Login lub e-mail Hasło   

Cmentarne wykopki czyli makabreska nekropolityczna

"Wyobraźmy sobie tylko, że również być może, że to nie Lech Kaczyński został pochowany na Wawelu, tylko ktoś inny!..."
Wyświetlenia: 15.046 Zamieszczono 24/09/2012

"...Pomijając już kwestię, że moim zdaniem Lech Kaczyński w niczym nie zasługiwał na Wawel i że wcześniej czy później będzie stamtąd wyprowadzony, to gdyby się okazało, że leży tam w dodatku ktoś inny - byłby to prawdziwy skandal! Nie chcemy Lecha Kaczyńskiego na Wawelu, ale tym bardziej nie chcemy tam Gosiewskiego, czy Walentynowicz! Trzeba więc dokonać ekshumacji zwłok, także Lecha Kaczyńskiego. To po prostu jakiś koszmar!" – Blog Janusza Palikota

*

 

Obudźcie się Polacy! Oddajcie się w niewolę Chrystusowi! Nie pozwólcie siłom szatańskim odebrać Polski Panu Naszemu Jezusowi i Królowej Polski Maryi albowiem tylko w Nich spoczywa wiara w ostateczny triumf prawdy o Smoleńskiej zbrodni.

 

    fot. Google images

Na skutek karygodnych błędów i zaniedbań przy badaniu i rozpoznawaniu zwłok ofiar Smoleńskiego spisku w moskiewskich prosektoriach, My - prawdziwo-polskie ugrupowania patriotyczno-chrześcijańskie domagamy się unieważnienia uroczystości pogrzebowych domniemanych szczątków pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich w dniach 17-18 kwietnia 2010. W związku z tym żądamy wykopania zwłok wszystkich ofiar Smoleńskiego zamachu celem odszukania i identyfikacji brakujących części ciała śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Tylko wtedy zaistniałyby właściwe warunki do powtórzenia ceremonii Wawelskiego pogrzebu Marii i Lecha Kaczyńskich. Takie rozwiązanie dałoby rownież możliwość zaproszenia na uroczystości pogrzebowe rzeczywistych sojuszników Polski i Kościoła oraz osobistych przyjaciół śp. Prezydenta, który uczynił tyle dobrego dla katolickiej Polski, chrześcijańskiej (ale niewdzięcznej) Europy i całej ludzkości. Pomysłodawca pochówku Państwa Kaczyńskich na Wawelu kardynał Stanisław Dziwisz tym razem mógłby połączyć uroczystości pogrzebowe z jednoczesnym aktem kanonizacji śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Nie sposób wymienić wszystkich osiągnięć politycznych i zasług tego Wybitnego Prezydenta i Wielkiego Polaka. Przypominamy tylko, że to właśnie za Jego panowania utrwalono nierozerwalny sojusz polsko-watykański, dzięki Komisji Majątkowej umocniono autorytet Kościoła w Polsce, zakończono budowę wielu imponujących pomników i obiektów sakralnych, wystąpiono z oficjalną inicjatywą ogłoszenia Jezusa Królem Polski, regularnie odprawiano modły o deszcz w kaplicy sejmowej. Na arenie międzynarodowej był On inicjatorem i głównym wykonawcą brawurowej ale za to tryumfalnej ofensywy dyplomatycznej na Zakaukaziu, która zaowocowała - strategicznie ważnym i kluczowym dla naszej racji stanu - sojuszem z Gruzją i eksportem zasad demokracji i praw człowieka do tego kraju... i to pod nosem kremlowskiej soldateski. Barbarzyńska, zdradziecka zemsta putinowskich siepaczy nie kazała na siebie długo czekać.

Nieodżałowany Prezydent Kaczyński zastał Polskę zaściankową, słabą i lekceważoną a pozostawił nam silne, wpływowe i powszechnie podziwiane na świecie nowoczesne religijne mocarstwo na miarę wyzwań XXI wieku. Obrona krzyża na Krakowskim Przedmieściu po śmierci w Smoleńskim zamachu tego Najwybitniejszego Polskiego Męża Stanu była bezprecedensową w historii Naszej Ojczyzny obroną narodowo-chrześcijańskiej tożsamości porównywalną tylko z Obroną Częstochowy i Cudem nad Wisłą.

Te cywilizacyjne kamienie milowe są przedmiotem podziwu i zazdrości uciskanych i prześladowanych katolików na ogłupionym łże-demokracją, świeckim humanizmem, tzw. racjonalnym myśleniem, konsumpcjonizmem i bezbożną dekadencją Zachodzie, od którego musimy się odgrodzić cierniowymi zasiekami wiary i jeszcze raz być godnym zaczczytnego miana Przedmurza Chrześcijaństwa.

Rodacy, jak możecie spokojnie spać wiedząc, że w sarkofagu wawelskim spoczywają niechlujnie powrzucane szczątki np. 40% Błasika i Walentynowicz, 25% Kaczorowskiego i Walewskiej-Przyjałkowskiej 15% stewardesy z BOR-owcem i zaledwie 20% Pary Prezydenckiej?

Przedwczesna kremacja ks.Adama Plicha wg. obrządku protestanckiego była niczym innym jak daleko zaplanowaną dywersją skierowaną przeciwko siłom narodowo-chrześcijańskim wytrwale walczącym o ujawnienie prawdy o Smoleńskim zamachu. Hierarchom Kościoła Ewangelickiego nie przyszło na myśl, że w wyniku ich sabotażu bezpowrotnie mogły zostać zniszczone brakujące szczątki Pierwszego Pasażera Tupolewa. W celu uniknięcia podobnych aktów barbarzyństwa żądamy od polskich parlamentarzystów ustawowego zakazu bezczeszczenia ludzkich zwłok poprzez pogańsko-hitlerowski obyczaj ciałopalenia, który jest niczym innym jak otwartą obrazą uczuć religijnych 90% Polskiego społeczeństwa. Czegóż więcej można oczekiwać od wyznawców importowanej pasożytniczej luterańskiej sekty?

Dodatkowo domagamy sie obecności księży katolickich przy pracach ekshumacyjnych i badaniach patologicznych. Nad całością tych poczynań powinien czuwać wybitny specjalista fotograf/patolog ks.Henryk Błaszczyk.

 

ks. Henryk Błaszczyk był jednym z niewielu Polaków obecnych przy identyfikacji zwłok w Moskwie. Prywatnym aparatem fotograficznym dokumentował  ich "fachowe badanie" przez putinowskich rzeźników. Jego zdjęcia rozczłonkowanych ludzkich ciał to przede wszystkim bezcenne dla Kościoła dewocjonalia i przedmioty katolickiego kultu religijnego. Stanowią one rownież ważny materiał dowodowy dla Polskiej Prokuratury... i jakże intymną, transcendentną, pamiatkę dla rodzin zamordowanych - fot. Agencja Gazeta

Celem zapewnienia wiarygodności i pełnej kontroli społecznej wszystkie ekshumacje oraz autopsje powinny być transmitowane na żywo przez TV Trwam (w systemie trójwymiarowym+HD) w głównym czasie antenowm z bieżącymi fachowymi komentarzami ks.Błaszczyka, red.Terlikowskiego i posłanki Fotygi. 

*

Czy pamiętacie proroczą przestrogę Wszechmogącego i Wszechwiedzącego Boga, który wybuchem islandskiego wulkanu wyraźnie ostrzegał nas, że decyzja o pochówku domniemanych zwłok Prezydenta była przedwczesna? Tylko roztropny i głęboko religijny Prezydent Obama wysłuchał Głosu Pana.

Ostrzegamy, że wszelkie próby detronizacji prezydenta Lecha Kaczyńskiego z krypty wawelskiej spotkają się ze zdecydowaną reakcją sił narodowo-katolickich. Wawel wybudowali katoliccy królowie i tylko katolicy mają prawo decydować kto dostąpi zaszczytu królewskiego pochówku.

Patriotyczna część polskiego społeczeństwa stanowczo sprzeciwia sie podłym i cynicznym insynuacjom polskojęzycznych euro-masońskich żydo-bolszewickich mediów wobec PiS-owskich ekshumacyjnych oddziałów modlitewno-dewocyjnych. Znani ze szlachetności, poświęcenia i silnego poczucia sprawiedliwości wybitni polscy politycy Anna Fotyga i Antoni Macierewicz dali bezprecedensowy dowód wiary i patriotyzmu odbywając - w głębokim skupieniu i modlitwie - całonocne czuwanie pod bramami cmentarzy, na których dokonywano ekshumacji ofiar Zamachu smoleńskiego.

 

Anna Fotyga i Antoni Macierewicz pogrążeni w głębokiej modlitwie przed cmentarną furtką - fot. Google images

Po wygraniu najbliższych wyborów siły katolicko-narodowe pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego przewidują stworzenie nowego ministerstwa zajmującego się wyłącznie wykopywaniem i ponownym - godnym chrześcijanina i patrioty - grzebaniem niewinnych ofiar masońskich i żydo-bolszewickich spisków. Nowy rząd wprowadzi w życie ogólnonarodowy program publicznych robót ekshumacyjnych zakrojony na niespotykaną w historii Naszego Narodu skalę. Do cmentarnych wykopek zostaną zaangażowani: duchowni, górnictwo/przemysł wydobywczy, sektor rolniczy, młodzież szkolna i akademicka, prywatne firmy i państwowe zakłady pracy, administracja wszystkich szczebli, wojsko a zwłaszcza bezrobotni i rezydenci zakładów penitencjarnych. 

Tylko odważna, rzetelna i konsekwentna polityka ekshumacjna może zapewnić Polsce cywilizacyjny postęp i pozwoli Naszemu Narodowi z optymizmem i wiarą patrzeć w przyszłość. 

Głosuj na Jarosława Kaczyńskiego w następnych wyborach.

Tylko PiS zagwarantuje Ci zatrudnienie, rodzinny zasiłek pogrzebowy i... wieczny spoczynek we właściwej trumnie!

Memento mori!

Podobne artykuły


8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 763
83
komentarze: 25 | wyświetlenia: 73238
51
komentarze: 40 | wyświetlenia: 648147
44
komentarze: 37 | wyświetlenia: 15096
33
komentarze: 30 | wyświetlenia: 21564
30
komentarze: 22 | wyświetlenia: 40511
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 17436
29
komentarze: 15 | wyświetlenia: 22657
29
komentarze: 8 | wyświetlenia: 13129
29
komentarze: 16 | wyświetlenia: 53287
28
komentarze: 29 | wyświetlenia: 18143
26
komentarze: 34 | wyświetlenia: 23226
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

No właśnie - śmieszne to czy żałosne?
Żeby tak jeszcze KK z Chrystusem nie babrano, to nawet ja bym głosował na PiS. ;-)

...i gratuluję powrotu do tekstu autorskiego... :->

Jacku, nawet nie masz pojecia jak wiele bolu i zlosci kosztowalo mnie napisanie tego satyrycznego tekstu.
Smolenska farsa trwa i jak na razie nie widac jej konca.
Najwyrazniej niektorym politykom w Polsce bardzo zalezy aby dociagnac ja to najblizszych wyborow.
Jak tak dalej pojdzie to Polska za granica stanie sie posmiewiskiem narodow. Mielismy oglaszanie Jezusa Krolem Polski, ...  wyświetl więcej

Ano właśnie!
Za satyrę co najwyżej można być wyśmianym, lecz za prawdę...?
Ale mam jeszcze gorsze wieści: powiadają, że "nikt nie jest prorokiem we własnym kraju", tyle że my obaj poza jego granicami, więc... ;:-)

  ulmed,  25/09/2012

Farsą to jesteś Ty!

"Tylko odważna, rzetelna i konsekwentna polityka propagandowa może zapewnić Polsce cywilizacyjny postęp i pozwoli Naszemu Narodowi z optymizmem i wiarą patrzeć w przyszłość. "

Tak pisze - patrz cytat - Autor J. Wąsowicz. Ja mu wierzę, bo w imię Propagandy (nigdy zaś Prawdy) starannie ukrywa fakt, że to za rządów Tuska bez przerwy wykopuje się zmarłych, aby ich ponownie pogrzebać i że to w partii Tuska PO aż roi się od chrześcijańskich nacjonalistów z ZCHN-u mających potężną siłę...

Witaj na Eiobie. Dzieki za komentarz.
Wg mnie wszystkie liczace sie ugrupowanie polityczne w Polsce AD 2012 sa na kleczkach przed Kosciolem.
Istnieje u nas niepisane prawo, ze klerowi NIE WOLNO sie stawiac.
(Opisalem to w tekscie : http://eiba.pl/3)

Polityczny “pikuś i błazen” kontra “Kaczory Do

...  wyświetl więcej

  swistak  (www),  25/09/2012

Za ekshumacją stoją syjononiści, potomkowie satanistów z synagogi szatana. Zabili onegdaj Bożego Syna. Dzis forsują hipotezę zamachu jak i profanacji szczatków ofiar przez Rosjan. Niestety pojednanie dwóch chrześcijańskich narodów i wspólne modły, by przyszło Królestwo Boże. są faktem. Nikt inteligentny nie będzie umierał za Izrael. Króluj nam Chryste !

  Amicus,  24/10/2012

Świstaku, widzę, że znów zażyłeś natankalia...

Straszny u Ciebie wyszedł artykuł, mój Druh. Ale trzeba jakoś walczyć z tym obskurantyzmem i rozkopywaniem grobów dla osiągnięcia politycznych celi. Inaczej, naprawdę, można dojść do absurdu i zgubić wszystko.
Trzymaj się!

P.S.
Lech K. na własnym przykładzie i ceną życia 95 osób jasno pokazał, że nie można i bardzo niebezpiecznie wykorzystać pamięć zmarłych we własnych politycznych grach. Teraz, z wielką przykrością, jego śmierć wykorzystują tak samo.

Смотри Дима,
Po zwyciestwie Jaroslawa Kaczynskiego w nastepnych wyborach zamienimy odgrzebane mogily w szance i okopy i wypowiemy wojne trumienna Rosji :-)

Trumienna wojna - to jak? Rozkopawszy wszystkie groby na terytorium Polski, Pan J.К. wejdzie z łopatą na terytorium Rosji i napadnie na nasze groby? Niezły scenariusz dla filmu horrorów:))

Dla celow politycznych ten czlowiek jest gotow przekopac cala Europe od Portugalii po Ural... a moze i dalej...

Milaczku, o ile wiem nikt Polakom nie zabranial otwierania trumien. Byloby to absurdalne. Zwloki po przekroczeniu granic panstwowych Polski podlegaja naszej jurysdykcji. Nie slyszalem aby Putin podnoscil krzyk podczas ekshumacji / otwierania trumny ze zwlokami Pani Walentynowicz.

Polskie przepisy SANITARNE nie pozwalaja na podobne praktyki... chyba, ze zwloki po powrocie do kraju oddawana

...  wyświetl więcej

A jednak...
Anna W. właśnie okazała się być nie Anną W. (http://wiadomosci.gazeta.pl/wi(...)em.html)
Patrząc więc przez pryzmat Polaka-katolika (a co dopiero np. starożytnego Egipcjanina), sprawa jest jednak poważna. Ten aspekt wątku również musimy brać pod uwagę.

Jacku, To dopiero bedzie szopka jezeli sie okaze, ze zwloki Anny W. spoczywaja w Wawelskiej krypcie obok zwlok Pierwszego Pasazera Tupolewa.
No coz pozostaje pootwierac wszystkie trumny... Makabreska trwa...

...Ano będzie szopka! Ale będzie też z tego jeden zysk dla biznesu: poznański browar znów będzie mógł spokojnie reklamować się na pobliskim hotelu hasłem "Zimny Lech"...
Miałem ten przywilej być akurat w Krakowie w połowie lipca 2010 i naocznie widzieć ten transparent na 100 m szerokości. Wisiał tam tylko 24godz. ... ;-)

Uwazam, ze zdjecie reklamy Zimnego Lecha (obok wybuchu islandskiego wulkanu) bylo proroczym znakiem z niebios, ze w krypcie chowano niewlasciwe zwloki...

O rany! Zaczynasz być "wierzący"??

Jacku, uwierze kiedy zobacze prawde na wlasne oczy dlatego celem zapewnienia wiarygodności i pełnej kontroli społecznej wszystkie ekshumacje oraz autopsje powinny być transmitowane na żywo przez TV Trwam (w systemie trójwymiarowym+HD) w głównym czasie antenowm z bieżącymi fachowymi komentarzami ks.Błaszczyka, red.Terlikowskiego i posłanki Fotygi.
(BTW Jacku, art zostal uzupelniony... i nieznacznie zmienilem zakonczenie)

Świetne!
Znakomicie opisałeś tę tragifarsę.

Droga Alicjo, wiesz jak bardzo cenie sobie Twoja opinie.
Z ulga przyjalem fakt, ze zrozumialas intencje tej - przyznam - bardzo kontrowersyjnej satyry. Nie ofiary tej NIEPOTRZEBNEJ TRAGEDII sa jej przedmiotem ale "ludzie", ktorzy - uwazajac sie za elity Naszego Narodu - bezwstydnie, bez najmniejszych skrupulow staraja sie wykorzystac to nieszczescie do celow politycznych a nawet religijnych ...  wyświetl więcej

  MAtMAks,  26/09/2012

Oby to nie był on, bo za zdradę to należała mu się kara śmierci. ŚWINIA LIZBOŃSKA !

Smoleńska tragifarsa potwierdza opinię o Polsce jako siedlisku zabobonu, mistycyzmu i ciemnoty.

Absolutnie!
Aczkolwiek jej wyjaśnienie zdjęłoby z wielu spory ciężar.

  ulmed,  27/09/2012

Ha, ha , ha - polactwo, nic się nie stało! Ha, ha, ha!
- dyżurni, polskojęzyczni sterownicy zza granicy.

"sterownicy zza granicy" .... plus za zgrabny rym, Ulu :-)

  ulmed,  27/09/2012

"Na koniec postawmy pytanie: czy dziennikarze są od szukania prawdy, czy od obrony własnych wyobrażeń, które legły w gruzach?"
- http://wpolityce.pl/wydarzenia(...)stwo-zd
...  wyświetl więcej

Dzieki za linki, Ulu.

Komentarzy świadczą o wartości artykułu,ubolewać należy,ze tak mało w kraju jest podobnych,gratuję gorzkiej prawdy o Polakach ,o patologicznym fałszywym pojęciu boga,honoru i ojczyzny rodem z Wawelu ..W katakumbach,lochach jęki obłudy wiekowej domagają się światła dziennego od wieków,pozdrawiam odważnego Polaka, tylko taki brzmi dumnie u mnie !

Dzieki Szymonie,
Ciesze sie, ze i TY doskonale rozumiesz intencje tego tekstu, ktory pisalem przez smiech... i lzy.
Nie wiem czy powinienem moj tekst okreslic w tagach jako satyre bowiem satyra sama w sobie jest robienie z tragedii smolenskiej politycznego pokera, w ktorym kartami sa nieboszczycy. Cala ta trudna i jakze delikatna sprawe mozna bylo przeciez zalatwic dyskretnie, z godn ...  wyświetl więcej

@youngcontrarian: Zgadzam się w pełni z twoim poglądem,pozdrawiam

"Po wygraniu najbliższych wyborów siły katolicko-narodowe pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego..."?

tak będzie Wczoraj 22:17
" 29 Września Naród pokaże siłę temu rządowi. Mam nadzieję że zmusi tych antypolaków do refleksji i zmiany kursu politycznego. Jeśli nie nastąpią zmiany na lepsze w Polsce ,to nastąpi zmiana tego rządu siłą .Naród Polski zmusi ten antypolski i antyludzki rz

...  wyświetl więcej

Holy shit!

Dzieki Wiesio,
Wezme to jako komplement :-)

  *Karo*  (www),  30/09/2012

tez uważam, że miejsce na wawelu jest nie dla nich! zgadzam się z Tobą i mam takie same poglądy, nie trzeba się bać mówić co się myśli

Wczorajsza tragifarsa tandemu Rydzyk+Kaczynski w Warszawie wydaje sie potwierdzac wiele tez poruszonych w tym tekscie.
Czasami nasza polska rzeczywistosc AD 2012 przerasta najwiekszy absurd napisany przez satyrykow....
"Tadeusz Rydzyk jest Piotrem Skarga dnia dzisiejszego" - jedno z wczorajszych hasel....z pl . Trzech Krzyzy
Pozdrawiam Cie serdecznie

POLEN ERWACHE!!!
Wersja alterenatywna :
http://www.youtube.com/watch?v(...)outu.be

  ulmed,  24/10/2012

Z wielkim zdumieniem czytam te oburzające komentarze e-sralonu. sralonowe towarzystwo może posłucha starszego i ...http://www.youtube.com/watch?v(...)related
W celu edukacji, kilka cytatów z wywiadu z facetem, który zna, i USA, i jest prawdziwym dziennikarzem.
Co on myśli o polskich, albo polskojezycznych dzienn ...  wyświetl więcej

  ulmed,  24/10/2012

Naiwność, głupota e-sralonowców daje takie rezultaty; "Sekcja zwłok Anny Walentynowicz (?81 l.) ukazała, jak nieludzko Rosjanie obchodzili się w Moskwie z ciałami ofiar smoleńskiej katastrofy. Podczas przeprowadzonej przez polskich ekspertów sekcji okazało się, że w głowie Anny Walentynowicz był rękaw marynarki, gumowe rękawice i kawałki innych materiałów" - ...  wyświetl więcej

Skąd tyle zawiści w tych komentarzach?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska