Login lub e-mail Hasło   

Ślub za granicą

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.slubzagranica.info
Coraz częściej Polacy rezygnują z zawierania małżeństwa w Polsce, powodów jest wiele. Rozwiązaniem tych problemów może być ślub i wesele za granicą.
Wyświetlenia: 1.049 Zamieszczono 18/09/2012
Zgłoszony przez 4 użytkowników jako spam

Ślub za granicąNa scenerię swojego ślubu Polacy często wybierają egzotyczne kraje w Azji, Ameryce i Afryce, a także wyspy i plaże na południu Europy. Romantycznych miejsc na zawarcie małżeństwa jest bardzo wiele, może to być na przykład: urocza plaża, urzekająca kapliczka, zabytkowy kościół, nastrojowa altanka, kolorowy ogród, taras z ujmującym widokiem, itp.

Najbardziej popularnym miejscem zawarcia związku małżeńskiego jest plaża. Bardzo piękne plaże znajdują się na Rodos, na Krecie, a także na Cyprze czy w Chorwacji. Romantycznym miejscem na ślub jest także taras na wyspie Santorini. Dla posiadających większy budżet, wspaniałym rozwiązaniem będzie ślub na Dominikanie połączony z wakacjami, nurkowaniem lub rejsem po lazurowych wodach.    

Aby jednak zorganizować taki romantyczny ślub trzeba poświęcić sporo czasu przygotowując dokumenty oraz organizując ślub i przyjęcie weselne za granicą. Możliwości są nieograniczone, wszystko zależy od przeznaczonego na to budżetu. Jednak ślub to jedyna taka podróż w życiu – tutaj nie ma miejsca na testowanie. Profesjonalny organizator ślubu może być wybawieniem.

W przypadku ślubu za granicą liczy się nie tylko profesjonalne podejście do ślubu, ale także organizacja całej podróży dla Państwa Młodych oraz dla ich najbliższych. Z tego też powodu warto wybrać kogoś, kto nie tylko zajmuje się organizacją ślubów, ale także organizacją wycieczek. Idealny Organizator posiada doświadczenie w organizacji ślubów i wycieczek turystycznych, a także dysponuje bogatą wiedzą o lokalnej kulturze, języku i zwyczajach.

Podobne artykuły


31
komentarze: 69 | wyświetlenia: 8731
29
komentarze: 31 | wyświetlenia: 2528
22
komentarze: 5 | wyświetlenia: 52235
71
komentarze: 22 | wyświetlenia: 17736
20
komentarze: 19 | wyświetlenia: 2025
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 15851
21
komentarze: 27 | wyświetlenia: 3377
32
komentarze: 13 | wyświetlenia: 6034
30
komentarze: 7 | wyświetlenia: 4130
28
komentarze: 12 | wyświetlenia: 11071
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska