Login lub e-mail Hasło   

Trzy Rzeczy Których Kobiety Nienawidzą w Mężczyznach

Jest kilka zachowań, których kobiety nienawidzą w mężczyznach. Jeśli nie możesz zdobyć dziewczyny, to być może przez to, że popełniasz, któreś z tych błędów.
Wyświetlenia: 1.724 Zamieszczono 17/09/2012

Jest kilka bardzo denerwujących męskich zachowań, które wręcz odrzucają kobiety od facetów. Są to takie zachowania, które sprawiają, że dziewczyna wręcz odczuwa wstręt na samą myśl o tym, że mogła by być z takim facetem.

Jeśli do tej pory zdarzyło Ci się, że jakaś dziewczyna byłą tobą zainteresowana, a potem nagle kontakt się urwał, to być może popełniłeś którychś z tych błędów.

Oto trzy zachowania, których kobiety nie cierpią w mężczyznach

1. Obniżanie swojej wartości w zamian za jej akceptacje

Widzisz, wielu mężczyzn kiedy spotyka fajną dziewczynę zaczyna panikować. W końcu jakaś dziewczyna się nimi interesuje, więc dostają małpiego rozumu i myślą:

„Jak to możliwe, że ona się zgodziła iść ze mną na randkę? Muszę teraz się jej jakoś przypodobać. Musze zrobić coś, żeby mnie polubiła. A co będzie, jeśli popełnię jakiś błąd?”.

Tak wygląda logiczne myślenie większości mężczyzn, kiedy umówią się z dziewczyną.

I wtedy zaczyna się równia pochyła. Zamiast przyjąć inicjatywę i powiedzieć dziewczynie.
„Spotkajmy się na herbatę/spacer pogadamy, poznamy się lepiej – będzie fajnie”.

Wpadają w panikę i robią wszystko (często nieświadomie) żeby się dziewczynie podlizać. Pytają:

„Gdzie chcesz iść? Co chcesz robić? Na co masz ochotę” innymi słowy oddają całą władzę i inicjatywę dziewczynie tylko żeby ją zadowolić (co oczywiści nie ma szans się udać).

PROBLEM w tym, że kobiety nie chcą, abyś oddawał inicjatywę. One chcę mężczyzny, a nie kogoś kto się jej podlizuje i za wszelką cenę chce jej dogodzić. Ona chce pewnego siebie faceta, który zaprosi ją do „swojego świata”.

DO ZROBIENIA

Zastanów się przez chwilę, co znaczy być zdesperowanym i szukającym akceptacji facetem. Pomyśl o swoich nieudanych związkach. Jak się zachowywałeś? Czy przejmowałeś inicjatywę, czy też starałeś się podlizać dziewczynie robiąc wszystko na co ona ma ochotę. A może starałeś się jej zaimponować czymś: kasą, samochodem, znajomościami – bo to też jest duży błąd.
Przemyśl to i natychmiast przestań tak robić. Pamiętaj, że kobiety nie cierpią facetów, którzy od pierwszego spotkania chcą się im podlizać za wszelką cenę.

2. Bycie zdesperowanym i niska samoocena

Innymi słowy chodzi o bycie typową łajzą. Kim jest typowa męska łajza? Więc jest to osobnik płci męskiej, który ma przede wszystkim niskie mniemanie o sobie. Każdą sytuację interpretuje na swoją niekorzyść i zawsze wydaje mu się, że dziewczyna go prędzej czy później odrzuci
Jak się objawia takie „łajzowate” zachowanie?

Zwykle meskie łajzy bardzo szybko zdradzają się kobiecie:
Przykładowo facet czeka na dziewczynę 20 minut po umówionym czasie i kiedy ona w końcu się pojawia, wita ją słowami:

„Cieszę się, że jesteś już myślałem, że mnie olałaś”

Albo zbyt często dzwoni do dziewczyny a kiedy ta znudzona, chce skończyć rozmowę to on mówi:

„Ok ale czy mogę zadzwonić do Ciebie później?”

Albo jeszcze inaczej.

„Łajza spotyka się z dziewczyną i zamiast cieszyć się tym myśli: czemu ona ze mną jest, przecież nie zasługuje na nią. Pewnie mnie zdradza albo chce na coś naciągnąć”

To jeszcze nie wszystko, bo są jeszcze desperackie próby w stylu:

„Lubisz mnie?”

“Myślisz, że mam u Ciebie jakieś szanse?”

Kobiety absolutnie nienawidzą, kiedy ktoś zadaje im takie pytania. Nienawidzą też, gdy facet jest desperatem. To natychmiast je zniechęca do mężczyzny nawet jeśli wcześniej było inaczej.

DO ZROBIENIA!

Przemyśl swój sposób myślenia o atrakcyjnych dziewczynach. Czy uważasz, że zasługujesz na wymarzoną dziewczynę? Czy w głębi serca uważasz, że jesteś mężczyzną, który będzie się podobać dziewczynie? Jeśli nie to koniecznie przeczytaj przynajmniej ten artykuł o pewności siebie.

3. Nie rozumienie co naprawdę pociąga kobiety

Mój kumpel w żartach zawsze powtarzał, że jeżeli kobieta nie jest z facetem dla wyglądu, kasy, statusu społecznego to pewnie jest z nim dlatego, że… on ma dużego?

Niby to y a jednak są to powszechnie obowiązujące stereotypy, które zapadają w naszych głowach dużo głębiej i bardziej niżbyśmy tego chcieli. Kiedy widzimy ładną dziewczynę natychmiast kojarzymy, że żeby ją zdobyć trzeba mieć to „coś” (kasa, władza itd.)

Prawda jest jednak zupełnie inna. Wielokrotnie o ty wspomniałem (mówię też o tym w moich darmowych raportach, które możesz ściągnąć poniżej) że pieniądze to dla kobiet tylko wypadkowa męskich cech charakteru. Pieniądze w pewnym sensie reprezentują pewność siebie, inicjatywę wytrwałość spryt inteligencję, dlatego też kobietą trochę bardziej podobają się bogatsi faceci.
Prawda jest jednak taka, że jeśli masz te wszystkie cechy charakteru to możesz klepać biedę a i tak kobieta będzie Tobą zainteresowana. Wiadomo, że są od tego wyjątki, bo to normalne jednak generalna zasada jest właśnie taka.

No dobrze ale po co tutaj to wszystko opisuję?

Widzisz, żeby zdobyć dziewczynę ogromnie ważne jest zrozumieć co tak naprawdę kobiety uważają za atrakcyjne w mężczyznach. Trzeba zrozumieć co decyduje o „męskiej atrakcyjności” w oczach kobiet a nie tylko snuć głupie domysły na podstawie stereotypów itd. Kiedy w końcu zrozumiesz co „kręci kobiety”, to gwarantuję Ci że o wiele łatwiej będzie Ci zdobyć dziewczynę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak poderwać dziewczynę, to odwiedź mój blog: Uwodzic-Uwodzicielki.pl

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1584
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 906
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1174
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1191
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 757
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 727
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 453
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1024
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 572
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 726
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 501
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 716
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 985
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  liwa,  17/09/2012

zapewniam Cię, że jest więcej cech, których kobiety nie lubią w mężczyznach. Jak to byłoby fajnie, gdyby tylko trzy... :)

Ciekawie napisane, choć obawiam się że problem nie tkwi w podejściu mężczyzn. Wielu z nich wie, rozumie, że powinien być pewny siebie, zdecydowany i umieć prowadzić. Ale problem znajduje się gdzieś głęboko w psychice, która ukształtowana była w ciągu całego życia. Nie da się tak nagle wykasować z pamięci wszystkich wspomnień. A liczne niepowodzenia, poniżenia są bardziej zapamiętywane niż sukcesy, ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska