Login lub e-mail Hasło   

Bez podatku i wolni

Bieda i bogactwo różne ,ale jedna bez drugiej przestały istnieć.
Wyświetlenia: 1.139 Zamieszczono 03/10/2012

Fortunna kołem toczy ,nie wszyscy rodzą się pod szczęśliwą gwiazdą, los wybrańców tez dotyka ubóstwem , strąca po niżej krajowej, omijają ich wtedy przyjaciele ,wyciągniętej dłoni o pomoc nie dostrzegają .

Ile nad Wisłą,bez domów, pracy ,ich zakłady dawno splajtowały,konkurencja zżarła i od lat wegetują w ubóstwie. Żałosny to paradoks, czy ironia losu,że to się dzieje w kraju,gdzie co ulica to kaplica, a miejsc z łask i cudów słynących bez liku! . Ojczulek . Rydzyk tez takie szykuje ku chwale tego co ziemię całował i uzdrawiał trędowatych komuchów miłością katolicką, krucjatami ruch uliczny wstrzymywał, dzieje się tak do dziś-Polsko obudź się wołają,a hrabia Komorowski,jeszcze prezydent im wtóruje ”Ojczyzna kościołem stoi,kiedy te widowiska dają bezdomnych brudasów z ulic wymiatają .

Takich kołomyjek nie ma tylko gdzie ziemia leży odłogiem,  kiedyś plony złociste dawała,  w ruinie przetwórcze  tam zakłady stoją, aż żal serce ściska, bezrobotni  wegetują ,na jeziorach  kłusują,runo leśne sprzedają,a córki i wnuczki  na autostradach  miłością bliźniego  handlują, pod kościołem klęczą ich dziadkowie ,daj na chleb namolnie wołają,

.Ile i nad Wisłą  tak sobie  radzi?, Błąkają się jak psy bezdomne, stare schroniska w szwach pękają , na budowę nowych pieniędzy nie dają, ważniejsze dotacje na kościół i mafijne fundacje z krzyżem  w tle, nie rozliczy ich z wydatków,darowizn,zbiórek ulicznych żaden śmiałek rządowy ,tylko Wielką Orkiestrę Owsiaka pod finansowym pręgierzem dzierżą, a ona  i tak w czambuł zwala świętobliwą charytatywność , .za wielkie pieniądze byczą się tam przydupasy z partyj no- kościelnej rasy ,dla otarcie łez ciuchy z odzysku rzucą,paczkę świąteczną,a dla ofiar „reżymu wschodniego” dolarowe wsparcie i tony żarcia ,Czeczeni , opozycja białoruską pod ochronnym parasolem prawa byczy, przekręty finansowe z tej działalności rozlicza Królowa Polski .

Pod wspólnym , najpiękniejszym niebem , obok włości tych obleśnych jegomości , zbieracze złomu,makulatury żyją jakby w innym świecie, bezpłatnie jeżdżą tramwajami , nie płacą podatku,składek zusowskich, są wolni niby ptaki,tylko lecieć nie mogą,bida im skrzydła obdarła,na przystanku peta znajdą,jadło jakieś i dalej po wielkim mieście baraszkują, puszki zbierają,w składnicy złomu sprzedają, a potem śród patronów biednych , sterczących na cokołach z krzyżami ,śród pomników generałów i innych obrońców „wartości” za których ginęli ich przodkowie ,utarg dzienny rozliczają , tanie wińsko sączą .,czasami glina ich pogoni, młodzieńcy zęby spróchniałe wybiją,,pod drzewkiem się kurują,obok wiecznej dziewicy, w marmurach wykutej, tanie winko znów sączą,ku chwale miłości bliźniego.

Gorzej zimą,z klatek schodowych gonią,w piwnicach szczury i dzikie koty,koledze ucho obżarły-żalił się sącząc ostatnie kropelki.,z ostatniej butelki. W kanałach tez tłok,a noclegownie dla wybrańców co modły o zbawienie duszy prawią,mimo,że kiszki marsza grają-sarkał,

-sami .świntuszą , oszukują,,a modły nam promują,, jaja z nas stroją,-uzupełniał jego kumpel i prosił daj dyszkę na winko,

przykazania boskie funta kłaków tam nie warte , sami chleba z masłem,a nam cienka zupkę i pocałuj w dupkę i znów w kolejce czekaj na miejsce,lepiej już w kanałach z wszami spać kurwa ich mać!

Zbiorki pieniędzy jednak robią non stop dla nas -ale komu dają i ile ,tylko bóg wie.-pytał ironicznie?., Tuski Komorowscy, ich nie skontrolują, z kościołem pasą się wspólnie na koszt podatnika , krucjata różańcowa o. Rydzyka tylko im zagraża. Na ulicach i przy kaplicach różance szablami połyskują, ,jak za sanacji,słychać wołania”kto nie katolik,ten nie Polak . A że koszty utrzymanie rosną,a zarobki stoją od lat ,jakby viagry nażarły- to wola boża , Polak ,udaje ślepego,nie dostrzega ,jak mafijne spółki tuczą się na jego grzbiecie ,a sami swoi z kluczy partyjnych afery finansowe Caritasu, i innych - oszustów chowają pod święcony dywan,”pogromców komuchów” w Polsce rozlicza tylko bóg, walka krzyżami o wartości katolickie ważniejsza niż głodny,bezdomny , system kontroli tylko udaje,ze tropi korupcję , a przymykają oko na przekręty kolesiów,latami ślimaczą się sprawy ,a symboliczne wyroki za milionowe nadużycia wołają o pomstę do nieba , kowalskiego za złotówkę nieodprowadzonego podatku ścigają,na skarżącego się biedaka„spieprzaj dziadu”-sarkają ,a naiwni,rozmodleni na plecach ich nieśliśmy do władzy, w apartamentach brzuchy tuczą teraz , walczą o swój interes,a nas w dupie mają-głosił te żale,a marmurowa i niepokalana nad nim śród drzew sterczała.

Prezydent i zgraja rządowa,sejmowa to sitwa cuchnąca zgnilizną moralną,wyrosła z pospólstwa,a gardzi nim cynicznie, .w kolejkach do ,szpitali tłoczą,w nędzy wegetują,na pochowek , rodzina kredyt bierze -gruszki na wierzbie tylko obiecują. Od noblisty i papieża artysty do dziś, tak mamunią naiwny lud , judasze w czarnych sutannach i ich świeccy wasale, tak podlą jego od wieków.

No może właściciel kota świętej pamięci, niby Chrystus ze swymi wiernymi uczniami i   pomocą Rydzyka rozwali ten burdel na amen, i pod Smoleńskiem,gdzie braciszek ducha wyzionął , uczyni sanktuarium męczeństwa  zgodnie z wola narodu, pielgrzymkami  tam lud  maryjny powędruje,a,inaczej myślących do lagrów,Berezy Kartuskiej  się zapuszkuje,sen o budowie czwartej RP tak się wtedy  spełni, drugim cudem, nad Wisłą stanie ,a co z nami zrobi,zapytał ten od butelki z ostatnim łyczkiem?.Spiepszaj dziadu powie  i  też  poda do sądu za zniewagę jego  wielkości,    babrać się w  narodowym  szambie nam nie uchodzi,  zacznijmy   główkować jak nazbierać  puszek,na leczenie kaca,weselej będzie     spozierać na polskie niebo ,spacerować  nad Wisłą i spać pod gwiazdami  do pierwszych przymrozków.I tak się dzieje w kazdym mieście,gdzie dzwony biją,ambony  o milosci blizniego ględzą,a tyle  tam nieprawości i nikt już nie policzy nadwiślańskiej goryczy!

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 2177
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1211
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1062
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1117
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 527
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 789
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 640
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 675
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 486
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 977
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 617
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Rzeczywiście, Szymonie - nie wszystkie TIR-ówki są śniadej cery i ciężko to ogarnąć sercem, gdy to należy nie do Boga, a do Jego podszywanych reprezentantów.

Pozdrawiam Ciebie,Polki sa patriotki,z wisielca robią powstańca,do pięt nie dorosły obcokrajowym zdzirom, nasze do tego jeszcze modlą się na klęczkach u stóp Jezus ka...

  Remter,  05/10/2012

O tej prawdzie się nie mówi ... tak jakby jej nie było.. igrzyska trwają.. na arenie ginie ten, który oprócz życia nie ma nic, ale życie ma wolne od podatków na tych co go ciemiężą.. dobry art..;)

  Marcin P,  08/10/2012

W przyszłosci zamierzam przenieść się na Gibraltar albo na wyspę Man, jeszcze nie podjąłem decyzji ostatecznej.

Gibraltar jest Brytyjski i niemal bez podatków, nad morzem śródziemnym. Wszędzie blisko! Do Hiszpanii, do Portugalii, do Morocco, do Francji też "rzut biretem" i tylko niecałe trzy godziny lotu do UK.

Wyspa Man też należy do Królestwa HM ale jest po za Unią Europejską i t

...  wyświetl więcej

Gdybym był mlodszym poszedłbym w twoje s;lady, -to jedyne wyjście dla młodych,w kraju gdzie kaganiec obłudy zakładają i modlitwa zagłuszają prawdę- nie ma szczęscia

  Tomasz Het  (www),  05/02/2013

Racją jest to że rządowe nasze dziady są wszystkiemu złemu winneDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska