Login lub e-mail Hasło   

Poparcie dla akcji Pawła Kukiza.

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie(...)http://
Myślę, że już czas zmienić Polskę. http://zmieleni.pl/
Wyświetlenia: 3.044 Zamieszczono 08/09/2012

  Powiem krótko, Polska stacza się w przepaść i jedynym ratunkiem jest zmienić kierunek w jakim podąża nasza Ojczyzna od 20 z górą lat. Paweł Kukiz zainicjował akcję zbierania podpisów na rzecz zmiany ordynacji wyborczej, Sejm musi wprowadzić zmiany, musi wprowadzić  Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.

  Tam można oddać głos poparcia. http://www.zmieleni.pl/  

Już jest ponad 46 tyś. głosów poparcia, niedziela, wieczór 9/9/12.

Wszyscy z Polski nie wyjadą, ci co tu żyją, muszą żyć godnie, bez strachu o jutro, o zatrudnienie o przyszłe emerytury, o los dzieci i wnuków. Oni się już ustawili, siebie, rodziny i znajomych, i dalej chcą nas ograbiać z resztek majątku i godności. Nie możemy na to pozwolić, musimy ich odsunąć od władzy i przywilejów, jeśli nie na drodze demokratycznej, to siłą oderwiemy ich od KORYT. Jeśli tego nie zrobimy, to Polska przestanie istnieć, zamieni się w kraj niewolników, który dostarcza tanią siłę roboczą i zdrową żywność dla bogatego socjalistycznego Zachodu. Kraj się wyludnia i za kilka lat będzie nas w kraju mniej  o następne 2-3 miliony. Za kolejnych kilka, trudno przewidzieć co będzie ale będzie to już nie do odkręcenia.

  Czy Ci ludzie są godni przewodzić i kierować naszym krajem?

  Czas na gruntowne wietrzenie  sceny politycznej 

Podobne artykuły


15
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2930
17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1802
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 24551
104
komentarze: 232 | wyświetlenia: 49650
40
komentarze: 39 | wyświetlenia: 5109
19
komentarze: 11 | wyświetlenia: 2634
17
komentarze: 36 | wyświetlenia: 2605
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 4192
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15313
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 2546
43
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6563
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 6068
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  hussair  (www),  08/09/2012

Kukiz to ułan bez konia i lancy. Niewielu dziś mamy ułanów i Kukiz, jak każdy z nich, ma mój szacunek.

  oculus,  08/09/2012

Mój też.

Same podpisy nic nie zmienią. Władzy nikt łatwo nie odda.

  oculus,  08/09/2012

Pożyjemy, zobaczymy.

  Remter,  09/09/2012

Dobrymi chęciami i piekło jest wybrukowane.. lecz bez odpowiedzialności w stosunku do drugiego człowieka - niczego nie zmienimy... gdyż to nie kryzys finansowy a brak człowieczeństwa w ludziach wszystko czyni. A do władzy dochodzą bandyci, gdyż bandyckie mamy społeczeństwo, oni są jednymi z nas , czyli tej większej części społeczeństwa... wchodzimy w ucisk , jakiego sobie nawet wyobrazić trudno.. - NIEWOLA. Pozdrawiam;)

  ulmed,  09/09/2012

Ile osób podpisało się pod petycją podatkową 3x15? I co, do pieca poszło.
Ile osób podpisało się pod petycją w obronie TRWAM? I co? A kogo..
Ludzie listy piszą tylko nie ma komu ich czytać.

  oculus,  09/09/2012

Zebrali już 40tyś. Myślę, że nadchodzi koniec dla tych drani. Wszyscy przecież z Polski nie wyjadą, a tak dalej być nie może. Szykuje się rewolucja, tylko oni jeszcze o tym nie wiedzą, myślą, że Polacy to durnie do kwadratu. Nadchodzi koniec NIEWOLI, Węgrzy dali przykład jako pierwsi, nie jesteśmy sami. KONIEC WYZYSKU POLAKÓW!.
Pozdrawiam serdecznie.:)

  hussair  (www),  09/09/2012

Wszystko ma swój kres. Kwestia czasu.
Jeśli upadło imperium Rzymu, nie ma takiego tworu ludzkiego, który by się nie rozpadł. Kwestia czasu.

  oculus,  09/09/2012

Ich dni są już policzone, odejdą w niesławie. My, poza granicami kraju, będziemy wspierać nasze rodziny w walce z tymi gadami i pasożytami. Pozdrawiam Cię serdecznie.:)

  hussair  (www),  09/09/2012

A ja Ciebie. Ułańska krew wysycha ostatnia. ;-)

  oculus,  09/09/2012

:)

  andrzejs,  09/09/2012

Oculusie,w przeciwieństwie do Kukiza nie jesteś obiektywny. Pokazujesz ekipę Tuska na fotkach, jakby chodziło o zmiecenie jej ze sceny. Tymczasem Kukizowi chodzi o zmiecenie... wszystkich ekip. Kaczyńskiego, Pawlaka i Millera też.
Nie jest mi po drodze pod względem światopoglądu z Pawłem Kukizem. Ale zdarzyło się kiedyś, że odbyliśmy długą, kilkudniowa aż, merytoryczną dyskusję pod jednym z ...  wyświetl więcej

  oculus,  09/09/2012

Mogłem wkleić więcej zdjęć, ale czy to takie ważne, przecież oni wszyscy znikną ze zceny politycznej, za to co zrobili z Polską. Jarek jest na pierwsym zdjęciu, on i Tusk, to awers i rewers tej samej monety.

  andrzejs,  09/09/2012

Wiem, że wszyscy, ale "wygląda" to, ze nie wszyscy. A zapewniam Was, że Kukizowi nie tylko o Tuska chodzi.
Na Twoim miejscu, zamiast fotek Tuska zamieścił bym np. loga wszystkich "pośledniejszych" partii w tym kraju.
Zresztą, nawet na forum "zmieleni.pl", wylewa się szambo, niesłusznie, na PO i Tuska, i jest to pewne niebezpieczeństwo "skrzywienia" sensu tej akcji.

Każdy wylewa na kogo chce. Rzecz w tym, że PO przy władzy i to oni stoją na głównym planie. dodatkowo to ta partia zbierała podpisy pod 4xTAK więc Twoja wypowiedź też nie jest do końca obiektywna. chyba, że nie znałeś wszystkich szczegółów.

To właśnie oni powinni dostać na JOWach najbardziej - za to, że obiecali i nic nie zrobili. Obiecali 750 000 osób!

Jak wszystkich to wszystkich....w tym Kaczorow Donaldow polskiej sceny...przepraszam.... teraz to juz estrady politycznej...

  oculus,  09/09/2012

Tak jest, koniec "grubej kreski" i okrągłego stołu.

  oculus,  09/09/2012

Nie mogłem wkleić w tekst, więc daję tutaj: http://www.zmieleni.pl/

  hussair  (www),  09/09/2012

Podpis złożony. Tak między nami mówiąc, zaczynam się bać o Kukiza.

  oculus,  09/09/2012

On chyba wie co robi, coś się święci, ktoś jeszcze za tym stoi, pożyjemy zobaczymy.

  Areva,  09/09/2012

P. Kukiz? To mój sąsiad!

Kreskę dałem, akcję poparłem, Paweł mi nawet maila z podziękowaniem wysłał. Jak każdemu... Rządzący, czyli w moim udczuciu, banda złodziei i malwersantów i tak podpisy po raz drugi zmieli. Ale, że woda drąży skałę trza drążyć i nie ustawać.
:-)

Ja Myślę Grzegorzu, że dni tych złodzieji są już policzone, tak dalej być nie może. Paweł Kukiz robi dobrą robotę, jeśli mu się nie uda osiągnąć celu, tzn. że Polacy są gówno warci i zasługują na bycie niewolnikami.
Pozdrawiam serdecznie.:)

A ja pozostanę sceptyczna. Zmienią sie rządy, stanowiska ale człowiek to człowiek... Jak już dostanie się na stanowisko to wiecie. Wierzę w ludzi i mam nadzieję, że się mylle. Pozdrawiam;)

Pewnie nie czytałaś tej strony, może po jej przeczytaniu, zmienisz zdanie. http://www.zmieleni.pl/ -:)

Jestem za JOW, ale chodzi mi raczej o sam sposób rządzenia. Nic się nie zmieni, póki ludzie się nie zmienią. A na naturę ludzką nie ma leku;) Pozdrawiam;))

Też jestem sceptykiem, co do akcji Kukiza.W swoich publikacjach wytykam wszystkie niegodziwości z politycznej sceny, nie oszczędzając żadnej formacji. Wątpię jednak, że okręgi jednomandatowe byłyby remedium na całe zło trawiące klasę polityczną.Widzę jak w małych okręgach wyborczych cwaniacy kupują sobie mandaty radnych. Opisałem takie przypadki w moich książkach o kształtowaniu się nowej klasy po ...  wyświetl więcej

Obawiam się również, że pan Kukiz nie robi tego bezinteresownie. Ale cóż... Mogę się mylić. Pozdrawiam;)

czemu nie dodano fotki kaczora...?

  oculus,  11/09/2012

U góry jest pół Kaczora i pół Tuska.:)

Hehe...tworzą całość...

  oculus,  11/09/2012

.:)

  Robert R,  13/09/2012

Bardzo popieram inicjatywę. Może komuś coś da lista państw (wybranych) z ordynacją proporcjonalną:
-Grecja
-Hiszpania
-Irlandia
-Włochy
-Rosja
-Ukraina
-Polska
Oczywiście są też bardziej pozytywne państwa z tą ordynacją - często są tam jakieś niuanse np Holandia - wchodzi każdy kto zdobędzie jakieś minimum głosów, czy Szwecja.
Niemcy m ...  wyświetl więcej

  Robert R,  13/09/2012

Jeszcze jedna sprawa, która zawsze sprawia mi ból przy urnie - dlaczego oddając 1 głos na osobę wybieram w okręgu kilkunastu posłów. Wybieram - kiedyś to liczyłem - spośród czasem ponad 300 !!! kandydatów !!!. W jaki sposób przeciętny obywatel ma zapoznać się z biografiami i poglądami tylu osób ? O co tu chodzi ?

  ,  18/09/2012

cyt. oculus
Polska nie ma szans na odbudowę swojej mocarstwowości, gdyż jest biedna, 80% społeczeństwa, to ciemne masy, którymi kieruje Kościół i TV. Pozostali zajmują się swoimi biznesami i żyją jakby w innym świecie, w innej Polsce. Kilka procent zna historię Polski i świata, rozumie geopolitykę i ekonomię, ale nie są oni w stanie wpłynąć na pozostałą masę nieoświeconych, ksenofobicznych ...  wyświetl więcej

Tylko niecałe 50% Polaków bierze udział w wyborach, czyli zostaje nam 30%, którzy głosują tak jak im Kościół i TV każe, a pozostałe 20% tak jak im to pasuje do aktualnego biznesu albo zajmowanego stanowiska w administracji państwowej i spółkach Skarbu Państwa. Jeśli nie głosują albo głosują jak barany, to co, nie są ciemną masą w 80% dorosłej populacji?. Mam nadzieję, że ta ciemna masa zrozumie, c ...  wyświetl więcej

  ,  18/09/2012

oculus a Ty troszkę nie przeginasz ? Gdzieś tam na górze jest że Ty nawet nie żyjesz w Polsce, nie mam zamiaru się tego czepiać .. jednak .. obrażasz cale społeczeństwo którego częścią nawet nie jesteś .
Po za tym dalej zaprzeczasz sam sobie, a ktoś podkreśla że powyższa Twoja wypowiedź "procentowa" to najmądrzejsza wypowiedź od tygodni :D, co dla mnie jest śmieszne, bo czegokolwiek nie odp ...  wyświetl więcej

Kukiz, w pokazanym przez Ciebie teledysku, nie lubi potomków Chazarów i ich pomocników. Ja nie obrażam całego społeczeństwa, tylko stwierdzam fakt, jeśli tego nie rozumiesz, to twój problem. Mieszkam co prawda i pracuję w Norwegii ale to nie znaczy, że nie mam prawa głosu na temat tego, co się w kraju dzieje. Rok temu kupiłem w Polsce mieszkanie a w przyszłym otwieram tam interes. Mam nadzieję, że ...  wyświetl więcej

  ,  18/09/2012

Za obrazę Komorowskiego już wisi sprawa w sądzie .. za całe forum.
Nie obrażasz ? Obrażasz w co trzeciej wypowiedzi jak nie społeczeństwo to kogoś "imiennie" .
Nie interesuje mnie Twoje c.v., także nie odmawiam Ci prawa głosu.
cyt.
Ja Myślę Grzegorzu, że dni tych złodzieji są już policzone, tak dalej być nie może. Paweł Kukiz robi dobrą robotę, jeśli mu się nie uda osią ...  wyświetl więcej

Oby to były opinie zgodne z polską racją stanu i w polskim interesie. Co do Onych, to oni obrażają Polskę i Polaków już od 67 lat, robią wszystko na Jej zgubę i zatracenie, służą obcym mocarstwom i ich interesom. Wychowali młode pokolenia na bycie niewolnikiem i złodziejem. Może już starczy, reszta przy okazji. Żegnam Pana!.

  ,  18/09/2012

Reszta czego ? Nadal obrażasz ? Jesteś podobno zwolennikiem matematyki a nie historii ? 67 lat .. no tak uprościć to jest łatwo :) tylko to nic nie zmienia.
Tak jak w Twojej teorii "jednomandatowości" jest wciąż luka ... nadal te Twoje procenty które Ty obrażasz, nie ja .. , będą głosować na ... i tu sobie wklej TWOJE wypowiedzi.
no żegnam :)

Nie jestem znawcą ale czy jowy w praktyce nie zabetonowałyby sceny politycznej jeszcze bardziej, na dwie dominujące partie? Moim zdaniem nie tyle trzeba zmienić system ordynacji co go usprawnić. No i zmienić system finansownia partii aby każdy z podatku mógł przekazywać 1% na daną partię. Dodatkowo każda partia, która przekroczyłaby 3% prób wyborczy dostawałaby subwencje od państwa.

@kamil30: Dzisiaj już muszę uciekać, powiem tylko tyle, ktoś musi za nas rozwiązać ten problem, bo i też ktoś nas w ten problem wpakował...:)Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska