Login lub e-mail Hasło   

Proste i skuteczne sposoby regeneracji organizmu

"Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia."- Jim Rohn
Wyświetlenia: 1.541 Zamieszczono 27/09/2012

Wyobraź sobie, że możesz swojemu ciału wydać polecenie by "spalało więcej tłuszczu", "zmniejszyć ból", "poprawić jakość snu", "poprawić swój wygląd".

Karnozyna jest cząsteczką występującą naturalnie w organizmie człowieka. I składa się z dwóch aminokwasów:. Alaniny i histydyny, wraz z wiekiem spada jej poziom w organizmie. Medyczne Raporty wskazują obecnie, że starość, choroba Alzheimera mogą łączyć się z powstawaniem blaszek w mózgu. Badania nad Karnozynie wykazały, że jest to jeden z mechanizmów ochronnych dla mikro naczyń krwionośnych w mózgu. Wraz z wiekiem nasze komórki dzielą się, DNA ulega rozkładowi i ten proces ma bezpośredni wpływ na nasz cały organizm i nieuchronnie na nasz wygląd.

Karnozyna jako przeciwutleniacz- badania naukowe wykazały skuteczność karnozyny w ochronie naszych komórk i naszego DNA od uszkodzeń spowodowanych przez starzenie. Karnozyna, posiada zdolność przekształcania naszych starych komórek, aby były młode i zdrowe, wykonując naprawę komórkową. Może to doprowadzić do dłuższej ich żywotności.. Badania na Karnozynie wykazały, że posiada zdolność do przyspieszenia gojenia i działa leczniczo dla szybkiego ożywienia i odmłodzenia tkanki.Zwiększając poziom Karnozyny można poprawić wyniki sportowe ,wytrzymałość,odporność na zmęczenie i ułatwić leczenie mięśni.

Od wieków ludzie tworzyli tajemnicze fontanny młodości. Ale co będzie, jeśli odpowiedź na nasze zdrowie i naszą witalność tętniącą życiem można znaleźć w naszych ciałach?

Karnozyna jest naturalnym składnikiem odżywczym, który istnieje w naszych ciałach, których produkcja spada wraz z wiekiem. Badania kliniczne nad Karnozyną przyniosły zaskakujące rezultaty świadczące o tym ,że Karnozyna pomaga skutecznie utrzymać organizm młodym .Następuje niezwykła poprawa zdrowia i sprawności fizycznej .

Takie wyniki nie były możliwe przed wprowadzeniem technologii Lifewave. Jest to dużo bardziej wydajna metoda niż inne metody zaopatrzenia w Karnozynę.

FAKTY Karnozyna i jej zalety w programie anty-proces starzenia się:

Karnozyna jest przeciwutleniaczem i odgrywa ważną rolę w naszej ogólnej kondycji

Badania nad Karnozyna pokazują , że może chronić mózg przed przyczynami choroby Alzheimera.

Badania nad Karnozyną udowodniają , że chroni nasze DNA lepiej niż jakiekolwiek inne sposoby

Karnozyna posiada wyjątkową zdolność regeneracji starych komórek

Karnozyna pomaga w gojeniu się ran

Zapobiega wytwarzaniu kwasu mlekowego w mięśniach,więc dobra jest dla sportowców, ułatwia poprawianie wyników sportowych.

Ponieważ technologia LifeWave jest zdolne do wywołania zmian metabolicznych w komórkach, skuteczność widać już po 24 godzinach .

Karnozyna jest niezwykle wydajna , ale niestety jak się starzejemy nasze poziomy Karnozyny znacznie spada.

Zapobiegając blaszkom miażdżycowym w mózgu zapobiegamy starości i chorobie Alzheimera.

Badania nad Karnozyna wykazały , że jest to jeden z mechanizmów ochronnych dla mikro naczyń krwionośnych w mózgu,

Z wiekiem jak komórki się dzielą następuje uszkodzenie DNA,a to ma bezpośredni wpływ na nasz sposób postrzegania i działania.

Karnozyna jest przeciwutleniaczem i chroni nasze komórki przed uszkodzeniem DNA

Funkcje Karnozyna jako przeciwutleniacz w organizmie oraz badania Karnozyna wykazały, że chroni nasze komórki przed uszkodzeniami DNA.

Może to prowadzić do dłuższego życia.

Badania nad Karnozyna wykazały ,że przyspiesza gojenie ran i odmładza tkanki

Karnozyna Lifewave to potężny sposób na podniesienie poziomu Karnozyny w organizmie .Y-AGE Carnozyna jest to nowy produkt i nowy sposób potężny sposób dla podniesienia jej poziomu w organizmie.

Więcej o Karnozynie jej działaniu i stosowaniu..

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1610
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 918
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1191
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 772
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 464
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1036
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 778
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 736
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1125
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska