nic gorszego niż seks ze świadomością, że dzieci jeszcze nie śpią, że zaraz wejdą, że zobaczą itd. itd.).  Zafunduj im basen, poślij na boisko, wyraź zgodę na spanie u kolegi, odwieś szlaban pod warunkiem że skosi całą działkę i podleje roślinki (no wymyśl po prostu coś, żeby wieczorem dziecko było zmęczone i padło!). 

 

Ważne: zapewnienie rozrywki dzieciom będzie też miało duży oddźwięk pozytywny w oczach Twojej Kobiety. Znów zobaczy Tatę, który zajmuje się młodymi, a to dla Kobiety bardzo ważna rzecz.

Wykorzystaj to!

 

6. Zadbaj o nastrój. Nastrój jest często dla kobiety równie ważny co sam stosunek, jak nie bardziej. Po męczącym dniu ona na pewno nie będzie chciała, byś ją wziął pod ścianą, ani w dusznej sypialni. Wywietrz sypialnię, ogarnij ją trochę, przygotuj jakieś świeczki tak, byś miał je pod ręką i mógł je zapalić w stosownej sytuacji.

Przygotuj jej ulubioną muzykę i przed pójściem do łóżka puść ją cicho w tle (nawet jeśli nie znosisz tego wycia, to raz na jakiś czas chyba możesz jej sprawić tą frajdę, prawda?!).

 

7. Najważniejsze: do końca udawaj, że nie chodzi Ci o seks!

Gdy będziecie już w łóżku nie wskakuj na nią z miną dumnego zwycięzcy, który zaraz będzie bzykał. Weź balsam do ciała i powiedz, że chcesz jej pomasować plecy, bo dawno tego nie robiłeś. I wręcz powiedz „Nie musimy się dziś kochać Słońce, wiem że jest padnięta”, „Odprężę Cie trochę przed snem”, „A pomasowałbym Cię trochę – bez podtekstów” itd. Niech ona myśli, że zwyczajnie masz ochotę przy niej pobyć.

 

Uwaga: Masuj jej ciało powoli, dotykaj wrażliwych miejsc ale nie zmierzaj prosto do okolic intymnych, daj jej czas by spodobała się jej ta sytuacja, a wtedy sama pokaże Ci, że ma na to ochotę. Z drugiej strony: jeśli „bezinteresowne masowanie” potrwa 10-15 minut, to nie rezygnuj i nie kładź się spać! Zacznij ją powoli całować, pobudzaj – kobiety po dłuższym przerwie od seksu są wyjątkowo chętne do przedłużania takich „pieszczot niby-nic”.

 

Podsumowując: aby Twoja na pozór oziębła Kobieta znów nabrała ochoty na miłosne igraszki zadbaj o jej komfort psychiczny i fizyczny. Numer 1 to jej nastrój wewnętrzny podsycany różnymi działaniami w ciągu nią – wcale nie muszą to być jakieś czynności seksualne!

Na koniec pamiętaj, żeby po stosunku nie wychodzić od razu na papierosa, nie zasypiać i nie zostawiać jej w łóżku samej. Zostań, przytulaj się, daj jej poczuć swoją bliskość: tym sposobem budujesz sobie drogę do udanego seksu następnego dnia!

 

Podobne artykuły


13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 55464
88
komentarze: 68 | wyświetlenia: 46372
35
komentarze: 87 | wyświetlenia: 4615
34
komentarze: 17 | wyświetlenia: 366385
32
komentarze: 53 | wyświetlenia: 9160
32
komentarze: 98 | wyświetlenia: 10305
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 7082
43
komentarze: 18 | wyświetlenia: 36231
22
komentarze: 15 | wyświetlenia: 242080
40
komentarze: 12 | wyświetlenia: 59480
19
komentarze: 18 | wyświetlenia: 74069
17
komentarze: 7 | wyświetlenia: 31152
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 11570
28
komentarze: 25 | wyświetlenia: 2412
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Drogi Mezczyzno, jako osoba wychowana w polskiej kulturze i szanujaca Mowe Ojczysta mam powazne problemy natury "polityczno-poprawnosciowej" ze zwrotami typu "twoja kobieta" / "twoj mezczyzna" i to nawet pisane duzymi literami...

Drogi youngcontrarian, "jako osoba wychowana w polskiej kulturze i szanująca Mowę Ojczystą mam poważne problemy natury "polityczno-poprawnościowej" z użyciem polskich znaków, więc gdybyś tak snobistycznie szanował Mowę Ojczystą to przydała by się niewielka inwestycja w klawiaturę, właśnie z możliwością dodawania tych, jakże polskich, jedynych w swoim rodzaju oznaczeń, oddających piękno naszego pol ...  wyświetl więcej

Mężczyzno, Youngcontrarianowi nie chodziło o literki i poprawność gramatyczną, tylko o zwrot moja/twój sugerujący "zawłaszczenie" kobiety/mężczyzny... O taką poprawność tu chodzi - nie mamy nikogo na własność. Powinniśmy być raczej wdzięczni, że na jakiś czas kroczy się wspólną drogą i ofiarowuje się sobie wzajemnie doświadczenie...
http://eiba.pl/13

Przecież to tylko kolokwializm:) Nie bądźcie drobiazgowi:P

Heh... są takie kolokwializmy, które wzbudzają niezgodę na ich używanie ;)

Kasiu, w przeciwienstwie do autora tekstu dokladnie zrozumialas intencje mojego komentrza.

P.S.
PO RAZ KOLEJNY przepraszam wszystkie osoby czytajace moje komentarze za brak polskich znakow diakrytycznych. Prosze nie odczytywac tego jako brak szacunku do Mowy Ojczystej.

Rzecz jasna i prosta :)

Youncontrarain, Belfegor kiedyś wrzucał coś, co umożliwiało ich pisanie. Nie musiałbyś przepraszać...
Kwiatuszku, może i masz rację, ale jakby to brzmiało... "Wydaje Ci się, że kobieta, z którą prowadzisz wspólne gospodarstwo domowe, jest oziębła i nie ma już ochoty na seks?"... hmmm...

  Mężczyzna  (www),  26/07/2012

The Meaning plus dla Ciebie :)

Nie mów "hop", tekst skomentuję później;)

Wszelkie spostrzeżenia mile widziane :) Jednak wolałbym, aby dotyczyły one jedynie treści, a nie problemów związanych z przynależnością kobiety do mężczyzny i odwrotnie :) Z góry dzięki.
I właśnie muszę powiedzieć kobiecie " z którą prowadzę wspólne gospodarstwo domowe" aby zaprzestała używać zwrotów w stylu: "moje kochanie" czy też innych wręcz niedopuszczalnych określeń opisujących przyna ...  wyświetl więcej

"Szukasz strony dla prawdziwych facetów? Witaj w naszym gronie! Wszystko, co Cię interesuje znajduje się teraz pod jednym adresem. Wreszcie znalazłeś miejsce, w którym możesz dać upust swojemu niepoprawnemu poczuciu humoru. Dowcipy tekstowe i obrazkowe od rana będą poprawiały Ci nastrój. Nie musisz obawiać się poprawności politycznej ani feministycznej cenzury! Tutaj to my rządzimy i my narzucamy ...  wyświetl więcej

  Mężczyzna  (www),  26/07/2012

Czaisz nie rozumiem Twoich problemów, jak Ci się nudzi to idź pobiegaj czy coś, albo załóż swoją stronę www i wtedy życzę powodzenia :) A i kup klawiaturę z polskimi znakami, jeżeli chcesz jeszcze komentować artykuły pochodzące z mojej strony, bo niestety ale moje receptory polityczno-poprawnościowe nie wytrzymują patrząc na te pozbawione ogonków literki :)) Nie mam więcej komentarzy "mądry człowieku".

  Natasza_  (www),  26/07/2012

opcja "zerowa" - czyli wstęp do 7 rad dla nieskomplikowanych, szukających drogi do skomplikowania:
usiądź cichutko w kąciku (albo l e p i e j w wannie) i zadaj sobie pytanie, dlaczego ona nie ma ochoty na seks.

“Wszelkie spostrzeżenia mile widziane :)”

Drogi facecie/mezczyzno…i to na dodatek prawdziwy…

Oto moje spostrzezenia dotyczace tresci twoich wpisow.

Na poczatek zachecam wszystkich czytelnikow do zapoznania sie z twoja Eiobowa wizytowka, ktora glosi :

“Szukasz strony dla prawdziwych facetów? Witaj w naszym gronie! Wszystko, co Cię interesuje znajduje się teraz pod je

...  wyświetl więcej

Mężczyzno, wycieczki personalne w komentarzach nie są zbyt taktowne i zdecydowanie nie pasują prawdziwemu mężczyźnie. Cokolwiek mówisz, wystawiasz wizytówkę sobie, nie rozmówcy.

  Mężczyzna  (www),  26/07/2012

To że napisałem "Oczywiście miłość jest najważniejsza i jak najbardziej popieram Twój komentarz :)" nie oznacza, że nie jestem prawdziwym mężczyzną, bo mogę pisać o miłości i innych uczuciach zarazem będąc bardziej męski od wielu osób. Po prostu się tego nie wstydzę i nie mam zamiaru zgrywać jakiegoś twardziela, bo to wcale nie czyni mnie prawdziwym mężczyzną.
Prawdę powiedziawszy to dyskus ...  wyświetl więcej

Wcale nie sadze aby nasza wymiana zdan byla strata twojego i mojego czasu.

Przepracowalem wiele lat na Balkanach w organizacjach humanitarnych, gdzie osobiscie spotkalem wielu tzw. "prawadziwych mezczyzn"...wielu z nich widzialem pozniej na lawie oskarzonych Trybunalu w Hadze.

Moze zanim zaczniemy rozmawiac na temat tzw. "prawdziwej meskosci" (cokolwiek to dla ciebie znaczy) proponuje zastanowic sie nad szerszym pojeciem prawdziwego czlowieczenstwa.

  ulmed,  26/07/2012

To są bardzo fajne rady! Zapomniałeś o najważniejszej! Kobietę trzeba kochać!
Niestety coraz więcej kobiet i mężczyzn traci funkcje seksualne. Nic nie jest wstanie obudzić w nich seksu.
Nawet Twoje bardzo sensowne rady, to jest takie smutne, bo seks to życie. Bez seksu życie przestanie trwać.

  Mężczyzna  (www),  26/07/2012

Oczywiście miłość jest najważniejsza i jak najbardziej popieram Twój komentarz :)

  Natasza_  (www),  26/07/2012

A mnie się tak sobie podobają takie instrukcje obsługi "dupy Maryni": pogadać, pogłaskać, bzyknąć, jeszcze chwilę pogadać, inwestując na jutro. Świadczy to o dość prostej konstrukcji faceta - składa się z przyrodzenia i doczepionych do niego narzędzi (np. sprytu i strun głosowych) gwarantujących przyrodzeniu frajdę.
Lubię męzczyzn wyjątkowych , czyli bardziej skomplikowanych.

Nataszo, jeśli spotkałaś faceta wyjątkowego, skomplikowanego, to znaczy tylko tyle, że nie dotarłaś jeszcze do "instrukcji obsługi", według której postępuje;P

  jotko49,  26/07/2012

Czyżbyś również ją posiadała?
Czy dotyczy to tylko mężczyzn, zwłaszcza tych "mniej skomplikowanych".
Stare modele zapewne posiadają instrukcje tylko do starszych partnerów. (nie podoba mi się ta opcja :(...)

Pewnie że posiadam "instrukcję obsługi", każdy ma jakieś słabe punkty przecież;P Co do "starych modeli", pocieszę Cię, zdecydowanie nie masz racji:))

>> Zapomnij na chwilę o własnej żądzy i zabierz się do tego zupełnie inaczej niż zwykle. <<

Dlaczego sądzisz, że to co Ty nazywasz – zwykle - jest normą w każdym związku? Uważasz, że wszyscy mają – tak samo – że taka jest „męska norma”? Udawane zainteresowanie? Prawdziwej kobiety na to nie nabierzesz, intuicyjnie wyczuje fałsz!

>>  Napraw coś, o czym ona Ci przypo

...  wyświetl więcej

  Natasza_  (www),  26/07/2012

Tu sie podepnę: Mężczyzno, spróbuj wydobyć z Twojego artykułu wizerunek kobiety i zastanów się, dlaczego taka kobieta nie ma ochoty na seks, nawet całowana przy garach w szyję i te tam bajery języczkiem ku karkowi, zwłaszcza jeżeli domowy kogut właśnie dokończył piffko i capi browarem.

To znaczy ja się najbardziej nie zgadzam z wizerunkiem kobiety w Twoich radach. Naprawdę tak widzisz kobietę?

  liwa,  26/07/2012

co za banialuki... tylko facet, (mało doświadczony) może wymyśleć takie pierdoły...

Liwa, obawiam się, ze takie pierdoły wymyślają kobietki, lubiące przywłaszczycieli, którymi sterują...

  Mężczyzna  (www),  26/07/2012

Dosyć krytycznie, jednak najciekawsze jest to, że artykuł został napisany właśnie przez kobiety na zlecenie mojej strony :)
Dlatego dla wyjaśnienia jest to kobiecy punkt widzenia, więc proszę nie mieć do mnie pretensji jako mężczyzny.

PS: to nie spam tylko najzwyczajniejsza stopka, więcej info w ofercie dla stron www: http://www.eioba.pl/oferta_dla_www

Pozdrawiam

Hehe... a co ty byś napisał na ten temat, jako mężczyzna? Ciekawam ;)

  Mężczyzna  (www),  26/07/2012

Ciężko powiedzieć, gdyż na razie mój związek nie jest na etapie pauzy seksualnej, więc nie muszę kombinować :)
Ale jeżeli kiedyś coś takiego się wydarzy to myślę, że sięgnę do tego artykułu (tak z ciekawości i dla dobra nauki) i wtedy okaże się, czy są to absurdalne rady, czy jednak tkwi w tym troszkę prawdy :)

  liwa,  27/07/2012

kompromitacja!

Dokładnie :D

Zadbać o siebie przede wszystkim. Być kulturalnym i pokazać, że się jest zainteresowany drugą osobą :) jak nie wiadomo jak, to sporo (przesadzonych czesto) scenariuszy jest na http://redtube.net.pl/ :) polecam osobiscieDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska